TvMustra logo
Twitter Live Google Plus Megosztás:
BLOG CSATORNÁK HIRDETÉS & MARKETING

Online tv-műsor-újság
191 Csatorna

tv műsor

kínálata egy helyen
Ajánló
19:00
Aranyhaj és a nagy gubanc
21:00
A Da Vinci-kód
21:00
Narnia Krónikái - Caspian herceg
21:00
Veronica Mars
Minden kategória
Filmek
Gyerekeknek
Sport
Természet
Zene
Ma, Jan 26.
07:00
06:00
07:00
08:00
09:00
Magyar 1
HÍRADÓ
06:00 - 06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35
Időjárás-jelentés
06:35 - 06:45
Ma reggel
06:45 - 07:00
HÍRADÓ
07:00 - 07:15
Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20
Ma reggel
07:20 - 07:40
Ma reggel
07:40 - 08:00
HÍRADÓ
08:00 - 08:15
Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20
Ma reggel
08:20 - 08:35
Család'20
08:35 - 09:00
HÍRADÓ
09:00 - 09:10
Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15
Ma délelőtt
09:15 - 09:30
HÍREK
09:30 - 09:35
Esély
09:35 - 10:10
nn
07:15 - 07:20
Időjárás-jelentés
RTL Klub
Top Shop
06:00 - 06:30
Kölyökklub
06:30 - 09:20
Star Wars: Lázadók
09:20 - 09:50
Top Shop
09:50 - 10:50
nn
06:30 - 09:20
Kölyökklub
6
TV2
Egy rém rendes család II.
05:50 - 06:20
TV2 ANIMÁCIÓ
06:20 - 10:05
nn
06:20 - 10:05
TV2 ANIMÁCIÓ
12
Viasat 3
Jóbarátok
06:00 - 06:25
Jóbarátok
06:25 - 06:55
Jóbarátok
06:55 - 07:25
Jóbarátok
07:25 - 07:55
Jóbarátok
07:55 - 08:20
Agymenők
08:20 - 08:45
Agymenők
08:45 - 09:10
Ide süss!
09:10 - 10:10
nn
06:55 - 07:25
Jóbarátok
12
RTL 2 (Magyar)
A Konyhafőnök VIP
05:00 - 06:45
Az első millióm története
06:45 - 07:50
Az első millióm története
07:50 - 08:55
Az ember, aki ismerte a végtelent
08:55 - 11:00
nn
06:45 - 07:50
Az első millióm története
12
Super TV2
Matilda, a kiskorú boszorkány
04:30 - 06:20
A nagy házalakítás
06:20 - 07:30
Veled is megtörténhet!
07:30 - 08:40
Super Car
08:40 - 09:15
Poggyász
09:15 - 09:45
Edzőtárs
09:45 - 10:20
nn
06:20 - 07:30
A nagy házalakítás
HBO
Jégkorszak 3. - A dínók hajnala
06:00 - 07:35
Beépített szépség
07:35 - 09:25
Ralph lezúzza a netet
09:25 - 11:20
nn
06:00 - 07:35
Jégkorszak 3. - A dínók hajnala
AXN
Rex felügyelő - Elit alakulat
06:00 - 06:55
Kyle, a rejtélyes idegen
06:55 - 07:55
Kyle, a rejtélyes idegen
07:55 - 08:55
Skorpió - Agymenők akcióban
08:55 - 09:50
Skorpió - Agymenők akcióban
09:50 - 10:40
nn
06:55 - 07:55
Kyle, a rejtélyes idegen
12
National Geographic
Dr. Pol állatklinikája
06:00 - 07:00
Dr. Pol állatklinikája
07:00 - 08:00
Szabadok szigete
08:00 - 09:00
Gordon Ramsay: Új utakon
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
Dr. Pol állatklinikája
12
Bonum TV
Magazin
06:00 - 06:30
Napi gondolatok
06:30 - 07:00
Magazin
07:00 - 07:55
Programajánló
07:55 - 08:00
Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25
A nap szentje
08:25 - 08:30
Szentmise
08:30 - 09:30
Délelőtt válogatás
09:30 - 11:30
nn
07:00 - 07:55
Magazin
m4
Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
05:15 - 06:40
Góóól
06:40 - 08:00
Múlt és Jelen
08:00 - 08:25
Jövünk!
08:25 - 08:55
Út Tokióba
08:55 - 09:30
Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság
09:30 - 10:35
nn
06:40 - 08:00
Góóól
Epic Drama
A muskétások
04:55 - 06:30
Frankie Drake rejtélyek
06:30 - 07:10
Frankie Drake rejtélyek
07:10 - 07:55
Frankie Drake rejtélyek
07:55 - 08:40
Murdoch rejtélyei
08:40 - 09:25
Murdoch rejtélyei
09:25 - 10:10
nn
07:10 - 07:55
Frankie Drake rejtélyek
360TuneBox
Morning Spin
06:00 - 07:00
Morning Spin
07:00 - 08:00
Morning Spin
08:00 - 09:00
Morning Spin
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
Morning Spin
3Sat
Vom Schweizer Meer an die österreichische Riviera: Der grüne Weg durch die Alpen
05:35 - 06:05
Der wilde Wald der Kaiserin
06:05 - 06:20
Kaiser, Tracht und Berge
06:20 - 06:45
Zur Weltherrschaft berufen - Kaiser Karl V.
06:45 - 07:30
Der letzte große Kaiser - Franz Joseph I. zwischen Macht und Ohnmacht
07:30 - 08:20
Die Habsburger
08:20 - 09:10
Habsburg und der Dom - St. Stephan unter dem Doppeladler
09:10 - 09:55
Der Kaiser und das Wäschermädel
09:55 - 11:25
nn
06:45 - 07:30
Zur Weltherrschaft berufen - Kaiser Karl V.
Al Jazeera
News Live
06:00 - 06:30
People and Power
06:30 - 07:00
Dataland
07:00 - 08:00
News Live
08:00 - 08:30
Inside Story
08:30 - 09:00
News Live
09:00 - 09:30
Talk to Al Jazeera
09:30 - 10:30
nn
07:00 - 08:00
Dataland
AMC
Vegasi vakáció
06:00 - 07:55
Én, Pán Péter
07:55 - 12:20
nn
06:00 - 07:55
Vegasi vakáció
Animal Planet
Orángutánsuli
06:00 - 06:25
Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
06:25 - 07:15
Apró óriások
07:15 - 07:40
Állati celeb történetek
07:40 - 08:10
Házak a fa tetején
08:10 - 09:05
Medencék extrákkal
09:05 - 10:55
nn
07:15 - 07:40
Apró óriások
Animal Planet HD
Orángutánsuli
06:00 - 06:25
Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
06:25 - 07:15
Apró óriások
07:15 - 07:40
Állati celeb történetek
07:40 - 08:10
Házak a fa tetején
08:10 - 09:05
Medencék extrákkal
09:05 - 10:55
nn
07:15 - 07:40
Apró óriások
ARD1
Wissen macht Ah!
05:55 - 06:20
Alarm - Die jungen Retter
06:20 - 07:05
Tigerenten Club
07:05 - 08:05
Die Sendung mit der Maus
08:05 - 08:40
Tagesschau
08:40 - 08:45
Sportschau
08:45 - 18:30
nn
07:05 - 08:05
Tigerenten Club
Arte
Xenius: For t et gibier, un équilibre fragile
05:55 - 06:25
Et l'homme créa la chasse
06:25 - 08:00
Remue-méninges: Les objets impossibles
08:00 - 08:25
Alfredo
08:25 - 08:40
Enfants d'aucun pays: Karan
08:40 - 08:50
Je voudrais devenir...: Prothésiste
08:50 - 09:05
ARTE Junior, le mag
09:05 - 09:20
Karambolage
09:20 - 09:35
Tarzan trouve un fils
09:35 - 10:55
nn
06:25 - 08:00
Et l'homme créa la chasse
ATV
700-as klub
06:00 - 06:35
Új mezőgazdasági magazin
06:35 - 07:15
#Bochkor
07:15 - 08:55
Kultúrtipp
08:55 - 09:00
Superbook
09:00 - 09:40
Ékszer TV
09:40 - 11:00
nn
07:15 - 08:55
#Bochkor
12
ATV SPIRIT
Új mezőgazdasági magazin
06:00 - 06:45
Hazahúzó
06:45 - 07:45
Mondd el Tatár Csillának!
07:45 - 08:15
MI - Mesterséges Intelligencia
08:15 - 08:40
Superbook
08:40 - 09:40
Teleshop
09:40 - 10:55
nn
06:45 - 07:45
Hazahúzó
Baby TV
From Night to Day
06:00 - 06:30
From Night to Day
06:30 - 07:00
Rise & Shine with BabyTV Friends
07:00 - 07:30
Rise & Shine with BabyTV Friends
07:30 - 08:00
Good-Morning Stretch
08:00 - 08:30
Good-Morning Stretch
08:30 - 09:00
Start your day with BabyTV's Friends
09:00 - 09:30
Mice builders and other stories
09:30 - 10:30
nn
07:00 - 07:30
Rise & Shine with BabyTV Friends
Babyfirst
Breakfast Club
06:00 - 08:00
Inspiration Corner
08:00 - 11:00
nn
06:00 - 08:00
Breakfast Club
Balaton TV
A Balaton Televízió éjszakai műsorai
00:10 - 08:00
A Balaton Televízió programajánlója
08:00 - 08:05
A Balaton Televízió reggeli műsorai
08:05 - 11:00
nn
00:10 - 08:00
A Balaton Televízió éjszakai műsorai
BBC Earth
Gyilkos dinoszauruszok
06:00 - 06:25
Halálos vihar
06:25 - 07:15
Halálos vihar
07:15 - 08:05
A szupergyárak nyomában
08:05 - 08:50
A szupergyárak nyomában
08:50 - 09:40
Partvidék
09:40 - 10:30
nn
07:15 - 08:05
Halálos vihar
BBC Entertainment
Live at the Apollo
05:20 - 06:05
DIY SOS: The Big Build
06:05 - 07:00
Bargain Hunt
07:00 - 07:45
Bargain Hunt
07:45 - 08:30
Bargain Hunt
08:30 - 09:15
Only Fools and Horses
09:15 - 09:45
Only Fools and Horses
09:45 - 10:15
nn
07:00 - 07:45
Bargain Hunt
Boomerang
A Tom és Jerry-show
06:00 - 06:09
A Tom és Jerry-show
06:09 - 06:19
A Tom és Jerry-show
06:19 - 06:29
A Tom és Jerry-show
06:29 - 06:39
A Tom és Jerry-show
06:39 - 07:00
Mr. Bean
07:00 - 07:10
Mr. Bean
07:10 - 07:21
Mr. Bean
07:21 - 07:32
Mr. Bean
07:32 - 07:50
A Happó család
07:50 - 08:00
Csak lazán Scooby-Doo!
08:00 - 08:21
Csak lazán Scooby-Doo!
08:21 - 09:00
Mr. Bean
09:00 - 09:10
Mr. Bean
09:10 - 09:21
Mr. Bean
09:21 - 09:31
Mr. Bean
09:31 - 10:10
nn
07:10 - 07:21
Mr. Bean
Brazzers TV Europe
Meet My Daughter
06:00 - 06:19
Pamela Makes A Sex Tape
06:19 - 06:43
Born Again Virgin Anal
06:43 - 07:08
Nerdy Teengasm
07:08 - 07:34
A Freelance Fucking
07:34 - 08:00
Garden Salad
08:00 - 08:22
Strap-On Versus The Real Deal
08:22 - 08:47
Fucking Millennials!
08:47 - 09:10
Kitchen Cutie
09:10 - 09:34
Affirmation To Tit Formation
09:34 - 09:54
Turning The Tables
09:54 - 10:16
nn
07:08 - 07:34
Nerdy Teengasm
18
Cartoon Network
Ben 10
06:00 - 06:10
Ben 10
06:10 - 06:25
Gumball csodálatos világa
06:25 - 06:35
Gumball csodálatos világa
06:35 - 06:55
Totál Drámaráma
06:55 - 07:06
Totál Drámaráma
07:06 - 07:25
Vadócok
07:25 - 07:35
Vadócok
07:35 - 07:50
Gumball csodálatos világa
07:50 - 08:00
Gumball csodálatos világa
08:00 - 08:11
Vadócok
08:11 - 08:21
Vadócok
08:21 - 08:32
Csoda Kitty
08:32 - 08:42
Csoda Kitty
08:42 - 08:52
Tini titánok, harcra fel!
08:52 - 09:02
Tini titánok, harcra fel!
09:02 - 09:12
Tini titánok, harcra fel!
09:12 - 09:21
Tini titánok, harcra fel!
09:21 - 09:30
Tini titánok, harcra fel!
09:30 - 10:25
nn
07:06 - 07:25
Totál Drámaráma
CBS Reality
Judy bírónő
06:00 - 06:25
Judy bírónő
06:25 - 06:50
Judy bírónő
06:50 - 07:15
Judy bírónő
07:15 - 07:40
Dog és Beth: Forró nyomon
07:40 - 08:30
Környezetszennyezők
08:30 - 09:20
Környezetszennyezők
09:20 - 10:10
nn
07:15 - 07:40
Judy bírónő
Cinemax
Addams Family 2.
06:00 - 07:35
Hanna - Gyilkos természet
07:35 - 09:25
Top Gun
09:25 - 11:15
nn
06:00 - 07:35
Addams Family 2.
12
Cinemax 2
A férfi mögött
06:00 - 07:40
Az amerikai mozi évtizedei
07:40 - 08:25
Aurora Borealis: Északi fény
08:25 - 10:10
nn
06:00 - 07:40
A férfi mögött
12
Comedy Central
Bob Burgerfalodája
06:00 - 06:25
Bob Burgerfalodája
06:25 - 06:55
A Goldberg család
06:55 - 07:25
A Goldberg család
07:25 - 07:55
A Goldberg család
07:55 - 08:25
A Goldberg család
08:25 - 08:55
A Goldberg család
08:55 - 09:25
A Goldberg család
09:25 - 09:55
A Goldberg család
09:55 - 10:25
nn
06:55 - 07:25
A Goldberg család
Comedy Central Family
SpongyaBob Kockanadrág
06:00 - 06:30
SpongyaBob Kockanadrág
06:30 - 07:00
SpongyaBob Kockanadrág
07:00 - 07:30
SpongyaBob Kockanadrág
07:30 - 08:00
SpongyaBob Kockanadrág
08:00 - 08:30
SpongyaBob Kockanadrág
08:30 - 09:00
A Madagaszkár Pingvinjei
09:00 - 09:30
A Madagaszkár Pingvinjei
09:30 - 10:30
nn
07:00 - 07:30
SpongyaBob Kockanadrág
Cool TV
CSI: A helyszínelők
06:00 - 07:00
SpongyaBob Kockanadrág
07:00 - 07:30
SpongyaBob Kockanadrág
07:30 - 08:00
SpongyaBob Kockanadrág
08:00 - 08:30
SpongyaBob Kockanadrág
08:30 - 09:00
Step Up 4. - Forradalom
09:00 - 10:50
nn
07:00 - 07:30
SpongyaBob Kockanadrág
Crime + Investigation
Live PD: Police Patrol
06:00 - 06:25
Live PD: Police Patrol
06:25 - 06:50
Live PD: Police Patrol
06:50 - 07:10
Live PD: Police Patrol
07:10 - 07:35
Live PD: Police Patrol
07:35 - 07:55
Live PD: Police Patrol
07:55 - 08:20
Live PD: Police Patrol
08:20 - 08:45
Homicide: Hours To Kill
08:45 - 09:40
Homicide: Hours To Kill
09:40 - 10:35
nn
07:10 - 07:35
Live PD: Police Patrol
D1
Tudásteszt
01:00 - 07:00
Vitalitás
07:00 - 08:00
Vitalitás Plusz
08:00 - 08:30
Navigátor
08:30 - 09:00
80 liter alatt a Föld körül
09:00 - 09:30
Cinematographers
09:30 - 10:45
nn
07:00 - 08:00
Vitalitás
12
Da Vinci Tv
Higgadj le!
06:00 - 06:05
A titkok kertje
06:05 - 06:15
Palacsinták
06:15 - 06:30
Savlekötőrakéta
06:30 - 07:00
Kozmetikai vegyész
07:00 - 07:10
Városi farmer
07:10 - 07:20
Játék katonák
07:20 - 07:30
A hallás illúziói
07:30 - 08:00
Zombifilm Damien Hirsttel
08:00 - 08:30
Hogyan alkalmazkodjunk a télhez?
08:30 - 09:00
Gravitációs lecke Newtonnal
09:00 - 09:30
Királyok, földművesek és Tudor praktikák
09:30 - 10:30
nn
07:10 - 07:20
Városi farmer
6
DIGI Animal World
Gyógyító állatok
00:10 - 07:00
Túlélni a vadont
07:00 - 07:50
Mentsük meg a Nagy-korallzátonyt!
07:50 - 08:45
Varázslatos Itália
08:45 - 09:35
A puma és én
09:35 - 10:30
nn
07:00 - 07:50
Túlélni a vadont
DIGI Life
Norvégia legszebb évszaka - A tél
06:00 - 06:45
Álomotthonok dollármilliókért
06:45 - 07:10
Álomotthonok dollármilliókért
07:10 - 07:35
Mixer- Ízek, ötletek
07:35 - 08:00
Mixer- Ízek, ötletek
08:00 - 08:25
Sportdetektívek
08:25 - 09:15
Gyógyító növények
09:15 - 09:45
Gyógyító növények
09:45 - 10:15
nn
07:10 - 07:35
Álomotthonok dollármilliókért
DIGI Sport 1
Sport 24
00:35 - 06:55
Reggeli Start
06:55 - 07:55
Sport 24
07:55 - 08:05
A nap hőse
08:05 - 08:15
Labdarúgás
08:15 - 10:05
nn
06:55 - 07:55
Reggeli Start
DIGI Sport 1 HD
Sport 24
00:35 - 06:55
Reggeli Start
06:55 - 07:55
Sport 24
07:55 - 08:05
A nap hőse
08:05 - 08:15
Labdarúgás
08:15 - 10:05
nn
06:55 - 07:55
Reggeli Start
DIGI Sport 2
Félelem nélkül
00:40 - 07:00
Labdarúgás
07:00 - 08:50
Labdarúgás
08:50 - 10:40
nn
07:00 - 08:50
Labdarúgás
DIGI Sport 2 HD
Félelem nélkül
00:40 - 07:00
Labdarúgás
07:00 - 08:50
Labdarúgás
08:50 - 10:40
nn
07:00 - 08:50
Labdarúgás
DIGI Sport 3
Sport 24
00:15 - 07:00
Jégkorong
07:00 - 09:25
Sport 24
09:25 - 09:35
A nap hőse
09:35 - 09:45
SuperEnduro-vb
09:45 - 11:55
nn
07:00 - 09:25
Jégkorong
DIGI Sport 3 HD
Sport 24
00:15 - 07:00
Jégkorong
07:00 - 09:25
Sport 24
09:25 - 09:35
A nap hőse
09:35 - 09:45
SuperEnduro-vb
09:45 - 11:55
nn
07:00 - 09:25
Jégkorong
DIGI World
A mérnök szemével
06:00 - 06:50
Vasúton a világ körül
06:50 - 07:20
Vasúton a világ körül
07:20 - 07:50
Szenvedélyünk a Föld
07:50 - 08:35
Megavárosok Ázsiában
08:35 - 09:05
Megavárosok Ázsiában
09:05 - 09:35
Szingapúr, az álmok földje
09:35 - 10:25
nn
06:50 - 07:20
Vasúton a világ körül
Dikh TV
Manele Válogatás
06:00 - 07:00
Manele Válogatás
07:00 - 08:00
Vallási műsor
08:00 - 09:00
Nicsak ki beszél!
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
Manele Válogatás
Discovery Channel
Autókereskedők
06:00 - 07:00
Autókereskedők
07:00 - 08:00
Csomagcsaták
08:00 - 08:30
Csomagcsaták
08:30 - 09:00
Falmentő sereg
09:00 - 09:30
Falmentő sereg
09:30 - 10:30
nn
07:00 - 08:00
Autókereskedők
Discovery HD Showcase
Házak a fa tetején
06:00 - 06:45
Házak a fa tetején
06:45 - 07:30
Házak a fa tetején
07:30 - 08:15
Házak a fa tetején
08:15 - 09:00
Házak a fa tetején
09:00 - 09:45
Így működik a Világegyetem
09:45 - 10:30
nn
06:45 - 07:30
Házak a fa tetején
Discovery Science
Hogyan csinálják?
06:00 - 06:24
Penn és Teller
06:24 - 07:12
Penn és Teller
07:12 - 08:00
Utcai kísérletek
08:00 - 08:24
Utcai kísérletek
08:24 - 08:48
Utcai kísérletek
08:48 - 09:12
Utcai kísérletek
09:12 - 09:36
Ifjú mítoszrombolók
09:36 - 10:24
nn
07:12 - 08:00
Penn és Teller
Discovery Turbo Xtra
Újjáépítők
05:45 - 06:35
Újjáépítők
06:35 - 07:20
Újjáépítők
07:20 - 08:10
Újjáépítők
08:10 - 08:55
Rozsdás kincsek birodalma
08:55 - 09:45
Rozsdás kincsek birodalma
09:45 - 10:30
nn
06:35 - 07:20
Újjáépítők
Disney Channel
Dalmata utca 101
06:00 - 06:30
Green család a nagyvárosban
06:30 - 06:55
Aranyhaj gubancos kalandja
06:55 - 07:20
Aranyhaj gubancos kalandja
07:20 - 07:50
Jessie
07:50 - 08:15
Jessie
08:15 - 08:40
Mech-X4 S2
08:40 - 09:10
Mech-X4 S2
09:10 - 09:35
Mech-X4 S2
09:35 - 10:30
nn
06:55 - 07:20
Aranyhaj gubancos kalandja
Docubox
TAXI TO ASIA - WOMEN POWER (MUMBAI VS HANOI)
06:00 - 06:30
TAXI TO ASIA - RIDE WITH A DIFFERENT VIEW (NEPAL VS MYANMAR)
06:30 - 07:00
WONDERFUL ITALY - TUSCANY I - FROM SAN GIMIGNANO TO THE ISLAND OF ELBA
07:00 - 07:30
WONDERFUL ITALY - TUSCANY II - FROM MONTERIGGIONI TO FLORENCE
07:30 - 08:00
THE AVIATORS - S5 EP 13
08:00 - 08:30
THE AVIATORS - S6 EP 1
08:30 - 09:00
DESTINATION WILDERNESS - AFRICA, BLUE GOLD BENEATH THE SANDS
09:00 - 10:30
nn
07:00 - 07:30
WONDERFUL ITALY - TUSCANY I - FROM SAN GIMIGNANO TO THE ISLAND OF ELBA
Duck Tv
Zack és Ziggy
05:58 - 06:01
Margo és Félix
06:01 - 06:04
Játékaim, barátaim
06:04 - 06:07
Az étterem
06:07 - 06:10
Űrbeli kalandorok
06:10 - 06:13
Hód család
06:13 - 06:15
Állatkert
06:15 - 06:18
Cica és a Ceruza
06:18 - 06:22
Dolgos törpök
06:22 - 06:24
Napfalva
06:24 - 06:26
Sport, sport, sport
06:26 - 06:31
Mi segítünk
06:31 - 06:33
India
06:33 - 06:37
Puffy és Tubby
06:37 - 06:40
Manó világ
06:40 - 06:44
Bundás barátok
06:44 - 06:47
Napfalva - Sportfalva
06:47 - 06:50
Mimo világa
06:50 - 06:52
Hubbi elintézi
06:52 - 06:54
Finn és Fianna
06:54 - 06:57
Világ-bölcsi
06:57 - 07:00
Tűzoltók akcióban
07:00 - 07:03
Boldog Birodalom
07:03 - 07:06
Zack és Ziggy
07:06 - 07:09
Margo és Félix
07:09 - 07:12
Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!
07:12 - 07:15
Lola és a Számok
07:15 - 07:17
DuckSchool
07:17 - 07:20
Kukucs, látlak!
07:20 - 07:22
Henry történetei
07:22 - 07:24
Körülöttünk a hangok
07:24 - 07:26
Mozgás!
07:26 - 07:28
Tempo Giusto
07:28 - 07:30
Időmanók
07:30 - 07:32
Micsoda látvány
07:32 - 07:34
Az állatok birodalma
07:34 - 07:36
Utazunk!
07:36 - 07:39
Játékos hangok
07:39 - 07:41
Meselánc
07:41 - 07:43
Vár az űr
07:43 - 07:47
Játékidő
07:47 - 07:49
Mimo és Bobo
07:49 - 07:52
Didi baba
07:52 - 07:54
Afrika
07:54 - 07:56
Sippi Sappi
07:56 - 07:59
Hop-hop
07:59 - 08:01
Táncok
08:01 - 08:04
Raul
08:04 - 08:07
Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!
08:07 - 08:10
Lola és a Számok
08:10 - 08:12
DuckSchool
08:12 - 08:14
Kukucs, látlak!
08:14 - 08:17
Henry történetei
08:17 - 08:19
Kolor Klára
08:19 - 08:21
Körülöttünk a hangok
08:21 - 08:23
Tempo Giusto
08:23 - 08:25
Toobys
08:25 - 08:27
Időmanók
08:27 - 08:29
Mi fán terem?
08:29 - 08:30
Formácskák
08:30 - 08:31
Édes otthon
08:31 - 08:33
Micsoda látvány
08:33 - 08:35
Tudásfa
08:35 - 08:38
Játékos hangok
08:38 - 08:40
Élet a városban
08:40 - 08:43
Vár az űr
08:43 - 08:46
Mimo és Bobo
08:46 - 08:49
Hubbi és barátai
08:49 - 08:51
Alakul!
08:51 - 08:54
Dínóvilág
08:54 - 08:56
Szafari
08:56 - 08:59
Afrika
08:59 - 09:01
Sippi Sappi
09:01 - 09:04
Színvarázs
09:04 - 09:07
Zöldségek
09:07 - 09:09
Csoportok
09:09 - 09:12
Oli - a természet körforgásai
09:12 - 09:15
Panni és Fanni
09:15 - 09:17
Cica és a Ceruza
09:17 - 09:20
Múzeumban
09:20 - 09:22
Színkerék
09:22 - 09:25
Te mit dolgozol?
09:25 - 09:28
Napfalva
09:28 - 09:31
Albert megmagyarázza
09:31 - 09:35
Miyu és Litto
09:35 - 09:37
Mini melódiák
09:37 - 09:39
Puffy és Tubby
09:39 - 09:44
Monica & Rudy
09:44 - 09:47
Bundás barátok
09:47 - 09:50
Pixie 2
09:50 - 09:51
ABC - duckBC
09:51 - 09:54
Finn és Fianna
09:54 - 09:57
Monika és Rudy 2
09:57 - 10:03
nn
07:15 - 07:17
Lola és a Számok
Duna TV
HÍRADÓ
06:00 - 06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:45
Kenó
06:45 - 07:00
Családi kör
07:00 - 08:00
Isten kezében
08:00 - 08:25
Kereszt-Tények
08:25 - 08:35
Katolikus krónika
08:35 - 09:00
Így szól az Úr!
09:00 - 09:05
Rome Reports - Vatikáni híradó
09:05 - 09:35
Református riportok
09:35 - 10:05
nn
07:00 - 08:00
Családi kör
12
Duna World
Térkép
05:50 - 06:20
Élő egyház
06:20 - 06:45
Esély
06:45 - 07:15
Világ
07:15 - 07:40
Multiverzum
07:40 - 08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
08:10 - 08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
08:15 - 08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
08:20 - 08:30
Önök kérték
08:30 - 09:25
Mindenki Akadémiája
09:25 - 10:30
nn
07:15 - 07:40
Világ
E! Entertainment
Total Bellas
06:00 - 07:00
Total Bellas
07:00 - 08:00
Flip It Like Disick
08:00 - 09:00
Flip It Like Disick
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
Total Bellas
English Club TV
Weather forecast
06:00 - 06:05
This day in history
06:05 - 06:15
Basic lexis
06:15 - 06:25
Step by step
06:25 - 06:30
Here and there
06:30 - 06:40
Perfect english
06:40 - 06:50
English in focus
06:50 - 07:00
Weather forecast
07:00 - 07:05
The language of business
07:05 - 07:20
English 911
07:20 - 07:25
Grammar wise
07:25 - 07:55
What did they say
07:55 - 08:00
Weather forecast
08:00 - 08:05
This day in history
08:05 - 08:15
Spot on the map
08:15 - 08:25
Film set
08:25 - 08:40
Worth seeing
08:40 - 08:50
Keep fit
08:50 - 09:00
Weather forecast
09:00 - 09:05
Basic lexis
09:05 - 09:15
Step by step
09:15 - 09:20
Jack of all trades
09:20 - 09:35
English is the key
09:35 - 09:45
Labour of love
09:45 - 10:05
nn
07:05 - 07:20
The language of business
Eroxxx HD
Joy of Erotic Massage!
04:45 - 06:30
Angel Eyes
06:30 - 08:00
Daring Files 8
08:00 - 10:10
nn
06:30 - 08:00
Angel Eyes
Euronews
Global Week-End
04:00 - 06:30
State of the Union
06:30 - 06:39
Global Week-End
06:39 - 08:08
Insiders
08:08 - 08:25
Global Week-End
08:25 - 09:15
Inspire Middle East
09:15 - 09:26
Global Week-End
09:26 - 09:46
Business planet
09:46 - 10:08
nn
06:39 - 08:08
Global Week-End
Eurosport
Tenisz
05:00 - 07:00
Tenisz
07:00 - 09:00
Tenisz
09:00 - 09:15
Tenisz
09:15 - 11:30
nn
07:00 - 09:00
Tenisz
Eurosport 2
Tenisz
05:00 - 07:00
Tenisz
07:00 - 09:00
Tenisz
09:00 - 10:30
nn
07:00 - 09:00
Tenisz
Extreme Sports
Az X Games világa
05:45 - 06:35
Drift All Stars Reality Show
06:35 - 07:00
Rodeó bajnokok
07:00 - 07:50
Az X Games világa
07:50 - 08:40
Drift All Stars Reality Show
08:40 - 09:05
Drift All Stars Reality Show
09:05 - 09:30
Dew Turné összefoglaló
09:30 - 10:20
nn
07:00 - 07:50
Rodeó bajnokok
Fashion TV Europe
HAIRSTYLES
06:00 - 06:25
F-PEOPLE
06:25 - 06:30
MODEL TALKS
06:30 - 06:55
FASHION WEEK
06:55 - 07:00
MAKE-UP
07:00 - 07:25
F-PEOPLE
07:25 - 07:30
MAKE-UP
07:30 - 07:55
FASHION WEEK
07:55 - 08:00
FASHION & SPORTS
08:00 - 08:25
F-PEOPLE
08:25 - 08:30
FITNESS
08:30 - 08:55
FASHION WEEK
08:55 - 09:00
ARMANI STORY
09:00 - 09:25
F-PEOPLE
09:25 - 09:30
ARMANI STORY
09:30 - 09:55
FASHION WEEK
09:55 - 10:25
nn
07:00 - 07:25
MAKE-UP
Fashionbox
HOMME
06:00 - 07:00
FEMME
07:00 - 08:00
CITIES
08:00 - 09:00
LOOK
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
FEMME
Fem3
GETAWAY - Viszlát, mi leléptünk!
05:50 - 06:45
Feleségcsere IX.
06:45 - 07:50
Hogyan készült?
07:50 - 08:20
Több mint TestŐr
08:20 - 08:55
Trendmánia
08:55 - 09:30
A nagy házalakítás
09:30 - 10:30
nn
06:45 - 07:50
Feleségcsere IX.
FightBox
Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 40
06:00 - 06:15
Nr.1 Fight Show
06:15 - 09:15
NEW War 2019
09:15 - 11:25
nn
06:15 - 09:15
Nr.1 Fight Show
Film Café
Zoom In
06:00 - 06:10
Zoom In
06:10 - 06:15
Zorro
06:15 - 08:45
Pénzes cápa
08:45 - 10:45
nn
06:15 - 08:45
Zorro
Film Mánia
Privátfilmek újratöltve
06:00 - 06:20
Nyughatatlan lélek
06:20 - 08:30
A rendőrsztori folytatódik
08:30 - 10:50
nn
06:20 - 08:30
Nyughatatlan lélek
12
Film+
Hoki-koki
04:50 - 06:25
Asterix és Kleopátra
06:25 - 07:50
Dzsungel-mentőakció
07:50 - 09:50
Hazárd megye lordjai: A kezdet
09:50 - 11:40
nn
06:25 - 07:50
Asterix és Kleopátra
12
Film4
A kokain úrnője
01:20 - 06:15
Szuperapu
06:15 - 08:10
A tökéletes apapótló
08:10 - 09:55
Sérülés
09:55 - 12:30
nn
06:15 - 08:10
Szuperapu
12
Filmbox
Sherlock Holmes - Félelem a sötétben
06:00 - 07:00
EINSTEIN REJTÉLYEI - Meganewton
07:00 - 07:45
EINSTEIN REJTÉLYEI - Termodinamika
07:45 - 08:35
FÉLIG ÖRDÖG, FÉLIG ANGYAL
08:35 - 10:05
nn
07:00 - 07:45
EINSTEIN REJTÉLYEI - Meganewton
12
Filmbox Arthouse
The Earth Will Tremble
06:00 - 08:35
Raise the Red Lantern
08:35 - 10:35
nn
06:00 - 08:35
The Earth Will Tremble
12
Filmbox Extra HD
FODRÁSZ PAPA A PÁCBAN
06:00 - 07:40
A KARÁCSONY TÖRTÉNETE
07:40 - 09:00
TAD STONES CSUDÁLATOS KALANDJAI
09:00 - 10:30
nn
06:00 - 07:40
FODRÁSZ PAPA A PÁCBAN
12
Filmbox Family
A KÜLVÁROS ANGYALAI
05:15 - 06:45
A HÉT ÁTVA
06:45 - 08:20
LISA ÉS A KARDFOGÚ TIGRIS
08:20 - 09:45
CSERKÉSZTÁBOR
09:45 - 11:10
nn
06:45 - 08:20
A HÉT ÁTVA
Filmbox Plus
KARÁCSONYI CSÓK
04:40 - 06:10
HŐSÖK
06:10 - 07:55
HÓKIRÁLYNŐ
07:55 - 09:20
ZAFÍR
09:20 - 10:35
nn
06:10 - 07:55
HŐSÖK
12
FilmBox Prémium
A dolgok rendje
04:25 - 22:50
nn
04:25 - 22:50
A dolgok rendje
12
FilmNow
A magányos lovas
04:45 - 07:10
Asterix: Az istenek otthona
07:10 - 08:40
Szerelmünk napjai
08:40 - 10:25
nn
07:10 - 08:40
Asterix: Az istenek otthona
12
Fine Living
Giada hétvégi kiruccanásai
06:00 - 06:25
Giada hétvégi kiruccanásai
06:25 - 06:50
Giada hétvégi kiruccanásai
06:50 - 07:15
Giada hétvégi kiruccanásai
07:15 - 07:40
A felújításfüggő
07:40 - 08:05
A felújításfüggő
08:05 - 08:30
A felújításfüggő
08:30 - 08:55
A felújításfüggő
08:55 - 09:20
A felújításfüggő
09:20 - 09:45
A felújításfüggő
09:45 - 10:10
nn
07:15 - 07:40
Giada hétvégi kiruccanásai
Fishing and Hunting Channel
Buffalo vadászat
06:00 - 06:30
Fókuszban a versenyhorgászat
06:30 - 07:00
Walter megoldások
07:00 - 07:30
TopBaits
07:30 - 08:00
Haldorádó
08:00 - 08:30
Rablóhalas horgászat Bokor Károllyal
08:30 - 09:00
Győzd le Charlie Moore-t!
09:00 - 09:30
Energofish magazin
09:30 - 10:30
nn
07:00 - 07:30
Walter megoldások
Fit HD
Gerinctorna
06:00 - 07:00
Alakforma
07:00 - 08:00
Fit 4 Life
08:00 - 08:55
Fit percek
08:55 - 09:00
Gyerektorna maraton
09:00 - 09:55
Step By Step
09:55 - 10:55
nn
07:00 - 08:00
Alakforma
Food Network
Eredeti ízek Sunnyval
06:00 - 06:22
Eredeti ízek Sunnyval
06:22 - 06:45
Vágódeszka
06:45 - 07:30
Vágódeszka
07:30 - 08:15
Vágódeszka
08:15 - 09:00
Vágódeszka
09:00 - 09:50
Buddy és Duff
09:50 - 10:40
nn
06:45 - 07:30
Vágódeszka
Főnix Tv
nn
-
FTV HD
FASHION & SPORTS
06:00 - 06:25
F-PEOPLE
06:25 - 06:30
FITNESS
06:30 - 06:55
FASHION WEEK
06:55 - 07:00
HAIRSTYLES
07:00 - 07:25
F-PEOPLE
07:25 - 07:30
MODEL TALKS
07:30 - 07:55
FASHION WEEK
07:55 - 08:00
MAKE-UP
08:00 - 08:25
F-PEOPLE
08:25 - 08:30
MAKE-UP
08:30 - 08:55
FASHION WEEK
08:55 - 09:00
ARMANI STORY
09:00 - 09:25
F-PEOPLE
09:25 - 09:30
ARMANI STORY
09:30 - 09:55
FASHION WEEK
09:55 - 10:25
nn
07:00 - 07:25
HAIRSTYLES
FunBox UHD
ISLAND HUNTER - PHILIPPINES
06:00 - 07:00
DREAM JOURNEY - HOLBOX ISLAND
07:00 - 08:00
LORDS OF GRAVITY
08:00 - 09:00
SOFT CITY - BERLIN IN GERMANY
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
DREAM JOURNEY - HOLBOX ISLAND
Galaxy4
A szomszéd főztje...
02:30 - 06:55
SOKO - Alpesi nyomozók
06:55 - 07:55
Hoteldoktor
07:55 - 09:00
Murdoch nyomozó rejtélyei
09:00 - 10:10
nn
06:55 - 07:55
SOKO - Alpesi nyomozók
12
Gametoon
Gamanoid World
06:00 - 06:30
Stream Nation - Unravel 2
06:30 - 07:35
Gametoon Spotlight
07:35 - 07:50
Stream Nation - GRIS
07:50 - 08:50
Stream Nation - Fortnite
08:50 - 10:50
nn
06:30 - 07:35
Stream Nation - Unravel 2
H!T Music Channel
Morn!ng After
06:00 - 11:00
nn
06:00 - 11:00
Morn!ng After
Hatos csatorna
Nótakosár
05:30 - 06:30
Lakásvásár
06:30 - 07:00
Komolyzenei Kaleidoszkóp
07:00 - 08:00
Tea Glóriával
08:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
Komolyzenei Kaleidoszkóp
6
HBO 2
Wallace és Gromit: Vekni és hunyni
06:00 - 06:30
Angry Birds - A sorozat
06:30 - 06:45
Angry Birds - A sorozat
06:45 - 07:00
Grimm
07:00 - 09:00
Moulin Rouge
09:00 - 11:10
nn
07:00 - 09:00
Grimm
15
HBO 3
Éjszaka a múzeumban
06:00 - 07:50
Éjszaka a múzeumban 2.
07:50 - 09:40
Isten hozott Trouilly-ben!
09:40 - 11:10
nn
06:00 - 07:50
Éjszaka a múzeumban
HGTV
House Hunters
06:00 - 06:20
Beach Hunters
06:20 - 06:45
Beach Hunters
06:45 - 07:05
Beachfront Bargain Hunt Renovation
07:05 - 07:50
Windy City Rehab
07:50 - 08:35
Home Town
08:35 - 09:20
House Hunters Renovation
09:20 - 10:05
nn
07:05 - 07:50
Beachfront Bargain Hunt Renovation
HIR TV
Híradó
07:00 - 07:30
Soroló
07:30 - 08:00
Hírek
08:00 - 08:05
Magyaro. élőben (csüt.-i adás)
08:05 - 08:30
Magyaro. élőben (pénteki adás)
08:30 - 09:00
Hírek
09:00 - 09:05
Paletta (szerdai adás)
09:05 - 09:30
5 kedvenc
09:30 - 10:30
nn
07:00 - 07:30
Híradó
History Channel
Zálogcsillagok
06:00 - 06:45
Zálogcsillagok
06:45 - 07:35
Raktár-háborúk
07:35 - 08:00
Amerikai kincskeresők
08:00 - 08:55
Amerikai kincskeresők
08:55 - 09:55
Zálogcsillagok
09:55 - 10:20
nn
06:45 - 07:35
Zálogcsillagok
History2
A világegyetem
06:00 - 06:45
Ősi idegenek: A végső bizonyíték
06:45 - 07:30
Róma: Egy birodalom felemelkedése és bukása
07:30 - 08:15
Ókori helyszínelők
08:15 - 09:00
Ősi idegenek
09:00 - 09:45
Megfejtett rejtélyek
09:45 - 10:30
nn
06:45 - 07:30
Ősi idegenek: A végső bizonyíték
HRT-1
Prizma, multinacionalni magazin (R)
05:45 - 06:38
TV kalendar
06:38 - 06:58
Dnevnik Anne Frank, američki film - Zlatno doba Hollywooda (12) (1959.)
06:58 - 09:47
Biblija
09:47 - 09:58
Tužno: Misa, prijenos
09:58 - 11:03
nn
06:58 - 09:47
Dnevnik Anne Frank, američki film - Zlatno doba Hollywooda (12) (1959.)
Humor+
Írjunk történelmet!
06:00 - 06:30
A Simpson család
06:30 - 07:00
A Simpson család
07:00 - 07:30
A Simpson család
07:30 - 08:00
A Simpson család
08:00 - 08:30
A Simpson család
08:30 - 09:00
Cleveland Show
09:00 - 09:30
Cleveland Show
09:30 - 10:30
nn
07:00 - 07:30
A Simpson család
Hustler TV
Girl Girl Massage Sex
05:30 - 07:00
Load Thirsty 3-Way Hole Pounded Hotties
07:00 - 08:30
Hateful Revenge Sex
08:30 - 11:30
nn
07:00 - 08:30
Load Thirsty 3-Way Hole Pounded Hotties
iConcert HD
Jack Johnson - Main Square Festival 2014
05:55 - 07:01
Seven Eleven: Back to the Source
07:01 - 07:59
Suzanne Vega - Live in Montreux
07:59 - 09:31
Fall Out Boy: Live in Arizona
09:31 - 10:56
nn
07:01 - 07:59
Seven Eleven: Back to the Source
ID: Investigation Discovery
A tökéletes gyanúsított
06:00 - 06:55
A tökéletes gyanúsított
06:55 - 07:50
Azt hitted, ismered
07:50 - 08:45
Gyilkosság hat lépésben
08:45 - 09:40
Az ártatlanság vélelme
09:40 - 10:35
nn
06:55 - 07:50
A tökéletes gyanúsított
Izaura TV
A Korona hercege
05:35 - 07:05
Család csak egy van
07:05 - 08:10
Család csak egy van
08:10 - 09:15
Te szent ég!
09:15 - 10:25
nn
07:05 - 08:10
Család csak egy van
JimJam
Thomas, a gőzmozdony
06:00 - 06:10
Thomas, a gőzmozdony
06:10 - 06:20
Thomas, a gőzmozdony
06:20 - 06:30
Sam, a tűzoltó
06:30 - 06:40
Sam, a tűzoltó
06:40 - 06:50
Sam, a tűzoltó
06:50 - 07:00
Eszes Jess
07:00 - 07:12
Eszes Jess
07:12 - 07:25
Inui
07:25 - 07:33
Inui
07:33 - 07:41
Simon
07:41 - 07:47
Simon
07:47 - 07:53
Charley az iskolában
07:53 - 08:00
Monchhichi
08:00 - 08:12
Rejtélyek Tesz-Vesz városban
08:12 - 08:36
Kate és Mim-Mim
08:36 - 08:47
Kate és Mim-Mim
08:47 - 08:58
Kate és Mim-Mim
08:58 - 09:09
A hármasikrek
09:09 - 09:17
A hármasikrek
09:17 - 09:25
A hármasikrek
09:25 - 09:33
Találd ki, mennyire szeretlek!
09:33 - 09:45
Találd ki, mennyire szeretlek!
09:45 - 10:11
nn
07:12 - 07:25
Eszes Jess
Jocky TV
Derrick
06:00 - 07:20
Dallas
07:20 - 08:25
Dallas
08:25 - 09:30
Walker, a Texas-i kopó
09:30 - 10:30
nn
06:00 - 07:20
Derrick
Kika
logo! Die Welt und ich.
06:00 - 06:10
Doki
06:10 - 06:20
Doki
06:20 - 06:30
Doki
06:30 - 06:40
Das Green Team
06:40 - 06:55
Das Green Team
06:55 - 07:05
Das Green Team
07:05 - 07:15
Insectibles
07:15 - 07:30
Insectibles
07:30 - 07:40
Insectibles
07:40 - 07:50
Odd Squad - Junge Agenten retten die Welt
07:50 - 08:00
Odd Squad - Junge Agenten retten die Welt: Der Aktenkoffer
08:00 - 08:10
Odd Squad - Junge Agenten retten die Welt
08:10 - 08:20
Odd Squad - Junge Agenten retten die Welt: Agent Obfusco
08:20 - 08:30
Timster
08:30 - 08:50
neuneinhalb - Deine Reporter
08:50 - 09:00
Checker Julian: Der Pferdesport-Check
09:00 - 09:25
Feuerwehrmann Sam
09:25 - 09:35
Feuerwehrmann Sam
09:35 - 09:45
Feuerwehrmann Sam
09:45 - 09:50
Super Wings
09:50 - 10:15
nn
07:15 - 07:30
Insectibles
KiWi TV
Babar és Badou kalandjai
06:00 - 06:30
Agyafúrt sztorik
06:30 - 07:00
Agyafúrt sztorik
07:00 - 07:30
Eperke és barátai
07:30 - 08:00
Eperke és barátai
08:00 - 08:30
Maja, a méhecske
08:30 - 09:00
Maja, a méhecske
09:00 - 09:30
Dínó vonat
09:30 - 10:30
nn
07:00 - 07:30
Agyafúrt sztorik
LiChi TV
Hentesek
05:50 - 06:20
Ízes Élet - Négykezes
06:20 - 06:55
Ízes Élet - Négykezes
06:55 - 07:30
Stahl konyhája
07:30 - 08:05
Stahl konyhája
08:05 - 08:40
Stahl konyhája
08:40 - 09:15
Adri's Kitchen
09:15 - 09:45
Adri's Kitchen
09:45 - 10:15
nn
06:55 - 07:30
Ízes Élet - Négykezes
LifeTv
Légy sikkes!
06:00 - 06:30
Légy sikkes!
06:30 - 07:00
Dynamo - varázslat a világ körül
07:00 - 08:00
Dynamo - varázslat a világ körül
08:00 - 09:00
Nyugi! Köztünk marad...
09:00 - 10:05
nn
07:00 - 08:00
Dynamo - varázslat a világ körül
12
m1 HD
HÍRADÓ
06:00 - 06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35
Időjárás-jelentés
06:35 - 06:45
Ma reggel
06:45 - 07:00
HÍRADÓ
07:00 - 07:15
Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20
Ma reggel
07:20 - 07:40
Ma reggel
07:40 - 08:00
HÍRADÓ
08:00 - 08:15
Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20
Ma reggel
08:20 - 08:35
Család'20
08:35 - 09:00
HÍRADÓ
09:00 - 09:10
Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15
Ma délelőtt
09:15 - 09:30
HÍREK
09:30 - 09:35
Esély
09:35 - 10:10
nn
07:15 - 07:20
Időjárás-jelentés
Hirdetési hely kiadó
Hirdetési hely kiadó
m2 HD
Agi Bagi
05:50 - 06:05
Chuggington pályaudvar
06:05 - 06:10
Lili és a Kincses-öböl
06:10 - 06:15
Lili és a Kincses-öböl
06:15 - 06:25
Kalózka és Kapitány kalandjai
06:25 - 06:35
Kalózka és Kapitány kalandjai
06:35 - 06:50
Lülü, a teknőc
06:50 - 07:00
Lülü, a teknőc
07:00 - 07:15
Maja, a méhecske
07:15 - 07:25
Maja, a méhecske
07:25 - 07:40
Bo, az örökmozgó
07:40 - 08:00
M2 matricák - Baltazár-bazár
08:00 - 08:10
Katuri
08:10 - 08:15
Katuri
08:15 - 08:25
Bob, a mester
08:25 - 08:35
Mickey és az autóversenyzők
08:35 - 08:55
Goldie és Mackó
08:55 - 09:25
Lilo és Stitch
09:25 - 09:45
A Büszke birtok oroszlán őrsége
09:45 - 10:10
nn
07:15 - 07:25
Maja, a méhecske
m5
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
05:30 - 06:05
Felsős
06:05 - 06:35
Felsős
06:35 - 07:05
M5 Híradó
07:05 - 07:35
Evangélium
07:35 - 08:05
Kincskereső
08:05 - 08:30
Vannak vidékek
08:30 - 09:30
Novum
09:30 - 10:05
nn
07:05 - 07:35
M5 Híradó
Magyar 2
Agi Bagi
05:50 - 06:05
Chuggington pályaudvar
06:05 - 06:10
Lili és a Kincses-öböl
06:10 - 06:15
Lili és a Kincses-öböl
06:15 - 06:25
Kalózka és Kapitány kalandjai
06:25 - 06:35
Kalózka és Kapitány kalandjai
06:35 - 06:50
Lülü, a teknőc
06:50 - 07:00
Lülü, a teknőc
07:00 - 07:15
Maja, a méhecske
07:15 - 07:25
Maja, a méhecske
07:25 - 07:40
Bo, az örökmozgó
07:40 - 08:00
M2 matricák - Baltazár-bazár
08:00 - 08:10
Katuri
08:10 - 08:15
Katuri
08:15 - 08:25
Bob, a mester
08:25 - 08:35
Mickey és az autóversenyzők
08:35 - 08:55
Goldie és Mackó
08:55 - 09:25
Lilo és Stitch
09:25 - 09:45
A Büszke birtok oroszlán őrsége
09:45 - 10:10
nn
07:15 - 07:25
Maja, a méhecske
MEZZO
Jazzmeia Horn - Malta Jazz Festival
04:52 - 06:24
InterMezzo
06:24 - 08:30
Herbert von Karajan conducts Beethoven's Missa Solemnis
08:30 - 10:05
nn
06:24 - 08:30
InterMezzo
MEZZOHD
Gregory Porter - Festival International de jazz de Montréal
06:00 - 06:53
Makaya McCraven - Festival International de Jazz de Montréal
06:53 - 07:54
Roberto Fonseca solo - Festival International de Jazz de Montréal
07:54 - 08:55
InterMezzo
08:55 - 09:30
Vanessa by Samuel Barber, Glyndebourne Festival
09:30 - 11:38
nn
06:53 - 07:54
Makaya McCraven - Festival International de Jazz de Montréal
Minimax
Thomas, a gőzmozdony 20
06:00 - 06:15
Sam, a tűzoltó
06:15 - 06:30
A bajkeverő majom
06:30 - 07:00
Denver, az utolsó dinoszaurusz
07:00 - 07:15
Denver, az utolsó dinoszaurusz
07:15 - 07:30
Kung Fu Panda: A végzet mancsai
07:30 - 08:00
Barbie a Diótörőben
08:00 - 09:25
Barbie, a Hercegnő és a Koldus
09:25 - 11:00
nn
07:15 - 07:30
Denver, az utolsó dinoszaurusz
Mozi+
Ollókezű Edward
04:40 - 06:25
Akit Buldózernek hívtak
06:25 - 08:50
A csodálatos Pókember 2
08:50 - 11:45
nn
06:25 - 08:50
Akit Buldózernek hívtak
Moziverzum
ÖcsiKém
04:50 - 06:30
Lovagregény
06:30 - 09:20
A cég
09:20 - 12:50
nn
06:30 - 09:20
Lovagregény
MR1-Kossuth
Vasárnapi újság
06:00 - 06:05
Időjárás 06:06 (V)
06:05 - 06:30
Krónika 06:30
06:30 - 07:00
Krónika
07:00 - 07:10
Közlekedés 07:13
07:10 - 07:15
Sport hírek 07:15 (H-V)
07:15 - 07:30
Krónika 07:30
07:30 - 08:00
Krónika 08:00
08:00 - 08:05
Sport hírek 08:05 (Szo-V)
08:05 - 08:30
Krónika 08:30
08:30 - 09:00
Krónika 09:00
09:00 - 09:05
Kabarématiné
09:05 - 09:30
Krónika 09:30
09:30 - 09:55
Krónika 10:00
09:55 - 10:55
nn
07:15 - 07:30
Sport hírek 07:15 (H-V)
MR2-Petőfi
Hétvége Petőfivel
06:00 - 12:00
nn
06:00 - 12:00
Hétvége Petőfivel
MR3-Bartók
Dankó hírek
06:00 - 06:05
Hang-fogó
06:05 - 10:30
nn
06:05 - 10:30
Hang-fogó
MR4-Nemzetiségi
Szlovák nemzetiségi műsor
06:00 - 08:00
Horvát nemzetiségi műsor
08:00 - 12:00
nn
06:00 - 08:00
Szlovák nemzetiségi műsor
MR6-Dankó
Dankó hírek
06:00 - 06:04
Jó pihenést!
06:04 - 07:00
Krónika
07:00 - 08:00
Dankó hírek
08:00 - 09:00
Dankó hírek
09:00 - 09:52
Tudta-e? - népzenei szótár (külső gyártás)
09:52 - 10:04
nn
07:00 - 08:00
Krónika
MTV Dance
AM Rush
04:00 - 08:00
Big Tunes!
08:00 - 14:00
nn
04:00 - 08:00
AM Rush
MTV Euro
Euro Top Chart
06:00 - 08:00
World Stage
08:00 - 09:00
Klónok harca
09:00 - 11:00
nn
06:00 - 08:00
Euro Top Chart
12
MTV Hits
Nothing But Hits
04:00 - 16:00
nn
04:00 - 16:00
Nothing But Hits
MTV Hungary
Euro Top Chart
06:00 - 08:00
World Stage
08:00 - 09:00
MTV 100% MUSIC
09:00 - 11:00
nn
06:00 - 08:00
Euro Top Chart
12
MTV Live HD
MTV Live HD's 100 Most Played...
00:40 - 07:00
High Definition Hits!
07:00 - 11:00
nn
07:00 - 11:00
High Definition Hits!
MTV Rocks
AM Mayhem
04:00 - 07:00
Biggest! Hottest! Loudest!
07:00 - 15:00
nn
07:00 - 15:00
Biggest! Hottest! Loudest!
Music Channel
Nighty Night
00:00 - 07:02
Happy Coffee
07:02 - 07:30
News
07:30 - 07:32
Happy Coffee
07:32 - 08:00
News
08:00 - 08:02
Happy Coffee
08:02 - 08:30
News
08:30 - 08:32
Happy Coffee
08:32 - 09:00
News
09:00 - 09:02
Weekender
09:02 - 11:00
nn
07:02 - 07:30
Happy Coffee
Muzsika TV
Dáridó Garden
06:00 - 07:05
Klip Válogatás
07:05 - 08:00
Muzsika
08:00 - 11:00
nn
07:05 - 08:00
Klip Válogatás
12
National Geographic HD
Dr. Pol állatklinikája
06:00 - 07:00
Dr. Pol állatklinikája
07:00 - 08:00
Szabadok szigete
08:00 - 09:00
Gordon Ramsay: Új utakon
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
Dr. Pol állatklinikája
12
National Geographic Wild
Kína rejtett csodái
06:00 - 07:00
Az állatkert titkai
07:00 - 08:00
Az állatkert titkai
08:00 - 09:00
Az állatkert titkai
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
Az állatkert titkai
12
National Geographic Wild HD
Kína rejtett csodái
06:00 - 07:00
Az állatkert titkai
07:00 - 08:00
Az állatkert titkai
08:00 - 09:00
Az állatkert titkai
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
Az állatkert titkai
12
Nautical Channel HD
Sail-Ho !
06:00 - 06:30
Discovering Karphatos
06:30 - 07:00
ICF 2019
07:00 - 07:30
World Rowing Coastal Championships Hong Kong 2019
07:30 - 08:00
Inside Sailing 2019
08:00 - 08:30
Rolex Spirit Of Yachting 2019
08:30 - 10:30
nn
07:00 - 07:30
ICF 2019
Nick Jr.
Becca és a brancs
06:00 - 06:25
Láng és a szuperverdák
06:25 - 06:50
Rusty rendbehozza
06:50 - 07:20
Mancs őrjárat
07:20 - 07:45
Mancs őrjárat
07:45 - 08:00
Szuper Szárny
08:00 - 08:15
Peppa malac
08:15 - 08:25
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
08:25 - 09:15
Napsugár
09:15 - 09:40
Abby Hatcher kedvencei
09:40 - 10:05
nn
06:50 - 07:20
Rusty rendbehozza
Nickelodeon
Láng és a szuperverdák
05:55 - 06:20
Mancs őrjárat
06:20 - 06:35
Mancs őrjárat
06:35 - 06:50
44 Cats
06:50 - 07:00
44 Cats
07:00 - 07:20
44 Cats
07:20 - 07:30
Alviiin!!! és a mókusok
07:30 - 07:45
Alviiin!!! és a mókusok
07:45 - 07:55
Alviiin!!! és a mókusok
07:55 - 08:15
Tündéri keresztszülők
08:15 - 08:40
Tündéri keresztszülők
08:40 - 09:10
SpongyaBob Kockanadrág
09:10 - 09:35
SpongyaBob Kockanadrág
09:35 - 10:25
nn
07:00 - 07:20
44 Cats
Nicktoons
SpongyaBob KockaNadrág
05:40 - 06:10
SpongyaBob KockaNadrág
06:10 - 06:35
SpongyaBob KockaNadrág
06:35 - 06:45
SpongyaBob KockaNadrág
06:45 - 07:05
SpongyaBob KockaNadrág
07:05 - 07:15
SpongyaBob KockaNadrág
07:15 - 07:30
SpongyaBob KockaNadrág
07:30 - 07:55
SpongyaBob KockaNadrág
07:55 - 08:25
SpongyaBob KockaNadrág
08:25 - 08:50
SpongyaBob KockaNadrág
08:50 - 09:15
SpongyaBob KockaNadrág
09:15 - 09:45
SpongyaBob KockaNadrág
09:45 - 10:10
nn
07:15 - 07:30
SpongyaBob KockaNadrág
ORT1
CHasovoj
05:55 - 06:25
Zdorove
06:25 - 07:25
Neputjovye zametki s Dm. Krylovym
07:25 - 08:00
Novosti
08:00 - 08:15
ZHanna Badoeva v proekte-puteshestvii ZHizn drugih
08:15 - 09:10
Videli video
09:10 - 10:15
nn
06:25 - 07:25
Zdorove
OzoneTv
Egyenlítő
06:00 - 07:00
Egyenlítő
07:00 - 08:00
Keverd újra, Buday!
08:00 - 08:30
Keverd újra, Buday!
08:30 - 09:00
Raktárvadászok
09:00 - 09:30
Raktárvadászok
09:30 - 10:30
nn
07:00 - 08:00
Egyenlítő
Paramount Channel
Bárcsak
06:00 - 07:55
Sodró Lendület
07:55 - 09:50
Gyagyás család
09:50 - 11:50
nn
06:00 - 07:55
Bárcsak
12
Pax TV
Worship
00:00 - 09:00
Csendes percek
09:00 - 09:05
Joyce Meyer tanítása
09:05 - 09:30
Andrew Wommack előadása
09:30 - 11:00
nn
00:00 - 09:00
Worship
Playboy TV
ONE DAY WITH ANGELICA SAINT PETERSBOURG
06:00 - 06:32
EP 2- Through Their Eyes, QUENTIN
06:32 - 06:46
A 40 -YEAR-OLD WIFE'S DEEP DESIRES
06:46 - 08:04
THE HOTTEST EURO GIRLS KARI AVAK
08:04 - 08:18
ANTHOLOGY
08:18 - 08:46
ONE DAY WITH INESSA, SAINT PETERSBOURG
08:46 - 09:15
PLAYMATE PAYBACK
09:15 - 09:43
LIZA_OLIFTINA
09:43 - 10:09
nn
06:46 - 08:04
A 40 -YEAR-OLD WIFE'S DEEP DESIRES
Prime
Nyomtalanul
05:25 - 06:15
Nyomtalanul
06:15 - 07:15
Nyomtalanul
07:15 - 08:15
Sue Thomas - FBI
08:15 - 09:20
Sue Thomas - FBI
09:20 - 10:25
nn
07:15 - 08:15
Nyomtalanul
Private TV
Private College Girls
05:00 - 07:15
My Nurse Has Huge DDD Boobs
07:15 - 08:40
Pilates Deep Sessions
08:40 - 10:35
nn
07:15 - 08:40
My Nurse Has Huge DDD Boobs
PRO 7
Two and a Half Men
05:50 - 06:20
Two and a Half Men
06:20 - 06:50
Two and a Half Men
06:50 - 07:15
Galileo
07:15 - 08:15
Galileo
08:15 - 09:15
Galileo
09:15 - 10:20
nn
07:15 - 08:15
Galileo
Rai 1
A Sua immagine
06:00 - 06:30
UnoMattina in famiglia
06:30 - 07:00
TG 1
07:00 - 07:05
UnoMattina in famiglia
07:05 - 08:00
TG 1
08:00 - 08:18
UnoMattina in famiglia
08:18 - 09:00
TG 1
09:00 - 09:04
UnoMattina in famiglia
09:04 - 09:35
TG 1 L.I.S.
09:35 - 09:40
A Sua immagine
09:40 - 09:50
Basilica Vaticana: Santa Messa per la domenica della parola di Dio
09:50 - 11:30
nn
07:05 - 08:00
UnoMattina in famiglia
Redlight HD
Reamed With Rod
05:57 - 06:26
Ready For Rubbing
06:26 - 07:00
Outside Sex Romance 2
07:00 - 08:08
Glamorously Inked
08:08 - 08:27
Dream Of Big Fat Cock Come True
08:27 - 09:00
Pornstar Sexual Adventure
09:00 - 10:48
nn
07:00 - 08:08
Outside Sex Romance 2
RTL
Familien im Brennpunkt
06:00 - 07:00
Familien im Brennpunkt
07:00 - 08:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
08:00 - 09:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
Familien im Brennpunkt
RTL Gold
Árva angyal
05:40 - 06:40
Árva angyal
06:40 - 07:40
Árva angyal
07:40 - 08:35
Árva angyal
08:35 - 09:35
Árva angyal
09:35 - 10:30
nn
06:40 - 07:40
Árva angyal
12
RTL Spike
Cobra 11
06:00 - 07:00
Cobra 11
07:00 - 08:00
Cobra 11
08:00 - 09:00
Batman of the Future
09:00 - 09:30
Batman of the Future
09:30 - 10:30
nn
07:00 - 08:00
Cobra 11
RTL+
112 - Életmentők
05:35 - 06:10
112 - Életmentők
06:10 - 06:45
Nevess csak!
06:45 - 07:15
Nevess csak!
07:15 - 07:45
Nevess csak!
07:45 - 08:15
ValóVilág
08:15 - 09:15
ValóVilág
09:15 - 10:15
nn
07:15 - 07:45
Nevess csak!
RTL2
Bean - Der ultimative Katastrophenfilm
05:45 - 07:20
Infomercial
07:20 - 08:20
Infomercial
08:20 - 09:20
X-Factor: Das Unfassbare
09:20 - 10:20
nn
05:45 - 07:20
Bean - Der ultimative Katastrophenfilm
SAT 1
Watch Me - Das Kinomagazin
06:00 - 06:15
Auf Streife
06:15 - 07:00
Auf Streife
07:00 - 08:00
So gesehen - Talk am Sonntag
08:00 - 08:20
Knallerfrauen
08:20 - 08:50
Knallerfrauen
08:50 - 09:20
111 chaotische Kollegen!
09:20 - 11:20
nn
07:00 - 08:00
Auf Streife
Sláger TV
Reggeli vigadó
05:55 - 06:55
Reggeli vigadó
06:55 - 07:55
Reggeli vigadó
07:55 - 08:55
Reggeli vigadó
08:55 - 09:55
A helyettesítők
09:55 - 10:55
nn
06:55 - 07:55
Reggeli vigadó
12
Smile of a Child
Jonah: A Veggie Tales Movie
05:00 - 06:30
The Rumor Weed
06:30 - 07:00
Paws and Tales
07:00 - 07:30
The Adventures of Carlos Caterpillar
07:30 - 08:30
Kids Like You
08:30 - 09:00
Creation's Creatures
09:00 - 09:30
Miss Charity's Diner
09:30 - 10:30
nn
07:00 - 07:30
Paws and Tales
Sony Max
Kékpróba
06:00 - 06:55
Amerikai mesterszakács junior
06:55 - 07:50
Amerikai mesterszakács junior
07:50 - 08:45
Amerikai mesterszakács junior
08:45 - 09:45
Amerikai mesterszakács junior
09:45 - 10:40
nn
06:55 - 07:50
Amerikai mesterszakács junior
12
Sony Movie Channel
Teleshop
05:00 - 06:05
Jóapátok
06:05 - 06:30
Csillagkapu
06:30 - 07:30
Négyen egy gatyában
07:30 - 09:55
Vezet a ritmus
09:55 - 12:25
nn
06:30 - 07:30
Csillagkapu
12
Sorozat+
Bűvölet
05:40 - 06:45
A simlis és a szende
06:45 - 07:45
A simlis és a szende
07:45 - 08:45
A simlis és a szende
08:45 - 09:45
A simlis és a szende
09:45 - 10:45
nn
06:45 - 07:45
A simlis és a szende
12
Spektrum
A vademberek Ben Fogle-lal
06:00 - 07:00
Élet a fagypont alatt
07:00 - 08:00
Élet a fagypont alatt
08:00 - 09:00
Éjszaka a Földön
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
Élet a fagypont alatt
12
Spektrum HD
A vademberek Ben Fogle-lal
06:00 - 07:00
Élet a fagypont alatt
07:00 - 08:00
Élet a fagypont alatt
08:00 - 09:00
Éjszaka a Földön
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
Élet a fagypont alatt
12
Spektrum Home
Liliputi házikók
06:00 - 07:00
Teleshop
07:00 - 09:00
Térnyerők Extra
09:00 - 09:30
Itt élned, s venned kell
09:30 - 10:30
nn
07:00 - 09:00
Teleshop
Spíler Extra
Premier League percek - Johnson
05:45 - 06:55
FA Cup előzetes - FA Cup 4. forduló előzetese
06:55 - 07:30
FA Cup 2019/2020 - West Ham United - West Bromwich Albion
07:30 - 07:35
La Liga 2019/20 - RCD Espanyol-Athletic Club
07:35 - 09:30
FA Cup 2019/2020 - Millwall - Sheffield United
09:30 - 09:40
La Liga 2019/20 - Valencia CF-FC Barcelona
09:40 - 11:30
nn
06:55 - 07:30
FA Cup előzetes - FA Cup 4. forduló előzetese
Spíler1 TV
ALOHA CLASSIC WAVE Világbajnokság
05:55 - 06:55
FA Kupa 2019/2020. - előzetes
06:55 - 07:30
FA Kupa: West Ham United - West Bromwich Albion
07:30 - 09:30
FA Kupa: Millwall - Sheffield United
09:30 - 11:30
nn
06:55 - 07:30
FA Kupa 2019/2020. - előzetes
Spíler2 TV
CA Osasuna - Levante UD
05:30 - 07:35
RCD Espanyol - Athletic Club
07:35 - 09:40
Valencia CF - FC Barcelona
09:40 - 11:45
nn
05:30 - 07:35
CA Osasuna - Levante UD
Sport1
Sportverda
06:00 - 07:00
Televíziós vásárlás
07:00 - 08:45
Kezeket fel
08:45 - 09:00
Heti helyzet
09:00 - 10:45
nn
07:00 - 08:45
Televíziós vásárlás
Sport2
Autósport
06:00 - 07:00
NFL Game day
07:00 - 07:30
Televíziós vásárlás
07:30 - 09:00
Kézilabda
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 07:30
NFL Game day
Story4
Csendőrsztorik Toszkánában
05:35 - 06:45
Anya, az állatorvos
06:45 - 07:50
Csendőrsztorik Toszkánában
07:50 - 09:00
Anya, az állatorvos
09:00 - 10:05
nn
06:45 - 07:50
Anya, az állatorvos
12
Super Rtl
Peter Hase(. 9 ..)
06:00 - 06:10
Peter Hase(. 10 ..)
06:10 - 06:25
Ranger Rob(. 22 ..)
06:25 - 06:50
Peppa Pig(. 32 ..)
06:50 - 07:00
Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten(. 54 ..)
07:00 - 07:30
Caillou
07:30 - 07:50
Peppa Pig(. 33 ..)
07:50 - 08:00
Go Wild! - Mission Wildnis(. 34 ..)
08:00 - 08:25
TOGGO Show
08:25 - 08:50
ALVINNN!!! und die Chipmunks(. 53 ..)
08:50 - 09:15
City - Abenteuer
09:15 - 09:40
Angelo!(. 64 ..)
09:40 - 10:05
nn
07:00 - 07:30
Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten(. 54 ..)
Superone HD
Szexmasszázs
04:25 - 06:05
Szex a természetben
06:05 - 07:55
Szexőrült tinik
07:55 - 10:10
nn
06:05 - 07:55
Szex a természetben
The History HD
Zálogcsillagok
06:00 - 06:45
Zálogcsillagok
06:45 - 07:35
Raktár-háborúk
07:35 - 08:00
Amerikai kincskeresők
08:00 - 08:55
Amerikai kincskeresők
08:55 - 09:55
Zálogcsillagok
09:55 - 10:20
nn
06:45 - 07:35
Zálogcsillagok
TLC
A Chantel család
06:00 - 07:00
A Chantel család
07:00 - 08:00
Anyák és lányaik
08:00 - 09:00
Három hónap jegyesség
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
A Chantel család
Tolnatáj TV
nn
-
Travel Channel
Rejtélyek a múzeumban
06:00 - 07:00
Rejtélyek a múzeumban
07:00 - 08:00
Rejtélyek a múzeumban
08:00 - 09:00
Bigfoot nyomában
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
Rejtélyek a múzeumban
Travel Channel HD
Rejtélyek a múzeumban
06:00 - 07:00
Rejtélyek a múzeumban
07:00 - 08:00
Rejtélyek a múzeumban
08:00 - 09:00
Bigfoot nyomában
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 08:00
Rejtélyek a múzeumban
TV 1000 Russian Kino
Without Borders
04:35 - 06:10
The Life and Amazing Adventures of Robinson Crusoe
06:10 - 07:40
The Aristocratic Peasant Girl
07:40 - 09:25
Odnoklassniki.ru
09:25 - 11:05
nn
06:10 - 07:40
The Life and Amazing Adventures of Robinson Crusoe
TV Paprika
Éhes motorosok - Tyúk vagy tojás
06:00 - 07:00
Teleshop
07:00 - 09:00
Paul Hollywood és a város ízei
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 09:00
Teleshop
TV4
800 szó
06:00 - 07:00
Poirot: Függöny - Poirot utolsó esete
07:00 - 09:00
Doc Martin
09:00 - 11:00
nn
07:00 - 09:00
Poirot: Függöny - Poirot utolsó esete
12
TV5
Tv5monde, Le Journal
06:00 - 06:10
L'invité
06:10 - 06:23
Météo
06:23 - 06:26
Wari
06:26 - 06:53
Documentaire
06:53 - 07:46
Et Si... Vous Me Disiez Toute La Vérité
07:46 - 08:00
Le Journal De Radio-canada
08:00 - 08:22
Tv5monde, Le Journal
08:22 - 08:34
Maghreb-orient Express
08:34 - 09:00
Les Pyjamasques
09:00 - 09:12
Loup
09:12 - 09:20
Dis-moi Dimitri
09:20 - 09:22
Gabâo
09:22 - 09:28
La Cabane A Histoires
09:28 - 09:36
Ella, Oscar Hoo
09:36 - 09:48
Ella, Oscar Hoo
09:48 - 09:59
Oum Le Dauphin Blanc
09:59 - 10:14
nn
06:53 - 07:46
Documentaire
TVE
NOTICIAS 24 H
06:00 - 07:00
EMPRENDE
07:00 - 07:30
MEDINA EN TVE
07:30 - 07:45
BUENAS NOTICIAS TV
07:45 - 08:00
SHALOM
08:00 - 08:15
ÚLTIMAS PREGUNTAS
08:15 - 08:40
TESTIMONIO
08:40 - 08:45
PUEBLO DE DIOS
08:45 - 09:15
BLOQUE INFANTIL
09:15 - 10:05
nn
07:00 - 07:30
EMPRENDE
VH1
Rise And Shine With VH1
06:00 - 09:00
Guess The Year
09:00 - 11:00
nn
06:00 - 09:00
Rise And Shine With VH1
VH1 Classic
Keep It Classic
06:00 - 12:00
nn
06:00 - 12:00
Keep It Classic
Viasat Explore
Folyami szörnyek
06:00 - 06:50
A nagy horgászpróba
06:50 - 07:40
A nagy horgászpróba
07:40 - 08:25
A nagy horgászpróba
08:25 - 09:15
A nagy horgászpróba
09:15 - 10:50
nn
06:50 - 07:40
A nagy horgászpróba
Viasat History
Múzeumi rejtélyek
04:55 - 06:20
Tiltott történelem
06:20 - 07:15
Tiltott történelem
07:15 - 08:10
Tiltott történelem
08:10 - 09:05
A változékony Föld
09:05 - 10:05
nn
07:15 - 08:10
Tiltott történelem
Viasat Nature
Visszhangzó dinók
05:55 - 06:40
A természeti világ - majomevő sasok
06:40 - 07:35
A természeti világ - rádiós gibbonok
07:35 - 08:30
Delfinek - kém a csapatban
08:30 - 09:30
Delfinek - kém a csapatban
09:30 - 10:30
nn
06:40 - 07:35
A természeti világ - majomevő sasok
Viasat Nature/History HD
Nemzeti parkok, a sztárok
06:00 - 06:20
Nemzeti parkok, a sztárok
06:20 - 06:40
Folyami szörnyek
06:40 - 07:30
Folyami szörnyek
07:30 - 08:20
Folyami szörnyek
08:20 - 09:10
Az utcai állatorvos
09:10 - 09:40
Az utcai állatorvos
09:40 - 10:05
nn
06:40 - 07:30
Folyami szörnyek
Viasat6
Jim szerint a világ
06:00 - 06:25
Jim szerint a világ
06:25 - 06:55
Jim szerint a világ
06:55 - 07:25
Totalcar
07:25 - 07:55
Top Gear
07:55 - 09:20
Őrül-tech
09:20 - 09:50
Télbratyó
09:50 - 12:05
nn
06:55 - 07:25
Jim szerint a világ
12
Vox
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
05:10 - 06:10
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
06:10 - 06:55
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
06:55 - 07:50
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
07:50 - 08:50
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
08:50 - 09:45
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
09:45 - 10:35
nn
06:55 - 07:50
Criminal Intent - Verbrechen im Visier
ZDF
Meine Freundin Conni: Conni und der Dreck-weg-Tag
05:55 - 06:10
Die Biene Maja: Willi verliert den Kopf
06:10 - 06:20
Wickie und die starken Männer: Snorre hat's voll drauf
06:20 - 06:35
Heidi: Heidi vermisst die Berge
06:35 - 06:55
Ernest Celestine: Zusammen wird's ein Fest
06:55 - 07:10
Ernest Celestine: Simon ist verschwunden
07:10 - 07:20
Bibi und Tina: Tina in Gefahr
07:20 - 07:45
Mia and me: Schwestern im Streit
07:45 - 08:10
Mia and me: Der Einhorn-Kindergarten
08:10 - 08:35
Löwenzahn: Eule - Das Ungeheuer von Bärstadt
08:35 - 09:00
Heute Xpress
09:00 - 09:03
Sonntags: Was die Seele warm hält - Wohnen im Winter
09:03 - 09:30
Evangelischer Gottesdienst: Mit Gott geht mehr
09:30 - 10:15
nn
07:10 - 07:20
Ernest Celestine: Simon ist verschwunden
Zeg TV
Híradó
05:00 - 07:00
Mesesarok
07:00 - 07:30
Egerszegi Esték
07:30 - 08:00
Egerszegi Esték
08:00 - 08:30
Aréna
08:30 - 09:00
Zöldövezet
09:00 - 09:30
KulturKör
09:30 - 10:30
nn
07:00 - 07:30
Mesesarok
Zenebutik
Az ének iskolája Best Of I.
05:50 - 06:20
Az ének iskolája Best Of I.
06:20 - 06:55
Az ének iskolája Best Of I.
06:55 - 07:25
Az ének iskolája Best Of I.
07:25 - 07:55
Hölgykoszorú
07:55 - 08:55
Hőhullám
08:55 - 09:55
Hőhullám
09:55 - 10:50
nn
06:55 - 07:25
Az ének iskolája Best Of I.
A csatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják! A portál üzemeltetője semmiféle felelősséget nem vállal a weboldalon megjelentetett hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért!