TvMustra logo
Twitter Live Google Plus Megosztás:
BLOG CSATORNÁK HIRDETÉS & MARKETING

Online tv-műsor-újság
186 Csatorna

tv műsor

kínálata egy helyen
Ajánló
21:00
Jófiúk
21:25
Ninja Warrior Hungary
21:00
Hat nap, hét éjszaka
19:15
Lucifer
Minden kategória
Filmek
Gyerekeknek
Sport
Természet
Zene
Ma, Júl 2.
10:00
09:00
10:00
11:00
12:00
m1 HD
HÍRADÓ
09:00 - 09:10
Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15
Ma délelőtt
09:15 - 09:30
HÍREK
09:30 - 10:00
HÍRADÓ
10:00 - 10:10
Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15
Mozogj otthon!
10:15 - 10:25
Ma délelőtt
10:25 - 10:30
HÍREK
10:30 - 10:35
Unió27
10:35 - 11:00
HÍRADÓ
11:00 - 11:10
Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15
Ma délelőtt
11:15 - 11:30
HÍREK
11:30 - 12:00
Déli harangszó
12:00 - 12:40
Nemzeti Sporthíradó
12:40 - 12:45
Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50
V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:10
nn
10:35 - 11:00
Unió27
RTL Klub
Reggeli
06:00 - 09:05
Asztro Klub
09:05 - 10:05
Teleshop
10:05 - 11:55
Fókusz
11:55 - 13:35
nn
10:05 - 11:55
Teleshop
TV2
MOKKACINO
08:45 - 09:35
TELESHOP
09:35 - 10:50
Mintaapák
10:50 - 11:25
Mintaapák
11:25 - 12:00
Tények Délben
12:00 - 12:30
Tények Plusz
12:30 - 13:25
nn
10:50 - 11:25
Mintaapák
12
Viasat 3
Jóbarátok
08:40 - 09:05
Agymenők
09:05 - 09:35
Agymenők
09:35 - 10:00
Szívek szállodája
10:00 - 11:00
Szívek szállodája
11:00 - 11:55
Doktor House
11:55 - 12:50
Doktor House
12:50 - 13:40
nn
10:00 - 11:00
Szívek szállodája
12
RTL 2 (Magyar)
Vészhelyzet
08:55 - 09:55
Hagyjál főzni!
09:55 - 10:55
Vacsoracsata
10:55 - 11:55
Vacsoracsata
11:55 - 12:55
Segítség, bajban vagyok!
12:55 - 13:55
nn
10:55 - 11:55
Vacsoracsata
12
Super TV2
Csapdába csalva
08:45 - 09:15
Veled is megtörténhet!
09:15 - 10:25
Családi Titkok
10:25 - 11:30
Családi Titkok
11:30 - 12:35
Jóban Rosszban
12:35 - 13:15
nn
10:25 - 11:30
Családi Titkok
HBO
Tök alsó
08:00 - 09:35
Nagyon vadon
09:35 - 11:05
Hideghegy
11:05 - 13:40
nn
09:35 - 11:05
Nagyon vadon
AXN
Született detektívek
08:40 - 09:30
MacGyver
09:30 - 10:20
MacGyver
10:20 - 11:15
Az Álmosvölgy legendája
11:15 - 12:05
Az Álmosvölgy legendája
12:05 - 13:55
nn
10:20 - 11:15
MacGyver
12
National Geographic
Tárcsázza Cesar Millant!
09:00 - 10:00
Eszement játékok
10:00 - 10:30
Eszement játékok
10:30 - 11:00
Tényleg így készül?!
11:00 - 11:30
Tényleg így készül?!
11:30 - 12:00
A Biblia eltemetett titkai
12:00 - 14:00
nn
10:30 - 11:00
Eszement játékok
12
Bonum TV
Szentmise
08:30 - 09:10
Délelőtt
09:10 - 11:30
EWTN hírnök
11:30 - 12:00
Úrangyala
12:00 - 12:05
Szentmise
12:05 - 12:40
Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics
12:40 - 13:40
nn
09:10 - 11:30
Délelőtt
m4
Labdarúgó Fortuna Liga
07:15 - 09:10
A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései
09:10 - 11:05
Fradi Tv
11:05 - 11:35
Forma-2 - Chasing the Dream
11:35 - 12:05
A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései
12:05 - 14:05
nn
09:10 - 11:05
A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései
Epic Drama
Murdoch rejtélyei
08:50 - 09:40
Murdoch rejtélyei
09:40 - 10:25
Murdoch rejtélyei
10:25 - 11:15
Murdoch rejtélyei
11:15 - 12:00
Oxfordi gyilkosságok
12:00 - 13:30
nn
10:25 - 11:15
Murdoch rejtélyei
360TuneBox
Morning Spin
09:00 - 10:00
Rough Riff
10:00 - 11:00
Artist Breakout
11:00 - 12:00
Artist Breakout
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
Rough Riff
3Sat
ZIB
09:00 - 09:05
Kulturzeit
09:05 - 09:45
nano
09:45 - 10:20
Schutzprojekt Erde: Papua
10:20 - 11:05
Schutzprojekt Erde: Honduras
11:05 - 11:45
Der Geschmack Europas: Das Elsass
11:45 - 12:15
Servicezeit Reportage
12:15 - 12:45
Querbeet
12:45 - 13:15
nn
10:20 - 11:05
Schutzprojekt Erde: Papua
Al Jazeera
News Live
09:00 - 09:30
Inside Story
09:30 - 10:00
News Live
10:00 - 10:30
The Stream
10:30 - 11:00
News Live
11:00 - 11:30
People and Power
11:30 - 12:00
Newshour
12:00 - 13:30
nn
10:30 - 11:00
The Stream
AMC
Zorro
08:55 - 11:25
A hálózat csapdájában
11:25 - 13:45
nn
08:55 - 11:25
Zorro
Animal Planet HD
A második esély
08:25 - 09:15
Amanda, az állatmentő
09:15 - 10:05
Amanda, az állatmentő
10:05 - 10:55
Amanda, az állatmentő
10:55 - 11:50
Akvárium extrákkal
11:50 - 12:45
Ausztrál állatkert - Steve Irwin öröksége
12:45 - 13:40
nn
10:55 - 11:50
Amanda, az állatmentő
ARD1
In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
08:55 - 09:45
Meister des Alltags
09:45 - 10:15
Gefragt - Gejagt
10:15 - 11:00
Tagesschau
11:00 - 11:15
ARD-Buffet
11:15 - 12:00
ARD-Mittagsmagazin
12:00 - 13:10
nn
10:15 - 11:00
Gefragt - Gejagt
Arte
Invitation au voyage
08:45 - 09:25
Pompéi : la vie avant la mort
09:25 - 10:55
Pompéi lUimmortelle
10:55 - 12:15
La rivi re Vltava: LUeau sauvage de Boh me
12:15 - 13:35
nn
10:55 - 12:15
Pompéi lUimmortelle
Aréna4
NHL Classic games: Stanley Cup final 2012, game 4 Los Angeles Kings-New Jersey Devils
09:00 - 11:00
Televíziós vásárlási műsorablak
11:00 - 15:00
nn
09:00 - 11:00
NHL Classic games: Stanley Cup final 2012, game 4 Los Angeles Kings-New Jersey Devils
ATV
ATV Híradó
08:55 - 09:15
Fórum
09:15 - 10:40
Ékszer TV
10:40 - 12:00
ATV Híradó
12:00 - 12:30
Fórum
12:30 - 15:40
nn
10:40 - 12:00
Ékszer TV
ATV SPIRIT
ATV Híradó
09:00 - 09:40
Spirit Suli a Bornemisza Péter Gimnáziumból
09:40 - 10:40
Teleshop
10:40 - 11:55
Spirit Suli a Bornemisza Péter Gimnáziumból
11:55 - 12:50
Világhíradó
12:50 - 13:10
nn
10:40 - 11:55
Teleshop
Baby TV
Start your day with BabyTV's Friends
09:00 - 09:30
Mice builders and other stories
09:30 - 10:00
Teeny and Tiny's Classroom
10:00 - 10:30
Art, Activity & Music Time
10:30 - 11:00
Magical First Discoveries
11:00 - 11:30
Imagination Playground
11:30 - 12:00
Exploring with Tiny Bunch
12:00 - 12:30
Mice builders and other stories
12:30 - 13:30
nn
10:30 - 11:00
Art, Activity & Music Time
Babyfirst
Inspiration Corner
08:00 - 10:00
Learning Time
10:00 - 11:00
Discovery Adventure
11:00 - 15:00
nn
10:00 - 11:00
Learning Time
Balaton TV
A Balaton Televízió reggeli műsorai
08:00 - 10:00
Képújság
10:00 - 12:00
Elsa Valle és a Latin Jazz
12:00 - 13:25
nn
10:00 - 12:00
Képújság
BBC Earth
Bepillantás a gyárak világába
08:15 - 09:05
Ben Fogle újra a vademberek között
09:05 - 09:50
Élet a fagypont alatt
09:50 - 10:40
Halálos katasztrófák
10:40 - 11:30
Élet a fagypont alatt
11:30 - 12:15
Dinasztiák
12:15 - 13:10
nn
10:40 - 11:30
Halálos katasztrófák
BBC Entertainment
Atlantis
08:30 - 09:15
DIY SOS: The Big Build
09:15 - 10:10
Bargain Hunt
10:10 - 10:55
Father Brown
10:55 - 11:40
Atlantis
11:40 - 12:25
Dickensian
12:25 - 12:50
Doctors
12:50 - 13:20
nn
10:55 - 11:40
Father Brown
Boomerang
Csak lazán Scooby-Doo!
09:00 - 09:20
Csak lazán Scooby-Doo!
09:20 - 10:00
Scooby-Doo! A rivaldafényben
10:00 - 11:20
Csak lazán Scooby-Doo!
11:20 - 12:00
Ben 10
12:00 - 12:10
Ben 10
12:10 - 12:20
Ben 10
12:20 - 12:31
Ben 10
12:31 - 12:45
Ben 10
12:45 - 13:06
nn
10:00 - 11:20
Scooby-Doo! A rivaldafényben
Brazzers TV Europe
Inexplicable Attraction
08:46 - 09:08
Balling Out
09:08 - 09:32
Milking Clit
09:32 - 09:57
All Tits On Deck!
09:57 - 10:18
Stepmoms Need Loving Too!
10:18 - 10:43
Sunbathing Babes
10:43 - 11:08
Carmen's Foot Job Fetish
11:08 - 11:34
Weekend Fuckaway
11:34 - 11:58
Stepson Rubdown
11:58 - 12:13
Amateur Sex Tape
12:13 - 12:35
Public Pussy Pounding
12:35 - 13:20
nn
10:43 - 11:08
Sunbathing Babes
18
Cartoon Network
Ninjago
08:55 - 09:25
Bakugan: Bunyóbolygó
09:25 - 09:36
Bakugan: Bunyóbolygó
09:36 - 09:50
Power Players
09:50 - 10:01
Power Players
10:01 - 10:20
Tini titánok, harcra fel!
10:20 - 10:30
Tini titánok, harcra fel!
10:30 - 10:40
Tini titánok, harcra fel!
10:40 - 10:50
Tini titánok, harcra fel!
10:50 - 10:59
Tini titánok, harcra fel!
10:59 - 11:09
Tini titánok, harcra fel!
11:09 - 11:19
Tini titánok, harcra fel!
11:19 - 11:29
Tini titánok, harcra fel!
11:29 - 11:38
Tini titánok, harcra fel!
11:38 - 11:48
Tini titánok, harcra fel!
11:48 - 11:57
Tini titánok, harcra fel!
11:57 - 12:06
Tini titánok, harcra fel!
12:06 - 12:15
Tini titánok, harcra fel!
12:15 - 12:25
Tini titánok, harcra fel!
12:25 - 13:10
nn
10:50 - 10:59
Tini titánok, harcra fel!
CBS Reality
Hűtlen házastársak
08:55 - 09:45
48 óra
09:45 - 10:35
A behajtók
10:35 - 11:00
Judge Judy
11:00 - 11:25
Judge Judy
11:25 - 11:50
Az óceán járőrei
11:50 - 12:15
Az orvos házhoz jön
12:15 - 13:05
nn
10:35 - 11:00
A behajtók
Cinemax
Férjek és feleségek
07:35 - 09:20
Mary és a varázsvirág
09:20 - 11:05
Stand up Sunnynak
11:05 - 12:45
Egy kisebb Isten gyermekei
12:45 - 14:45
nn
09:20 - 11:05
Mary és a varázsvirág
Cinemax 2
Esküvő a topon
07:50 - 09:35
Megállás
09:35 - 11:15
Lady Jane
11:15 - 13:40
nn
09:35 - 11:15
Megállás
12
Club MTV
Non-Stop Bangerz!
06:00 - 11:00
Reload! Club Classics
11:00 - 12:00
Big Tunes!
12:00 - 17:00
nn
06:00 - 11:00
Non-Stop Bangerz!
Comedy Central
Agymenők
08:40 - 09:05
Agymenők
09:05 - 09:30
Agymenők
09:30 - 09:55
Agymenők
09:55 - 10:25
Egy kapcsolat szabályai
10:25 - 10:50
Egy kapcsolat szabályai
10:50 - 11:20
Egy kapcsolat szabályai
11:20 - 11:50
Modern Család
11:50 - 12:20
Modern Család
12:20 - 12:50
Modern Család
12:50 - 13:10
nn
10:50 - 11:20
Egy kapcsolat szabályai
Comedy Central Family
Mike és Molly
09:00 - 09:25
Mike és Molly
09:25 - 09:50
Mike és Molly
09:50 - 10:10
Kertvárosba száműzve
10:10 - 10:35
Kertvárosba száműzve
10:35 - 11:00
Jóbarátok
11:00 - 11:30
Jóbarátok
11:30 - 12:00
Baby Daddy
12:00 - 12:30
Baby Daddy
12:30 - 13:30
nn
10:35 - 11:00
Kertvárosba száműzve
Cool TV
CSI: Miami helyszínelők
08:30 - 09:30
Cobra 11
09:30 - 10:35
Medicopter 117 - Légimentők
10:35 - 11:40
Medicopter 117 - Légimentők
11:40 - 12:45
Cobra 11
12:45 - 13:50
nn
10:35 - 11:40
Medicopter 117 - Légimentők
12
Crime + Investigation
Homicide Hunter
08:30 - 09:20
The First 48
09:20 - 10:10
The First 48
10:10 - 11:00
Homicide: Hours To Kill
11:00 - 11:50
Cruise Ship Killers
11:50 - 12:40
Cold Case Files
12:40 - 13:30
nn
10:10 - 11:00
The First 48
D1
Vajtó és a világ
08:35 - 09:15
Klubkoncertek
09:15 - 10:10
Koncertmontázs
10:10 - 11:00
Ki-beszélt Művészet
11:00 - 11:35
Mindentudás Egyeteme 2.0
11:35 - 12:30
Nyitott Egyetem
12:30 - 13:05
nn
10:10 - 11:00
Koncertmontázs
Da Vinci Tv
Mily-Robot: 1-0
09:00 - 09:10
Csokolédkészítő
09:10 - 09:25
Műanyag teke Salvador Dalíval
09:25 - 09:55
Sarkvidéki iskola nomád gyerekeknek
09:55 - 10:05
A Garda-tó mentőkutyái
10:05 - 10:20
Mitchell
10:20 - 10:55
Ókori leletek és régi őseink
10:55 - 11:25
A belek működése
11:25 - 11:55
Pizza
11:55 - 12:10
Alpesi sízés
12:10 - 12:20
Szabadstílusú sí
12:20 - 12:35
Tengeribeteg csirke és mágia a középkorban
12:35 - 13:05
nn
10:55 - 11:25
Ókori leletek és régi őseink
6
DIGI Animal World
Amerikai Egyesült Állatok
08:40 - 09:05
Amerikai Egyesült Állatok
09:05 - 09:30
Állatmentő őrjárat
09:30 - 10:15
Hugh a vadonban
10:15 - 11:15
Bízz bennem, állatorvos vagyok!
11:15 - 12:10
Kedvencek klinikája
12:10 - 12:35
Vadaspark a mocsárban
12:35 - 13:20
nn
10:15 - 11:15
Hugh a vadonban
DIGI Life
Vigyázz, kész, varrj!
08:35 - 09:35
Élelmet a bolygónak!
09:35 - 10:05
Bázisugrók
10:05 - 10:30
Apa-projekt
10:30 - 11:20
A körömlakkok csillogó világa
11:20 - 11:50
Béranyák
11:50 - 13:20
nn
10:30 - 11:20
Apa-projekt
DIGI Sport 1 HD
Sport 24
09:00 - 09:10
S.E.F.T.
09:10 - 09:20
X-Trial-világbajnokság
09:20 - 10:20
Labdarúgás
10:20 - 12:10
Labdarúgás
12:10 - 14:00
nn
10:20 - 12:10
Labdarúgás
DIGI Sport 2 HD
Labdarúgás
07:00 - 09:30
Sport 24
09:30 - 09:35
S.E.F.T.
09:35 - 09:45
Labdarúgás
09:45 - 11:35
Félelem nélkül
11:35 - 12:05
Reggeli Start, ism.
12:05 - 13:10
nn
09:45 - 11:35
Labdarúgás
DIGI Sport 3 HD
Amerikai futball
07:00 - 09:30
Amerikai futball
09:30 - 12:30
S.E.F.T.
12:30 - 12:40
Sport 24
12:40 - 12:50
Tenisz
12:50 - 15:25
nn
09:30 - 12:30
Amerikai futball
DIGI World
A víz nyomában
08:35 - 09:30
Amerika madártávlatból - A Dél
09:30 - 10:25
Város és vadon - Anchorage
10:25 - 10:50
Város és vadon - Anchorage
10:50 - 11:15
A Bismarck-szigetek
11:15 - 12:00
Ma, holnap ?és azután?
12:00 - 12:50
Szovjet monstrumok meghódítása
12:50 - 13:20
nn
10:50 - 11:15
Város és vadon - Anchorage
Discovery Channel
Ausztrál kamionosok
09:00 - 10:00
A brit kincsvadász
10:00 - 11:00
Az alaszkai vadon gyermekei
11:00 - 12:00
Alaszka, a legvégső határ
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
A brit kincsvadász
Discovery HD Showcase
Aranyláz Alaszkában
08:55 - 09:40
Amisok New Yorkban
09:40 - 10:25
Amcsi motorok
10:25 - 11:05
Állatrendőrség Philadelphiában
11:05 - 11:50
Mérnöki műtárgyak
11:50 - 12:35
Tortakirály
12:35 - 13:20
nn
10:25 - 11:05
Amcsi motorok
Discovery Science
Így működik a Világegyetem
08:24 - 09:12
Így működik a Világegyetem
09:12 - 10:00
Újítók - akik átírták a szabályokat
10:00 - 10:48
Újítók - akik átírták a szabályokat
10:48 - 11:36
Hogyan készült? Álomautók
11:36 - 12:00
Hogyan készült? Álomautók
12:00 - 12:24
Hogyan készült? Álomautók
12:24 - 12:50
Richard Hammond óriásai
12:50 - 13:38
nn
10:48 - 11:36
Újítók - akik átírták a szabályokat
Discovery Turbo Xtra
Az RMD garázs
09:00 - 09:45
Az RMD garázs
09:45 - 10:30
Rozsdás kincsek birodalma
10:30 - 11:15
Rozsdás kincsek birodalma
11:15 - 12:00
Illegális gyorsulási versenyek
12:00 - 12:40
Autókereskedők
12:40 - 13:25
nn
10:30 - 11:15
Rozsdás kincsek birodalma
Disney Channel
Aranyhaj gubancos kalandja
08:50 - 09:15
Aranyhaj gubancos kalandja
09:15 - 09:40
Aranyhaj gubancos kalandja
09:40 - 10:10
Raven otthona
10:10 - 10:35
Raven otthona
10:35 - 11:00
Raven otthona
11:00 - 11:25
K.C. a tini kém
11:25 - 11:55
K.C. a tini kém
11:55 - 12:20
K.C. a tini kém
12:20 - 12:45
Kikiwaka tábor
12:45 - 13:10
nn
10:35 - 11:00
Raven otthona
Docubox
NEXOS - IN NORTH AMERICA
09:00 - 10:00
THE AVIATORS - S6 EP 8
10:00 - 10:30
THE AVIATORS - S6 EP 9
10:30 - 11:00
TRACKING THE BLUE DIAMOND
11:00 - 12:00
FISH LIFE - MOTION
12:00 - 12:30
FISH LIFE - SEA DESERTS
12:30 - 14:00
nn
10:30 - 11:00
THE AVIATORS - S6 EP 9
Duck Tv
Cica és a Ceruza
08:57 - 09:01
Toobys
09:01 - 09:03
Cica és a Ceruza
09:03 - 09:06
Toobys
09:06 - 09:08
Tudásfa
09:08 - 09:11
Toobys
09:11 - 09:13
Cica és a Ceruza
09:13 - 09:16
Tudásfa
09:16 - 09:19
Cica és a Ceruza
09:19 - 09:22
Toobys
09:22 - 09:24
Cica és a Ceruza
09:24 - 09:28
Cica és a Ceruza
09:28 - 09:31
Toobys
09:31 - 09:33
Cica és a Ceruza
09:33 - 09:37
Toobys
09:37 - 09:39
Cica és a Ceruza
09:39 - 09:42
Toobys
09:42 - 09:44
Cica és a Ceruza
09:44 - 09:48
Cica és a Ceruza
09:48 - 09:52
Toobys
09:52 - 09:54
Cica és a Ceruza
09:54 - 09:57
Toobys
09:57 - 10:00
Toobys
10:00 - 10:02
Boldog Birodalom
10:02 - 10:05
Zöldségek
10:05 - 10:08
Monica & Rudy
10:08 - 10:11
Napfalva
10:11 - 10:13
Élet a városban
10:13 - 10:16
Szafari
10:16 - 10:19
DuckSchool
10:19 - 10:21
Finn és Fianna
10:21 - 10:24
Alakul!
10:24 - 10:27
Zöldségek
10:27 - 10:29
Te mit dolgozol?
10:29 - 10:31
Tóparti játékok
10:31 - 10:34
Játékidő
10:34 - 10:36
Raul
10:36 - 10:39
Tóparti játékok
10:39 - 10:41
Cubie
10:41 - 10:44
Toobys
10:44 - 10:46
Raul
10:46 - 10:49
Alakul!
10:49 - 10:52
Zöldségek
10:52 - 10:54
Játszótársak
10:54 - 10:57
Vízivilág
10:57 - 11:00
Toobys
11:00 - 11:02
Színkerék
11:02 - 11:05
Színkerék
11:05 - 11:08
Vízivilág
11:08 - 11:11
Tóparti játékok
11:11 - 11:13
Vízivilág
11:13 - 11:16
Színkerék
11:16 - 11:19
Zöldségek
11:19 - 11:21
Színkerék
11:21 - 11:23
Vízivilág
11:23 - 11:25
Tóparti játékok
11:25 - 11:28
Játszótársak
11:28 - 11:30
Zöldségek
11:30 - 11:33
Miló, a dínó
11:33 - 11:37
Baba-csapat
11:37 - 11:39
Az étterem
11:39 - 11:43
Bolygóugrók
11:43 - 11:47
Vízivilág
11:47 - 11:50
Meselánc
11:50 - 11:53
Állatkert
11:53 - 11:56
Állatok Birodalma
11:56 - 11:58
Didi baba
11:58 - 12:01
Mimo világa
12:01 - 12:03
India
12:03 - 12:07
Raul
12:07 - 12:09
Kaktusz
12:09 - 12:13
Állatkert
12:13 - 12:16
Játékidő
12:16 - 12:18
Meselánc
12:18 - 12:21
Tengeri kaland
12:21 - 12:24
Zöldségek
12:24 - 12:27
Baba-csapat
12:27 - 12:29
Mimo világa
12:29 - 12:31
Manó világ
12:31 - 12:34
Baba-csapat
12:34 - 12:38
Miló, a dínó
12:38 - 12:42
Meselánc
12:42 - 12:45
Dínóvilág
12:45 - 12:48
Hubbi és barátai
12:48 - 12:50
Az étterem
12:50 - 12:55
Baba-csapat
12:55 - 12:57
Raul
12:57 - 13:02
nn
10:57 - 11:00
Vízivilág
Duna TV
Mámoros szerelem
08:20 - 09:10
Fogd a kezem!
09:10 - 10:00
Balatoni nyár
10:00 - 12:00
Déli harangszó
12:00 - 12:40
Nemzeti Sporthíradó
12:40 - 12:50
A világ egy terített asztal
12:50 - 13:20
nn
10:00 - 12:00
Balatoni nyár
12
Duna World
Élő népzene
08:45 - 09:15
Jó ebédhez szól a nóta
09:15 - 09:45
Útravaló
09:45 - 10:05
Isten kezében
10:05 - 10:30
Református ifjúsági műsor
10:30 - 10:40
Evangélikus ifjúsági műsor
10:40 - 10:50
Görögkatolikus ifjúsági műsor - Úton-útfélen
10:50 - 11:05
Mozogj otthon!
11:05 - 11:20
A kertész kutyája
11:20 - 12:50
V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:20
nn
10:50 - 11:05
Görögkatolikus ifjúsági műsor - Úton-útfélen
E! Entertainment
E! News: Daily Pop
09:00 - 10:00
Dating: No Filter
10:00 - 10:30
Dating: No Filter
10:30 - 11:00
Keeping Up With The Kardashians
11:00 - 12:00
Keeping Up With The Kardashians
12:00 - 13:30
nn
10:30 - 11:00
Dating: No Filter
English Club TV
Weather forecast
09:00 - 09:05
Basic lexis
09:05 - 09:15
Step by step
09:15 - 09:20
Here and there
09:20 - 09:30
English is the key
09:30 - 09:40
Speak up
09:40 - 09:45
Jack of all trades
09:45 - 10:00
Weather forecast
10:00 - 10:05
This day in history
10:05 - 10:15
Gadget-x
10:15 - 10:30
3ways2
10:30 - 10:45
Film set
10:45 - 11:00
Magic science
11:00 - 11:15
Art land
11:15 - 11:20
Okey-dokey
11:20 - 11:30
Kids in action
11:30 - 11:35
Crafty hands
11:35 - 11:45
Yummy for mummy
11:45 - 12:00
Weather forecast
12:00 - 12:05
This day in history
12:05 - 12:15
Basic lexis
12:15 - 12:25
Step by step
12:25 - 12:30
English in focus
12:30 - 12:40
Perfect english
12:40 - 12:50
English up
12:50 - 13:05
nn
10:45 - 11:00
Film set
Eroxxx HD
4 Men Inside Me
08:40 - 10:05
Black Obsession 2
10:05 - 10:35
Infermiere A Domicilo
10:35 - 12:05
So Wet Beside Her 1
12:05 - 12:35
Girls and Cars 2
12:35 - 14:30
nn
10:35 - 12:05
Infermiere A Domicilo
Euronews
Good Morning Europe
07:00 - 12:00
Euronews Now
12:00 - 14:50
nn
07:00 - 12:00
Good Morning Europe
Eurosport 2 HD
Kerékpár
08:30 - 10:30
Kerékpár
10:30 - 12:00
Kerékpár
12:00 - 14:00
nn
10:30 - 12:00
Kerékpár
Eurosport HD
Tenisz
08:30 - 11:30
Snooker
11:30 - 12:15
Snooker
12:15 - 14:00
nn
08:30 - 11:30
Tenisz
Extreme Sports
Az akciósportok világa
08:55 - 09:45
Epic Trails
09:45 - 10:10
Beyond The Beaten Path
10:10 - 11:00
Strongman Champions League
11:00 - 11:50
Facing Waves
11:50 - 12:15
Fantáziagyár
12:15 - 12:40
Sportkaland
12:40 - 13:05
nn
10:10 - 11:00
Beyond The Beaten Path
Fashion TV Europe
PETER LINDBERGH STORY
09:00 - 09:25
F-PEOPLE
09:25 - 09:30
PETER LINDBERGH STORY
09:30 - 09:55
FASHION WEEK
09:55 - 10:00
FASHION DESTINATION
10:00 - 10:25
F-PEOPLE
10:25 - 10:30
FASHION DESTINATION
10:30 - 10:55
FASHION WEEK
10:55 - 11:00
FASHION JUNIOR
11:00 - 11:25
F-PEOPLE
11:25 - 11:30
FASHION JUNIOR
11:30 - 11:55
FASHION WEEK
11:55 - 12:00
MEN'S FASHION WEEK
12:00 - 12:25
F-PEOPLE
12:25 - 12:30
MEN'S FASHION WEEK
12:30 - 13:25
nn
10:55 - 11:00
FASHION WEEK
Fashionbox
LOOK
09:00 - 10:00
HOMME
10:00 - 11:00
FEMME
11:00 - 12:00
CITIES
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
HOMME
Fem3
Shopping Királynők
08:45 - 09:50
Én is szép vagyok
09:50 - 10:25
MOKKACINO
10:25 - 10:55
Vízparti álomotthonok
10:55 - 11:25
Zombiház-alakítás
11:25 - 12:25
Kastélyból álomotthon
12:25 - 13:30
nn
10:55 - 11:25
Vízparti álomotthonok
FightBox
Cage Ring Championships 6, Ireland, Dublin, 17.09.2017
08:50 - 10:10
Colosseum Tournament, 25.10.2019
10:10 - 13:15
nn
10:10 - 13:15
Colosseum Tournament, 25.10.2019
Film Café
Csapd le Chipet!
08:20 - 10:05
Tenacious D, avagy a kerek rockerek
10:05 - 12:00
Social Network - A közösségi háló
12:00 - 14:30
nn
10:05 - 12:00
Tenacious D, avagy a kerek rockerek
Film Mánia
Teleshop
08:00 - 10:00
Hollywood legjobb filmrendezői
10:00 - 10:30
Hollywood legjobb filmrendezői
10:30 - 11:00
Zoom In
11:00 - 11:10
Szex a lelke mindennek
11:10 - 13:05
nn
10:30 - 11:00
Hollywood legjobb filmrendezői
12
Film+
Lángelmék
08:15 - 10:00
Sivatagi hajsza
10:00 - 11:50
G.I. Jane
11:50 - 14:15
nn
10:00 - 11:50
Sivatagi hajsza
12
Film4
Minden férfi disznó?
08:40 - 10:40
Emilie Richards: A múlt nyomai
10:40 - 12:35
Nászutas rémálom
12:35 - 14:15
nn
10:40 - 12:35
Emilie Richards: A múlt nyomai
12
Filmbox
PELIKÁNEMBER
07:50 - 09:15
A BIG FOOT EXPEDÍCIÓ
09:15 - 10:40
A KISLÁNY
10:40 - 12:20
GÁZT BELE KISLÁNY
12:20 - 13:45
nn
10:40 - 12:20
A KISLÁNY
12
Filmbox Arthouse
Peter's Forest
08:55 - 09:05
Under Capricorn
09:05 - 11:00
New Voices in an Old Flower
11:00 - 12:10
Stalker
12:10 - 14:50
nn
09:05 - 11:00
Under Capricorn
12
Filmbox Extra HD
TIM, A ROBOT BARÁT
08:45 - 10:10
TAD STONES CSUDÁLATOS KALANDJAI
10:10 - 11:40
VÁGTASS TORNÁDÓ!
11:40 - 13:30
nn
10:10 - 11:40
TAD STONES CSUDÁLATOS KALANDJAI
Filmbox Family
AZ INDIÁN
08:30 - 09:50
Tücsök kalandok New Yorkban
09:50 - 11:10
MANDIE ÉS A INDIÁNOK KINCSE
11:10 - 12:55
MANDIE ÉS A TITKOS ALAGÚT
12:55 - 14:35
nn
09:50 - 11:10
Tücsök kalandok New Yorkban
Filmbox Plus
BIP!
08:50 - 10:10
APAPRÓBA - NAGY STÍLŰ ÉLET
10:10 - 11:45
MANDIE ÉS A INDIÁNOK KINCSE
11:45 - 13:30
nn
10:10 - 11:45
APAPRÓBA - NAGY STÍLŰ ÉLET
12
FilmBox Prémium
CSODAKUTYÁK 2. - AZ EBDOKTOROK
08:15 - 09:40
LISA ÉS A KARDFOGÚ TIGRIS
09:40 - 11:05
Clara és a medvék titka
11:05 - 12:35
A KÜLVÁROS ANGYALAI
12:35 - 13:55
nn
09:40 - 11:05
LISA ÉS A KARDFOGÚ TIGRIS
FilmNow
Star Trek
07:45 - 09:55
Midway
09:55 - 12:15
Azután
12:15 - 14:25
nn
09:55 - 12:15
Midway
12
Fine Living
Felújítva
08:40 - 09:20
A bolhapiac kincsei
09:20 - 09:40
A bolhapiac kincsei
09:40 - 10:00
Otthoni főzőcske Giadával
10:00 - 10:20
Otthoni főzőcske Giadával
10:20 - 10:40
Extrém jachtok
10:40 - 11:20
Nagyvárosi átalakítósdi
11:20 - 11:40
Nagyvárosi átalakítósdi
11:40 - 12:00
Kicsi ház, nagy kalandok
12:00 - 12:20
Kicsi ház, nagy kalandok
12:20 - 12:45
Újjávarázsolt konyhák
12:45 - 13:05
nn
10:40 - 11:20
Extrém jachtok
Fishing and Hunting Channel
Fókuszban a horgászat
09:00 - 09:30
Big Angry Fish
09:30 - 10:00
Big Angry Fish
10:00 - 10:30
Horgásztúrák
10:30 - 11:00
Óvd a süllőt, ne nyeless!
11:00 - 11:30
Csali Hungária bemutatja- Magic Maggot Bulgáriában
11:30 - 12:00
Decathlon
12:00 - 12:30
Balatoni keszegparádé
12:30 - 13:30
nn
10:30 - 11:00
Horgásztúrák
Fit HD
Fit Mama torna
09:00 - 09:55
Step By Step
09:55 - 10:00
Capoeira Aerobik
10:00 - 10:55
Fit 4 You
10:55 - 11:00
Box Warrior
11:00 - 11:55
BoxTeam a szobádban
11:55 - 12:00
Gerinctorna
12:00 - 12:55
Táncolj az egészségedért!
12:55 - 13:55
nn
10:55 - 11:00
Fit 4 You
FixTV HD
Enigma
09:00 - 10:00
Bóta Café
10:00 - 11:00
Zöldövezet
11:00 - 11:30
Kertszépítők
11:30 - 12:00
KonyhaTV
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
Bóta Café
12
Food Network
Bizarr ételek: ízletes úticélok
08:50 - 09:10
Bizarr ételek: ízletes úticélok
09:10 - 09:35
Otthoni főzőcske Giadával
09:35 - 09:55
Otthoni főzőcske Giadával
09:55 - 10:15
A konyha
10:15 - 11:00
A vadnyugati nő
11:00 - 11:20
A vadnyugati nő
11:20 - 11:40
Büfék, autósvendéglők és gyorsétkezdék
11:40 - 12:00
Büfék, autósvendéglők és gyorsétkezdék
12:00 - 12:25
Apró séfek csatája
12:25 - 13:05
nn
10:15 - 11:00
A konyha
FTV HD
PETER LINDBERGH STORY
09:00 - 09:25
F-PEOPLE
09:25 - 09:30
PETER LINDBERGH STORY
09:30 - 09:55
FASHION WEEK
09:55 - 10:00
FASHION DESTINATION
10:00 - 10:25
F-PEOPLE
10:25 - 10:30
FASHION DESTINATION
10:30 - 10:55
FASHION WEEK
10:55 - 11:00
FASHION JUNIOR
11:00 - 11:25
F-PEOPLE
11:25 - 11:30
FASHION JUNIOR
11:30 - 11:55
FASHION WEEK
11:55 - 12:00
MEN'S FASHION WEEK
12:00 - 12:25
F-PEOPLE
12:25 - 12:30
MEN'S FASHION WEEK
12:30 - 13:25
nn
10:55 - 11:00
FASHION WEEK
FunBox UHD
TWO VIEWS OF THE WORLD
09:00 - 10:00
LORDS OF GRAVITY
10:00 - 11:00
7 WONDERS: MEXICO, ITALY, JORDAN
11:00 - 12:00
LORDS OF GRAVITY
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
LORDS OF GRAVITY
Főnix Tv
Infocsatorna
00:00 - 14:00
nn
00:00 - 14:00
Infocsatorna
Galaxy4
Poirot: A nagy négyes
07:25 - 09:25
Doyle és Doyle - Ketten bevetésen
09:25 - 10:25
Kisvárosi gyilkosságok
10:25 - 12:30
Murdoch nyomozó rejtélyei
12:30 - 13:35
nn
10:25 - 12:30
Kisvárosi gyilkosságok
12
Gametoon
Esports - Hearthstone
08:20 - 10:20
Stream Nation - Guacamelee! 2
10:20 - 12:20
Stream Nation.- Spyro
12:20 - 13:15
nn
10:20 - 12:20
Stream Nation - Guacamelee! 2
H!T Music Channel
Mus!c Breakfast
06:00 - 10:00
Then and Now
10:00 - 11:00
Summer H!ts
11:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
Then and Now
Hatos csatorna
Nótakosár
09:00 - 10:00
Dinó Sporthíradó
10:00 - 10:30
Valódi emberek, valódi történetek
10:30 - 11:00
Jazzfesztivál
11:00 - 11:30
Összhang
11:30 - 12:00
Három a magyar kívánság
12:00 - 13:30
nn
10:30 - 11:00
Valódi emberek, valódi történetek
12
HBO 2
A család kicsi kincse
08:30 - 10:15
Áttörés
10:15 - 12:15
Britannia
12:15 - 13:05
nn
10:15 - 12:15
Áttörés
12
HBO 3
Legendás állatok és megfigyelésük
08:20 - 10:35
Szex és New York
10:35 - 10:55
Szex és New York
10:55 - 11:20
Utódlás
11:20 - 12:20
Pearl Harbor - Égi háború
12:20 - 15:20
nn
10:55 - 11:20
Szex és New York
HGTV
House Hunters International
09:00 - 09:20
House Hunters International
09:20 - 09:45
House Hunters International
09:45 - 10:05
House Hunters International
10:05 - 10:30
House Hunters International
10:30 - 10:50
House Hunters International
10:50 - 11:15
House Hunters International
11:15 - 11:35
House Hunters International
11:35 - 12:00
House Hunters International
12:00 - 12:20
House Hunters International
12:20 - 12:45
House Hunters International
12:45 - 13:05
nn
10:50 - 11:15
House Hunters International
HIR TV
Hírek
09:00 - 09:05
Csörte
09:05 - 10:00
Híradó
10:00 - 10:30
Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00
Hírek
11:00 - 11:05
Civil kör
11:05 - 12:00
Híradó
12:00 - 12:30
Soroló
12:30 - 13:05
nn
10:30 - 11:00
Televíziós vásárlási műsorablak
History Channel
Tűzben edzett
08:20 - 09:10
Raktár-háborúk
09:10 - 09:40
Raktár-háborúk
09:40 - 10:10
Zálogcsillagok
10:10 - 10:40
Zálogcsillagok
10:40 - 11:05
Amerikai kincskeresők
11:05 - 12:00
Zálogcsillagok
12:00 - 12:30
Raktár-háborúk
12:30 - 13:30
nn
10:40 - 11:05
Zálogcsillagok
History2
Elveszett világok
09:00 - 09:45
Rejtélykutatás
09:45 - 10:30
A világegyetem
10:30 - 11:15
Ókori csaták
11:15 - 12:00
Történelmi Top 10
12:00 - 12:45
Elveszett ősi városok
12:45 - 13:30
nn
10:30 - 11:15
A világegyetem
HRT-1
Vijesti
09:00 - 09:11
Dobro jutro, Hrvatska
09:11 - 10:00
Vijesti
10:00 - 10:10
Dobro jutro, Hrvatska
10:10 - 10:23
Betty i njezine dijagnoze (5), telenovela (12) (15/25)
10:23 - 11:11
Trogirska kvadrilja, emisija pučke i predajne kulture (R)
11:11 - 11:45
TV Kalendar (R)
11:45 - 12:00
Dnevnik 1
12:00 - 12:15
Sport
12:15 - 12:18
Vrijeme
12:18 - 12:26
Diva, telenovela (12) (9/130)
12:26 - 13:14
nn
10:23 - 11:11
Betty i njezine dijagnoze (5), telenovela (12) (15/25)
Hustler TV
Debutantes sans retenue
08:30 - 10:00
Cuckold Diary Wifes Black Bull
10:00 - 11:30
Big-Boob Lesbian Licks & Fingerbangs
11:30 - 14:30
nn
10:00 - 11:30
Cuckold Diary Wifes Black Bull
iConcert HD
Rock Case Studies
09:00 - 09:54
Berlin Live
09:54 - 10:54
Trabendo Session 2007
10:54 - 12:05
Charles Bradley - Musiques en Stock 2016
12:05 - 13:39
nn
10:54 - 12:05
Trabendo Session 2007
ID: Investigation Discovery
A gyilkos város
08:45 - 09:40
Eltűnt
09:40 - 10:35
Báránybőrbe bújt farkasok
10:35 - 11:30
Báránybőrbe bújt farkasok
11:30 - 12:25
A gonosz mosolya
12:25 - 13:20
nn
10:35 - 11:30
Báránybőrbe bújt farkasok
Izaura TV
Seherezádé
08:15 - 09:20
Az idő sodrásában
09:20 - 10:20
Második esély
10:20 - 11:25
Fiorella
11:25 - 12:25
Feriha
12:25 - 13:25
nn
10:20 - 11:25
Második esély
JimJam
A város hősei
08:54 - 09:08
Roary, a versenyautó
09:08 - 09:18
Roary, a versenyautó
09:18 - 09:35
Sam, a tűzoltó
09:35 - 09:45
Sam, a tűzoltó
09:45 - 10:00
Tanuljunk Timmy-vel!
10:00 - 10:05
Tanuljunk Timmy-vel!
10:05 - 10:10
Tanuljunk Timmy-vel!
10:10 - 10:22
Eszes Jess
10:22 - 10:32
Eszes Jess
10:32 - 10:48
Ruff Ruff, Tweet és Dave
10:48 - 11:00
Thomas, a gőzmozdony
11:00 - 11:11
Thomas, a gőzmozdony
11:11 - 11:25
Sam, a tűzoltó
11:25 - 11:35
Roary, a versenyautó
11:35 - 11:45
Roary, a versenyautó
11:45 - 12:02
Bob a Mester
12:02 - 12:13
Bob a Mester
12:13 - 12:31
Chuggington
12:31 - 12:41
Chuggington
12:41 - 12:58
Bing
12:58 - 13:06
nn
10:48 - 11:00
Ruff Ruff, Tweet és Dave
Jocky TV
Dallas
08:10 - 09:10
Dallas
09:10 - 10:10
Columbo: Negatív reakció
10:10 - 12:00
Halálbiztos diagnózis
12:00 - 14:00
nn
10:10 - 12:00
Columbo: Negatív reakció
Kika
Nelly César
08:55 - 09:10
Zeit für Timmy
09:10 - 09:15
ENE MENE BU - und dran bist du
09:15 - 09:25
KiKANiNCHEN
09:25 - 09:30
Tierbabys mit der Ente
09:30 - 09:40
Zigby, das Zebra
09:40 - 09:50
Zigby, das Zebra
09:50 - 10:00
Zigby, das Zebra
10:00 - 10:09
KiKANiNCHEN
10:09 - 10:15
Coco, der neugierige Affe
10:15 - 10:27
Coco, der neugierige Affe: Wie wird das Wetter
10:27 - 10:40
Glücksbärchis Co.
10:40 - 11:00
logo! Die Welt und ich.
11:00 - 11:15
Das Dschungelbuch
11:15 - 11:25
Das Dschungelbuch
11:25 - 11:35
Hexe Lilli
11:35 - 12:00
Die Abenteuer des jungen Marco Polo
12:00 - 12:25
The Garfield Show TM
12:25 - 12:40
The Garfield Show TM
12:40 - 12:50
Die Wilden Kerle
12:50 - 13:15
nn
10:40 - 11:00
Glücksbärchis Co.
KiWi TV
Hupikék törpikék
09:00 - 09:30
Hupikék törpikék
09:30 - 10:00
Rubi Szivárványiában
10:00 - 10:15
Rubi Szivárványiában
10:15 - 10:30
Rubi Szivárványiában
10:30 - 10:45
Rubi Szivárványiában
10:45 - 11:00
Blinky Bill kalandjai
11:00 - 11:30
Blinky Bill kalandjai
11:30 - 12:00
Magyar népmesék
12:00 - 12:10
Magyar népmesék
12:10 - 12:20
Magyar népmesék
12:20 - 12:30
Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
12:30 - 13:30
nn
10:45 - 11:00
Rubi Szivárványiában
LiChi TV
Sütimester IX.
09:00 - 10:15
Ízes élet
10:15 - 10:30
Stahl konyhája
10:30 - 11:00
Ízes Élet - Négykezes
11:00 - 11:30
Hal a tortán
11:30 - 12:30
Nigella falatozója II.
12:30 - 13:30
nn
10:30 - 11:00
Stahl konyhája
LifeTv
Házasság milliókkal
09:00 - 10:00
Viktória
10:00 - 11:00
Potyautas
11:00 - 12:00
Nyugi! Köztünk marad...
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
Viktória
12
m2 HD
Barátaim: Tigris és Micimackó
09:00 - 09:25
Jake és Sohaország kalózai
09:25 - 09:50
MOUK
09:50 - 10:00
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
10:00 - 10:10
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
10:10 - 10:25
Kis kedvencek a világ körül
10:25 - 10:30
Helen sulija
10:30 - 10:40
Helen sulija
10:40 - 10:55
Vízipók-Csodapók
10:55 - 11:00
Frakk, a macskák réme
11:00 - 11:10
Pom-Pom meséi
11:10 - 11:20
Fabulák - Heltai Gáspár mesél
11:20 - 11:25
Mikrobi
11:25 - 11:40
Kérem a következőt!
11:40 - 11:50
Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai
11:50 - 12:20
Kemy, a felfedező
12:20 - 12:30
Kemy, a felfedező
12:30 - 12:45
Kalózka és Kapitány kalandjai
12:45 - 12:55
Kalózka és Kapitány kalandjai
12:55 - 13:05
nn
10:55 - 11:00
Vízipók-Csodapók
m5
Mindenki Akadémiája
09:00 - 09:35
David Attenborough és a növények birodalma
09:35 - 10:30
Tengerek, városok, emberek
10:30 - 11:15
Makrorégiók
11:15 - 11:30
Szólalj meg! - angolul
11:30 - 11:45
Szólalj meg! - angolul
11:45 - 12:00
Szólalj meg! - spanyolul
12:00 - 12:05
Szólalj meg! - spanyolul
12:05 - 12:10
Szólalj meg! - spanyolul
12:10 - 12:15
Szólalj meg! - spanyolul
12:15 - 12:20
Szólalj meg! - spanyolul
12:20 - 12:35
Itália rejtett kincsei
12:35 - 13:30
nn
10:30 - 11:15
Tengerek, városok, emberek
12
MEZZO
Elena Schwarz and the Luzerner Sinfonieorchester: Beethoven at the Gstaad Sommets Musicaux
08:30 - 09:46
Opening concert of the Zaryadye Hall in Moscow
09:46 - 11:46
InterMezzo
11:46 - 12:30
XVI International Tchaikovsky Competition: Piano Final with Alexandre Kantorow
12:30 - 14:10
nn
09:46 - 11:46
Opening concert of the Zaryadye Hall in Moscow
Hirdetési hely kiadó
Hirdetési hely kiadó
MEZZOHD
Giselle at the Mariinsky Theater
07:23 - 09:15
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival international de jazz de Montréal
09:15 - 10:30
Shabaka and the Ancestors - Festival international de Jazz de Montreal
10:30 - 11:50
InterMezzo
11:50 - 15:46
nn
10:30 - 11:50
Shabaka and the Ancestors - Festival international de Jazz de Montreal
Minimax
Hová tűnt Vili?
09:00 - 09:30
Mása és a medve
09:30 - 09:38
Mása és a medve
09:38 - 09:46
Mása és a medve
09:46 - 10:00
Littlest Pet Shop: Gyerkőcök világa
10:00 - 10:15
Enchantimals - Mesék az erdő mélyéről
10:15 - 10:30
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
10:30 - 11:00
Léna farmja
11:00 - 11:30
Polly Pocket - Apró erő
11:30 - 12:00
Talking Tom és barátai
12:00 - 12:10
Talking Tom és barátai
12:10 - 12:30
Végre otthon - Tip és Oh kalandjai
12:30 - 13:11
nn
10:30 - 11:00
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
6
Mozi+
Dr. Dolittle 2.
08:40 - 10:20
Utódomra ütök
10:20 - 12:20
Nagy durranás - A második pukk
12:20 - 14:10
nn
10:20 - 12:20
Utódomra ütök
Moziverzum
Nagyon vadon 2.
08:50 - 10:20
Egy ropi naplója: A nagy kiruccanás
10:20 - 12:15
A nagyon nagy ő
12:15 - 14:30
nn
10:20 - 12:15
Egy ropi naplója: A nagy kiruccanás
MR1-Kossuth
Krónika 09:00
09:00 - 09:05
Napközben
09:05 - 09:30
Krónika 09:30
09:30 - 09:55
Hangtár
09:55 - 10:00
Krónika 10:00
10:00 - 10:10
Sport hírek 10:10 (H-P)
10:10 - 10:30
Krónika 10:30 (H-Szo)
10:30 - 10:55
Semmelweis egészségpercek
10:55 - 11:00
Krónika 11:00
11:00 - 11:05
A Hely
11:05 - 11:30
Krónika 11:30 (H-Szo)
11:30 - 11:55
Harangszöveg
11:55 - 12:00
Déli harangszó
12:00 - 12:30
Közlekedés 12:33
12:30 - 12:35
Időjárás 12:35
12:35 - 12:45
Mit szólt hozzá? Mozaik a Jó napot, Magyarország! tegnapi adásából
12:45 - 13:30
nn
10:55 - 11:00
Semmelweis egészségpercek
MR2-Petőfi
Talpra, magyar! - Reggel a Petőfi Rádióval
06:00 - 10:00
Eszembe jutottál
10:00 - 14:00
nn
10:00 - 14:00
Eszembe jutottál
MR3-Bartók
Dankó hírek
09:00 - 09:30
Összhang
09:30 - 10:00
Muzsikáló délelőtt
10:00 - 12:00
HÍREK RÁDIÓ - Bartók Rádió - 12:00
12:00 - 12:05
Népzene
12:05 - 12:35
Koncert dél - Hangversenykülönlegességek
12:35 - 13:45
nn
10:00 - 12:00
Muzsikáló délelőtt
MR4-Nemzetiségi
Horvát nemzetiségi műsor
08:00 - 10:00
Német nemzetiségi műsor
10:00 - 12:00
Déli harangszó
12:00 - 12:30
Három szólamra - lovári
12:30 - 13:30
nn
10:00 - 12:00
Német nemzetiségi műsor
MR6-Dankó
Dankó hírek
09:00 - 09:52
Tudta-e? - népzenei szótár
09:52 - 10:00
Dankó hírek
10:00 - 10:04
Húzd csak, prímás!
10:04 - 11:00
Dankó hírek
11:00 - 12:00
Déli harangszó
12:00 - 12:01
Déli Krónika
12:01 - 12:24
Dankó sport+ időjárás
12:24 - 12:30
Jó ebédhez szól a nóta
12:30 - 14:00
nn
10:04 - 11:00
Húzd csak, prímás!
MTV Euro
Catfish: The TV Show
08:55 - 09:50
Just Tattoo Of Us
09:50 - 10:50
Teen Mom OG
10:50 - 11:40
Teen Mom OG
11:40 - 12:35
Teen Mom OG
12:35 - 13:25
nn
10:50 - 11:40
Teen Mom OG
MTV Hits
Nothing But Hits
06:00 - 12:00
Non-Stop Pop!
12:00 - 18:00
nn
06:00 - 12:00
Nothing But Hits
MTV Hungary
Kamureg
08:55 - 09:50
A Mi Kis Tetkónk
09:50 - 10:50
Tini mamik - Az eredeti csajok
10:50 - 11:40
Tini mamik - Az eredeti csajok
11:40 - 12:35
Tini mamik - Az eredeti csajok
12:35 - 13:25
nn
10:50 - 11:40
Tini mamik - Az eredeti csajok
12
MTV Live HD
High Definition Hits!
07:00 - 11:00
Powerplay! This Week's MTV Hotlist
11:00 - 12:00
MTV Presents Varna Beach 2017
12:00 - 12:20
MTV Presents Gibraltar Calling '18
12:20 - 13:05
nn
07:00 - 11:00
High Definition Hits!
MTV Rocks
Biggest! Hottest! Loudest!
09:00 - 17:00
nn
09:00 - 17:00
Biggest! Hottest! Loudest!
Music Channel
News
09:00 - 09:02
Happy Hour
09:02 - 10:00
Music Channel Top 21, ism.
10:00 - 11:00
News
11:00 - 11:02
Happy Hour
11:02 - 12:00
News
12:00 - 12:02
Happy Hour
12:02 - 13:02
nn
10:00 - 11:00
Music Channel Top 21, ism.
Muzsika TV
Lakodalmas
09:00 - 10:00
Klip Válogatás
10:00 - 11:00
Nem élhetek muzsikaszó nélkül Best of
11:00 - 12:00
Házibuli Attilával
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
Klip Válogatás
12
National Geographic HD
Tárcsázza Cesar Millant!
09:00 - 10:00
Eszement játékok
10:00 - 10:30
Eszement játékok
10:30 - 11:00
Tényleg így készül?!
11:00 - 11:30
Tényleg így készül?!
11:30 - 12:00
A Biblia eltemetett titkai
12:00 - 14:00
nn
10:30 - 11:00
Eszement játékok
12
National Geographic Wild
Tárcsázza Cesar Millant!
09:00 - 10:00
Dr. Pol állatklinikája
10:00 - 11:00
A vadon harcművészei
11:00 - 12:00
Kinn az orosz vadonban
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
Dr. Pol állatklinikája
12
National Geographic Wild HD
Tárcsázza Cesar Millant!
09:00 - 10:00
Dr. Pol állatklinikája
10:00 - 11:00
A vadon harcművészei
11:00 - 12:00
Kinn az orosz vadonban
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
Dr. Pol állatklinikája
12
Nautical Channel HD
Sail-Ho !
09:00 - 09:30
Sail-Ho !
09:30 - 10:00
Who is Vilayta
10:00 - 10:30
Gran Canaria Wind and Waves
10:30 - 11:00
Road To Bermuda
11:00 - 11:30
Road To Bermuda
11:30 - 12:00
Ocean1 Sports
12:00 - 12:05
H2O Racing 2018: Aquabike
12:05 - 12:30
H2O Racing 2018: Aquabike
12:30 - 14:00
nn
10:30 - 11:00
Gran Canaria Wind and Waves
Nick Jr.
Babi kávézója
09:00 - 09:30
Babi kávézója
09:30 - 09:45
Abby Hatcher kedvencei
09:45 - 10:10
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
10:10 - 10:35
Peppa malac
10:35 - 10:40
Peppa malac
10:40 - 10:45
Peppa malac
10:45 - 10:55
Ready Set Dance
10:55 - 11:00
Mancs őrjárat
11:00 - 11:25
Mancs őrjárat
11:25 - 11:55
Láng és a szuperverdák
11:55 - 12:20
Láng és a szuperverdák
12:20 - 12:45
Bubi Guppik
12:45 - 13:10
nn
10:55 - 11:00
Ready Set Dance
Nickelodeon
Nicky, Ricky, Dicky
08:50 - 09:15
Nicky, Ricky, Dicky
09:15 - 09:40
Nicky, Ricky, Dicky
09:40 - 10:10
Tündéri keresztszülők
10:10 - 10:35
Tündéri keresztszülők
10:35 - 11:05
SpongyaBob Kockanadrág
11:05 - 11:30
SpongyaBob Kockanadrág
11:30 - 11:50
SpongyaBob Kockanadrág
11:50 - 12:05
A Thunderman család
12:05 - 12:30
A Thunderman család
12:30 - 13:25
nn
10:35 - 11:05
Tündéri keresztszülők
Nicktoons
A Lármás család
08:55 - 09:20
A Lármás család
09:20 - 09:45
A Lármás család
09:45 - 10:00
SpongyaBob Kockanadrág
10:00 - 10:25
SpongyaBob Kockanadrág
10:25 - 10:55
Szivárványos egyszarvú pillangócica
10:55 - 11:20
Breadwinners
11:20 - 11:50
Breadwinners
11:50 - 12:15
Sanjay és Craig
12:15 - 12:45
Sanjay és Craig
12:45 - 13:10
nn
10:55 - 11:20
Szivárványos egyszarvú pillangócica
ORT1
Modnyj prigovor
09:00 - 09:55
ZHit zdorovo!
09:55 - 11:00
Novosti
11:00 - 11:15
Vremja pokazhet
11:15 - 14:00
nn
09:55 - 11:00
ZHit zdorovo!
OzoneTv
Raktárvadászok
09:00 - 09:30
Raktárvadászok
09:30 - 10:00
Hotel - Magyarország legszebb szállodái
10:00 - 10:30
Hotel - Magyarország legszebb szállodái
10:30 - 11:00
Ozone Utazás
11:00 - 12:00
Magyarország madártávlatból
12:00 - 14:00
nn
10:30 - 11:00
Hotel - Magyarország legszebb szállodái
12
Paramount Channel
Az óriáskerék
07:45 - 09:45
Annie Hall
09:45 - 11:45
Danny Collins
11:45 - 13:55
nn
09:45 - 11:45
Annie Hall
12
Pax TV
Csendes percek
09:00 - 09:05
Joyce Meyer tanítása
09:05 - 09:30
Andrew Wommack előadása
09:30 - 10:00
Németi Zsolt prédikációja
10:00 - 11:00
Az orosházi élő lexikon
11:00 - 11:30
Ellentmondások a Bibliában? Biztosan nincs benne hiba?
11:30 - 11:45
Izsák Norbert: Hogyan kérj segítséget befolyásos emberektől?
11:45 - 12:00
Dr. Mészáros Kálmán: Bátorítsd a csüggedőt!
12:00 - 12:30
Átimennének a Murán 2.
12:30 - 13:30
nn
10:00 - 11:00
Németi Zsolt prédikációja
Playboy TV
TRAVELLING PHOTOGRAPHERS - ROOFTOP PHOTOSHOOT WITH TAISSIA SHANTI
08:51 - 09:14
SeeSons - WALPURGIS ALINA
09:14 - 09:24
FICTION IN BED
09:24 - 09:47
DIARY - DAY 2
09:47 - 10:02
ONE DAY WITH EUGENIA
10:02 - 10:29
WORLD OF PLAYBOY
10:29 - 10:55
DASHA_IRA
10:55 - 11:13
SEVEN MOTIVES
11:13 - 12:05
FANTASY FLIRT
12:05 - 12:32
Be Asstonishing - episode 1 - Space station - Océane
12:32 - 12:42
SWING
12:42 - 13:30
nn
10:55 - 11:13
DASHA_IRA
Prime
NCIS
08:40 - 09:35
Hawaii Five-0
09:35 - 10:35
Don Matteo
10:35 - 11:50
A hegyi doktor újra rendel
11:50 - 12:50
Robbie, a fóka
12:50 - 13:50
nn
10:35 - 11:50
Don Matteo
Private TV
Innocent Teens Love It Up The Ass #2
08:20 - 10:30
Excessively Sloppy Squirter Orgasms
10:30 - 11:55
Red Hot Latinas
11:55 - 14:10
nn
10:30 - 11:55
Excessively Sloppy Squirter Orgasms
PRO 7
How I Met Your Mother
09:00 - 09:25
How I Met Your Mother
09:25 - 09:55
How I Met Your Mother
09:55 - 10:20
How I Met Your Mother
10:20 - 10:45
Mike & Molly
10:45 - 11:15
Man with a Plan
11:15 - 11:40
Last Man Standing
11:40 - 12:05
2 Broke Girls
12:05 - 12:35
Mom
12:35 - 13:25
nn
10:45 - 11:15
Mike & Molly
Rai 1
TG 1
09:00 - 09:07
Che tempo fa
09:07 - 09:09
Unomattina Estate
09:09 - 09:30
TG 1 FLASH
09:30 - 09:35
Parlamento Telegiornale
09:35 - 09:40
Linea Verde Meteo Verde
09:40 - 09:55
TG 1
09:55 - 10:00
C'¨ Tempo per...
10:00 - 11:20
TG 1
11:20 - 11:25
Don Matteo 8 - Una prova d'amore - L'uomo che sapeva volare
11:25 - 13:30
nn
10:00 - 11:20
C'¨ Tempo per...
Redlight HD
Blonde Slut
09:00 - 10:38
Glands Under Glass
10:38 - 11:00
Una Notte Da Leoni
11:00 - 12:04
RoccoâE TMs Intimacy
12:04 - 14:45
nn
10:38 - 11:00
Glands Under Glass
RTL
Unter uns(2019 . 6389 ..)
09:00 - 09:30
Alles was zählt(2019 . 3466 ..)
09:30 - 10:00
Der Blaulicht Report
10:00 - 11:00
Der Blaulicht Report
11:00 - 12:00
Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
Der Blaulicht Report
RTL Gold
Elif - A szeretet útján
08:05 - 09:05
Elif - A szeretet útján
09:05 - 10:05
A Macska
10:05 - 11:05
Anikó Show
11:05 - 12:00
Balázs Show
12:00 - 14:00
nn
10:05 - 11:05
A Macska
12
RTL Spike
Rohamjárőrök
09:00 - 10:00
Cobra 11
10:00 - 11:00
Cobra 11
11:00 - 12:00
Cobra 11
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
Cobra 11
RTL+
A Midsomer gyilkosságok
09:00 - 11:00
A specialista
11:00 - 12:00
Született detektívek
12:00 - 14:00
nn
09:00 - 11:00
A Midsomer gyilkosságok
12
RTL2
Die Straßencops Süd - Jugend im Visier
08:15 - 09:15
Die Straßencops Süd - Jugend im Visier
09:15 - 10:15
Frauentausch
10:15 - 12:15
Frauentausch
12:15 - 14:10
nn
10:15 - 12:15
Frauentausch
SAT 1
Criminal Minds
01:40 - 10:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
10:00 - 11:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
11:00 - 12:00
Anwälte im Einsatz
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
Sláger TV
Reggeli vigadó
08:55 - 09:55
Retro TV
09:55 - 10:55
TeleShop
10:55 - 12:00
Magyar Sláger
12:00 - 12:55
Magyar Sláger
12:55 - 14:00
nn
10:55 - 12:00
TeleShop
Smile of a Child
Rocka-Bye Island
09:00 - 09:30
Wild About Animals
09:30 - 10:00
Curiosity Quest
10:00 - 10:30
Mary Rice Hopkins & Puppets With a Heart
10:30 - 11:00
Storykeepers
11:00 - 11:30
World of Jonathan Singh
11:30 - 12:30
Quigley's Village
12:30 - 13:30
nn
10:30 - 11:00
Mary Rice Hopkins & Puppets With a Heart
Sony Max
Skorpió - Agymenők akcióban
08:50 - 09:40
Ide süss!
09:40 - 10:40
Ide süss!
10:40 - 11:40
Ide süss!
11:40 - 12:40
Ide süss!
12:40 - 13:40
nn
10:40 - 11:40
Ide süss!
12
Sony Movie Channel
Szupersuli
08:50 - 10:40
A kicsi kocsi legújabb kalandjai
10:40 - 12:25
Flipper
12:25 - 14:20
nn
10:40 - 12:25
A kicsi kocsi legújabb kalandjai
12
Sorozat+
200 első randi
08:05 - 09:05
A simlis és a szende
09:05 - 10:10
Az én kis családom
10:10 - 11:15
Barátok közt
11:15 - 12:00
200 első randi
12:00 - 14:00
nn
10:10 - 11:15
Az én kis családom
12
Spektrum
A fagy birodalma
09:00 - 10:00
Mindennapok tudománya
10:00 - 10:30
Ne próbáld ki otthon!
10:30 - 11:25
Beépített főnök - Amerika
11:25 - 12:20
Beépített főnök - Nagy-Britannia
12:20 - 13:20
nn
10:30 - 11:25
Ne próbáld ki otthon!
12
Spektrum HD
A fagy birodalma
09:00 - 10:00
Mindennapok tudománya
10:00 - 10:30
Ne próbáld ki otthon!
10:30 - 11:25
Beépített főnök - Amerika
11:25 - 12:20
Beépített főnök - Nagy-Britannia
12:20 - 13:20
nn
10:30 - 11:25
Ne próbáld ki otthon!
12
Spektrum Home
A világ legjobb étrendjei
09:00 - 09:55
A Konyhafőnök
09:55 - 11:10
A kertész kertje
11:10 - 12:20
Tárcsázza Cesar Millant!
12:20 - 13:15
nn
09:55 - 11:10
A Konyhafőnök
12
Sport1
Kézilabda
08:00 - 10:00
Televíziós vásárlás
10:00 - 11:00
Kézilabda
11:00 - 13:45
nn
10:00 - 11:00
Televíziós vásárlás
Sport2
Labdarúgás
09:00 - 11:00
Televíziós vásárlás
11:00 - 11:30
Lovassport
11:30 - 12:00
Lovassport
12:00 - 12:30
30 for 30
12:30 - 13:45
nn
09:00 - 11:00
Labdarúgás
Spíler Extra
La Liga 2019/20 - Valencia CF-Athletic Club
05:55 - 18:00
nn
05:55 - 18:00
La Liga 2019/20 - Valencia CF-Athletic Club
Spíler1 TV
Top Gear X.
08:55 - 10:00
Top Gear X.
10:00 - 11:05
Amerikai restaurátorok VII.
11:05 - 11:30
Amerikai restaurátorok VII.
11:30 - 12:00
A brit kincsvadász I.
12:00 - 13:30
nn
10:00 - 11:05
Top Gear X.
Spíler2 TV
American Ninja Warrior IV.
08:55 - 09:55
Állítólag...Repack különkiadás 1.
09:55 - 11:00
Favágók III.
11:00 - 12:00
Favágók III.
12:00 - 12:55
Hegyi emberek IV.
12:55 - 13:50
nn
09:55 - 11:00
Állítólag...Repack különkiadás 1.
Story4
Álomhajó - Utazás a boldogság felé: Nászút Provance-ba
08:45 - 10:45
Ötcsillagos szerelem
10:45 - 11:50
Álom és szerelem: Inga Lindström: A Granlunda örökség
11:50 - 13:50
nn
10:45 - 11:50
Ötcsillagos szerelem
12
Super Rtl
Voll zu spät!
08:50 - 09:20
Voll zu spät!
09:20 - 09:40
Voll zu spät!
09:40 - 09:55
Voll zu spät!
09:55 - 10:20
Tom und Jerry
10:20 - 10:55
Tom und Jerry
10:55 - 11:30
Tom und Jerry
11:30 - 11:55
Tom und Jerry
11:55 - 12:40
Tom und Jerry
12:40 - 13:05
nn
10:55 - 11:30
Tom und Jerry
Superone HD
Szexuális tini vágyak 2
08:25 - 11:50
Szex és nagy csöcsök 1
11:50 - 14:20
nn
08:25 - 11:50
Szexuális tini vágyak 2
The History HD
Tűzben edzett
08:20 - 09:10
Raktár-háborúk
09:10 - 09:40
Raktár-háborúk
09:40 - 10:10
Zálogcsillagok
10:10 - 10:40
Zálogcsillagok
10:40 - 11:05
Amerikai kincskeresők
11:05 - 12:00
Zálogcsillagok
12:00 - 12:30
Raktár-háborúk
12:30 - 13:30
nn
10:40 - 11:05
Zálogcsillagok
TLC
Bazi nagy amerikai roma lagzi
09:00 - 10:00
Lányok túlerőben - Busbyék ötös ikrei
10:00 - 12:00
Konyhafőnök
12:00 - 12:30
Tortakirály
12:30 - 14:00
nn
10:00 - 12:00
Lányok túlerőben - Busbyék ötös ikrei
Travel Channel HD
Rejtélyes eltűnések
08:35 - 09:25
Expedíció az ismeretlenbe
09:25 - 10:20
Rejtélyek a múzeumban
10:20 - 11:10
Alaszka mélyén
11:10 - 12:05
Titkosítás: feloldva
12:05 - 13:55
nn
10:20 - 11:10
Rejtélyek a múzeumban
TV 1000 Russian Kino
Elastic
08:20 - 09:45
Yolki poslednie
09:45 - 11:20
The Life and Amazing Adventures of Robinson Crusoe
11:20 - 12:45
Gift with a character
12:45 - 14:15
nn
09:45 - 11:20
Yolki poslednie
TV Paprika
Sütimester
09:00 - 10:15
Jamie lefőzi Olaszországot
10:15 - 11:15
Gluténmentes konyha
11:15 - 11:45
Jó szakács, rossz szakács
11:45 - 12:15
Urban Grill
12:15 - 12:45
Terítéken Lengyelország
12:45 - 13:15
nn
10:15 - 11:15
Jamie lefőzi Olaszországot
12
TV2 Comedy
Az én kis családom
08:35 - 09:15
Az én kis családom
09:15 - 09:50
Egy rém rendes család
09:50 - 10:20
Egy rém rendes család
10:20 - 10:50
Egy rém rendes család
10:50 - 11:20
Egy rém rendes család
11:20 - 11:50
Csengetett, Mylord?
11:50 - 12:55
Halló, halló!
12:55 - 13:35
nn
10:50 - 11:20
Egy rém rendes család
TV4
Murdoch nyomozó rejtélyei
09:00 - 10:00
Murdoch nyomozó rejtélyei
10:00 - 11:00
Sherlock és Watson
11:00 - 12:00
Bűbájos boszorkák
12:00 - 14:00
nn
10:00 - 11:00
Murdoch nyomozó rejtélyei
12
TV5
Les Sisters
09:00 - 09:12
Les Sisters
09:12 - 09:24
Si J'étais Un Animal
09:24 - 09:30
Jardins Et Loisirs
09:30 - 09:55
Sel Et Diesel
09:55 - 10:18
restez En Forme
10:18 - 11:03
Tv5monde, Le Journal
11:03 - 11:17
Plus Belle La Vie
11:17 - 11:45
Tout Le Monde Veut Prendre Sa Place
11:45 - 12:31
Bonjour La Suisse
12:31 - 13:15
nn
10:18 - 11:03
restez En Forme
TVE
LOS DESAYUNOS DE TVE
08:25 - 10:00
LA MA?ANA
10:00 - 14:00
nn
10:00 - 14:00
LA MA?ANA
VH1
Guess The Year
09:00 - 10:00
P!nk: The Hits
10:00 - 11:00
Hits Don't Lie
11:00 - 15:00
nn
10:00 - 11:00
P!nk: The Hits
VH1 Classic
nn
00:00 -
We Are The 80s
Viasat Explore
Pokoli fuvarok
08:30 - 09:15
Pokoli fuvarok
09:15 - 10:00
Hatalmas mérnöki hibák
10:00 - 10:50
GRIP: az autós magazin
10:50 - 11:35
Ausztrál rákvadászok
11:35 - 12:25
Ausztrál rákvadászok
12:25 - 13:10
nn
10:50 - 11:35
GRIP: az autós magazin
Viasat History
Nyolc nap, ami Rómát Rómává tette
08:55 - 09:50
Nyolc nap, ami Rómát Rómává tette
09:50 - 10:40
Nyolc nap, ami Rómát Rómává tette
10:40 - 11:35
Nyolc nap, ami Rómát Rómává tette
11:35 - 12:30
Nyolc nap, ami Rómát Rómává tette
12:30 - 13:25
nn
10:40 - 11:35
Nyolc nap, ami Rómát Rómává tette
Viasat Nature
Kutyák: egy elképesztő állati család
08:30 - 09:20
Kutyák: egy elképesztő állati család
09:20 - 10:10
Nagyvadak: az utolsó óriások
10:10 - 11:00
Nagyvadak: az utolsó óriások
11:00 - 11:55
Nagyvadak: az utolsó óriások
11:55 - 12:45
Mutáns időjárás
12:45 - 13:30
nn
10:10 - 11:00
Nagyvadak: az utolsó óriások
Viasat Nature/History HD
Folyami szörnyek
08:15 - 09:05
Nigel Marven vad Fülöp-szigetei
09:05 - 09:55
Amerika vad évszakai
09:55 - 10:45
Elképesztő állati találkozások
10:45 - 11:30
Paul O'Grady és kutyái
11:30 - 11:55
Paul O'Grady és kutyái
11:55 - 12:20
Folyami szörnyek
12:20 - 13:10
nn
10:45 - 11:30
Elképesztő állati találkozások
Viasat6
Két pasi - meg egy kicsi
08:40 - 09:05
Két pasi - meg egy kicsi
09:05 - 09:30
Két pasi - meg egy kicsi
09:30 - 10:00
Két pasi - meg egy kicsi
10:00 - 10:25
Két pasi - meg egy kicsi
10:25 - 10:55
Jim szerint a világ
10:55 - 11:20
Jim szerint a világ
11:20 - 11:45
Jim szerint a világ
11:45 - 12:10
Jim szerint a világ
12:10 - 12:40
Jim szerint a világ
12:40 - 13:05
nn
10:55 - 11:20
Jim szerint a világ
12
Vox
Verklag mich doch!
08:50 - 09:50
Verklag mich doch!
09:50 - 10:50
vox nachrichten
10:50 - 10:55
Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn?
10:55 - 12:00
Shopping Queen(2019 . 2 ..)
12:00 - 14:00
nn
10:55 - 12:00
Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn?
ZDF
Heute Xpress
09:00 - 09:05
Volle Kanne - Service täglich
09:05 - 09:05
Volle Kanne - Service täglich
09:05 - 10:30
Notruf Hafenkante: Angst um Emma
10:30 - 10:30
Notruf Hafenkante: Angst um Emma
10:30 - 11:15
SOKO Wismar: Klub der Aufreißer
11:15 - 11:15
SOKO Wismar: Klub der Aufreißer
11:15 - 12:00
Heute
12:00 - 12:00
Heute
12:00 - 12:10
Drehscheibe
12:10 - 12:10
Drehscheibe
12:10 - 14:00
nn
10:30 - 11:15
Notruf Hafenkante: Angst um Emma
Zeg TV
Tudományos Esték
09:00 - 09:30
Nyitott Egyetem
09:30 - 10:00
Híradó
10:00 - 10:30
Képújság
10:30 - 17:40
nn
10:30 - 17:40
Képújság
Zenebutik
Hacacáré
08:55 - 09:55
A Nagy Duett Best Of
09:55 - 10:25
A Nagy Duett Best Of
10:25 - 10:55
Lesz ne mulass - Jolly és Suzy műsora I.
10:55 - 11:55
Kívánságpiac Extra
11:55 - 12:25
Kívánságpiac Extra
12:25 - 12:55
Kívánságpiac Extra
12:55 - 13:25
nn
10:55 - 11:55
Lesz ne mulass - Jolly és Suzy műsora I.
A csatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják! A portál üzemeltetője semmiféle felelősséget nem vállal a weboldalon megjelentetett hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért!