TvMustra logo
Twitter Live Google Plus Megosztás:
BLOG CSATORNÁK HIRDETÉS & MARKETING

Online tv-műsor-újság
194 Csatorna

tv műsor

kínálata egy helyen
Ajánló
20:15
A Konyhafőnök - Zé közbelép!
19:40
Mintaapák
21:00
Végállomás
20:05
Lucifer
Minden kategória
Filmek
Gyerekeknek
Sport
Természet
Zene
Ma, Máj 12.
10:00
09:00
10:00
11:00
12:00
m1 HD
HÍRADÓ
09:00 - 09:10
Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15
Most történik
09:15 - 09:30
HÍREK
09:30 - 10:00
HÍRADÓ
10:00 - 10:10
Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15
Most történik
10:15 - 10:30
HÍREK
10:30 - 11:00
HÍRADÓ
11:00 - 11:10
Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15
Most történik
11:15 - 11:30
HÍREK
11:30 - 12:00
Déli harangszó
12:00 - 12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:45
Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50
V4 HÍRADÓ
12:50 - 12:55
Ma délután
12:55 - 13:00
nn
10:10 - 10:15
Időjárás-jelentés
RTL Klub
Reggeli
06:00 - 09:05
Teleshop
09:05 - 11:50
Apja, fia, unokája
11:50 - 12:20
Az ígéret
12:20 - 13:30
nn
09:05 - 11:50
Teleshop
TV2
MOKKACINO
08:45 - 09:40
TELESHOP
09:40 - 10:45
Csapdába csalva II.
10:45 - 11:15
Tények Plusz
11:15 - 12:00
Tények Délben
12:00 - 12:30
Walker, a Texas-i kopó
12:30 - 13:35
nn
09:40 - 10:45
TELESHOP
Viasat 3
Dawson és a haverok
08:50 - 09:45
Szívek szállodája
09:45 - 10:40
Szívek szállodája
10:40 - 11:35
Doktor House
11:35 - 12:30
Doktor House
12:30 - 13:25
nn
09:45 - 10:40
Szívek szállodája
12
RTL 2 (Magyar)
Vészhelyzet
08:55 - 09:55
Hagyjál főzni!
09:55 - 10:55
Vacsoracsata
10:55 - 11:55
Vacsoracsata
11:55 - 12:55
Segítség, bajban vagyok!
12:55 - 13:55
nn
09:55 - 10:55
Hagyjál főzni!
Super TV2
Tények Reggel
08:30 - 09:05
Magánnyomozók
09:05 - 10:15
Családi Titkok
10:15 - 11:20
Családi Titkok
11:20 - 12:30
Jóban Rosszban
12:30 - 13:10
nn
09:05 - 10:15
Magánnyomozók
HBO
Mesék a dzsungelből - A film
07:40 - 09:10
A szépség és a szörnyeteg
09:10 - 11:20
Az Aranypinty
11:20 - 13:50
nn
09:10 - 11:20
A szépség és a szörnyeteg
AXN
Az újonc
08:50 - 09:40
NCIS
09:40 - 10:40
SWAT - Különleges egység
10:40 - 11:35
SWAT - Különleges egység
11:35 - 12:35
Az őrangyal
12:35 - 13:30
nn
09:40 - 10:40
NCIS
12
National Geographic
Tárcsázza Cesar Millant!
09:00 - 10:00
Pedig jó ötletnek tűnt
10:00 - 10:30
Pedig jó ötletnek tűnt
10:30 - 11:00
Tényleg így készül?!
11:00 - 11:30
Tényleg így készül?!
11:30 - 12:00
Tényleg így készül?!
12:00 - 12:30
Tényleg így készül?!
12:30 - 13:00
nn
10:00 - 10:30
Pedig jó ötletnek tűnt
12
Bonum TV
Szentmise
08:30 - 09:30
Délelőtt
09:30 - 11:30
EWTN hírnök
11:30 - 11:55
Időjárás előrejelzés
11:55 - 12:00
Úrangyala
12:00 - 12:05
Szentmise
12:05 - 12:40
Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics
12:40 - 13:00
nn
09:30 - 11:30
Délelőtt
m4
LEN Vizes Eb - Műúszás
08:55 - 10:00
Kajak-kenu európai olimpiai pótkvalifikáció
10:00 - 11:00
LEN Vizes Eb - Nyíltvízi úszás
11:00 - 12:00
Kajak-kenu európai olimpiai pótkvalifikáció
12:00 - 12:30
LEN Vizes Eb - Műugrás
12:30 - 14:20
nn
10:00 - 11:00
Kajak-kenu európai olimpiai pótkvalifikáció
Epic Drama
Miss Fisher rejtélyes esetei
08:10 - 09:10
Murdoch rejtélyei
09:10 - 09:55
Murdoch rejtélyei
09:55 - 10:35
Murdoch rejtélyei
10:35 - 11:25
Murdoch rejtélyei
11:25 - 12:10
Murdoch rejtélyei
12:10 - 13:00
nn
09:55 - 10:35
Murdoch rejtélyei
360TuneBox
Morning Spin
09:00 - 10:00
Flow
10:00 - 11:00
Artist Breakout
11:00 - 12:00
Artist Breakout
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Flow
3Sat
ZIB
09:00 - 09:05
Kulturzeit
09:05 - 09:45
nano
09:45 - 10:20
Bodensee - Wildnis am großen Wasser
10:20 - 11:05
Zurück zum Urwald - Nationalpark Kalkalpen
11:05 - 11:50
Klosterküche - Kochen mit Leib und Seele: Süntelbuchen im Kloster Fischbeck
11:50 - 12:20
Servicezeit
12:20 - 12:50
Bergauf-Bergab
12:50 - 13:20
nn
09:45 - 10:20
nano
Al Jazeera
News Live
09:00 - 09:30
Inside Story
09:30 - 10:00
News Live
10:00 - 10:30
The Stream
10:30 - 11:00
News Live
11:00 - 11:30
Earthrise
11:30 - 12:00
Newshour
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 10:30
News Live
AMC
Dűne
07:00 - 09:50
A nagy balhé 2
09:50 - 12:00
Doc West, az aduász
12:00 - 14:00
nn
09:50 - 12:00
A nagy balhé 2
Animal Planet HD
Állatdokik
08:25 - 09:15
Pokoli macskák
09:15 - 10:05
Pokoli macskák
10:05 - 10:55
Akvárium extrákkal
10:55 - 11:50
Medencék extrákkal
11:50 - 12:45
Hidegvérűek
12:45 - 13:40
nn
10:05 - 10:55
Pokoli macskák
ARD1
Tagesschau
09:00 - 09:05
Live nach Neun
09:05 - 09:55
Verrückt nach Meer
09:55 - 10:45
Meister des Alltags
10:45 - 11:15
Wer weiß denn sowas?
11:15 - 12:00
Tagesschau
12:00 - 12:15
ARD-Buffet
12:15 - 13:00
nn
09:55 - 10:45
Verrückt nach Meer
Arte
Ein Samurai im Vatikan
08:30 - 10:00
Im Reich der Auen - Die Oker
10:00 - 11:15
Re: Schweizer Müllberge
11:15 - 11:50
ARTE Journal
11:50 - 12:00
Stadt Land Kunst
12:00 - 12:50
An seiner Seite
12:50 - 14:30
nn
10:00 - 11:15
Im Reich der Auen - Die Oker
Aréna4
Pankráció - WWE: RAW - 1415 (2020.07.09-iadás)
09:00 - 10:00
Pankráció - WWE: Experience - ThisWeek 598
10:00 - 11:00
Jégkorong - NHL 2021 36
11:00 - 13:30
nn
10:00 - 11:00
Pankráció - WWE: Experience - ThisWeek 598
ATV
ATV Híradó
08:55 - 09:15
Fórum
09:15 - 10:40
Mediashop
10:40 - 11:40
A hídépítés története
11:40 - 12:00
ATV Híradó
12:00 - 12:30
Fórum
12:30 - 13:00
nn
09:15 - 10:40
Fórum
ATV SPIRIT
Columbo
07:40 - 09:15
Egyenes beszéd
09:15 - 10:40
Teleshop
10:40 - 11:55
Lisa csak egy van
11:55 - 12:55
Magyarország építészete a magasból
12:55 - 13:10
nn
09:15 - 10:40
Egyenes beszéd
Baby TV
Teeny & Tiny's Classroom
09:00 - 09:30
Art, Activity & Music Time
09:30 - 10:00
Magical First Discoveries
10:00 - 10:30
Imagination Playground
10:30 - 11:00
Exploring with Ahoy Pirates
11:00 - 11:30
Flip & Flash and other stories
11:30 - 12:00
Teeny & Tiny's Classroom
12:00 - 12:30
Art, Activity & Music Time
12:30 - 13:00
nn
10:00 - 10:30
Magical First Discoveries
Babyfirst
Inspiration Corner
08:00 - 10:00
Learning Time
10:00 - 11:00
Discovery Adventure
11:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Learning Time
Balaton TV
A Balaton Televízió reggeli műsorai
08:00 - 10:00
Képújság
10:00 - 12:00
Elődeink nyomában 1.rész
12:00 - 13:35
nn
10:00 - 12:00
Képújság
BBC Earth
A holdexpedíció 8 napja
08:25 - 09:15
Halálos katasztrófák
09:15 - 10:05
Partvidék
10:05 - 11:00
Ben Fogle újra a vademberek között
11:00 - 11:45
Élet a fagypont alatt
11:45 - 12:35
Halálos katasztrófák
12:35 - 13:25
nn
10:05 - 11:00
Partvidék
BBC Entertainment
Father Brown
08:35 - 09:20
Bargain Hunt
09:20 - 10:05
Impossible
10:05 - 10:50
DIY SOS: The Big Build
10:50 - 11:40
Still Open All Hours
11:40 - 12:10
Hold the Sunset
12:10 - 12:40
Bargain Hunt
12:40 - 13:25
nn
10:05 - 10:50
Impossible
Boomerang
Musi-Musi és a gombácskák
09:00 - 09:10
Musi-Musi és a gombácskák
09:10 - 09:30
Pat, a kutya
09:30 - 09:35
Pat, a kutya
09:35 - 09:45
Pat, a kutya
09:45 - 10:00
Birodalmi alakulat
10:00 - 10:10
Birodalmi alakulat
10:10 - 10:25
Grizzy és a lemmingek
10:25 - 10:35
Grizzy és a lemmingek
10:35 - 10:40
Grizzy és a lemmingek
10:40 - 11:00
Menő Mike
11:00 - 11:05
Menő Mike
11:05 - 11:10
Menő Mike
11:10 - 11:25
Bébi bolondos dallamok
11:25 - 11:35
Bébi bolondos dallamok
11:35 - 12:00
Ben 10
12:00 - 12:10
Ben 10
12:10 - 12:25
Ben 10
12:25 - 12:40
Ben 10
12:40 - 13:00
nn
10:10 - 10:25
Birodalmi alakulat
Brazzers TV Europe
Rub Me The Right Way
08:47 - 09:10
She's A Smooth Operator
09:10 - 09:34
Feeling Up Aila
09:34 - 09:55
Getting Her Off With Anal
09:55 - 10:17
Pounding Payton's Pussy
10:17 - 10:41
Horny And Open To Anal
10:41 - 11:05
Push It To The Limit
11:05 - 11:26
Dommed By Her Dad's Girlfriend: Part 2
11:26 - 11:49
Skinnydipping Teen Fucks For Bikini
11:49 - 12:11
Fucking The Locker Room Perv
12:11 - 12:35
Barmaid Gets Laid Again
12:35 - 13:00
nn
09:55 - 10:17
Getting Her Off With Anal
18
Cartoon Network
Új bolondos dallamok
09:00 - 09:25
Új bolondos dallamok
09:25 - 09:55
Új bolondos dallamok
09:55 - 10:25
Tini titánok harcra fel!
10:25 - 10:35
Tini titánok harcra fel!
10:35 - 10:50
DC Super Hero Girls
10:50 - 11:00
DC Super Hero Girls
11:00 - 11:20
DC Super Hero Girls
11:20 - 11:30
DC Super Hero Girls
11:30 - 11:45
Pindúr pandúrok
11:45 - 11:55
Pindúr pandúrok
11:55 - 12:15
Pindúr pandúrok
12:15 - 12:25
Pindúr pandúrok
12:25 - 12:40
Csoda Kitty
12:40 - 12:55
Csoda Kitty
12:55 - 13:10
nn
09:55 - 10:25
Új bolondos dallamok
CBS Reality
A behajtók
08:55 - 09:20
A behajtók
09:20 - 09:45
Elátkozott akták
09:45 - 10:35
Judy bírónő
10:35 - 11:00
Judy bírónő
11:00 - 11:25
Judy bírónő
11:25 - 11:50
Motoros zsaruk
11:50 - 12:15
Rumble & Hum
12:15 - 13:05
nn
09:45 - 10:35
Elátkozott akták
Cinemax
Forgalmi
08:50 - 09:15
Richard Jewell balladája
09:15 - 11:25
Szótlan szív
11:25 - 13:05
nn
09:15 - 11:25
Richard Jewell balladája
12
Cinemax 2
Tazekka
07:35 - 09:10
A hét mesterlövész
09:10 - 11:20
Eredet
11:20 - 13:45
nn
09:10 - 11:20
A hét mesterlövész
15
Club MTV
Non-Stop Bangerz!
06:00 - 11:00
Reload! Club Classics
11:00 - 12:00
Big Tunes!
12:00 - 17:00
nn
06:00 - 11:00
Non-Stop Bangerz!
Comedy Central
Agymenők
09:00 - 09:25
Agymenők
09:25 - 09:55
Agymenők
09:55 - 10:20
Modern család
10:20 - 10:50
Modern család
10:50 - 11:20
Modern család
11:20 - 11:50
A Goldberg család
11:50 - 12:10
A Goldberg család
12:10 - 12:35
A Goldberg család
12:35 - 13:05
nn
09:55 - 10:20
Agymenők
Comedy Central Family
A Goldberg család
09:00 - 09:25
Családom, darabokban
09:25 - 09:50
Családom, darabokban
09:50 - 10:15
Amerika Huangjai
10:15 - 10:40
Amerika Huangjai
10:40 - 11:00
Jóbarátok
11:00 - 11:30
Jóbarátok
11:30 - 12:00
SpongyaBob KockaNadrág
12:00 - 12:30
SpongyaBob KockaNadrág
12:30 - 13:00
nn
09:50 - 10:15
Családom, darabokban
Cool TV
CSI: A helyszínelők
08:30 - 09:30
Cobra 11
09:30 - 10:35
Medicopter 117 - Légimentők
10:35 - 11:40
Medicopter 117 - Légimentők
11:40 - 12:45
Cobra 11
12:45 - 13:50
nn
09:30 - 10:35
Cobra 11
12
Crime + Investigation
Homicide: Hours To Kill
08:10 - 09:05
Homicide Hunter
09:05 - 10:05
Homicide Hunter
10:05 - 11:00
Crimes That Shook Britain
11:00 - 11:55
Nightmare In Suburbia
11:55 - 12:55
Cold Case Files
12:55 - 13:45
nn
10:05 - 11:00
Homicide Hunter
D1
Ki-beszélt Művészet
08:30 - 09:05
Koncertmontázs
09:05 - 09:50
Klubkoncertek
09:50 - 10:30
Természetes gyógyulás
10:30 - 11:00
Ne Legyen Áldozat!
11:00 - 11:30
Cirkusz Tv
11:30 - 12:30
Nyitott Egyetem
12:30 - 13:00
nn
09:50 - 10:30
Klubkoncertek
Da Vinci Tv
Sportstatisztikus
08:50 - 09:05
Louis Pasteur és a mikroorganizmusok rejtett világa
09:05 - 09:30
Bújócska a természetben - rejtőzködő állatok
09:30 - 09:40
Tökemelés - hogyan működik a csiga?
09:40 - 10:00
Egérfogós csónak
10:00 - 10:25
A mozgás és az agy összefüggései
10:25 - 10:55
Lekicsinyített chips és nagyító megoldások
10:55 - 11:20
Stephen Fry és Lord Nelson
11:20 - 11:50
Az ausztrál őslakosok élete és művészete
11:50 - 12:20
Palacsinták
12:20 - 12:35
A Hold szava
12:35 - 13:00
nn
10:00 - 10:25
Egérfogós csónak
6
DIGI Animal World
A vadon szülöttei
08:50 - 09:40
Állatorvosok a szavannán
09:40 - 10:05
Állatorvosok a szavannán
10:05 - 10:30
Főemlősök
10:30 - 11:25
Kiskutyák
11:25 - 12:10
Csodálatos Föld
12:10 - 12:35
Csodálatos Föld
12:35 - 13:00
nn
10:05 - 10:30
Állatorvosok a szavannán
DIGI Life
Brit kertreneszánsz
08:50 - 09:50
A hajápolás titkai
09:50 - 10:45
Drágakövek nyomában
10:45 - 11:50
Celebek a halászhajón
11:50 - 12:35
Olaszország rejtett csodái
12:35 - 13:05
nn
09:50 - 10:45
A hajápolás titkai
DIGI Sport 1 HD
Labdarúgás
07:55 - 09:45
Sport 24
09:45 - 09:50
S.E.F.T.
09:50 - 10:00
Labdarúgás
10:00 - 11:50
Labdarúgás
11:50 - 13:40
nn
10:00 - 11:50
Labdarúgás
DIGI Sport 2 HD
Tenisz
06:00 - 10:00
Tenisz
10:00 - 18:00
nn
10:00 - 18:00
Tenisz
DIGI Sport 3 HD
Labdarúgás
07:20 - 09:10
S.E.F.T.
09:10 - 09:20
Sport 24
09:20 - 09:30
Labdarúgás
09:30 - 11:00
Sportlövő Magazin, ism.
11:00 - 11:30
Röplabda
11:30 - 14:25
nn
09:30 - 11:00
Labdarúgás
DIGI World
Lottómilliomosok
08:55 - 09:50
A szél nyomában
09:50 - 10:40
Behálózva
10:40 - 11:30
A Föld, amelyen élünk
11:30 - 12:25
A légtér urai
12:25 - 13:15
nn
09:50 - 10:40
A szél nyomában
Dikh TV
Zenei válogató
08:55 - 09:25
Tesók - sorozat
09:25 - 09:55
Csumidav Tume! Puszi Mindenkinek! Kívánságműsor Szabinával - ismétlés
09:55 - 11:55
Zenei válogató
11:55 - 12:55
De szeretek halózni!
12:55 - 13:55
nn
09:55 - 11:55
Csumidav Tume! Puszi Mindenkinek! Kívánságműsor Szabinával - ismétlés
Discovery Channel
Gyűjtögetők
09:00 - 10:00
A brit kincsvadász
10:00 - 11:00
Halálos fogás
11:00 - 12:00
Alaszka, a legvégső határ
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
A brit kincsvadász
Discovery Science
Morgan Freeman
08:24 - 09:12
Morgan Freeman
09:12 - 10:00
Alaszkai óriásgépek
10:00 - 10:48
Alaszkai óriásgépek
10:48 - 11:36
Hogyan csinálják?
11:36 - 12:00
Hogyan csinálják?
12:00 - 12:24
Hogyan csinálják?
12:24 - 12:50
Németország építkezései
12:50 - 13:38
nn
10:00 - 10:48
Alaszkai óriásgépek
Discovery Turbo Xtra
Feltámad a vas
09:00 - 09:45
Feltámad a vas
09:45 - 10:30
A piszkos Dél leggyorsabb autói
10:30 - 11:15
Texas Metál
11:15 - 12:00
Autócsodák a roncstelepről
12:00 - 12:40
Autókereskedők
12:40 - 13:25
nn
09:45 - 10:30
Feltámad a vas
Disney Channel
K.C. a tini kém
09:00 - 09:30
Raven otthona
09:30 - 10:00
Raven otthona
10:00 - 10:30
Az eb és a web
10:30 - 11:00
Az eb és a web
11:00 - 11:30
Kirby Buckets kalandjai
11:30 - 12:00
Kirby Buckets kalandjai
12:00 - 12:30
Laborpatkányok
12:30 - 13:00
nn
10:00 - 10:30
Raven otthona
Docubox
THE ISLANDERS - KODIAK, ALASKA  
09:00 - 10:00
THE AVIATORS - S6 EP 6
10:00 - 10:30
THE AVIATORS - S6 EP 7
10:30 - 11:00
NOMAD'S LAND - MEKONG
11:00 - 12:00
GRAVEYARDS - AZUL GRAVEYARDS
12:00 - 12:30
GRAVEYARDS - URQUIZA GRAVEYARD
12:30 - 13:00
nn
10:00 - 10:30
THE AVIATORS - S6 EP 6
Duck Tv
Te mit dolgozol?
09:00 - 09:03
Édes otthon
09:03 - 09:04
Sippi Sappi
09:04 - 09:07
Micsoda látvány
09:07 - 09:09
Formácskák
09:09 - 09:10
Tudásfa
09:10 - 09:13
Micsoda látvány
09:13 - 09:16
Albert megmagyarázza
09:16 - 09:20
Formácskák
09:20 - 09:22
Mi fán terem?
09:22 - 09:23
Csoportok
09:23 - 09:26
Cica és a Ceruza
09:26 - 09:28
Édes otthon
09:28 - 09:30
Henry történetei
09:30 - 09:32
Csoportok
09:32 - 09:34
Mini melódiák
09:34 - 09:36
Múzeumban
09:36 - 09:39
Miyu és Litto
09:39 - 09:41
Tudásfa
09:41 - 09:45
Panni és Fanni
09:45 - 09:47
Alakul!
09:47 - 09:49
Mimo és Bobo
09:49 - 09:52
Színvarázs
09:52 - 09:55
Mi fán terem?
09:55 - 09:56
Formácskák
09:56 - 09:58
Mini melódiák
09:58 - 10:00
Csoportok
10:00 - 10:02
Tudásfa
10:02 - 10:04
Monica & Rudy
10:04 - 10:08
Játékos hangok
10:08 - 10:09
Múzeumban
10:09 - 10:12
DuckSchool
10:12 - 10:15
Albert megmagyarázza
10:15 - 10:17
Te mit dolgozol?
10:17 - 10:20
Lola és a Számok
10:20 - 10:22
Cubie
10:22 - 10:25
Tűzoltók
10:25 - 10:27
Színkerék
10:27 - 10:30
Időmanók
10:30 - 10:31
Mozgás
10:31 - 10:34
Kolor Klára
10:34 - 10:36
Cica és a Ceruza
10:36 - 10:39
Dínóvilág
10:39 - 10:42
Körülöttünk a hangok
10:42 - 10:44
Mi fán terem?
10:44 - 10:45
Időmanók
10:45 - 10:47
Lola és a Számok
10:47 - 10:49
Tempo Giusto
10:49 - 10:51
Színkerék
10:51 - 10:53
Monica & Rudy
10:53 - 10:57
Vonat
10:57 - 11:00
DuckSchool
11:00 - 11:02
Zack és Ziggy
11:02 - 11:05
Risto Gusto
11:05 - 11:08
Henry történetei
11:08 - 11:10
Mi fán terem?
11:10 - 11:11
DuckSchool
11:11 - 11:14
Kukucs, látlak!
11:14 - 11:16
Mi fán terem?
11:16 - 11:17
Kukucs, látlak!
11:17 - 11:20
Margo és Félix
11:20 - 11:23
Körülöttünk a hangok
11:23 - 11:26
Manó világ
11:26 - 11:29
Az állatok birodalma
11:29 - 11:32
Vár az űr
11:32 - 11:35
Afrika
11:35 - 11:37
Járművek
11:37 - 11:40
Hód család
11:40 - 11:43
Manó világ
11:43 - 11:46
Állatkert
11:46 - 11:49
Jön, segít a Babacsapat
11:49 - 11:52
Szafari
11:52 - 11:54
Tengeri kaland
11:54 - 11:57
Játékos hangok
11:57 - 11:59
India
11:59 - 12:03
Hubbi és barátai
12:03 - 12:05
Világ-bölcsi
12:05 - 12:08
Hubbi és barátai
12:08 - 12:11
Vár az űr
12:11 - 12:15
Risto Gusto
12:15 - 12:17
Szafari
12:17 - 12:20
Élet a városban
12:20 - 12:25
Mimo világa
12:25 - 12:27
Jön, segít a Babacsapat
12:27 - 12:31
Mimo és Bobo
12:31 - 12:34
Miló, a dínó
12:34 - 12:38
Élet a városban
12:38 - 12:40
Tengeri kaland
12:40 - 12:43
Afrika
12:43 - 12:46
Szafari
12:46 - 12:48
Játszótársak
12:48 - 12:51
Mimo világa
12:51 - 12:53
Játékidő
12:53 - 12:56
Játékaim, barátaim
12:56 - 12:58
Baba-csapat
12:58 - 13:00
nn
10:09 - 10:12
Múzeumban
Duna TV
Fogd a kezem!
08:50 - 09:40
Isztambuli menyasszony - 2. évad
09:40 - 10:35
Család-barát
10:35 - 12:00
Déli harangszó
12:00 - 12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:55
A világ egy terített asztal
12:55 - 13:25
nn
09:40 - 10:35
Isztambuli menyasszony - 2. évad
12
Duna World
Muzsika-szó
08:35 - 09:20
Élő népzene
09:20 - 09:55
Jó ebédhez szól a nóta
09:55 - 10:20
Jó ebédhez szól a nóta
10:20 - 10:50
Isten kezében
10:50 - 11:15
Neked szól!
11:15 - 11:20
Kereszt-Tények
11:20 - 11:30
A sokszínű vallás
11:30 - 11:40
Ő és én
11:40 - 11:50
Hogyan érik az ember?
11:50 - 12:50
V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00
nn
09:55 - 10:20
Jó ebédhez szól a nóta
E! Entertainment
Botched
09:00 - 10:00
Botched
10:00 - 11:00
Botched
11:00 - 12:00
E! News: Daily Pop 2021
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Botched
English Club TV
Weather forecast
09:00 - 09:05
Basic lexis
09:05 - 09:15
Step by step
09:15 - 09:20
Here and there
09:20 - 09:30
English is the key
09:30 - 09:40
Evolution
09:40 - 09:45
Jack of all trades
09:45 - 10:00
Weather forecast
10:00 - 10:05
This day in history
10:05 - 10:15
Film set
10:15 - 10:30
3ways2
10:30 - 10:45
Gadget-x
10:45 - 11:00
Magic science
11:00 - 11:15
Art land
11:15 - 11:20
Okey-dokey
11:20 - 11:30
Kids in action
11:30 - 11:35
Crafty hands
11:35 - 11:45
Yummy for mummy
11:45 - 12:00
Weather forecast
12:00 - 12:05
This day in history
12:05 - 12:15
Basic lexis
12:15 - 12:25
Step by step
12:25 - 12:30
English in focus
12:30 - 12:40
Perfect english
12:40 - 12:50
English up
12:50 - 13:00
nn
10:05 - 10:15
This day in history
Eroxxx HD
Girls and Cars 2
07:10 - 09:10
Girls and Cars 3
09:10 - 11:20
Me and My 2 Angels 2
11:20 - 13:30
nn
09:10 - 11:20
Girls and Cars 3
Euronews
Good Morning Europe
07:00 - 12:00
Euronews Now
12:00 - 13:51
nn
07:00 - 12:00
Good Morning Europe
Eurosport 2 HD
Tenisz
08:30 - 09:30
Tenisz
09:30 - 10:00
Tenisz
10:00 - 12:00
Tenisz
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 12:00
Tenisz
Eurosport 4K
FORMULA-E Világbajnokság Monaco
08:30 - 09:30
KERÉKPÁR: GIRO D'ITALIA World Tour Stage 4, , Férfi
09:30 - 11:05
KERÉKPÁR: GIRO D'ITALIA World Tour Stage 5, , Férfi
11:05 - 15:30
nn
09:30 - 11:05
KERÉKPÁR: GIRO D'ITALIA World Tour Stage 4, , Férfi
Eurosport HD
Kerékpár
08:30 - 09:30
Tenisz
09:30 - 10:30
Formula-e
10:30 - 11:30
Kerékpár
11:30 - 13:05
nn
09:30 - 10:30
Tenisz
Extreme Sports
Beyond the Beaten Path
08:25 - 09:15
Now Boarding
09:15 - 09:40
X Games Heroes
09:40 - 10:05
Facing Waves
10:05 - 10:30
Facing Waves
10:30 - 10:55
Nitro Circus Live
10:55 - 11:20
Nomads Seeking Adventure
11:20 - 11:45
Liquid Edge
11:45 - 12:35
Nitro Circus Crazy Train
12:35 - 13:25
nn
10:05 - 10:30
Facing Waves
Fashion TV Europe
GISELE BUNDCHEN STORY
09:00 - 09:25
F-PEOPLE
09:25 - 09:30
GISELE BUNDCHEN STORY
09:30 - 09:55
FASHION WEEK
09:55 - 10:00
FASHION DESTINATION: AUSTRIA
10:00 - 10:25
F-PEOPLE
10:25 - 10:30
FASHION DESTINATION: AUSTRIA
10:30 - 10:55
FASHION WEEK
10:55 - 11:00
FASHION JUNIOR
11:00 - 11:25
F-PEOPLE
11:25 - 11:30
FASHION JUNIOR
11:30 - 11:55
FASHION WEEK
11:55 - 12:00
MILAN FASHION WEEK
12:00 - 12:25
F-PEOPLE
12:25 - 12:30
MILAN FASHION WEEK
12:30 - 13:00
nn
10:00 - 10:25
FASHION DESTINATION: AUSTRIA
Fashionbox
LOOK
09:00 - 10:00
CITIES
10:00 - 11:00
LOOK
11:00 - 12:00
HOMME
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
CITIES
Fem3
A nagy házalakítás VII.
08:30 - 09:30
Shopping Királynők
09:30 - 10:30
Topmodell leszek! XXII.
10:30 - 11:30
Ausztrál otthonok
11:30 - 12:00
Floridai álomházak
12:00 - 12:30
Liliputi házikók
12:30 - 13:30
nn
09:30 - 10:30
Shopping Királynők
FightBox
World Grand Prix Fight TNA, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 27.06.2018
08:45 - 11:15
Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:15 - 11:30
Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:30 - 11:45
Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:45 - 12:00
Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
12:00 - 12:15
Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
12:15 - 12:30
Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
12:30 - 12:45
Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
12:45 - 13:00
nn
08:45 - 11:15
World Grand Prix Fight TNA, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 27.06.2018
Film Café
Mikulásné kerestetik
08:00 - 09:50
Vőlegényem vagy a férjem
09:50 - 11:40
Hiúság vására
11:40 - 14:35
nn
09:50 - 11:40
Vőlegényem vagy a férjem
Film Mánia
Őrangyalok
08:00 - 10:05
Barbarossa
10:05 - 12:05
Mennydörgő robaj
12:05 - 14:05
nn
10:05 - 12:05
Barbarossa
16
Film+
Álom.net
08:40 - 10:40
Különösen veszélyes
10:40 - 12:40
Kavarás
12:40 - 15:00
nn
08:40 - 10:40
Álom.net
12
Film4
Magas szőke férfi visszatér
08:45 - 10:30
A pokol előszobája _ Szigorúan bizalmas
10:30 - 12:20
Vonzó ellentétek
12:20 - 14:10
nn
08:45 - 10:30
Magas szőke férfi visszatér
12
Filmbox
PIROSKA ÉS A FARKAS
08:40 - 10:15
A BEATLES ROBBANÁS
10:15 - 12:00
TOMBOLÓ JÉG
12:00 - 13:30
nn
08:40 - 10:15
PIROSKA ÉS A FARKAS
Filmbox Arthouse
Qiu Ju Da Guan Si
08:25 - 10:10
Chuma V Aule Karatas
10:10 - 11:35
La Decima Vittima
11:35 - 13:05
nn
10:10 - 11:35
Chuma V Aule Karatas
12
Filmbox Extra HD
YONA, A PINGVINEK KIRÁLYNŐJE
08:00 - 09:25
CSERKÉSZKALAND
09:25 - 10:50
LEGESLEGJOBB CIMBORÁK
10:50 - 12:05
CHATTERBOX - ÉN LESZEK A LEGJOBB
12:05 - 13:25
nn
09:25 - 10:50
CSERKÉSZKALAND
12
Filmbox Family
CSERKÉSZTÁBOR
08:55 - 10:20
HOVÁ TŰNT A MIKULÁS LOVA?
10:20 - 11:40
A VONATMESTER
11:40 - 13:15
nn
08:55 - 10:20
CSERKÉSZTÁBOR
FilmBox Prémium
NÉGYLÁBÚ NYOMOZÓ
08:35 - 10:00
SAMMY NAGY KALANDJA - A TITKOS ÁTJÁRÓ
10:00 - 11:25
VAKÁCIÓ SZELLEMEKKEL
11:25 - 12:50
A FEKETE LÓ FARMJA
12:50 - 14:40
nn
10:00 - 11:25
SAMMY NAGY KALANDJA - A TITKOS ÁTJÁRÓ
FilmBox Stars
A KÜLVÁROS ANGYALAI
08:45 - 10:05
APAPRÓBA
10:05 - 11:35
KÜLVÁROSI KROKODILOK 1
11:35 - 13:10
nn
10:05 - 11:35
APAPRÓBA
FilmNow
A mindenség elmélete
08:35 - 10:40
Downton Abbey
10:40 - 12:45
Annie
12:45 - 14:45
nn
08:35 - 10:40
A mindenség elmélete
12
Fishing and Hunting Channel
Fókuszban a horgászat
09:00 - 09:30
Haldorádó
09:30 - 10:00
Big Angry Fish
10:00 - 10:30
Big Angry Fish
10:30 - 11:00
F&H Events
11:00 - 11:30
F&H Events
11:30 - 12:00
CarpZoom
12:00 - 12:30
Big Angry Fish
12:30 - 13:00
nn
10:00 - 10:30
Big Angry Fish
Fit HD
Fit Mama torna
09:00 - 09:55
Step By Step
09:55 - 10:00
Fit 4 Life
10:00 - 10:55
Fit 4 You
10:55 - 11:00
Box Cross
11:00 - 11:55
Fit 4 Life a konyhában
11:55 - 12:00
Preventív gerinctréning
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 10:55
Fit 4 Life
FixTV HD
Bóta Café
09:00 - 10:00
Édes2es
10:00 - 11:00
A Doktor
11:00 - 11:30
Megyei Híradó
11:30 - 12:10
Kávé Kettesben
12:10 - 12:40
Restart
12:40 - 13:40
nn
10:00 - 11:00
Édes2es
12
Food Network
Bizarr ételek: ízletes úticélok
08:50 - 09:10
Bizarr ételek: ízletes úticélok
09:10 - 09:35
Győzd le Bobby Flayt!
09:35 - 09:55
Győzd le Bobby Flayt!
09:55 - 10:15
Tanyasi szabályok
10:15 - 10:35
Tanyasi szabályok
10:35 - 11:00
A konyha
11:00 - 11:40
Mutasd a kosarad!
11:40 - 12:25
Büfék, autósvendéglők és gyorsétkezdék
12:25 - 12:45
Büfék, autósvendéglők és gyorsétkezdék
12:45 - 13:05
nn
09:55 - 10:15
Győzd le Bobby Flayt!
FTV HD
GISELE BUNDCHEN STORY
09:00 - 09:25
F-PEOPLE
09:25 - 09:30
GISELE BUNDCHEN STORY
09:30 - 09:55
FASHION WEEK
09:55 - 10:00
FASHION DESTINATION: AUSTRIA
10:00 - 10:25
F-PEOPLE
10:25 - 10:30
FASHION DESTINATION: AUSTRIA
10:30 - 10:55
FASHION WEEK
10:55 - 11:00
FASHION JUNIOR
11:00 - 11:25
F-PEOPLE
11:25 - 11:30
FASHION JUNIOR
11:30 - 11:55
FASHION WEEK
11:55 - 12:00
MILAN FASHION WEEK
12:00 - 12:25
F-PEOPLE
12:25 - 12:30
MILAN FASHION WEEK
12:30 - 13:00
nn
10:00 - 10:25
FASHION DESTINATION: AUSTRIA
FunBox UHD
LORDS OF GRAVITY
09:00 - 10:00
SOFT CITY - BERLIN IN GERMANY
10:00 - 11:00
THE KOREAN CULTURAL EXPEDITION
11:00 - 12:00
LA BOHEME
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
SOFT CITY - BERLIN IN GERMANY
Galaxy4
Poirot: Zátonyok közt
07:40 - 09:45
Doyle és Doyle - Ketten bevetésen
09:45 - 10:45
Doc Martin
10:45 - 11:45
Lewis - Az oxfordi nyomozó
11:45 - 13:45
nn
09:45 - 10:45
Doyle és Doyle - Ketten bevetésen
12
Gametoon
Stream Nation - GRIS
07:35 - 09:50
Stream Nation - Fortnite
09:50 - 11:50
Sportsland
11:50 - 12:05
Stream Nation - Spyro
12:05 - 14:05
nn
09:50 - 11:50
Stream Nation - Fortnite
H!T Music Channel
Mus!c Breakfast
06:00 - 10:00
Then and Now
10:00 - 11:00
Shuffle H!ts
11:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Then and Now
Hatos csatorna
Sztárportré
09:00 - 09:30
Sport Pont Neked!
09:30 - 10:00
Angyali történetek 10/7
10:00 - 10:30
Honnan Tudjam?
10:30 - 11:00
Tradíció Klipek
11:00 - 11:30
Heti Immunébresztő
11:30 - 12:00
Három a magyar kívánság
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 10:30
Angyali történetek 10/7
6
HBO 2
Gyógyegér vacsorára
07:45 - 09:40
Banksy és a tiltott művészet felemelkedése
09:40 - 11:35
Viktória
11:35 - 12:30
Jóbarátok
12:30 - 12:50
Jóbarátok
12:50 - 13:20
nn
09:40 - 11:35
Banksy és a tiltott művészet felemelkedése
15
HBO 3
Anchorman: A legenda folytatódik
08:00 - 09:55
Betörő az albérlőm
09:55 - 11:40
Jobb idők
11:40 - 12:05
Megszállottak viadala
12:05 - 12:50
Love Life
12:50 - 13:15
nn
09:55 - 11:40
Betörő az albérlőm
15
HGTV
My Lottery Dream Home
08:50 - 09:20
Big Texas Fix
09:20 - 10:20
Beachfront Bargain Hunt
10:20 - 10:45
Beachfront Bargain Hunt
10:45 - 11:15
Beach Flip
11:15 - 12:15
Tiny Paradise
12:15 - 12:40
Tiny Paradise
12:40 - 13:10
nn
09:20 - 10:20
Big Texas Fix
HIR TV
Híradó
09:00 - 09:30
Magyarország élőben
09:30 - 10:00
Híradó
10:00 - 10:30
Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00
Hírek
11:00 - 11:05
Magyarország élőben - covid-kiadás
11:05 - 11:30
Az Operatív Törzs élő sajtótájékoztatója
11:30 - 12:00
Híradó
12:00 - 12:30
Plusz mínusz
12:30 - 13:00
nn
10:00 - 10:30
Híradó
History Channel
Hegyi emberek
08:45 - 09:45
Raktárháborúk: New York
09:45 - 10:10
Raktárháborúk: New York
10:10 - 10:40
Raktárháborúk: New York
10:40 - 11:05
Zálogcsillagok
11:05 - 11:35
Zálogcsillagok
11:35 - 12:00
Zálogcsillagok
12:00 - 12:30
Raktár-háborúk
12:30 - 13:00
nn
10:10 - 10:40
Raktárháborúk: New York
History2
Ősi idegenek
09:00 - 09:45
Ókori helyszínelők
09:45 - 10:30
A levegő vadászai
10:30 - 11:15
Auschwitz: a nácik végső megoldása
11:15 - 12:00
Múmiák nyomában
12:00 - 12:45
Elveszett világok
12:45 - 13:30
nn
09:45 - 10:30
Ókori helyszínelők
HRT-1
Vijesti
09:00 - 09:11
Dobro jutro, Hrvatska
09:11 - 10:00
Vijesti
10:00 - 10:18
Doktor Martin (8), serija (12) (5/8)
10:18 - 11:08
Eko zona
11:08 - 11:34
Hrvati koji su mijenjali svijet (1): Benedikt Kotruljević (R)
11:34 - 11:41
TV kalendar (R)
11:41 - 12:00
Dnevnik 1
12:00 - 12:15
Sport
12:15 - 12:18
Vrijeme
12:18 - 12:28
Život vrijedan življenja, telenovela (12) (98/120)
12:28 - 13:19
nn
10:00 - 10:18
Vijesti
HRT-2
Ljama Ljama, crtana serija (19/30)
08:58 - 09:09
Pjesmica Neću (R)
09:09 - 09:13
Psići u ophodnji (3), crtana serija (12/26) (R)
09:13 - 09:37
Hu Hu: Hu Hu upoznaje gospođicu Odvodić (R)
09:37 - 09:44
Hu Hu pjesma: Poplava (R)
09:44 - 09:45
Šareni lonac: Mesne okruglice (R)
09:45 - 09:58
Pjesmica Tuta (R)
09:58 - 10:01
Vlak dinosaura (3), serija za djecu (13/13)
10:01 - 10:27
Pjesmica Tata (R)
10:27 - 10:30
Juhuhu (R)
10:30 - 10:31
Juhuhu (R)
10:31 - 10:32
Odred za čuda (1), igrana serija (14/26)
10:32 - 10:52
Cesarica - HIT travnja (R)
10:52 - 10:58
Luka i prijatelji: Dizajn (R)
10:58 - 11:28
Napokon sreća (1), serija (12) (9/24)
11:28 - 12:25
Tajne noći: Grad, dokumentarni film (2/2)
12:25 - 13:21
nn
10:01 - 10:27
Vlak dinosaura (3), serija za djecu (13/13)
Hustler TV
My Girlfriend's Getting Rough-Stuffed!
08:30 - 10:00
Accidental Cougar Creampies
10:00 - 11:30
Facials For Flirty Teens
11:30 - 13:00
nn
10:00 - 11:30
Accidental Cougar Creampies
ID: Investigation Discovery
Bűntény a családban
09:00 - 10:00
Egy fedél alatt a gonosszal
10:00 - 11:00
Egy fedél alatt a gonosszal
11:00 - 12:00
Eltűnt
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Egy fedél alatt a gonosszal
Izaura TV
Váratlan utazás
08:10 - 09:15
Victoria
09:15 - 10:20
A szerelem csapdájában
10:20 - 11:20
Tiltott gyümölcs
11:20 - 12:20
Tiltott gyümölcs
12:20 - 13:25
nn
09:15 - 10:20
Victoria
JimJam
A hármasikrek
09:00 - 09:07
A hármasikrek
09:07 - 09:21
Rejtélyek Tesz-Vesz városban
09:21 - 09:50
Sam, a tűzoltó
09:50 - 10:00
Találd ki, mennyire szeretlek!
10:00 - 10:13
Találd ki, mennyire szeretlek!
10:13 - 10:32
Eszes Jess
10:32 - 10:44
Eszes Jess
10:44 - 10:56
Bogyó és Babóca
10:56 - 11:01
Bogyó és Babóca
11:01 - 11:06
Poli, a robomobil
11:06 - 11:20
Poli, a robomobil
11:20 - 11:39
Taina és az őserdő hősei
11:39 - 11:50
Taina és az őserdő hősei
11:50 - 12:01
Chuck, a dömper kalandja
12:01 - 12:12
Chuck, a dömper kalandja
12:12 - 12:29
A hármasikrek
12:29 - 12:36
A hármasikrek
12:36 - 12:43
A hármasikrek
12:43 - 12:57
Badanamu Pop
12:57 - 13:00
nn
10:00 - 10:13
Találd ki, mennyire szeretlek!
Jocky TV
Dallas
08:55 - 09:55
Knight Rider
09:55 - 10:55
Mentőhelikopter
10:55 - 11:55
Derrick
11:55 - 13:15
nn
09:55 - 10:55
Knight Rider
Kika
Wolkenkinder
08:55 - 09:06
KiKANiNCHEN
09:06 - 09:10
Pikkuli
09:10 - 09:15
ENE MENE BU - und dran bist du
09:15 - 09:25
Einfach Sol
09:25 - 09:35
PETZI
09:35 - 09:45
PETZI
09:45 - 09:55
PETZI
09:55 - 10:09
KiKANiNCHEN
10:09 - 10:10
KiKANiNCHEN
10:10 - 10:15
Maschas Märchen
10:15 - 10:20
Glücksbärchis Co
10:20 - 10:45
Mouk, der Weltreisebär
10:45 - 10:55
Mouk, der Weltreisebär
10:55 - 11:05
logo! Die Welt und ich
11:05 - 11:15
Das Dschungelbuch
11:15 - 11:25
Das Dschungelbuch
11:25 - 11:40
Die Abenteuer des jungen Marco Polo
11:40 - 12:05
Sherazade - Geschichten aus 1001 Nacht
12:05 - 12:30
The Garfield Show TM
12:30 - 12:45
The Garfield Show TM
12:45 - 12:55
Mirette ermittelt
12:55 - 13:05
nn
10:10 - 10:15
KiKANiNCHEN
LifeTv
Ébredj velünk
07:00 - 10:30
Teleshop
10:30 - 13:00
nn
07:00 - 10:30
Ébredj velünk
12
Love Nature
Felfedezetlen tájak
09:00 - 09:50
A Mekong rejtélye
09:50 - 10:40
A megszelídítetlen Zambia
10:40 - 11:30
A bozóttüzek után
11:30 - 12:20
Halálos Ausztrália
12:20 - 13:10
nn
09:50 - 10:40
A Mekong rejtélye
m2 HD
Mickey egér játszótere
08:50 - 09:15
Jake és Sohaország kalózai
09:15 - 09:40
MeteoHeroes-Együtt a Földért!
09:40 - 09:50
Bing
09:50 - 09:55
Bing
09:55 - 10:05
Kismackó kalandjai
10:05 - 10:10
Sam, a tűzoltó
10:10 - 10:20
Sam, a tűzoltó
10:20 - 10:35
Pom-Pom meséi
10:35 - 10:45
Sebaj Tóbiás
10:45 - 10:50
Stop! Közlekedj okosan!
10:50 - 10:55
Benedek Elek meséi
10:55 - 11:10
Magyar népmesék
11:10 - 11:15
Trombi és a Tűzmanó
11:15 - 11:25
Kérem a következőt!
11:25 - 11:35
Mézga Aladár különös kalandjai
11:35 - 12:05
Varázslók a Waverly helyből
12:05 - 12:30
Állati küldetés
12:30 - 13:00
nn
10:10 - 10:20
Sam, a tűzoltó
m5
Mindenki Akadémiája
08:40 - 09:10
Egy nap a Föld életéből
09:10 - 10:10
A Tengerek Nomádja - Az újítók nyomában
10:10 - 10:35
A Tengerek Nomádja - Az újítók nyomában
10:35 - 11:10
Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
11:10 - 11:40
Isten kezében
11:40 - 12:10
Felsős
12:10 - 12:45
Koronás sas 2. évad
12:45 - 13:10
nn
10:10 - 10:35
A Tengerek Nomádja - Az újítók nyomában
12
MEZZO
InterMezzo
07:15 - 09:30
Der Prozess by Martynas Rimeikis - Lithuanian Ballet
09:30 - 10:50
InterMezzo
10:50 - 12:30
Das Lied von der Erde by Mahler at the Festival de Saint-Denis
12:30 - 14:00
nn
09:30 - 10:50
Der Prozess by Martynas Rimeikis - Lithuanian Ballet
MEZZOHD
Sadko by Rimsky-Korsakov at the Bolshoi Theatre, Moscow
06:00 - 09:10
InterMezzo
09:10 - 09:30
Berliner Philharmoniker, Riccardo Muti: Requiem by Verdi
09:30 - 11:05
berliner Philharmoniker, Simon Rattle: Strauss, Berg, Ravel, Stravinsky
11:05 - 12:41
InterMezzo
12:41 - 13:00
nn
09:30 - 11:05
Berliner Philharmoniker, Riccardo Muti: Requiem by Verdi
Minimax
Hová tűnt Vili?
09:00 - 09:30
Masha és a medve
09:30 - 09:37
Masha és a medve
09:37 - 09:44
Masha és a medve
09:44 - 10:00
Littlest Pet Shop: Gyerkőcök világa
10:00 - 10:10
Littlest Pet Shop: Gyerkőcök világa
10:10 - 10:30
Szilaj a szabadon száguldó
10:30 - 11:00
A bajkeverő majom
11:00 - 11:30
A bajkeverő majom
11:30 - 12:00
Állati küldetés
12:00 - 12:30
Állati küldetés
12:30 - 13:00
nn
10:10 - 10:30
Littlest Pet Shop: Gyerkőcök világa
Mozi+
Pancser police
06:55 - 09:15
Beverly Hills-i zsaru 2.
09:15 - 11:20
Die Hard - Drágább, mint az életed
11:20 - 13:20
nn
09:15 - 11:20
Beverly Hills-i zsaru 2.
Moziverzum
Mindenütt jó
07:40 - 09:55
Az ördög jobb és bal keze
09:55 - 12:20
Bridget Jones naplója
12:20 - 14:20
nn
09:55 - 12:20
Az ördög jobb és bal keze
MR1-Kossuth
Krónika 09:00
09:00 - 09:05
Napközben
09:05 - 09:30
Krónika 09:30
09:30 - 10:00
Krónika 10:00
10:00 - 10:10
Sport hírek 10:10
10:10 - 10:30
Krónika 10:30
10:30 - 10:55
Hangtár
10:55 - 11:00
Krónika 11:00
11:00 - 11:05
A Hely
11:05 - 11:30
Krónika 11:30
11:30 - 11:55
Harangszöveg
11:55 - 12:00
Déli harangszó
12:00 - 12:35
Közlekedés 12:36
12:35 - 12:38
Időjárás 12:38
12:38 - 12:40
Sport hírek 12:40
12:40 - 12:46
Vízállásjelentés
12:46 - 13:00
nn
10:10 - 10:30
Sport hírek 10:10
MR2-Petőfi
PETŐFI RÁDIÓ HÍREK 09:00
09:00 - 10:00
PETŐFI RÁDIÓ HÍREK 10:00
10:00 - 11:00
PETŐFI RÁDIÓ HÍREK 11:00
11:00 - 12:00
PETŐFI RÁDIÓ HÍREK 12:00
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
PETŐFI RÁDIÓ HÍREK 10:00
MR3-Bartók
Dankó hírek
09:00 - 09:30
Évfordulók
09:30 - 10:00
Muzsikáló délelőtt
10:00 - 12:00
HÍREK RÁDIÓ - Bartók Rádió - 12:00
12:00 - 12:05
Népzene
12:05 - 12:35
Koncert
12:35 - 14:00
nn
10:00 - 12:00
Muzsikáló délelőtt
MR4-Nemzetiségi
Horvát nemzetiségi műsor
08:00 - 10:00
Német nemzetiségi műsor
10:00 - 12:00
Déli harangszó
12:00 - 12:30
Három szólamra - beás
12:30 - 13:00
nn
10:00 - 12:00
Német nemzetiségi műsor
MR6-Dankó
Dankó hírek
09:00 - 09:50
Tudta-e? - népzenei szótár
09:50 - 10:00
Dankó hírek
10:00 - 10:04
Az a szép
10:04 - 11:00
Dankó hírek
11:00 - 12:00
Déli harangszó
12:00 - 12:01
Déli Krónika
12:01 - 12:24
Dankó sport+időjárás
12:24 - 12:30
Jó ebédhez szól a nóta
12:30 - 13:00
nn
10:04 - 11:00
Az a szép
MTV 80's
Non-Stop 80s Hits!
06:00 - 10:00
Gold! Greatest Hits Of The 80s
10:00 - 14:00
nn
10:00 - 14:00
Gold! Greatest Hits Of The 80s
MTV 90's
Mmm Bop! Perfect 90s Pop
08:00 - 12:00
Saved By The 90s!
12:00 - 15:00
nn
08:00 - 12:00
Mmm Bop! Perfect 90s Pop
MTV Euro
MTV Breakfast Club
06:00 - 09:55
Teen Mom: Young & Pregnant
09:55 - 10:35
Teen Mom: Young & Pregnant
10:35 - 11:15
Teen Mom: Young & Pregnant
11:15 - 11:55
Teen Mom OG
11:55 - 12:35
MTV Cribs Collection
12:35 - 13:20
nn
09:55 - 10:35
Teen Mom: Young & Pregnant
MTV Hits
Today's Top Hits
09:00 - 10:00
Nothing But Hits
10:00 - 14:00
nn
10:00 - 14:00
Nothing But Hits
MTV Hungary
MTV Breakfast Club
06:00 - 09:30
Várandós tinik
09:30 - 10:25
Várandós tinik
10:25 - 11:20
Tini mamik - Az eredeti csajok
11:20 - 12:10
Tini mamik - Az eredeti csajok
12:10 - 13:05
nn
09:30 - 10:25
Várandós tinik
12
MTV Live HD
High Definition Hits!
08:00 - 10:00
Powerplay! This Week's MTV Hotlist
10:00 - 11:00
Mabel And Friends
11:00 - 11:25
World Stage: Charli XCX
11:25 - 11:45
World Stage: Hardwell
11:45 - 12:10
Steve Aoki: World Stage
12:10 - 12:30
MTV Live: Becky Hill
12:30 - 12:55
Alessia Cara: MTV World Stage
12:55 - 13:15
nn
10:00 - 11:00
Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Music Channel
News
09:00 - 09:02
Happy Hour
09:02 - 10:00
News
10:00 - 10:02
Happy Hour
10:02 - 11:00
News
11:00 - 11:02
Happy Hour
11:02 - 12:00
News
12:00 - 12:02
Happy Hour
12:02 - 13:00
nn
10:02 - 11:00
Happy Hour
Muzsika TV
Muzsika TV Road Show
09:00 - 10:00
Klip Válogatás
10:00 - 11:00
Nem élhetek muzsikaszó nélkül
11:00 - 12:00
Dallamokon át Plusz
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Klip Válogatás
12
National Geographic HD
Tárcsázza Cesar Millant!
09:00 - 10:00
Pedig jó ötletnek tűnt
10:00 - 10:30
Pedig jó ötletnek tűnt
10:30 - 11:00
Tényleg így készül?!
11:00 - 11:30
Tényleg így készül?!
11:30 - 12:00
Tényleg így készül?!
12:00 - 12:30
Tényleg így készül?!
12:30 - 13:00
nn
10:00 - 10:30
Pedig jó ötletnek tűnt
12
National Geographic Wild
Vad Britannia: Állati mesék
09:00 - 10:00
Háborús elefántok
10:00 - 11:00
Óriáspandák
11:00 - 12:00
Vigyázz, sziklapiton!
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Háborús elefántok
12
National Geographic Wild HD
Vad Britannia: Állati mesék
09:00 - 10:00
Háborús elefántok
10:00 - 11:00
Óriáspandák
11:00 - 12:00
Vigyázz, sziklapiton!
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Háborús elefántok
12
Nautical Channel HD
OFQUI
09:00 - 09:30
Facing Waves
09:30 - 10:00
The Boat Show
10:00 - 10:30
The Boat Show
10:30 - 11:00
PRADA Cup
11:00 - 12:00
NC News
12:00 - 12:05
PRADA America's Cup World Series and Christmas Regatta
12:05 - 13:00
nn
10:00 - 10:30
The Boat Show
Nick Jr.
Azúrkék nyomok és te
08:45 - 09:15
Barbapapa és családja
09:15 - 09:45
Paddington kalandjai
09:45 - 10:05
Babi kávézója
10:05 - 10:25
Peppa malac
10:25 - 10:30
Peppa malac
10:30 - 10:35
Peppa malac
10:35 - 10:35
Peppa malac
10:35 - 10:50
Calvin és Kaison játszóháza
10:50 - 10:55
Calvin és Kaison játszóháza
10:55 - 11:00
Jöhet a tánc
11:00 - 11:15
Mancs őrjárat
11:15 - 11:35
Mancs őrjárat
11:35 - 11:50
Láng és a szuperverdák
11:50 - 12:20
Láng és a szuperverdák
12:20 - 12:50
Santiago és a tenger
12:50 - 13:20
nn
10:05 - 10:25
Babi kávézója
Nickelodeon
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
08:45 - 09:15
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
09:15 - 09:40
Tyler Perry bemutatja: Young Dylan-t
09:40 - 10:10
A Lármás család
10:10 - 10:40
A Lármás család
10:40 - 11:00
LEGO City kalandok
11:00 - 11:15
LEGO City kalandok
11:15 - 11:30
SpongyaBob KockaNadrág
11:30 - 11:45
SpongyaBob KockaNadrág
11:45 - 12:00
SpongyaBob KockaNadrág
12:00 - 12:20
A Thunderman család
12:20 - 12:45
A Thunderman család
12:45 - 13:15
nn
10:10 - 10:40
A Lármás család
Nicktoons
A Lármás család
08:55 - 09:25
A Lármás család
09:25 - 09:50
A Casagrande család
09:50 - 10:20
A Casagrande család
10:20 - 10:45
SpongyaBob KockaNadrág
10:45 - 11:15
SpongyaBob KockaNadrág
11:15 - 11:45
Dorg Van Dango
11:45 - 12:05
Dorg Van Dango
12:05 - 12:20
Kenyér királyok
12:20 - 12:50
Tündéri keresztszülők
12:50 - 13:20
nn
09:50 - 10:20
A Casagrande család
ORF1
Velvet: Kriegserklärung
09:00 - 10:25
Magazin 1
10:25 - 10:35
Soko Donau: Donauweibchen
10:35 - 11:20
Soko Kitzbühel: Todesängste
11:20 - 12:00
Q1 Ein Hinweis ist falsch
12:00 - 13:05
nn
09:00 - 10:25
Velvet: Kriegserklärung
ORF2
ZIB
09:00 - 09:10
Fit mit Philipp
09:10 - 09:27
Wetter-Panorama
09:27 - 09:30
Silvia kocht: Unterwegs am Donauradweg
09:30 - 09:55
Bianca: Kapitel 46
09:55 - 10:40
Unterwegs in Österreich: Moderne Ausbildung, gelebte Tradition - Die Theresianische Militärakademie
10:40 - 11:05
Das Pantanal - Brasiliens geheimnisvolle Wasserwelt
11:05 - 11:50
Report
11:50 - 12:40
Seitenblicke
12:40 - 12:45
Wetterschau
12:45 - 13:00
nn
09:55 - 10:40
Bianca: Kapitel 46
ORT1
Telekanal Dobroe utro
08:25 - 09:05
ZHit zdorovo!
09:05 - 10:00
Modnyj prigovor
10:00 - 11:00
Novosti
11:00 - 11:15
Vremja pokazhet
11:15 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
Modnyj prigovor
OzoneTv
Teleshop
09:00 - 12:00
Gyűjtögetők
12:00 - 13:00
nn
09:00 - 12:00
Teleshop
Paramount Network
Rock csont
08:25 - 10:15
Az utolsó vakáció
10:15 - 12:30
Cobra 11
12:30 - 13:30
nn
08:25 - 10:15
Rock csont
12
Pax TV
Csendes percek
09:00 - 09:05
Joyce Meyer tanítása
09:05 - 09:30
Andrew Wommack előadása
09:30 - 10:00
Szilágyi Zsolt - Készíts helyet a csodának!
10:00 - 11:00
Kárászi Körséta
11:00 - 11:45
Izsák Norbert: Mitől leszünk boldogok?
11:45 - 12:00
Sámuel könyve
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Szilágyi Zsolt - Készíts helyet a csodának!
Pesti TV
Politikai Hobbista
09:00 - 10:00
The fair right vlog
10:00 - 11:00
Operatív Törzs
11:00 - 12:00
Gerilla Bár
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
The fair right vlog
Playboy TV
GIRLFRIEND EXPERIENCE - LETICIA
08:50 - 09:17
PLAYBOY GIRLFRIENDS
09:17 - 09:46
AMATEUR GIRLS
09:46 - 10:14
FROM BEHIND BENJAMIN BABIZ - MANNEQUIN ANGELIQUE
10:14 - 10:25
CENTERFOLDS
10:25 - 10:52
GIRLS OF KIEV EP 3 - TANK
10:52 - 11:15
DREAM DATES ELITE
11:15 - 11:43
DIARY - DAY 2
11:43 - 11:58
FICTION IN BED
11:58 - 12:23
NAKED HAPPY GIRLS
12:23 - 12:52
ANTHOLOGY
12:52 - 13:21
nn
09:46 - 10:14
AMATEUR GIRLS
Prime
NCIS: Los Angeles
08:30 - 09:30
Shark - Törvényszéki ragadozó
09:30 - 10:30
Don Matteo
10:30 - 12:00
A hegyi doktor újra rendel
12:00 - 13:00
nn
09:30 - 10:30
Shark - Törvényszéki ragadozó
Private TV
5 Shades Of Private
08:50 - 10:50
Stepdad Filled My 18YO Box
10:50 - 12:15
Hausfrau Holidays
12:15 - 14:40
nn
08:50 - 10:50
5 Shades Of Private
PRO 7
2 Broke Girls
08:50 - 09:15
2 Broke Girls
09:15 - 09:45
Man with a Plan
09:45 - 10:10
Man with a Plan
10:10 - 10:35
Scrubs - Die Anfänger
10:35 - 11:05
Scrubs - Die Anfänger
11:05 - 11:30
Scrubs - Die Anfänger
11:30 - 12:00
Scrubs - Die Anfänger
12:00 - 12:25
Last Man Standing
12:25 - 12:50
Last Man Standing
12:50 - 13:20
nn
10:10 - 10:35
Man with a Plan
Rai 1
TG 1
09:00 - 09:07
Che tempo fa
09:07 - 09:09
Unomattina
09:09 - 09:30
TG1 FLASH
09:30 - 09:35
Parlamento Telegiornale
09:35 - 09:40
Linea Verde Meteo Verde
09:40 - 09:50
TG 1
09:50 - 09:55
Rai 1 presenta Storie italiane
09:55 - 11:55
E' sempre mezzogiorno
11:55 - 13:30
nn
09:55 - 11:55
Rai 1 presenta Storie italiane
Redlight HD
La Figlia Illeggittima
09:00 - 10:37
Brazen Buffet
10:37 - 11:00
After Dark-part Two
11:00 - 13:00
nn
09:00 - 10:37
La Figlia Illeggittima
RTL
Unter uns
09:00 - 09:30
Alles was zählt
09:30 - 10:00
Der Blaulicht Report
10:00 - 11:00
Die Versicherungsdetektive
11:00 - 12:00
Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
Der Blaulicht Report
RTL Gold
Elif - A szeretet útján
08:05 - 09:05
Elif - A szeretet útján
09:05 - 10:05
Igazgyöngy
10:05 - 11:05
Anikó Show
11:05 - 12:00
Balázs Show
12:00 - 13:00
nn
10:05 - 11:05
Igazgyöngy
12
RTL+
Az elveszett világ
09:00 - 10:00
Az elveszett világ
10:00 - 11:00
A Midsomer gyilkosságok
11:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Az elveszett világ
12
RTL2
Frauentausch
09:00 - 11:00
Frauentausch
11:00 - 13:00
nn
09:00 - 11:00
Frauentausch
SAT 1
SAT.1-Frühstücksfernsehen
05:30 - 10:00
Die Ruhrpottwache - Vermisstenfahnder im Einsatz
10:00 - 10:30
Die Ruhrpottwache
10:30 - 11:00
Mein dunkles Geheimnis
11:00 - 11:30
Mein dunkles Geheimnis
11:30 - 12:00
Anwälte im Einsatz
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 10:30
Die Ruhrpottwache - Vermisstenfahnder im Einsatz
Sláger TV
Reggeli vigadó
08:55 - 09:55
Retro TV
09:55 - 10:55
Retro TV
10:55 - 12:00
Magyar Sláger
12:00 - 12:55
Magyar Sláger
12:55 - 14:00
nn
09:55 - 10:55
Retro TV
Smile of a Child
Give 'em Props
09:00 - 09:30
Rahab and the Walls of Jericho
09:30 - 10:00
Nehemiah
10:00 - 10:30
Wild About Animals
10:30 - 11:00
Chips
11:00 - 11:30
No Light in the Lighthouse
11:30 - 12:00
TV Ted's Birthday
12:00 - 12:30
BB's Bedtime Stories
12:30 - 13:00
nn
10:00 - 10:30
Nehemiah
Sony Max
200 első randi
09:00 - 10:00
Lakástalkshow
10:00 - 11:00
Lakástalkshow
11:00 - 12:00
Ide süss!
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Lakástalkshow
12
Sony Movie Channel
Hook
08:55 - 11:50
Fekete-tenger
11:50 - 14:15
nn
08:55 - 11:50
Hook
12
Sorozat+
Bűvölet
08:00 - 09:05
Monk - A flúgos nyomozó
09:05 - 10:05
A homok titkai
10:05 - 10:40
A homok titkai
10:40 - 11:15
Barátok közt
11:15 - 11:55
Bűvölet
11:55 - 13:00
nn
10:05 - 10:40
A homok titkai
12
Spektrum
Világraszóló találmányok
09:00 - 10:05
Ne próbáld ki otthon!
10:05 - 11:00
Mérnöki katasztrófák
11:00 - 12:00
Beépített főnök - Amerika
12:00 - 13:00
nn
10:05 - 11:00
Ne próbáld ki otthon!
12
Spektrum HD
Világraszóló találmányok
09:00 - 10:05
Ne próbáld ki otthon!
10:05 - 11:00
Mérnöki katasztrófák
11:00 - 12:00
Beépített főnök - Amerika
12:00 - 13:00
nn
10:05 - 11:00
Ne próbáld ki otthon!
12
Spektrum Home
Kis terek, nagy ötletek
09:00 - 10:00
Felújításra ítélve
10:00 - 11:05
Emlékműhely
11:05 - 12:00
Kalandozó
12:00 - 12:30
Édesítő
12:30 - 13:00
nn
10:00 - 11:05
Felújításra ítélve
12
Sport1
Televíziós vásárlás
07:30 - 10:00
Alley-Oop
10:00 - 11:00
Baseball. MLB's Best, 4.
11:00 - 11:30
MLB
11:30 - 15:00
nn
10:00 - 11:00
Alley-Oop
Sport2
Póker
09:00 - 10:00
Televíziós vásárlás
10:00 - 10:45
UFC
10:45 - 13:45
nn
10:00 - 10:45
Televíziós vásárlás
Spíler Extra
La Liga 2020/2021 - Levante UD-FC Barcelona
06:55 - 18:00
nn
06:55 - 18:00
La Liga 2020/2021 - Levante UD-FC Barcelona
Spíler1 TV
Pedig jó ötletnek tűnt II.
09:00 - 09:30
Pedig jó ötletnek tűnt II.
09:30 - 10:00
Hegyi emberek VII.
10:00 - 11:00
Jéglovagok II.
11:00 - 12:00
Bear Grylls: Sztárok a vadonban II.
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Hegyi emberek VII.
Spíler2 TV
Amerikai restaurátorok VIII.
09:00 - 10:00
A férfiak, akik felépítették Amerikát I.
10:00 - 11:00
Az elit kommandó III.
11:00 - 12:00
Lehetetlen küldetés I.
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
A férfiak, akik felépítették Amerikát I.
Stingray Classica
Brahms - Symphony No. 2, Op. 73
08:56 - 09:34
Classica Spotlight
09:34 - 10:03
Bruckner - Symphony No. 7
10:03 - 11:07
Concerts in Quarantine: Couperin, Chopin & Haydn
11:07 - 12:05
Gruppo Appassionati Verdiani - We love Verdi!
12:05 - 12:58
CMIM - Semi-final - Emily D'Angelo
12:58 - 13:16
nn
10:03 - 11:07
Bruckner - Symphony No. 7
Stingray CMusic
Dawn Chorus
05:00 - 10:00
Simply Strings
10:00 - 11:00
Hall of Fame
11:00 - 17:00
nn
10:00 - 11:00
Simply Strings
Stingray iConcerts
Mac DeMarco - Live @ Eurockéennes 2016
07:56 - 09:02
Def Leppard - And There Will Be a Next Time
09:02 - 10:33
Heart - Heart: Live At The Royal Albert Hall
10:33 - 12:02
Sonic Youth - Live at Eurockéennes 2005
12:02 - 13:23
nn
09:02 - 10:33
Def Leppard - And There Will Be a Next Time
Story4
Álomhajó - Sri Lanka
08:10 - 10:10
Rózsák háborúja
10:10 - 11:10
Bűbájos boszorkák
11:10 - 12:05
Bűbájos boszorkák
12:05 - 13:05
nn
10:10 - 11:10
Rózsák háborúja
12
Super Rtl
Paw Patrol
08:55 - 09:20
PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten
09:20 - 09:45
Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
09:45 - 10:10
Paw Patrol
10:10 - 10:35
Bugs Bunny und Looney Tunes
10:35 - 11:10
Bugs Bunny und Looney Tunes
11:10 - 11:40
Bugs Bunny und Looney Tunes
11:40 - 12:15
Bugs Bunny und Looney Tunes
12:15 - 12:45
Bugs Bunny und Looney Tunes
12:45 - 13:05
nn
10:10 - 10:35
Paw Patrol
Superone HD
Megtévesztés
08:40 - 10:20
Szexuális tini vágyak 2
10:20 - 13:50
nn
08:40 - 10:20
Megtévesztés
TeenNick
Rocksuli
08:45 - 09:15
Rocksuli
09:15 - 09:40
Nickelodeon Tinikémek
09:40 - 10:05
Nickelodeon Tinikémek
10:05 - 10:30
iCarly
10:30 - 10:55
iCarly
10:55 - 11:25
V, mint Viktória
11:25 - 11:50
V, mint Viktória
11:50 - 12:20
A Thunderman család
12:20 - 12:45
A Thunderman család
12:45 - 13:15
nn
10:05 - 10:30
Nickelodeon Tinikémek
6
Telepaks
Képújság
00:00 - 12:00
Híradó
12:00 - 12:15
Lelátó magazin
12:15 - 12:45
Közélet közelről
12:45 - 13:10
nn
00:00 - 12:00
Képújság
The History HD
Hegyi emberek
08:45 - 09:45
Raktárháborúk: New York
09:45 - 10:10
Raktárháborúk: New York
10:10 - 10:40
Raktárháborúk: New York
10:40 - 11:05
Zálogcsillagok
11:05 - 11:35
Zálogcsillagok
11:35 - 12:00
Zálogcsillagok
12:00 - 12:30
Raktár-háborúk
12:30 - 13:00
nn
10:10 - 10:40
Raktárháborúk: New York
TLC
Lányok túlerőben - Busbyék ötös ikrei
09:00 - 10:00
Ketten a millióból
10:00 - 11:00
Mondj igent a ruhára - Lancashire
11:00 - 12:00
Konyhafőnök
12:00 - 12:30
Tortakirály
12:30 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Ketten a millióból
Travel Channel HD
Bizarr ételek Andrew Zimmernnel
09:00 - 10:00
A múmiák titka
10:00 - 11:00
Alaszka mélyén
11:00 - 12:00
Rejtélyek a múzeumban
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
A múmiák titka
TravelXP
Best From the Rest
09:00 - 09:15
Landmarks
09:15 - 09:30
The Food Guide
09:30 - 10:30
10 Days Korea
10:30 - 11:00
Travel Dairies Of Rohan And Healer
11:00 - 11:30
Backpack
11:30 - 12:00
10 Days Korea
12:00 - 12:30
Quest
12:30 - 13:30
nn
09:30 - 10:30
The Food Guide
TV 1000 Russian Kino
Wolves and Sheep
08:55 - 10:15
All or Nothing
10:15 - 11:45
Lenin in October (1937)
11:45 - 13:25
nn
08:55 - 10:15
Wolves and Sheep
TV Paprika
Sütimester
09:00 - 10:15
Juliet süticsodái
10:15 - 11:15
Piknik
11:15 - 11:30
Mary, a mesterszakács
11:30 - 12:00
Délkelet-Ázsia ízei David Roccoval
12:00 - 12:30
Jó szakács, rossz szakács
12:30 - 13:00
nn
09:00 - 10:15
Sütimester
12
TV2 Comedy
Lehetetlen küldetés
08:45 - 09:40
Ezek megőrültek!
09:40 - 10:55
Kasza!
10:55 - 12:05
Csengetett, Mylord?
12:05 - 13:10
nn
09:40 - 10:55
Ezek megőrültek!
TV2 Kids
Remy & Boo
09:00 - 09:15
Remy & Boo
09:15 - 09:30
Rubi Szivárványiában
09:30 - 09:45
Rubi Szivárványiában
09:45 - 10:00
Babar és Badou kalandjai
10:00 - 10:30
Béci és Réci
10:30 - 10:45
Béci és Réci
10:45 - 11:00
Thomas, a gőzmozdony
11:00 - 11:10
Thomas, a gőzmozdony
11:10 - 11:25
Littlest Pet Shop
11:25 - 11:50
Hupikék törpikék
11:50 - 12:20
Magyar népmesék
12:20 - 12:25
Magyar népmesék
12:25 - 12:35
Magyar népmesék
12:35 - 12:45
Mása és a medve
12:45 - 12:55
Mása és a medve
12:55 - 13:05
nn
10:00 - 10:30
Babar és Badou kalandjai
TV2 Séf
TELESHOP
09:00 - 10:05
Lázár és Géza a retró konyhasó
10:05 - 10:35
Séfek séfe II.
10:35 - 12:25
Farmról a villára
12:25 - 12:50
Kertből az asztalra
12:50 - 13:20
nn
10:05 - 10:35
Lázár és Géza a retró konyhasó
TV4
Sherlock és Watson
09:00 - 10:00
Poirot-novellák
10:00 - 11:00
Melrose Place
11:00 - 12:00
Született feleségek
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Poirot-novellák
12
TV5
Bonne Santé !
08:39 - 09:06
Bouffe Mtl
09:06 - 09:35
Une Brique Dans Le Ventre
09:35 - 10:02
Littoral
10:02 - 10:30
Ricardo
10:30 - 10:56
Le Journal De L'économie
10:56 - 11:00
Tv5monde, Le Journal
11:00 - 11:14
Météo
11:14 - 11:17
Plus Belle La Vie
11:17 - 11:45
Tout Le Monde Veut Prendre Sa Place
11:45 - 12:34
Île Maurice, La Douceur De L'océan Indien
12:34 - 13:30
nn
10:02 - 10:30
Littoral
TVE
LA HORA DE LA 1
08:00 - 12:30
LAS COSAS CLARAS
12:30 - 14:00
nn
08:00 - 12:30
LA HORA DE LA 1
VH1
Guess The Year
09:00 - 10:00
Coldplay: The Hits
10:00 - 11:00
Hits Don't Lie
11:00 - 13:00
nn
10:00 - 11:00
Coldplay: The Hits
Viasat Explore
Ausztrál aranyásók
09:00 - 09:45
Ausztrál aranyásók
09:45 - 10:30
Folyami szörnyek
10:30 - 11:20
Tragacsot vegyenek
11:20 - 12:10
Ausztrál rákvadászok
12:10 - 12:55
Ausztrál bikafogók
12:55 - 13:25
nn
09:45 - 10:30
Ausztrál aranyásók
Viasat History
Kennedy halálának napja
08:20 - 09:25
Ceausescu tárgyalása
09:25 - 10:30
Az utolsó perzsa sah
10:30 - 11:35
Fordulópont
11:35 - 12:05
Fordulópont
12:05 - 12:35
Fordulópont
12:35 - 13:05
nn
09:25 - 10:30
Ceausescu tárgyalása
Viasat Nature
A Yorkshire-i állatorvos
08:55 - 09:40
Élet a Taronga-állatkertben
09:40 - 10:25
Wales: A vadak földje
10:25 - 11:20
Eltűnő királyok - A Namíb-sivatag oroszlánjai - 2. rész
11:20 - 12:15
Vad Kanada II.
12:15 - 13:10
nn
09:40 - 10:25
Élet a Taronga-állatkertben
Viasat6
Lazíts, Kevin!
08:50 - 09:15
Balfékek
09:15 - 09:40
Balfékek
09:40 - 10:10
Jóbarátok
10:10 - 10:50
Jóbarátok
10:50 - 11:25
Jóbarátok
11:25 - 11:55
Jóbarátok
11:55 - 12:30
Jóbarátok
12:30 - 13:00
nn
10:10 - 10:50
Jóbarátok
12
Vox
CSI: Miami
08:10 - 09:05
CSI: Miami
09:05 - 10:00
CSI: Miami
10:00 - 12:00
Zwischen Tüll und Tränen
12:00 - 13:00
nn
10:00 - 12:00
CSI: Miami
ZDF
Heute Xpress
09:00 - 09:05
Volle Kanne - Service täglich
09:05 - 10:30
Notruf Hafenkante: Die Frau aus Ipanema
10:30 - 11:15
SOKO Wismar: Kochen, Flirten, Morden
11:15 - 12:00
Heute
12:00 - 12:10
Drehscheibe
12:10 - 13:00
nn
09:05 - 10:30
Volle Kanne - Service täglich
Zeg TV
Egerszegi Esték
09:00 - 09:30
Zöldövezet
09:30 - 10:00
Híradó
10:00 - 10:30
Képújság
10:30 - 17:40
nn
10:00 - 10:30
Híradó
Zenebutik
Bakelit Fesztivál III.
08:10 - 09:10
A Nagy Duett Best Of
09:10 - 09:40
A Nagy Duett Best Of
09:40 - 10:15
Bombaparty Maryvel extra
10:15 - 10:45
Jampi Randevú V.
10:45 - 11:15
Dobban a szív - Peter Sramek műsora I.
11:15 - 11:50
Minden napra Dáridó
11:50 - 12:20
Minden napra Dáridó
12:20 - 12:50
Kívánságpiac Extra
12:50 - 13:20
nn
09:40 - 10:15
A Nagy Duett Best Of
A csatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják! A portál üzemeltetője semmiféle felelősséget nem vállal a weboldalon megjelentetett hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért!