TvMustra logo
Twitter Live Google Plus Megosztás:
BLOG CSATORNÁK HIRDETÉS & MARKETING

Online tv-műsor-újság
192 Csatorna

tv műsor

kínálata egy helyen
Ajánló
20:05
Star Wars VIII. rész - Az utolsó Jedik
21:00
A Setét Torony
21:00
Szárnyas fejvadász 2049
21:00
S.W.A.T. - Ostromállapot
Minden kategória
Filmek
Gyerekeknek
Sport
Természet
Zene
Ma, Dec 8.
19:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Magyar 1
HÍRADÓ
18:00 - 18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:35
Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40
Ma este
18:40 - 19:00
HÍREK
19:00 - 19:30
HÍRADÓ
19:30 - 20:25
Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30
Ma este
20:30 - 21:00
HÍRADÓ
21:00 - 21:20
Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25
V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30
VILÁGHÍRADÓ
21:30 - 21:50
Ma éjjel
21:50 - 22:30
nn
19:30 - 20:25
HÍRADÓ
RTL Klub
RTL Híradó - Esti kiadás
18:00 - 18:50
Jófiúk
18:50 - 20:05
Star Wars VIII. rész - Az utolsó Jedik
20:05 - 23:20
nn
18:50 - 20:05
Jófiúk
12
TV2
Tények
18:00 - 18:50
Catch! - úgyis utolérlek!
18:50 - 21:00
A Setét Torony
21:00 - 23:00
nn
18:50 - 21:00
Catch! - úgyis utolérlek!
12
Viasat 3
Jég Veled!
16:25 - 18:25
A nemzet aranya - Titkok könyve
18:25 - 21:00
nn
18:25 - 21:00
A nemzet aranya - Titkok könyve
12
RTL 2 (Magyar)
Szex és New York
17:00 - 19:50
A Showder Klub bemutatja: Édeshármasban
19:50 - 20:55
A Showder Klub bemutatja: Lassan mondom el
20:55 - 23:05
nn
17:00 - 19:50
Szex és New York
12
Super TV2
Titanic
14:30 - 18:50
Nagyfiúk
18:50 - 21:00
Bridget Jones babát vár
21:00 - 23:45
nn
18:50 - 21:00
Nagyfiúk
HBO
Harry Potter és az azkabani fogoly
17:40 - 20:00
Egy háború margójára
20:00 - 21:50
Watchmen
21:50 - 22:55
nn
17:40 - 20:00
Harry Potter és az azkabani fogoly
12
AXN
S.W.A.T - Különleges kommandó
16:50 - 19:15
S.W.A.T.: Tűzveszély
19:15 - 21:00
S.W.A.T. - Ostromállapot
21:00 - 22:50
nn
19:15 - 21:00
S.W.A.T.: Tűzveszély
15
National Geographic
Vikingek kardja
18:00 - 19:00
A Nap építészei
19:00 - 20:00
A Húsvét-sziget elveszett világa
20:00 - 21:00
A Biblia eltemetett titkai
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
A Nap építészei
12
Bonum TV
Rome Reports
18:00 - 18:30
Napi gondolatok
18:30 - 19:00
Magazin
19:00 - 19:30
EWTN hírnök
19:30 - 19:50
Időjárás
19:50 - 19:55
Programajánló
19:55 - 20:00
Szentmise
20:00 - 21:00
Miért is? - megbékélési műsor
21:00 - 21:57
Programajánló
21:57 - 22:10
nn
19:30 - 19:50
EWTN hírnök
m4
Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság
18:00 - 20:15
Stúdió
20:15 - 20:30
Vízilabda közvetítés
20:30 - 21:55
Vízilabda közvetítés
21:55 - 23:25
nn
18:00 - 20:15
Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság
Epic Drama
Oxfordi gyilkosságok
17:30 - 19:00
Poldark
19:00 - 20:00
Poldark
20:00 - 21:00
Lángoló világ
21:00 - 21:55
A tengeralattjáró
21:55 - 22:55
nn
19:00 - 20:00
Poldark
360TuneBox
Ultra Mix
18:00 - 19:00
Ultra Mix
19:00 - 20:00
Flow
20:00 - 21:00
Flow
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
Ultra Mix
3Sat
Buchzeit
18:00 - 19:00
heute
19:00 - 19:10
Strom des Lebens: Mit Voll-Watt voran
19:10 - 19:40
Schätze der Welt - Erbe der Menschheit: Die Horta Häuser in Brüssel, Belgien - Unter Glasbaldachinen
19:40 - 20:00
Tagesschau
20:00 - 20:15
Nuhr im Ersten
20:15 - 21:00
Die Mathias Richling Show
21:00 - 21:45
Liebeskuss am Bosporus
21:45 - 23:15
nn
19:40 - 20:00
Schätze der Welt - Erbe der Menschheit: Die Horta Häuser in Brüssel, Belgien - Unter Glasbaldachinen
Al Jazeera
News Live
18:00 - 18:30
Inside Story
18:30 - 19:00
Newshour
19:00 - 20:00
News Live
20:00 - 20:30
Talk to Al Jazeera
20:30 - 21:00
Syria: The Last Assignment
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
Newshour
AMC
Ünneprontók ünnepe
17:40 - 20:00
Sztriptíz
20:00 - 22:20
nn
17:40 - 20:00
Ünneprontók ünnepe
Animal Planet
Amanda, az állatmentő
17:20 - 18:15
Horgászat mindhalálig
18:15 - 19:10
Állatdokik
19:10 - 20:05
Ausztrál állatkert - Steve Irwin öröksége
20:05 - 21:00
Krokodilvadász
21:00 - 21:55
Amanda, az állatmentő
21:55 - 22:50
nn
19:10 - 20:05
Állatdokik
Animal Planet HD
Amanda, az állatmentő
17:20 - 18:15
Horgászat mindhalálig
18:15 - 19:10
Állatdokik
19:10 - 20:05
Ausztrál állatkert - Steve Irwin öröksége
20:05 - 21:00
Krokodilvadász
21:00 - 21:55
Amanda, az állatmentő
21:55 - 22:50
nn
19:10 - 20:05
Állatdokik
ARD1
Wildes Deutschland - Unbekannte Tiefen
17:30 - 18:15
Tagesschau
18:15 - 18:30
Diesmal schenken wir uns nichts, oder?
18:30 - 19:00
Sportschau
19:00 - 19:30
Bericht aus Berlin
19:30 - 19:49
Gewinnzahlen Deutsche Fernsehlotterie
19:49 - 19:50
Lindenstraße
19:50 - 20:20
Weltspiegel
20:20 - 21:00
Tagesschau
21:00 - 21:15
Polizeiruf 110
21:15 - 22:45
nn
19:30 - 19:49
Bericht aus Berlin
Arte
Plácido Domingo aux Ar nes de Vérone: Concert du jubilé
17:45 - 19:15
Au fil des ench res: Le 45 tours Octopus de Syd Barrett
19:15 - 19:45
ARTE Journal
19:45 - 20:10
Vox pop
20:10 - 20:40
Karambolage
20:40 - 20:51
A Musée vous, A Musée Moi: Dans la serre - Allez chérie !
20:51 - 20:55
La charge héro que
20:55 - 22:35
nn
19:15 - 19:45
Au fil des ench res: Le 45 tours Octopus de Syd Barrett
ATV
AradiVarga Show
17:55 - 18:40
ATV Híradó
18:40 - 19:00
Heti Napló Sváby Andrással
19:00 - 20:25
#Bochkor
20:25 - 21:50
Mondd el Tatár Csillának!
21:50 - 22:20
nn
19:00 - 20:25
Heti Napló Sváby Andrással
12
ATV SPIRIT
AradiVarga Show
17:55 - 18:40
ATV Híradó
18:40 - 19:00
Heti Napló Sváby Andrással
19:00 - 20:25
#Bochkor
20:25 - 21:50
Mondd el Tatár Csillának!
21:50 - 22:20
nn
19:00 - 20:25
Heti Napló Sváby Andrással
12
Baby TV
Exploring with Charlie & The Alphabet
18:00 - 18:30
Exploring with Songs & Rhymes
18:30 - 19:00
Play & Learn with Happy Birthday to You
19:00 - 19:30
Guessing Games with Puzzle Games & Friends
19:30 - 20:00
Family Fun Time & Rhymes
20:00 - 20:30
Family Fun Time & Rhymes
20:30 - 21:00
Art, Creativity & Music with BabyTV
21:00 - 21:30
Classical Music & Soothing Stories
21:30 - 22:30
nn
19:30 - 20:00
Guessing Games with Puzzle Games & Friends
Babyfirst
BabyFirst Bedtime
18:00 - 19:00
nn
19:00 -
A Dreamy Journey
Balaton TV
nn
01:20 -
A Balaton Televízió éjszakai műsorai
BBC Earth
Egy bolygó hét világa
18:00 - 19:00
Egy bolygó hét világa
19:00 - 20:00
Partvidék
20:00 - 20:50
Szent helyek
20:50 - 21:40
Egy bolygó hét világa
21:40 - 22:40
nn
19:00 - 20:00
Egy bolygó hét világa
BBC Entertainment
DIY SOS: The Big Build
17:50 - 18:45
DIY SOS: The Big Build
18:45 - 19:35
Bargain Hunt
19:35 - 20:20
Bargain Hunt
20:20 - 21:05
Call the Midwife
21:05 - 22:45
nn
19:35 - 20:20
Bargain Hunt
Boomerang
Bébi bolondos dallamok
17:49 - 18:05
Nyuszipoly
18:05 - 18:15
Nyuszipoly
18:15 - 19:00
Csak lazán Scooby-Doo!
19:00 - 19:30
Grizzy és a lemmingek
19:30 - 19:36
Grizzy és a lemmingek
19:36 - 19:43
Grizzy és a lemmingek
19:43 - 20:25
Bonbon és Bentley
20:25 - 20:32
Bonbon és Bentley
20:32 - 20:39
Bonbon és Bentley
20:39 - 20:55
Grizzy és a lemmingek
20:55 - 21:01
Grizzy és a lemmingek
21:01 - 21:08
Grizzy és a lemmingek
21:08 - 21:20
Grizzy és a lemmingek
21:20 - 21:26
Grizzy és a lemmingek
21:26 - 21:33
Grizzy és a lemmingek
21:33 - 21:45
Én és a lovagom
21:45 - 21:55
Én és a lovagom
21:55 - 22:15
nn
19:43 - 20:25
Grizzy és a lemmingek
Brazzers TV Europe
Die Hardcore: Part 1
17:39 - 18:04
The Scarlett A
18:04 - 18:29
Sneaking Around With Her BFF's Son
18:29 - 18:49
The Massage She Really Wants
18:49 - 19:13
Smoking Russian Swallows Cum
19:13 - 19:36
Inside-Her Trading
19:36 - 20:02
The Day Before You Came
20:02 - 20:27
The Sexorcist
20:27 - 20:38
Deep Stretching
20:38 - 21:00
Don't Break Love
21:00 - 21:25
Apology Accepted
21:25 - 21:48
Porn Star Protection Program
21:48 - 22:25
nn
19:36 - 20:02
Inside-Her Trading
18
Cartoon Network
Victor és Valentino
17:50 - 18:01
Victor és Valentino
18:01 - 18:15
Tini titánok, harcra fel!
18:15 - 18:27
Tini titánok, harcra fel!
18:27 - 18:39
Tini titánok, harcra fel!
18:39 - 18:55
Tini titánok, harcra fel!
18:55 - 19:04
Tini titánok, harcra fel!
19:04 - 19:14
Tini titánok, harcra fel!
19:14 - 19:30
Csoda Kitty
19:30 - 19:40
Csoda Kitty
19:40 - 20:00
Ben 10
20:00 - 20:10
Ben 10
20:10 - 20:30
Totál Drámaráma
20:30 - 20:41
Totál Drámaráma
20:41 - 21:00
Angelo rulez
21:00 - 21:10
Angelo rulez
21:10 - 21:25
Angelo rulez
21:25 - 21:35
Angelo rulez
21:35 - 21:55
Angelo rulez
21:55 - 22:05
nn
19:40 - 20:00
Csoda Kitty
CBS Reality
Segítség, mi van velem?
17:40 - 18:30
Dog és Beth: Forró nyomon
18:30 - 19:20
Hírességek slamasztikában
19:20 - 20:10
48 óra
20:10 - 21:00
Paranormális túlélők
21:00 - 21:50
Cold Justice - Megoldatlan bűntények
21:50 - 22:40
nn
19:20 - 20:10
Hírességek slamasztikában
Cinemax
Mission: Impossible II
17:55 - 20:00
Pál, Krisztus apostola
20:00 - 21:50
A tábornok lánya
21:50 - 23:45
nn
17:55 - 20:00
Mission: Impossible II
15
Cinemax 2
Szombat esti láz
16:40 - 18:40
Salinger
18:40 - 20:30
Meteoritok
20:30 - 23:40
nn
18:40 - 20:30
Salinger
12
Comedy Central
Agymenők
18:00 - 18:25
Agymenők
18:25 - 18:50
Agymenők
18:50 - 19:15
Agymenők
19:15 - 19:40
Agymenők
19:40 - 20:05
Agymenők
20:05 - 20:30
Agymenők
20:30 - 21:00
Comedy Club: Kovács András Péter - Ősök és utódok
21:00 - 23:00
nn
19:40 - 20:05
Agymenők
Comedy Central Family
Anyám borogass
18:00 - 18:30
Anyám borogass
18:30 - 19:00
Anyám borogass
19:00 - 19:30
Anyám borogass
19:30 - 20:00
Anyám borogass
20:00 - 20:30
Anyám borogass
20:30 - 21:00
Csók a családnak
21:00 - 21:30
Csók a családnak
21:30 - 22:30
nn
19:30 - 20:00
Anyám borogass
Cool TV
Jófiúk
17:25 - 18:25
A szív bajnokai
18:25 - 21:00
Förtelmes főnökök
21:00 - 23:00
nn
18:25 - 21:00
A szív bajnokai
12
Crime + Investigation
Live PD: Police Patrol
18:00 - 18:30
Live PD: Police Patrol
18:30 - 19:00
Live PD: Police Patrol
19:00 - 19:30
Live PD: Police Patrol
19:30 - 20:00
Robbie Coltrane's Critical Evidence
20:00 - 21:00
Live PD: Police Patrol
21:00 - 21:30
Live PD: Police Patrol
21:30 - 23:00
nn
19:30 - 20:00
Live PD: Police Patrol
D1
Erdélyi Magyar Emlékek
17:25 - 18:10
Vasárnapi művészet
18:10 - 18:50
Mi újság?
18:50 - 19:00
MENatSAIL magazin
19:00 - 19:40
Műábránd? téblábolás a művészetek körül?.
19:40 - 20:05
Klubkoncertek
20:05 - 21:10
Klubkoncertek
21:10 - 22:40
nn
19:40 - 20:05
Műábránd? téblábolás a művészetek körül?.
12
Da Vinci Tv
Lekicsinyített chips és nagyító megoldások
18:00 - 18:30
Időjárás
18:30 - 19:00
Régi pizsamák és csodás ételek
19:00 - 19:30
Michael
19:30 - 20:00
A jövő ételei 1. rész
20:00 - 21:00
Éghajlatváltozás számokban 1. rész
21:00 - 21:45
Developing IQ and Intelligence
21:45 - 22:50
nn
19:30 - 20:00
Michael
6
DIGI Animal World
Meseszép tájak, állati édenkertek
17:30 - 18:15
A Havel folyó
18:15 - 19:00
Afrika vad csodái
19:00 - 19:05
Fogás bármi áron
19:05 - 19:55
Afrika vad csodái
19:55 - 20:00
Állatmentők Namíbiában
20:00 - 20:25
Vadvédők
20:25 - 20:50
Afrika vad csodái
20:50 - 20:55
Alexandra Cousteau Faces The Sharks
20:55 - 21:45
Afrika vad csodái
21:45 - 21:50
Az elfeledett erdő
21:50 - 22:45
nn
19:05 - 19:55
Fogás bármi áron
DIGI Life
A bambusz útja
17:20 - 18:15
Fogyasszunk és féljünk?
18:15 - 18:45
Fogyasszunk és féljünk?
18:45 - 19:15
Elpusztíthatatlanok
19:15 - 19:40
Elpusztíthatatlanok
19:40 - 20:05
Borkóstoló a világ körül
20:05 - 21:00
Így épült az Elbai Filharmónia
21:00 - 22:30
nn
19:40 - 20:05
Elpusztíthatatlanok
DIGI Sport 1
Labdarúgás
17:55 - 20:00
Sport 24
20:00 - 20:10
S.E.F.T.
20:10 - 20:40
Labdarúgás
20:40 - 22:45
nn
17:55 - 20:00
Labdarúgás
DIGI Sport 1 HD
Labdarúgás
17:55 - 20:00
Sport 24
20:00 - 20:10
S.E.F.T.
20:10 - 20:40
Labdarúgás
20:40 - 22:45
nn
17:55 - 20:00
Labdarúgás
DIGI Sport 2
Jégkorong
17:15 - 20:15
Félelem nélkül
20:15 - 20:45
Sport 24
20:45 - 20:55
Labdarúgás
20:55 - 23:00
nn
17:15 - 20:15
Jégkorong
DIGI Sport 2 HD
Jégkorong
17:15 - 20:15
Félelem nélkül
20:15 - 20:45
Sport 24
20:45 - 20:55
Labdarúgás
20:55 - 23:00
nn
17:15 - 20:15
Jégkorong
DIGI Sport 3
Teqball
17:55 - 20:40
#csakaHonved
20:40 - 21:10
Labdarúgás
21:10 - 23:00
nn
17:55 - 20:40
Teqball
DIGI Sport 3 HD
Teqball
17:55 - 20:40
#csakaHonved
20:40 - 21:10
Labdarúgás
21:10 - 23:00
nn
17:55 - 20:40
Teqball
DIGI World
A mérnök szemével
17:30 - 18:20
Csak utazás, semmi más
18:20 - 18:45
Csak utazás, semmi más
18:45 - 19:10
Ikonok
19:10 - 20:00
Szovjet monstrumok meghódítása
20:00 - 20:30
Szovjet monstrumok meghódítása
20:30 - 21:00
Csodálatos szigetek
21:00 - 21:30
Csodálatos szigetek
21:30 - 22:55
nn
19:10 - 20:00
Ikonok
Dikh TV
koncert felvételek/ klippek
18:00 - 19:00
Báró Show
19:00 - 20:00
Esteledik
20:00 - 21:00
Tumenca
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
Báró Show
Discovery Channel
Csomagcsaták
18:00 - 18:30
Csomagcsaták
18:30 - 19:00
A brit kincsvadász
19:00 - 20:00
A folyó, ahonnan nincs visszatérés
20:00 - 21:00
Cajun Navy - Villámhárító osztag
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
A brit kincsvadász
Discovery HD Showcase
Amisok New Yorkban
18:00 - 18:45
Amisok New Yorkban
18:45 - 19:30
Amisok New Yorkban
19:30 - 20:15
Amisok New Yorkban
20:15 - 21:00
A jövő cukrászai
21:00 - 22:05
nn
19:30 - 20:15
Amisok New Yorkban
Discovery Science
Mérnöki műtárgyak
17:40 - 18:30
Mérnöki műtárgyak
18:30 - 19:20
Félbehagyott mérnöki megoldások
19:20 - 20:10
A mélyben rejlő titkok
20:10 - 21:00
A mélyben rejlő titkok
21:00 - 21:50
A mélyben rejlő titkok
21:50 - 22:40
nn
19:20 - 20:10
Félbehagyott mérnöki megoldások
Discovery Turbo Xtra
Illegális gyorsulási versenyek
17:40 - 18:25
Szétkapva
18:25 - 19:15
Száműzöttek műhelye
19:15 - 20:00
Négykeréken
20:00 - 20:25
Négykeréken
20:25 - 20:50
Kindig Customs
20:50 - 21:35
Kindig Customs
21:35 - 22:25
nn
19:15 - 20:00
Száműzöttek műhelye
Disney Channel
Zsenipalánták
18:00 - 18:30
Mech-X4
18:30 - 19:00
Mech-X4
19:00 - 19:30
Mech-X4
19:30 - 20:00
Laborpatkányok
20:00 - 20:30
Laborpatkányok
20:30 - 21:00
Laborpatkányok
21:00 - 21:30
Soy Luna
21:30 - 22:30
nn
19:30 - 20:00
Mech-X4
Docubox
PLANT SECRETS - EP 2
18:00 - 19:00
ARAMBURUS ASSASSINATION
19:00 - 20:30
FLAVOURS OF SOUTH AFRICA - KWAZULU NATAL
20:30 - 21:00
VOLCANIC PLANET
21:00 - 22:30
nn
19:00 - 20:30
ARAMBURUS ASSASSINATION
Duck Tv
Tudásfa
18:00 - 18:04
Játékos hangok
18:04 - 18:07
Élet a városban
18:07 - 18:09
Vár az űr
18:09 - 18:12
Az étterem
18:12 - 18:15
Űrbeli kalandorok
18:15 - 18:19
Hód család
18:19 - 18:21
Állatkert
18:21 - 18:24
Cica és a Ceruza
18:24 - 18:26
Dolgos törpök
18:26 - 18:29
Színkerék
18:29 - 18:32
Mi segítünk
18:32 - 18:34
Miyu és Litto
18:34 - 18:36
India
18:36 - 18:39
Monica & Rudy
18:39 - 18:41
ABC - duckBC
18:41 - 18:44
Zack és Ziggy
18:44 - 18:47
Margo és Félix
18:47 - 18:50
Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!
18:50 - 18:53
Lola és a Számok
18:53 - 18:56
DuckSchool
18:56 - 18:59
Kukucs, látlak!
18:59 - 19:02
Henry történetei
19:02 - 19:04
Körülöttünk a hangok
19:04 - 19:06
Jó éjszakát!
19:06 - 19:08
Tempo Giusto
19:08 - 19:10
Toobys
19:10 - 19:13
Szelek szárnyán
19:13 - 19:17
Jön, segít a Babacsapat
19:17 - 19:19
Zack és Ziggy
19:19 - 19:22
Margo és Félix
19:22 - 19:25
Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!
19:25 - 19:28
Lola és a Számok
19:28 - 19:31
Kukucs, látlak!
19:31 - 19:34
Formák kicsiknek
19:34 - 19:36
Henry történetei
19:36 - 19:38
Körülöttünk a hangok
19:38 - 19:40
Tempo Giusto
19:40 - 19:42
Időmanók
19:42 - 19:44
Micsoda látvány
19:44 - 19:46
Utazunk!
19:46 - 19:48
Játékos hangok
19:48 - 19:50
Meselánc
19:50 - 19:53
Vár az űr
19:53 - 19:56
Didi baba
19:56 - 19:58
Alakul!
19:58 - 20:01
Szafari
20:01 - 20:04
Afrika
20:04 - 20:07
Vonat
20:07 - 20:09
Tűzoltók
20:09 - 20:12
Sippi Sappi
20:12 - 20:15
Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!
20:15 - 20:18
Lola és a Számok
20:18 - 20:21
DuckSchool
20:21 - 20:23
Kukucs, látlak!
20:23 - 20:26
Henry történetei
20:26 - 20:28
Kolor Klára
20:28 - 20:30
Körülöttünk a hangok
20:30 - 20:32
Tempo Giusto
20:32 - 20:34
Toobys
20:34 - 20:36
Időmanók
20:36 - 20:38
Utazunk!
20:38 - 20:40
Vízivilág
20:40 - 20:43
Tudásfa
20:43 - 20:46
Játékos hangok
20:46 - 20:49
Játékidő
20:49 - 20:52
Mimo és Bobo
20:52 - 20:54
Didi baba
20:54 - 20:57
Hubbi és barátai
20:57 - 21:00
Alakul!
21:00 - 21:03
Tűzoltók
21:03 - 21:07
Sippi Sappi
21:07 - 21:09
Hop-hop
21:09 - 21:11
Táncok
21:11 - 21:14
Az étterem
21:14 - 21:18
Űrbeli kalandorok
21:18 - 21:21
Hód család
21:21 - 21:23
Állatkert
21:23 - 21:26
Cica és a Ceruza
21:26 - 21:30
Dolgos törpök
21:30 - 21:33
Napfalva
21:33 - 21:35
Sport, sport, sport
21:35 - 21:40
Mi segítünk
21:40 - 21:42
India
21:42 - 21:45
Puffy és Tubby
21:45 - 21:48
Manó világ
21:48 - 21:52
Bundás barátok
21:52 - 21:54
Napfalva - Sportfalva
21:54 - 21:57
Mimo világa
21:57 - 22:03
nn
19:44 - 19:46
Micsoda látvány
Duna TV
HÍRADÓ
18:00 - 18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:45
Családi kör
18:45 - 19:45
Magyarország, szeretlek!
19:45 - 21:20
Házasságtörés
21:20 - 22:25
nn
18:45 - 19:45
Családi kör
12
Duna World
Divat & dizájn
17:50 - 18:50
Öt kontinens
18:50 - 19:20
Szerelmes földrajz
19:20 - 20:00
Gasztroangyal
20:00 - 21:00
HÍRADÓ
21:00 - 21:25
V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35
Karancs United
21:35 - 22:35
nn
19:20 - 20:00
Szerelmes földrajz
E! Entertainment
Botched
18:00 - 19:00
Keeping Up With The Kardashians
19:00 - 20:00
Keeping Up With The Kardashians
20:00 - 21:00
Keeping Up With The Kardashians
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
Keeping Up With The Kardashians
English Club TV
Weather forecast
18:00 - 18:05
This day in history
18:05 - 18:15
Basic lexis
18:15 - 18:25
Step by step
18:25 - 18:30
Here and there
18:30 - 18:40
Perfect english
18:40 - 18:50
English in focus
18:50 - 19:00
Film set
19:00 - 19:15
Serendipity
19:15 - 20:40
Worth seeing
20:40 - 20:50
Keep fit
20:50 - 21:00
Weather forecast
21:00 - 21:05
Basic lexis
21:05 - 21:15
Step by step
21:15 - 21:20
Jack of all trades
21:20 - 21:35
English is the key
21:35 - 21:45
Labour of love
21:45 - 22:05
nn
19:15 - 20:40
Serendipity
Eroxxx HD
Doppie Sensazioni
16:30 - 18:10
Lezioni Private
18:10 - 20:15
Scent of Pleasure
20:15 - 22:15
nn
18:10 - 20:15
Lezioni Private
Euronews
Global Week-End
16:00 - 18:49
State of the Union
18:49 - 19:00
Global Week-End
19:00 - 20:45
Inspire Middle East
20:45 - 21:00
Global Week-End
21:00 - 23:48
nn
19:00 - 20:45
Global Week-End
Eurosport
Alpesi sí
17:15 - 19:00
Alpesi sí
19:00 - 20:30
Alpesi sí
20:30 - 22:05
nn
19:00 - 20:30
Alpesi sí
Eurosport 2
Biatlon
17:00 - 18:15
Sífutás
18:15 - 19:00
Sífutás
19:00 - 19:40
Hírek
19:40 - 19:45
Snooker
19:45 - 23:30
nn
19:40 - 19:45
Hírek
Extreme Sports
Rodeó bajnokok
17:50 - 18:40
Rodeó bajnokok
18:40 - 19:30
Strongman Champions League
19:30 - 20:20
Drift All Stars Reality Show
20:20 - 20:45
Drift All Stars Reality Show
20:45 - 21:10
Fighting Fit
21:10 - 22:50
nn
19:30 - 20:20
Strongman Champions League
Fashion TV Europe
MADE IN ITALY
18:00 - 18:25
F-PEOPLE
18:25 - 18:30
MADE IN ITALY
18:30 - 18:55
FASHION WEEK
18:55 - 19:00
DESIGNERS
19:00 - 19:25
F-PEOPLE
19:25 - 19:30
DESIGNERS
19:30 - 19:55
FASHION WEEK
19:55 - 20:00
MADE IN AUSTRALIA
20:00 - 20:25
F-PEOPLE
20:25 - 20:30
MADE IN AUSTRALIA
20:30 - 20:55
FASHION WEEK
20:55 - 21:00
SARA SAMPAIO STORY
21:00 - 21:30
SARA SAMPAIO STORY
21:30 - 21:55
F-PARTIES
21:55 - 22:30
nn
19:30 - 19:55
DESIGNERS
Fashionbox
NEW YORK FASHIONWEEK 2019 FALL WINTER ADDY
18:00 - 19:00
COUTURE FALL WINTER 2018
19:00 - 20:00
LEGEND OF LAGERFELD - EP 9
20:00 - 21:00
FASHIONBOX TAKES NYC - 2016 - KARIGAMI
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
COUTURE FALL WINTER 2018
Fast&Funbox
nn
-
Fem3
Házasság és Balítélet: Tiltott esküvők
17:30 - 19:00
Élet - Forma
19:00 - 19:35
Mondj igent a ruhára: Atlanta
19:35 - 20:35
Mondj igent a ruhára: Atlanta
20:35 - 21:35
Véznák kontra Dagik III.
21:35 - 22:40
nn
19:35 - 20:35
Mondj igent a ruhára: Atlanta
FightBox
WKF Championships 2016 Linz, Austria, Saturday Session Highlights - part 5
17:35 - 19:00
Colosseum Tournament, 29.10.2018
19:00 - 22:10
nn
19:00 - 22:10
Colosseum Tournament, 29.10.2018
Film Café
Átkozott boszorkák
17:10 - 19:15
Rád vagyok kattanva
19:15 - 21:00
A falu
21:00 - 23:05
nn
19:15 - 21:00
Rád vagyok kattanva
Film Mánia
Dzsungelháború
17:20 - 19:15
A fegyver két végén
19:15 - 21:00
Tomboló ököl
21:00 - 22:55
nn
19:15 - 21:00
A fegyver két végén
16
Film+
Verdák 3.
16:30 - 18:30
Tarzan legendája
18:30 - 20:45
Az óriásölő
20:45 - 23:00
nn
18:30 - 20:45
Tarzan legendája
12
Film4
Szuperapu
16:15 - 18:10
A hívatlan vendég
18:10 - 20:00
Szerelmes szellemíró
20:00 - 21:50
nn
18:10 - 20:00
A hívatlan vendég
12
Filmbox
ATHÉNI BÚCSÚ
17:50 - 19:30
Gracie választása
19:30 - 21:00
AZ AMBERSONOK TÜNDÖKLÉSE ÉS BUKÁSA
21:00 - 23:05
nn
19:30 - 21:00
Gracie választása
12
Filmbox Arthouse
Love Simple
16:45 - 18:10
My Destiny
18:10 - 19:30
Roaring Abyss
19:30 - 21:00
The Waiting
21:00 - 22:15
nn
19:30 - 21:00
Roaring Abyss
12
Filmbox Extra HD
EDMOND BATIGNOLE
16:35 - 18:15
EREDETI JONATHAN
18:15 - 19:30
A KÁN KINCSÉNEK ŐRZŐI
19:30 - 21:00
EINSTEIN REJTÉLYEI
21:00 - 21:50
EINSTEIN REJTÉLYEI
21:50 - 22:40
nn
19:30 - 21:00
A KÁN KINCSÉNEK ŐRZŐI
12
Filmbox Family
SZÜNIDEI KALANDOK
17:15 - 18:45
SHIRLEY TEMPLE SHOW - KIM
18:45 - 19:40
MÁLNA MÁGIA
19:40 - 21:00
KÉMKÖLYKÖK 4. ? A VILÁG MINDEN IDEJE
21:00 - 22:25
nn
19:40 - 21:00
MÁLNA MÁGIA
12
Filmbox Plus
VÁGYAK NYOMÁBAN
18:00 - 19:30
HOMOKEMBER
19:30 - 21:00
BÖRNI AZ ESZELŐS TEMETŐS
21:00 - 22:40
nn
19:30 - 21:00
HOMOKEMBER
12
FilmBox Prémium
AZ ARANYKAPU
17:35 - 19:30
Gracie választása
19:30 - 21:00
CSENDES DON
21:00 - 22:30
nn
19:30 - 21:00
Gracie választása
12
FilmNow
Az új világ
17:45 - 20:00
Pancser police
20:00 - 21:55
A felejtés bére
21:55 - 23:50
nn
17:45 - 20:00
Az új világ
12
Fine Living
Nemzetközi ételparadicsom
17:40 - 18:30
Daphne fogásai
18:30 - 18:55
Daphne fogásai
18:55 - 19:20
A medence királyai
19:20 - 19:45
A medence királyai
19:45 - 20:10
Giada vakációs kézikönyve
20:10 - 20:35
Giada vakációs kézikönyve
20:35 - 21:00
Giada vakációs kézikönyve
21:00 - 21:25
Giada vakációs kézikönyve
21:25 - 21:50
Extrém otthonok
21:50 - 22:40
nn
19:20 - 19:45
A medence királyai
Fishing and Hunting Channel
Pontyszínház
18:00 - 18:30
Vad területek
18:30 - 19:00
Takács Viktor
19:00 - 19:30
Finomszerelések horgászat a Colmic-csal
19:30 - 20:00
Horgászat határok nélkül
20:00 - 20:30
F&H Events
20:30 - 21:00
Halimádók konyhája
21:00 - 21:30
Halmi Péter Pál
21:30 - 22:30
nn
19:30 - 20:00
Finomszerelések horgászat a Colmic-csal
Fit HD
Kritikus részek tornája
18:00 - 19:00
TabADA
19:00 - 19:55
Step By Step
19:55 - 20:00
Zsírégető, alakformáló
20:00 - 20:55
Fit 4 You
20:55 - 21:00
BoxTeam a szobádban Extra
21:00 - 21:55
nn
19:00 - 19:55
TabADA
Food Network
Extrém sütiháborúk
17:20 - 18:10
Bögresüti-bajnokság
18:10 - 19:00
Falatozások Sibával
19:00 - 19:50
Tanyasi szabályok
19:50 - 20:15
Tanyasi szabályok
20:15 - 20:40
Családi főzőpárbaj
20:40 - 21:30
Guy főzőbajnoksága
21:30 - 22:20
nn
19:00 - 19:50
Falatozások Sibával
Főnix Tv
Ismerd meg génjeidet 12/11.
18:00 - 18:30
Társasjátékok
18:30 - 19:00
Ez is Budapest
19:00 - 19:30
San Marco Szabadegyetem 11/2.
19:30 - 20:00
KOR-TÁRS - Pregiczer Fruzsina
20:00 - 20:30
Testszépítő 6/6.
20:30 - 21:00
Öreganyáink tudománya
21:00 - 21:30
Játékos muzsika 3/1.
21:30 - 22:30
nn
19:30 - 20:00
San Marco Szabadegyetem 11/2.
FTV HD
MADE IN ITALY
18:00 - 18:25
F-PEOPLE
18:25 - 18:30
MADE IN ITALY
18:30 - 18:55
FASHION WEEK
18:55 - 19:00
TOP MODELS
19:00 - 19:25
F-PEOPLE
19:25 - 19:30
TOP MODELS
19:30 - 19:55
FASHION WEEK
19:55 - 20:00
FASHION MAGAZINES
20:00 - 20:25
F-PEOPLE
20:25 - 20:30
FASHION MAGAZINES
20:30 - 20:55
FASHION WEEK
20:55 - 21:00
SARA SAMPAIO STORY
21:00 - 21:30
SARA SAMPAIO STORY
21:30 - 21:55
F-PARTIES
21:55 - 22:30
nn
19:30 - 19:55
TOP MODELS
FunBox UHD
MAX FOODIE - PHILIPPINES
18:00 - 19:00
LUXURY TRAVEL - ST TROPEZ, ST LUCIA
19:00 - 20:00
DREAM JOURNEY - CUNCUM - MEXICO
20:00 - 21:00
LUXURY TRAVEL EP 2
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
LUXURY TRAVEL - ST TROPEZ, ST LUCIA
Galaxy4
Kisvárosi gyilkosságok
17:40 - 19:40
Kisvárosi gyilkosságok
19:40 - 21:50
Pankráció - WWE: RAW
21:50 - 22:50
nn
19:40 - 21:50
Kisvárosi gyilkosságok
12
Gametoon
nn
-
H!T Music Channel
Top 15
18:00 - 19:00
Shuffle H!ts
19:00 - 20:00
All T!me Rock H!ts
20:00 - 21:00
nn
19:00 - 20:00
Shuffle H!ts
Hatos csatorna
Feketén/Fehéren
18:00 - 19:00
Történelmi Tükörfordítás premier
19:00 - 19:30
CSR Hungary - Gazdaság/Társadalom/Környezet premier
19:30 - 20:00
Lillásreggeli
20:00 - 21:00
Vajtó és a világ premier
21:00 - 23:00
nn
19:30 - 20:00
CSR Hungary - Gazdaság/Társadalom/Környezet premier
12
HBO 2
Műkincsvadászok
16:35 - 18:35
2 Dope Queens - két csaj a világ ellen
18:35 - 19:30
Ready Player One
19:30 - 21:50
Könyvklub
21:50 - 23:35
nn
19:30 - 21:50
Ready Player One
12
HBO 3
Puzzle
16:25 - 18:10
Castle Rock
18:10 - 19:00
Szilícium-völgy
19:00 - 19:30
Mrs. Fletcher
19:30 - 20:00
Watchmen
20:00 - 21:00
Eszmélet
21:00 - 23:00
nn
19:30 - 20:00
Mrs. Fletcher
HIR TV
Híradó
18:00 - 18:25
Sporthírek
18:25 - 18:30
Globál
18:30 - 19:00
Híradó
19:00 - 19:25
Sporthírek
19:25 - 19:30
Napról napra
19:30 - 20:00
Hírek
20:00 - 20:05
A nyolcas
20:05 - 21:00
Hírek
21:00 - 21:05
Bayer show
21:05 - 22:25
nn
19:30 - 20:00
Napról napra
History Channel
A sosemvolt Corvette
17:35 - 18:35
Zálogcsillagok
18:35 - 19:00
Zálogcsillagok
19:00 - 19:30
Zálogcsillagok
19:30 - 20:00
Ősi idegenek: A végső bizonyíték
20:00 - 21:00
Zálogcsillagok
21:00 - 21:30
Zálogcsillagok
21:30 - 22:30
nn
19:30 - 20:00
Zálogcsillagok
History2
Brad Meltzer's Decoded
18:00 - 18:45
Ancient Aliens: The Ultimate Evidence
18:45 - 19:30
Battlefield Detectives
19:30 - 20:15
Cities of the Underworld
20:15 - 21:00
Two Degrees: Point Of No Return
21:00 - 22:30
nn
19:30 - 20:15
Battlefield Detectives
HRT-1
Volim Hrvatsku (7) (12/15)
17:32 - 19:00
Dnevnik 2
19:00 - 19:44
Vrijeme
19:44 - 19:47
Tema dana
19:47 - 20:00
Loto 6/45
20:00 - 20:05
''Ko te šiša (4), humoristična serija (10/20)
20:05 - 20:40
Hrvatski kraljevi: Rađanje kneževine, dokumentarna serija (1/7)
20:40 - 21:29
Priča o Bogu s Morganom Freemanom (3): Smrtni grijesi, dokumentarna serija (4/6)
21:29 - 22:22
nn
19:44 - 19:47
Vrijeme
Humor+
A Simpson család
17:55 - 18:50
Irigy Hónaljmirigy Show
18:50 - 19:55
Irigy Hónaljmirigy Show
19:55 - 21:00
Beugró
21:00 - 21:35
Beugró
21:35 - 22:15
nn
18:50 - 19:55
Irigy Hónaljmirigy Show
Hustler TV
Drilled Stepmoms
17:30 - 19:00
Lesbian Gym Class
19:00 - 20:30
Granny's Still Got A Tight Pink!
20:30 - 23:00
nn
19:00 - 20:30
Lesbian Gym Class
iConcert HD
Bruce Springsteen - Live at Glastonbury
17:59 - 19:26
Suede - InRocks 2013
19:26 - 20:40
Black Rebel Motorcycle Club - Musiques en Stock
20:40 - 21:57
nn
19:26 - 20:40
Suede - InRocks 2013
ID: Investigation Discovery
Ölnék érted
18:00 - 19:00
Ölnék érted
19:00 - 20:00
Gyilkos címlapsztorik
20:00 - 21:00
Báránybőrbe bújt farkasok
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
Ölnék érted
Izaura TV
Romantika az éterben
17:00 - 19:00
Aratanya
19:00 - 21:00
Szerelemre hangolva
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 21:00
Aratanya
JimJam
Bob, a mester
17:57 - 18:09
Bob, a mester
18:09 - 18:22
Kipper
18:22 - 18:31
Kipper
18:31 - 18:40
Bogyó és Babóca
18:40 - 18:45
Bogyó és Babóca
18:45 - 18:50
Animanimals
18:50 - 18:55
Animanimals
18:55 - 19:00
Monchhichi
19:00 - 19:12
Monchhichi
19:12 - 19:24
A város hősei
19:24 - 19:40
Chuggington
19:40 - 19:50
Chuggington
19:50 - 20:00
Chuggington - Jelvényt akarok!
20:00 - 20:05
Chuggington - Jelvényt akarok!
20:05 - 20:10
Chuggington - Jelvényt akarok!
20:10 - 20:15
Találd ki, mennyire szeretlek!
20:15 - 20:30
Rejtélyek Tesz-Vesz városban
20:30 - 20:55
Kate és Mim-Mim
20:55 - 21:07
Simon
21:07 - 21:13
Simon
21:13 - 21:19
Kismackó kalandjai
21:19 - 21:26
Kismackó kalandjai
21:26 - 21:33
Bori
21:33 - 21:45
Angelina Balerina
21:45 - 22:10
nn
19:40 - 19:50
Chuggington
Jocky TV
Kórház a pálmák alatt
17:00 - 19:00
A Klinika
19:00 - 20:00
A Klinika
20:00 - 21:00
Hegyi doktor - Újra rendel
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
A Klinika
Kika
Beutolomäus und der wahre Weihnachtsmann
18:00 - 18:15
Belle und Sebastian
18:15 - 18:25
Belle und Sebastian
18:25 - 18:40
Inui - Abenteuer am Nordpol
18:40 - 18:47
Baumhaus
18:47 - 18:50
Unser Sandmännchen: Piratengeschichten: Eine ganz besondere Torte
18:50 - 19:00
SimsalaGrimm
19:00 - 19:25
PUR+: Megamaschine Traktor
19:25 - 19:50
logo! Die Welt und ich.
19:50 - 20:00
ERDE AN ZUKUNFT: Shoppen in der Zukunft
20:00 - 20:15
stark! - Kinder erzählen ihre Geschichte: Mo - Ich kann Fliegen
20:15 - 20:30
Schau in meine Welt!: Fridays for Future - Luis kämpft gegen den Klimawandel
20:30 - 21:00
nn
19:25 - 19:50
PUR+: Megamaschine Traktor
KiWi TV
Óz varázslatos birodalmában
18:00 - 18:30
Óz varázslatos birodalmában
18:30 - 19:00
Ha kekszet adsz egy egérnek
19:00 - 19:30
Ha kekszet adsz egy egérnek
19:30 - 20:00
Egyszer volt... A Föld
20:00 - 20:30
Egyszer volt... A Föld
20:30 - 21:00
Transformerek
21:00 - 21:30
Transformerek
21:30 - 22:15
nn
19:30 - 20:00
Ha kekszet adsz egy egérnek
LiChi TV
Csak öt hozzávalóból V.
17:35 - 18:05
Csak öt hozzávalóból V.
18:05 - 18:35
Főzz otthon Jamie-vel
18:35 - 19:40
A fickó F-fel III.
19:40 - 20:45
Food Porn
20:45 - 21:15
Food Porn
21:15 - 21:45
Food Porn
21:45 - 22:15
nn
19:40 - 20:45
A fickó F-fel III.
LifeTv
Backstage
17:00 - 18:05
Life Utazás
18:05 - 19:10
Újra szexi leszek!
19:10 - 20:20
Borjour
20:20 - 20:55
OLD(S)COOL
20:55 - 23:05
nn
19:10 - 20:20
Újra szexi leszek!
12
m1 HD
HÍRADÓ
18:00 - 18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:35
Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40
Ma este
18:40 - 19:00
HÍREK
19:00 - 19:30
HÍRADÓ
19:30 - 20:25
Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30
Ma este
20:30 - 21:00
HÍRADÓ
21:00 - 21:20
Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25
V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30
VILÁGHÍRADÓ
21:30 - 21:50
Ma éjjel
21:50 - 22:30
nn
19:30 - 20:25
HÍRADÓ
Hirdetési hely kiadó
Hirdetési hely kiadó
m2 HD
Vampirina-2.évad
17:45 - 18:15
Bibi és Tina I. - A nagy verseny
18:15 - 20:00
Sziklaszirti mesék
20:00 - 20:15
Violetta
20:15 - 21:05
Filmklub
21:05 - 21:10
A csendes bérgyilkos
21:10 - 23:15
nn
18:15 - 20:00
Bibi és Tina I. - A nagy verseny
12
m5
Andre Rieu - Üdvözlet a világomban 2.
17:30 - 18:30
Nicky, a másik fiú
18:30 - 19:20
Vers mindenkinek
19:20 - 19:30
A Durrell család - II. évad
19:30 - 20:30
M5 Híradó
20:30 - 21:00
Koronás sas
21:00 - 21:20
Embermesék
21:20 - 21:25
Estéli zsoltár
21:25 - 21:35
nn
19:30 - 20:30
A Durrell család - II. évad
12
Magyar 2
Vampirina-2.évad
17:45 - 18:15
Bibi és Tina I. - A nagy verseny
18:15 - 20:00
Sziklaszirti mesék
20:00 - 20:15
Violetta
20:15 - 21:05
Filmklub
21:05 - 21:10
A csendes bérgyilkos
21:10 - 23:15
nn
18:15 - 20:00
Bibi és Tina I. - A nagy verseny
12
MegaMax
The Avatars
18:00 - 18:25
The Avatars
18:25 - 18:50
Maggie és Bianca - Divatból jeles
18:50 - 19:15
Maggie és Bianca - Divatból jeles
19:15 - 19:40
Chuck megoldja
19:40 - 20:05
Chuck megoldja
20:05 - 20:30
Hello, West Hill gimi!
20:30 - 21:00
The Wannabes
21:00 - 21:30
Táncakadémia
21:30 - 22:25
nn
19:40 - 20:05
Chuck megoldja
MEZZO
Wozzeck by Alban Berg at De Nationale Opera, Amsterdam
16:30 - 18:20
Pierre-Laurent Aimard - Festival Internacional de Música y Danza de Granada
18:20 - 19:30
InterMezzo
19:30 - 20:30
Iván Fischer and the Budapest Festival Orchestra: Bach, Bartók, Brahms
20:30 - 23:41
nn
19:30 - 20:30
InterMezzo
MEZZOHD
Shurale choreography by Leonid Jakobson
17:00 - 18:38
The Golden Horde by Georgy Kovtun
18:38 - 20:37
InterMezzo
20:37 - 21:00
From the House of the Dead by Janacek at the Bayerische Staatsoper
21:00 - 22:40
nn
18:38 - 20:37
The Golden Horde by Georgy Kovtun
Minimax
Denver, az utolsó dinoszaurusz
18:00 - 18:15
Denver, az utolsó dinoszaurusz
18:15 - 18:30
Trollok - A dallam szól tovább
18:30 - 19:00
Barbie DreamHouse Adventures
19:00 - 19:30
Szilaj a szabadon száguldó
19:30 - 20:00
Holly Hobbie
20:00 - 20:30
Pettson és Findusz
20:30 - 21:55
Bob, a mester: Megamasinák
21:55 - 23:00
nn
19:30 - 20:00
Szilaj a szabadon száguldó
6
Mozi+
Z világháború
16:30 - 18:55
X-Men - A kívülállók
18:55 - 21:00
A múmia visszatér
21:00 - 23:50
nn
18:55 - 21:00
X-Men - A kívülállók
Moziverzum
Bridget Jones: Mindjárt megőrülök!
16:45 - 19:00
Így neveld a sárkányodat!
19:00 - 21:00
Amerikába jöttem
21:00 - 23:25
nn
19:00 - 21:00
Így neveld a sárkányodat!
MR1-Kossuth
Krónika 18:00
18:00 - 18:30
Irodalmi újság
18:30 - 19:00
Krónika 19:00
19:00 - 19:05
Nagyok (portrék)
19:05 - 19:30
Olgeborge kapitány
19:30 - 19:40
Mese-zene
19:40 - 19:45
Esti mese
19:45 - 19:50
Napi opera
19:50 - 19:55
Vers napról napra
19:55 - 20:00
Krónika 20:00
20:00 - 20:05
Időjárás - Kossuth Rádió - 20:10
20:05 - 20:10
SPORTVILÁG
20:10 - 21:00
Krónika 21:00
21:00 - 21:05
Sportvilág 21:05
21:05 - 21:30
Jelenlét - Roma kulturális magazin
21:30 - 22:15
nn
19:40 - 19:45
Mese-zene
MR2-Petőfi
Hírek - Petőfi Rádió 18:00
18:00 - 19:00
Hírek - Petőfi Rádió 19:00
19:00 - 20:00
Hírek - Petőfi Rádió 20:00
20:00 - 21:00
nn
19:00 - 20:00
Hírek - Petőfi Rádió 19:00
MR3-Bartók
Muzsikuslegendák
17:30 - 18:30
Régizenei kalandozások
18:30 - 19:30
HÍREK RÁDIÓ - Bartók Rádió - 19:30
19:30 - 19:35
Koncert
19:35 - 20:30
Koncert
20:30 - 20:45
Koncert
20:45 - 23:00
nn
19:35 - 20:30
Koncert
MR4-Nemzetiségi
Szlovák nemzetiségi műsor
18:00 - 20:00
nn
18:00 - 20:00
Szlovák nemzetiségi műsor
MR5-Parlament
nn
08:00 -
Parlamenti közvetítés
MR6-Dankó
Dankó hírek
18:00 - 19:00
Dankó hírek
19:00 - 20:00
Dankó hírek
20:00 - 21:00
nn
19:00 - 20:00
Dankó hírek
MTV Dance
Club Bangers!
17:00 - 23:00
nn
17:00 - 23:00
Club Bangers!
MTV Euro
MTV HITS
18:00 - 21:00
Kamureg
21:00 - 23:30
nn
18:00 - 21:00
MTV HITS
12
MTV Hits
Fresh Vidz Hot Hits!
17:00 - 19:00
Big Fat Hits
19:00 - 23:00
nn
19:00 - 23:00
Big Fat Hits
MTV Hungary
The Challenge: bajnokok kontra sztárok
18:00 - 19:00
The Challenge: bajnokok kontra sztárok
19:00 - 20:00
Kamureg
20:00 - 21:00
Kamureg
21:00 - 23:30
nn
19:00 - 20:00
The Challenge: bajnokok kontra sztárok
12
MTV Live HD
High Definition Hits!
17:00 - 19:00
Powerplay! This Week's MTV Hotlist
19:00 - 20:00
Ava Max's Maximum Pop Top 20
20:00 - 21:30
Zara Larsson: Making The Video
21:30 - 22:45
nn
19:00 - 20:00
Powerplay! This Week's MTV Hotlist
MTV Rocks
Sunday Sessions
18:00 - 23:00
nn
18:00 - 23:00
Sunday Sessions
Music Channel
News
18:00 - 18:02
1 like FRESH
18:02 - 19:00
Music Channel Top 21, ism.
19:00 - 20:00
1 like LIVE - Horváth Tamás
20:00 - 22:02
nn
19:00 - 20:00
Music Channel Top 21, ism.
Muzsika TV
Zenés randevú Balázs Palival
17:55 - 18:55
Lakodalmas
18:55 - 19:55
Házibuli Attilával
19:55 - 20:55
Felvidéki mulatós show
20:55 - 21:55
Zenés barátságok
21:55 - 22:55
nn
18:55 - 19:55
Lakodalmas
12
National Geographic HD
Vikingek kardja
18:00 - 19:00
A Nap építészei
19:00 - 20:00
A Húsvét-sziget elveszett világa
20:00 - 21:00
A Biblia eltemetett titkai
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
A Nap építészei
12
National Geographic Wild
Vad Észak: A túlélés mesterei
18:00 - 19:00
Varázslatos sarkvidék
19:00 - 20:00
A szélsőségek országai
20:00 - 21:00
Vad Észak: A túlélés mesterei
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
Varázslatos sarkvidék
12
National Geographic Wild HD
Vad Észak: A túlélés mesterei
18:00 - 19:00
Varázslatos sarkvidék
19:00 - 20:00
A szélsőségek országai
20:00 - 21:00
Vad Észak: A túlélés mesterei
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
Varázslatos sarkvidék
12
Nautical Channel HD
The World Sailing Show 2019
18:00 - 18:30
The Foiling Week 2016
18:30 - 19:00
Sail-Ho !
19:00 - 19:30
Sail-Ho !
19:30 - 20:00
Dangerous Waters
20:00 - 21:00
The Boat Show
21:00 - 21:30
The Boat Show
21:30 - 22:30
nn
19:30 - 20:00
Sail-Ho !
Nick Jr.
Blaze and the Monster Machines
17:45 - 18:15
Top Wing
18:15 - 18:40
Zack and Quack
18:40 - 18:50
Becca's Bunch
18:50 - 19:10
Shimmer and Shine
19:10 - 19:35
Paw Patrol
19:35 - 20:00
Paw Patrol
20:00 - 20:30
Top Wing
20:30 - 20:55
Peppa Pig
20:55 - 21:00
Peppa Pig
21:00 - 21:05
Peppa Pig
21:05 - 21:10
Peppa Pig
21:10 - 21:15
Peppa Pig
21:15 - 21:25
Butterbean's Cafe
21:25 - 21:55
Shimmer and Shine
21:55 - 22:20
nn
19:35 - 20:00
Paw Patrol
Nickelodeon
Hunter Street
17:45 - 18:15
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
18:15 - 18:40
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
18:40 - 19:10
Henry Danger
19:10 - 19:35
The Thundermans
19:35 - 20:00
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles
20:00 - 20:30
Cousins for Life
20:30 - 20:55
Cousins for Life
20:55 - 21:20
The Loud House
21:20 - 21:50
The Loud House
21:50 - 22:20
nn
19:35 - 20:00
The Thundermans
Nicktoons
SpongeBob Squarepants
17:45 - 18:15
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles
18:15 - 18:40
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles
18:40 - 19:10
The Loud House
19:10 - 19:30
The Loud House
19:30 - 20:00
The Penguins of Madagascar
20:00 - 20:25
The Penguins of Madagascar
20:25 - 20:55
SpongeBob SquarePants
20:55 - 21:20
SpongeBob SquarePants
21:20 - 21:45
SpongeBob SquarePants
21:45 - 22:15
nn
19:30 - 20:00
The Loud House
ORT1
SHou Maksima Galkina Luchshe vseh!. Novyj sezon
17:25 - 19:00
Vremja
19:00 - 19:45
CHto Gde Kogda . Zimnjaja serija igr
19:45 - 20:45
Vjacheslav Nikonov i Dmitrij Sajms v programme Bolshaja igra
20:45 - 22:30
nn
19:00 - 19:45
Vremja
OzoneTv
Hotel - Magyarország legszebb szállodái
18:00 - 18:30
Hotel - Magyarország legszebb szállodái
18:30 - 19:00
Világörökségünk nyomában
19:00 - 19:30
Világörökségünk nyomában
19:30 - 20:00
Raktárvadászok
20:00 - 20:30
Bolygótúra
20:30 - 21:00
Vad Patagónia
21:00 - 22:30
nn
19:30 - 20:00
Világörökségünk nyomában
12
Paramount Channel
Starsky és Hutch
16:50 - 18:55
Bérgyilkos a szomszédom
18:55 - 21:00
Beverly Hills-i zsaru 3.
21:00 - 23:15
nn
18:55 - 21:00
Bérgyilkos a szomszédom
12
Pax TV
Joyce Meyer tanítása
18:00 - 18:30
Református istentisztelet
18:30 - 19:30
Ezek a mai fiatalok...
19:30 - 20:00
50'
20:00 - 20:55
Mendelssohn: Reformáció szimfónia
20:55 - 21:30
Andrew Wommack előadása
21:30 - 23:00
nn
19:30 - 20:00
Ezek a mai fiatalok...
Playboy TV
SEXE TROTTEURS 1/ SEX TROTTER
17:45 - 18:42
La prisonni?re / THE PRISONER
18:42 - 22:59
nn
18:42 - 22:59
La prisonni?re / THE PRISONER
Prime
A randiguru
16:15 - 18:50
Kutyám, Jerry Lee
18:50 - 21:00
Amerikai pite 2.
21:00 - 23:20
nn
18:50 - 21:00
Kutyám, Jerry Lee
Private TV
Horny Roller Skating Teens
16:45 - 19:10
1 Stepfamily That Screws Each Other
19:10 - 20:35
Maids For All
20:35 - 23:00
nn
19:10 - 20:35
1 Stepfamily That Screws Each Other
PRO 7
NEWSTIME
18:00 - 18:10
Die Simpsons
18:10 - 18:40
Die Simpsons
18:40 - 19:05
Galileo
19:05 - 20:15
Operation: 12 Strong
20:15 - 22:35
nn
19:05 - 20:15
Galileo
Rai 1
Da noi...a ruota libera
17:35 - 18:45
L'Eredit Week End
18:45 - 20:00
TELEGIORNALE
20:00 - 20:35
Soliti Ignoti - Il Ritorno
20:35 - 21:25
Pezzi unici
21:25 - 23:40
nn
18:45 - 20:00
L'Eredit Week End
Redlight HD
Big Stick
17:00 - 19:00
Crazy Over Their Cunnies
19:00 - 20:02
Spin The Bottle Orgy
20:02 - 20:27
Tryst With Tattoos
20:27 - 21:00
Pulling Pink Flowers
21:00 - 22:06
nn
19:00 - 20:02
Crazy Over Their Cunnies
RTL
Exclusiv - Weekend
17:45 - 18:45
RTL Aktuell
18:45 - 19:03
RTL Aktuell - Das Wetter
19:03 - 19:05
Vermisst
19:05 - 20:15
2019! Menschen, Bilder, Emotionen
20:15 - 23:30
nn
19:05 - 20:15
Vermisst
RTL Gold
A pampák királya
17:45 - 18:50
A pampák királya
18:50 - 19:55
A pampák királya
19:55 - 21:00
A pampák királya
21:00 - 22:05
nn
18:50 - 19:55
A pampák királya
12
RTL Spike
Cobra 11
18:00 - 19:00
Cobra 11
19:00 - 20:00
Deep State - Háttérhatalom
20:00 - 21:20
Albínó aligátor
21:20 - 23:15
nn
19:00 - 20:00
Cobra 11
RTL+
Banános Joe
18:00 - 20:00
nn
18:00 - 20:00
Banános Joe
12
RTL2
Mein neuer Alter
17:15 - 18:15
GRIP - Das Motormagazin
18:15 - 20:15
Whiplash
20:15 - 22:25
nn
18:15 - 20:15
GRIP - Das Motormagazin
SAT 1
Hochzeit auf den ersten Blick
17:30 - 19:55
SAT.1 Nachrichten
19:55 - 20:15
The Voice Senior
20:15 - 23:30
nn
17:30 - 19:55
Hochzeit auf den ersten Blick
Sláger TV
Esti vigadó
17:55 - 18:55
Esti vigadó
18:55 - 19:55
Pertu Parti
19:55 - 20:55
Drága családom
20:55 - 21:55
Drága családom
21:55 - 22:55
nn
18:55 - 19:55
Esti vigadó
12
Smile of a Child
Kid Fit and Fun With Missy Kane
18:00 - 19:00
Cherub Wings
19:00 - 19:30
Miss Charity's Diner
19:30 - 20:00
Dooley and Pals
20:00 - 20:30
Gina D's Kids Club
20:30 - 21:00
Faithville
21:00 - 21:30
Pahappahooey Island
21:30 - 22:30
nn
19:30 - 20:00
Miss Charity's Diner
Sony Max
Charlie angyalai
18:00 - 20:00
Charlie angyalai: Teljes gázzal
20:00 - 22:05
nn
18:00 - 20:00
Charlie angyalai
12
Sony Movie Channel
Austin Powers - Aranyszerszám
16:50 - 18:50
CBGB
18:50 - 21:00
Mortal Kombat 2. - A második menet
21:00 - 22:50
nn
18:50 - 21:00
CBGB
16
Sorozat+
A Midsomer gyilkosságok
18:00 - 20:00
Szellemekkel suttogó
20:00 - 21:00
Szellemekkel suttogó
21:00 - 23:00
nn
18:00 - 20:00
A Midsomer gyilkosságok
12
Spektrum
A 20. század történelemformáló eseményei
17:00 - 18:05
Őfelsége szolgálatában
18:05 - 19:05
A Windsor kastély
19:05 - 20:05
Berlin, Berlin
20:05 - 21:05
A 2000-es évek Amerikája
21:05 - 23:05
nn
19:05 - 20:05
A Windsor kastély
12
Spektrum HD
A 20. század történelemformáló eseményei
17:00 - 18:05
Őfelsége szolgálatában
18:05 - 19:05
A Windsor kastély
19:05 - 20:05
Berlin, Berlin
20:05 - 21:05
A 2000-es évek Amerikája
21:05 - 23:05
nn
19:05 - 20:05
A Windsor kastély
12
Spektrum Home
Mit mondtál, hol laksz?
18:00 - 19:00
Mit mondtál, hol laksz?
19:00 - 20:00
Kis terek, nagy ötletek
20:00 - 21:00
Kis terek, nagy ötletek
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
Mit mondtál, hol laksz?
12
Spíler Extra
Premier League 2019/20 - Brighton&Hove Albion - Wolverhampton Wanderers
17:25 - 18:16
Spíler stúdió - La Liga stúdió
18:16 - 18:29
La Liga 2019/20 - CD Leganes-RC Celta
18:29 - 19:29
Spíler stúdió - Premier League stúdió
19:29 - 19:50
Premier League 2019/20 - Newcastle United - Southampton
19:50 - 20:43
Spíler stúdió - La Liga stúdió
20:43 - 20:56
La Liga 2019/20 - C.A. Osasuna-Sevilla FC
20:56 - 21:50
UEFA BL miniprogramok 2019/20 - Torres, Drogba, Griezmann, Bergkamp
21:50 - 21:55
FA Cup 2019/2020 - Eastleigh - Crewe Alexandra
21:55 - 23:14
nn
19:29 - 19:50
Spíler stúdió - Premier League stúdió
Spíler1 TV
Brighton and Hove Albion - Wolverhampton Wanderers
17:00 - 19:50
Newcastle United - Southampton
19:50 - 21:50
UEFA Bajnokok Ligája - mini
21:50 - 21:55
FA Kupa: Eastleigh - Crewe Alexandra
21:55 - 23:55
nn
17:00 - 19:50
Brighton and Hove Albion - Wolverhampton Wanderers
Spíler2 TV
CD Leganés - RC Celta
18:00 - 20:30
CA Osasuna - Sevilla FC
20:30 - 23:00
nn
18:00 - 20:30
CD Leganés - RC Celta
Sport1
Labdarúgás
17:45 - 20:15
sportverda
20:15 - 20:30
Racing files. Jack Brabham sztorija
20:30 - 21:00
nn
17:45 - 20:15
Labdarúgás
Sport2
Labdarúgás
17:00 - 19:00
NFL
19:00 - 22:30
nn
19:00 - 22:30
NFL
Story4
Hetedik mennyország
17:05 - 18:05
Mr. Selfridge
18:05 - 19:10
Férfi a szénakazal tetején
19:10 - 21:00
Ha szólít a szív
21:00 - 21:55
Hazug házasság
21:55 - 23:40
nn
19:10 - 21:00
Férfi a szénakazal tetején
12
Super Rtl
Angelo!(. 15 ..)
17:40 - 18:10
Weihnachtsmann & Co. KG(. 16 ..)
18:10 - 18:40
Woozle Goozle und die Weltentdecker(. 34 ..)
18:40 - 19:10
ALVINNN!!! und die Chipmunks(. 51 ..)
19:10 - 19:40
Tom und Jerry
19:40 - 20:15
Santa Claus
20:15 - 23:00
nn
19:40 - 20:15
Tom und Jerry
Superone HD
nn
-
The History HD
A sosemvolt Corvette
17:35 - 18:35
Zálogcsillagok
18:35 - 19:00
Zálogcsillagok
19:00 - 19:30
Zálogcsillagok
19:30 - 20:00
Ősi idegenek: A végső bizonyíték
20:00 - 21:00
Zálogcsillagok
21:00 - 21:30
Zálogcsillagok
21:30 - 22:30
nn
19:30 - 20:00
Zálogcsillagok
TLC
Mondj igent a ruhára
18:00 - 19:00
Mondj igent a ruhára
19:00 - 19:30
Mondj igent a ruhára
19:30 - 20:00
Mondj igent a ruhára - Lancashire
20:00 - 21:00
Lányok túlerőben - Busbyék ötös ikrei
21:00 - 23:00
nn
19:30 - 20:00
Mondj igent a ruhára
Tolnatáj TV
nn
-
Travel Channel
Távol a civilizációtól: Szeles hegy
18:00 - 19:00
Az elveszettek legendája Megan Fox-szal
19:00 - 20:00
A lehetetlen szálloda
20:00 - 21:00
Rejtélyek a múzeumban
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
Az elveszettek legendája Megan Fox-szal
Travel Channel HD
Távol a civilizációtól: Szeles hegy
18:00 - 19:00
Az elveszettek legendája Megan Fox-szal
19:00 - 20:00
A lehetetlen szálloda
20:00 - 21:00
Rejtélyek a múzeumban
21:00 - 23:00
nn
19:00 - 20:00
Az elveszettek legendája Megan Fox-szal
TV Paprika
Martha Stewart - Sütivilág
18:00 - 18:30
Pepe egészséges desszertjei
18:30 - 19:00
A TV Paprika adventi kalendáriuma
19:00 - 19:15
A TV Paprika adventi kalendáriuma
19:15 - 19:30
A TV Paprika karácsonya
19:30 - 20:00
Jamie Oliver - Karácsonyra fel!
20:00 - 21:00
Éhes motorosok karácsonya
21:00 - 21:55
Lorraine Pascale: Derült égből karácsony
21:55 - 23:00
nn
19:30 - 20:00
A TV Paprika karácsonya
12
TV4
Brokenwood titkai
18:00 - 20:00
Tetthely - Dortmund
20:00 - 23:55
nn
18:00 - 20:00
Brokenwood titkai
12
TV5
64' Le Monde En Français - 1re Partie
18:00 - 18:27
Météo
18:27 - 18:30
L'invité
18:30 - 18:39
Rubens, Peindre L'europe
18:39 - 19:36
Sur Les Rails De France
19:36 - 20:30
Le Journal De France 2
20:30 - 20:56
Météo
20:56 - 21:02
Signes Extérieurs De Richesse
21:02 - 22:33
nn
19:36 - 20:30
Sur Les Rails De France
TVE
ZOOM NET
17:50 - 18:05
GUADALQUIVIR
18:05 - 19:30
VIAJE AL CENTRO DE LA TELE
19:30 - 20:30
AQUI LA TIERRA
20:30 - 21:00
TELEDIARIO 2? EDICIÓN
21:00 - 23:20
nn
19:30 - 20:30
VIAJE AL CENTRO DE LA TELE
VH1
Hits Don't Lie
17:00 - 19:00
We Love The: 10s
19:00 - 23:00
nn
19:00 - 23:00
We Love The: 10s
VH1 Classic
nn
18:00 -
We Are The 80s
Viasat Explore
A feladatosztó
17:25 - 18:15
Öreg autó, nagy haszon
18:15 - 19:00
Öreg autó, nagy haszon
19:00 - 19:50
Az utolsó szerviz
19:50 - 20:10
Az utolsó szerviz
20:10 - 20:35
Az utolsó szerviz
20:35 - 21:00
Ausztrál aranyásók
21:00 - 21:45
Ausztrál aranyásók
21:45 - 22:30
nn
19:00 - 19:50
Öreg autó, nagy haszon
Viasat History
A királyi család magánélete
17:15 - 18:10
A királyi család magánélete
18:10 - 19:05
A királyi család magánélete
19:05 - 20:00
A Nílus: 5000 évnyi történelem
20:00 - 21:00
Állatok háborúban
21:00 - 21:55
Középkori krimik
21:55 - 22:50
nn
19:05 - 20:00
A királyi család magánélete
Viasat Nature
Nagyvadak: az utolsó óriások
17:40 - 18:30
A természet óriásai - belülről
18:30 - 19:25
A természet óriásai - belülről
19:25 - 20:20
A természet óriásai - belülről
20:20 - 21:25
Megkövült világok: A természet rejtett kincsei
21:25 - 22:20
nn
19:25 - 20:20
A természet óriásai - belülről
Viasat Nature/History HD
A Csendes-óceáni partvidék urai
18:00 - 19:00
A Csendes-óceáni partvidék urai
19:00 - 20:00
Az orosz forradalom
20:00 - 20:50
Háborúzó királyi rokonok
20:50 - 21:50
A piramisok: A rejtély megoldása
21:50 - 22:40
nn
19:00 - 20:00
A Csendes-óceáni partvidék urai
Viasat6
Jóbarátok
17:35 - 18:05
Jóbarátok
18:05 - 18:30
Jóbarátok
18:30 - 19:00
Két pasi - meg egy kicsi
19:00 - 19:30
Két pasi - meg egy kicsi
19:30 - 20:00
Két pasi - meg egy kicsi
20:00 - 20:30
Két pasi - meg egy kicsi
20:30 - 21:00
Indíték
21:00 - 22:50
nn
19:30 - 20:00
Két pasi - meg egy kicsi
12
Vox
auto mobil
17:00 - 18:10
Unser Traum vom Haus
18:10 - 19:10
Hot oder Schrott - Die Allestester
19:10 - 20:15
Kitchen Impossible(3 . 4 ..)
20:15 - 23:40
nn
19:10 - 20:15
Hot oder Schrott - Die Allestester
ZDF
Speed-Dating im Alter: Senioren suchen Anschluss
18:00 - 18:30
Terra Xpress: Schlangen-Alarm und ärgerliche Funklöcher
18:30 - 19:00
Heute
19:00 - 19:10
Berlin direkt
19:10 - 19:28
Aktion Mensch Gewinner
19:28 - 19:30
Sieben Kontinente - Ein Planet: Südamerika
19:30 - 20:15
Frau Holles Garten
20:15 - 21:45
Heute journal
21:45 - 22:15
nn
19:30 - 20:15
Sieben Kontinente - Ein Planet: Südamerika
Zeg TV
Egerszegi Esték
18:00 - 18:30
Mérleg
18:30 - 19:00
Zöldövezet
19:00 - 19:30
KulturKör
19:30 - 20:00
Unió-Régió
20:00 - 20:30
Vitál-Turmix
20:30 - 21:00
Dokumentum műhely - Máterka
21:00 - 21:35
Híradó
21:35 - 23:30
nn
19:30 - 20:00
KulturKör
Zenebutik
Wellness Buli Hétvége I.
18:00 - 18:30
Wellness Buli Hétvége I.
18:30 - 19:00
Dáridó Klub I.
19:00 - 20:00
Minden napra Dáridó
20:00 - 20:30
Minden napra Dáridó
20:30 - 21:00
Bakelit Fesztivál III.
21:00 - 22:35
nn
19:00 - 20:00
Dáridó Klub I.
A csatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják! A portál üzemeltetője semmiféle felelősséget nem vállal a weboldalon megjelentetett hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért!