TvMustra logo
Megosztás:
BLOG CSATORNÁK HIRDETÉS & MARKETING

Online tv-műsor-újság
147 Csatorna kínálata egy helyen
Ajánló
19:05
Fókusz
21:30
Legyen Ön is milliomos!
21:00
A varázslótanonc
19:05
NCIS: Los Angeles
Minden kategória
Filmek
Gyerekeknek
Sport
Természet
Zene
16:30
18 Jan 2019
12:00
13:00
14:00
15:00
Magyar 1
Déli harangszó
12:00 - 12:35
Időjárás-jelentés
12:35 - 12:45
Ma délelőtt
12:45 - 12:50
V4 HÍRADÓ
12:50 - 12:55
Ma délután
12:55 - 13:00
HÍRADÓ
13:00 - 13:10
Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15
Ma délután
13:15 - 13:30
HÍREK
13:30 - 13:35
Unió28
13:35 - 14:00
HÍRADÓ
14:00 - 14:10
Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20
Ma délután
14:20 - 14:30
HÍREK
14:30 - 14:35
Magyar gazda
14:35 - 15:00
HÍRADÓ
15:00 - 15:10
Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15
Ma délután
15:15 - 15:30
HÍREK
15:30 - 15:35
Életkor
15:35 - 16:10
nn
13:00 - 13:10
HÍRADÓ
RTL Klub
Családom és egyéb emberfajták
11:45 - 12:10
Fókusz
12:10 - 12:40
Éjjel-Nappal Budapest
12:40 - 13:55
Drága örökösök
13:55 - 14:50
A mentalista
14:50 - 15:50
A mentalista
15:50 - 16:40
nn
12:40 - 13:55
Éjjel-Nappal Budapest
TV2
Tények Délben
12:00 - 12:30
Walker, a Texas-i kopó VIII.
12:30 - 13:35
Walker, a Texas-i kopó VIII.
13:35 - 14:40
Piszkos pénz, tiszta szerelem
14:40 - 15:40
Marimar
15:40 - 16:45
nn
12:30 - 13:35
Walker, a Texas-i kopó VIII.
Viasat 3
Szellemekkel suttogó
11:05 - 12:05
CSI: A helyszínelők
12:05 - 13:00
Glades - Tengerparti gyilkosságok
13:00 - 14:00
Glades - Tengerparti gyilkosságok
14:00 - 15:00
Castle
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Glades - Tengerparti gyilkosságok
RTL 2 (Magyar)
Pimaszúr átcuccol
11:50 - 12:50
Segítség, bajban vagyok!
12:50 - 13:45
A gyanú árnyékában
13:45 - 14:45
Showder Klub
14:45 - 15:50
A Konyhafőnök VIP
15:50 - 17:20
nn
12:50 - 13:45
Segítség, bajban vagyok!
Super TV2
Jóban Rosszban
12:00 - 13:15
Hal a tortán
13:15 - 14:20
Magánnyomozók
14:20 - 15:25
Csapdába csalva
15:25 - 16:30
nn
12:00 - 13:15
Jóban Rosszban
m3
A Silla királyság ékköve
11:15 - 12:25
A névtelen vár
12:25 - 13:35
A nagy képmás
13:35 - 14:35
Mókatár
14:35 - 14:50
Kató néni kabaréja
14:50 - 15:50
A palota ékköve
15:50 - 17:00
nn
12:25 - 13:35
A névtelen vár
HBO
A szellemlovas
10:50 - 12:40
Rokonlelkek
12:40 - 14:05
Perzsia hercege - Az idő homokja
14:05 - 16:05
nn
12:40 - 14:05
Rokonlelkek
AXN
Hawaii Five-0
12:00 - 13:00
NCIS: Los Angeles
13:00 - 14:00
NCIS
14:00 - 15:00
Lángoló Chicago
15:00 - 17:05
nn
13:00 - 14:00
NCIS: Los Angeles
National Geographic
Légikatasztrófák
12:00 - 13:00
Légikatasztrófák
13:00 - 14:00
Garázs varázs
14:00 - 15:00
Autómágusok
15:00 - 16:30
nn
13:00 - 14:00
Légikatasztrófák
Bonum TV
DÉLI HARANGSZÓ
12:00 - 12:05
Szentmise
12:05 - 12:30
Szeretve szeretni - Mészáros Domonkos műsora
12:30 - 13:00
Székely konyha
13:00 - 13:40
Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00
EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00
Communio
15:00 - 15:45
bonum hírek, időjárás
15:45 - 15:48
Programajánló
15:48 - 16:30
nn
13:00 - 13:40
Székely konyha
m4
Férfi kézilabda-világbajnokság
10:30 - 12:10
Hungaroring magazin
12:10 - 12:40
Bringasport magazin
12:40 - 13:00
Sporthíradó
13:00 - 13:30
Pecatúra magazin
13:30 - 14:00
Vívó magazin
14:00 - 14:35
Fradi Tv
14:35 - 15:15
Férfi kézilabda-világbajnokság
15:15 - 17:00
nn
13:00 - 13:30
Sporthíradó
Epic Drama
Murdoch rejtélyei
11:50 - 12:35
Frankie Drake rejtélyek
12:35 - 13:15
Frankie Drake rejtélyek
13:15 - 14:00
Miss Fisher rejtélyes esetei
14:00 - 15:00
Egy francia falu
15:00 - 15:50
Frankie Drake rejtélyek
15:50 - 16:30
nn
12:35 - 13:15
Frankie Drake rejtélyek
360TuneBox
Artist Breakout
12:00 - 13:00
Artist Breakout
13:00 - 14:00
Street Buzz
14:00 - 15:00
Street Buzz
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Artist Breakout
3Sat
STÖCKL.
11:30 - 12:30
Stolperstein
12:30 - 13:00
ZIB
13:00 - 13:25
Transoceânica - Die längste Busreise der Welt 5/. . 0
13:25 - 14:10
Transoceânica - Die längste Busreise der Welt 5/. . 1
14:10 - 14:50
Transoceânica - Die längste Busreise der Welt 5/. . 2
14:50 - 15:35
Transoceânica - Die längste Busreise der Welt 5/. . 3
15:35 - 16:20
nn
13:00 - 13:25
ZIB
Al Jazeera
News Live
12:00 - 12:30
Inside Story
12:30 - 13:00
Unfair Game
13:00 - 14:00
Newshour
14:00 - 15:00
News Live
15:00 - 15:30
The Stream
15:30 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Unfair Game
AMC
Sárkányikrek
11:50 - 14:05
Zsákolj, ha tudsz!
14:05 - 16:20
nn
11:50 - 14:05
Sárkányikrek
Animal Planet
Az elefántok birodalma
11:50 - 12:45
Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
12:45 - 13:40
Hidegvérűek
13:40 - 14:35
Steve Backshall
14:35 - 15:30
Kalandok a Kruger Nemzeti Parkban
15:30 - 16:25
nn
12:45 - 13:40
Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
Animal Planet HD
Az elefántok birodalma
11:50 - 12:45
Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
12:45 - 13:40
Hidegvérűek
13:40 - 14:35
Steve Backshall
14:35 - 15:30
Kalandok a Kruger Nemzeti Parkban
15:30 - 16:25
nn
12:45 - 13:40
Állatgyógyász a Sziklás-hegységből
ARD1
Sportschau
09:05 - 17:00
nn
09:05 - 17:00
Sportschau
Arte
Stätten des Glaubens 15 ./. 3
11:50 - 12:15
Re: Zum Verzehr geeignet
12:15 - 12:50
ARTE Journal
12:50 - 13:00
Stadt Land Kunst
13:00 - 13:55
Der Dieb von Paris 55370/movie
13:55 - 15:50
Uruguay - Kleines Land am großen Río de la Plata
15:50 - 16:45
nn
13:00 - 13:55
Stadt Land Kunst
ATV
ATV Híradó
12:00 - 12:30
Fórum
12:30 - 13:00
Ékszer TV
13:00 - 15:40
Fórum
15:40 - 16:45
nn
13:00 - 15:40
Ékszer TV
ATV SPIRIT
12.00 START plusz
11:40 - 12:50
13.00 START plusz
12:50 - 15:25
15.40 Szókincs
15:25 - 16:35
nn
12:50 - 15:25
13.00 START plusz
Baby TV
Magical First Discoveries
12:00 - 12:30
Imagination Playground
12:30 - 13:00
Exploring with Tiny Bunch
13:00 - 13:30
Mice Builders and other stories
13:30 - 14:00
What A Wonderful Day
14:00 - 14:30
Art, Activity
14:30 - 15:00
Magical First Discoveries
15:00 - 15:30
Imagination Playground
15:30 - 16:30
nn
13:00 - 13:30
Exploring with Tiny Bunch
Babyfirst
Discovery Adventure
11:00 - 13:00
Inspiration Corner
13:00 - 15:00
Learning Time
15:00 - 18:00
nn
13:00 - 15:00
Inspiration Corner
BBC Earth
Halálos vihar
12:00 - 12:50
A hócsibe: egy pingvinfióka története
12:50 - 13:45
Élet a fagypont alatt
13:45 - 14:35
A fiatalság titka
14:35 - 15:25
Pokoli időjárás
15:25 - 16:10
nn
12:50 - 13:45
A hócsibe: egy pingvinfióka története
BBC Entertainment
Father Brown
11:40 - 12:25
DIY SOS: The Big Build
12:25 - 13:20
Bargain Hunt
13:20 - 14:05
Bargain Hunt
14:05 - 14:55
Antiques Roadshow
14:55 - 15:45
DIY SOS: The Big Build
15:45 - 16:40
nn
12:25 - 13:20
DIY SOS: The Big Build
Boomerang
Csak lazán, Scooby-Doo!
11:53 - 12:40
Új bolondos dallamok
12:40 - 12:45
Új bolondos dallamok
12:45 - 12:50
Új bolondos dallamok
12:50 - 12:55
Új bolondos dallamok
12:55 - 13:00
Új bolondos dallamok
13:00 - 13:05
Új bolondos dallamok
13:05 - 13:10
Új bolondos dallamok
13:10 - 13:16
Új bolondos dallamok
13:16 - 13:21
Új bolondos dallamok
13:21 - 13:26
Új bolondos dallamok
13:26 - 13:31
Új bolondos dallamok
13:31 - 13:36
Új bolondos dallamok
13:36 - 13:50
A Happó család
13:50 - 14:00
Grizzy és a lemmingek
14:00 - 14:06
Grizzy és a lemmingek
14:06 - 14:13
Grizzy és a lemmingek
14:13 - 14:25
A Tom és Jerry-show
14:25 - 14:35
A Tom és Jerry-show
14:35 - 14:50
Mr. Bean
14:50 - 15:00
Mr. Bean
15:00 - 15:20
Mr. Bean
15:20 - 15:30
Mr. Bean
15:30 - 15:45
Nyuszipoly
15:45 - 15:55
Nyuszipoly
15:55 - 16:10
nn
13:05 - 13:10
Új bolondos dallamok
Brazzers TV Europe
Sent Home For Sucking
11:53 - 12:17
First Time Anal For Couple
12:17 - 12:40
A Big Load
12:40 - 13:00
Massage Mirage
13:00 - 13:25
Oily Playtime
13:25 - 13:36
He's Faking!
13:36 - 14:00
Oil Spill Thrills
14:00 - 14:25
Public Sex With Jade Amber
14:25 - 14:47
A Freelance Fucking
14:47 - 15:13
School Sucks Balls
15:13 - 15:36
Tiny Lacey Vs Huge Cock
15:36 - 16:21
nn
13:00 - 13:25
Massage Mirage
Cartoon Network
Vadócok
11:50 - 12:10
Ben 10
12:10 - 12:20
Ben 10
12:20 - 12:35
Gumball csodálatos világa
12:35 - 12:45
Gumball csodálatos világa
12:45 - 13:05
Gumball csodálatos világa
13:05 - 13:15
Gumball csodálatos világa
13:15 - 13:30
Medvetesók
13:30 - 13:40
Medvetesók
13:40 - 14:00
Medvetesók
14:00 - 14:10
Medvetesók
14:10 - 14:25
Medvetesók
14:25 - 14:40
Csoda Kitty
14:40 - 14:50
Csoda Kitty
14:50 - 15:05
Tini titánok, harcra fel!
15:05 - 15:14
Tini titánok, harcra fel!
15:14 - 15:25
Tini titánok, harcra fel!
15:25 - 15:34
Tini titánok, harcra fel!
15:34 - 15:45
Tini titánok, harcra fel!
15:45 - 15:55
Medvetesók
15:55 - 16:05
nn
13:05 - 13:15
Gumball csodálatos világa
CBS Reality
Meredek helyzetek videón
11:50 - 12:15
A behajtók
12:15 - 12:40
A behajtók
12:40 - 13:05
Dog és Beth: Forró nyomon
13:05 - 13:55
Cari garázsvásárai
13:55 - 14:20
Deal Makers: A zálogosok
14:20 - 15:10
Judy bírónő
15:10 - 15:35
Judy bírónő
15:35 - 16:50
nn
13:05 - 13:55
Dog és Beth: Forró nyomon
Cinemax
A másik fél
10:45 - 12:30
Indíts!
12:30 - 14:15
A cég
14:15 - 16:45
nn
12:30 - 14:15
Indíts!
Cinemax 2
Bravo Virtuoso
11:10 - 12:45
Kisvárosi Rock 'n' Roll
12:45 - 14:20
Szárnyas fejvadász 2049
14:20 - 17:05
nn
12:45 - 14:20
Kisvárosi Rock 'n' Roll
Comedy Central
Modern Család
12:00 - 12:30
Modern Család
12:30 - 13:00
A Goldberg család
13:00 - 13:30
A Goldberg család
13:30 - 14:00
Agymenők
14:00 - 14:30
Agymenők
14:30 - 15:00
Agymenők
15:00 - 15:30
Agymenők
15:30 - 16:30
nn
13:00 - 13:30
A Goldberg család
Comedy Central Family
Mike és Molly
12:00 - 12:30
Anyám borogass
12:30 - 13:00
Anyám borogass
13:00 - 13:30
Anyám borogass
13:30 - 14:00
Így jártam anyátokkal
14:00 - 14:30
Így jártam anyátokkal
14:30 - 15:00
Mike és Molly
15:00 - 15:30
Baby Daddy
15:30 - 16:30
nn
13:00 - 13:30
Anyám borogass
Cool TV
Medicopter 117 - Légimentők
11:15 - 12:15
Medicopter 117 - Légimentők
12:15 - 13:15
Cobra 11
13:15 - 14:15
Cobra 11
14:15 - 15:15
Cobra 11
15:15 - 16:15
nn
12:15 - 13:15
Medicopter 117 - Légimentők
D1
Mindentudás Egyeteme 2.0
11:30 - 12:25
Nyitott Egyetem
12:25 - 12:55
Vajtó és a világ
12:55 - 13:35
Telefonos ambulancia
13:35 - 14:05
Klubkoncertek
14:05 - 14:40
Koncertmontázs
14:40 - 15:00
Mindentudás Egyeteme 2.0
15:00 - 16:30
nn
12:55 - 13:35
Vajtó és a világ
Da Vinci Learning
Krikett
12:00 - 12:15
Mozgatás a távolból
12:15 - 12:40
Homérosz: Odüsszeia
12:40 - 12:50
Dávid és Góliát
12:50 - 13:15
A Rajasthan-i Gyerekparlament
13:15 - 13:25
Burundi - a ritmus földje
13:25 - 13:40
Múzeum-tudomány
13:40 - 14:05
Az éj titkai
14:05 - 14:35
Teázás és szörnyetegek
14:35 - 15:05
Kommunikáció-utánzás
15:05 - 15:30
Bicikliző Bagoly
15:30 - 15:50
Breakdance
15:50 - 16:05
nn
12:50 - 13:15
Dávid és Góliát
DIGI Animal World
Dzsungel a városban
11:20 - 12:05
Állatmentők akcióban
12:05 - 13:00
Élet a sarkvidéken
13:00 - 13:55
A vadonban Gordon Buchanannel
13:55 - 14:45
Bolygónk, a Föld  - A kulisszák mögött
14:45 - 15:00
Alfahímek bevetésen
15:00 - 15:25
Alfahímek bevetésen
15:25 - 15:50
Vadállat születik
15:50 - 16:15
nn
13:00 - 13:55
Élet a sarkvidéken
DIGI Life
Ibiza, a bulisziget
10:40 - 12:05
Biomimikri
12:05 - 12:55
Napi egy dollárért
12:55 - 13:45
Kapás!
13:45 - 14:35
Ez Görögország
14:35 - 15:30
Gyermekek a nagyvilágban
15:30 - 16:20
nn
12:55 - 13:45
Napi egy dollárért
DIGI Sport 1
Jégkorong
11:40 - 14:15
A nap hőse
14:15 - 14:25
Sport 24
14:25 - 14:35
Labdarúgás
14:35 - 16:25
nn
11:40 - 14:15
Jégkorong
DIGI Sport 1 HD
Jégkorong
11:40 - 14:15
A nap hőse
14:15 - 14:25
Sport 24
14:25 - 14:35
Labdarúgás
14:35 - 16:25
nn
11:40 - 14:15
Jégkorong
DIGI Sport 2
Reggeli Start, ism.
11:35 - 13:10
Kosárlabda
13:10 - 14:55
Sport 24
14:55 - 15:05
Kosárlabda
15:05 - 16:50
nn
11:35 - 13:10
Reggeli Start, ism.
DIGI Sport 2 HD
Reggeli Start, ism.
11:35 - 13:10
Kosárlabda
13:10 - 14:55
Sport 24
14:55 - 15:05
Kosárlabda
15:05 - 16:50
nn
11:35 - 13:10
Reggeli Start, ism.
DIGI Sport 3
Labdarúgás
10:55 - 12:45
Labdarúgás
12:45 - 14:40
A nap hőse
14:40 - 14:50
Reggeli Start, ism.
14:50 - 16:15
nn
12:45 - 14:40
Labdarúgás
DIGI Sport 3 HD
Labdarúgás
10:55 - 12:45
Labdarúgás
12:45 - 14:40
A nap hőse
14:40 - 14:50
Reggeli Start, ism.
14:50 - 16:15
nn
12:45 - 14:40
Labdarúgás
DIGI World
Földünk fura csodái
11:10 - 12:05
Három ország tava - a Boden-tó
12:05 - 12:50
Csodák, kalandok, Izland
12:50 - 13:40
Különjárat-
13:40 - 14:35
A világ harcművészetei
14:35 - 15:30
Ausztrália legszebb házai
15:30 - 15:55
Ausztrália legszebb házai
15:55 - 16:20
nn
12:50 - 13:40
Csodák, kalandok, Izland
Discovery Channel
Alaszka, a legvégső határ
12:00 - 13:00
Az igazi prémvadászok
13:00 - 14:00
Expedíció az ismeretlenbe
14:00 - 15:00
Amcsi benzinfalók
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Az igazi prémvadászok
Discovery HD Showcase
Smash Lab
12:00 - 12:45
Tortakirály
12:45 - 13:10
Tortakirály
13:10 - 13:30
Jövőutazások James Woodsszal
13:30 - 14:15
Alaszkai óriásgépek
14:15 - 15:00
Smash Lab
15:00 - 15:45
Piszkos munkák
15:45 - 16:30
nn
12:45 - 13:10
Tortakirály
Discovery Science
Az építőipar királyai
11:14 - 12:02
Sandy hurrikán
12:02 - 12:50
Morgan Freeman
12:50 - 13:38
Hogyan csinálják?
13:38 - 14:02
Hogyan készült?
14:02 - 14:26
Hogyan készült?
14:26 - 14:50
Hogyan készült?
14:50 - 15:14
Állítólag...
15:14 - 16:02
nn
12:50 - 13:38
Morgan Freeman
Discovery Turbo Xtra
Újjáépítők
11:20 - 12:05
FantomWorks - Legendák a garázsban
12:05 - 12:55
Klasszikus autók nyomában
12:55 - 13:20
Klasszikus autók nyomában
13:20 - 13:40
Sivatagi autókirályok
13:40 - 14:30
Kindig Customs
14:30 - 15:15
Amcsi motorok
15:15 - 16:05
nn
12:55 - 13:20
Klasszikus autók nyomában
Disney Channel
K.C. a tini kém
11:45 - 12:10
K.C. a tini kém
12:10 - 12:35
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
12:35 - 13:00
Csillag kontra Gonosz Erők
13:00 - 13:25
Phineas és Ferb S2 Splits
13:25 - 13:35
Egy videó játékos majdnem mindenre jó kézikönyve
13:35 - 14:00
Laborpatkányok
14:00 - 14:25
Hős6os: Baymax visszatér
14:25 - 14:50
Milo Murphy törvénye
14:50 - 15:15
Kacsamesék
15:15 - 15:40
Egy videó játékos majdnem mindenre jó kézikönyve
15:40 - 16:05
nn
13:00 - 13:25
Csillag kontra Gonosz Erők
Docubox
MUNDO AD PORTAS S1 EP 5
12:00 - 13:00
GOING SOUTH
13:00 - 13:30
GOING SOUTH
13:30 - 14:00
FORCE OF THE AIR, THE - MIST IN FRAY JORGE
14:00 - 15:00
WONDERS OF THE WORLD 1
15:00 - 16:30
nn
13:00 - 13:30
GOING SOUTH
DoQ
A bádogteknők küzdelme
12:00 - 13:00
A fegyverek története
13:00 - 14:00
Hitler bukása
14:00 - 15:30
Classic Mobils 25
15:30 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
A fegyverek története
Duck Tv
Bundás barátok
11:57 - 12:01
Napfalva - Sportfalva
12:01 - 12:04
Mimo világa
12:04 - 12:06
Hubbi elintézi
12:06 - 12:09
Világ-bölcsi
12:09 - 12:12
Tűzoltók akcióban
12:12 - 12:15
Boldog Birodalom
12:15 - 12:18
Jön, segít a Babacsapat
12:18 - 12:21
Risto Gusto
12:21 - 12:24
Micsoda látvány
12:24 - 12:27
Az állatok birodalma
12:27 - 12:30
Utazunk!
12:30 - 12:33
Vízivilág
12:33 - 12:35
Játékos hangok
12:35 - 12:38
Élet a városban
12:38 - 12:40
Meselánc
12:40 - 12:45
Vár az űr
12:45 - 12:48
Játékidő
12:48 - 12:50
Mimo és Bobo
12:50 - 12:53
Didi baba
12:53 - 12:55
Hubbi és barátai
12:55 - 12:57
Alakul!
12:57 - 13:00
Dínóvilág
13:00 - 13:02
Szafari
13:02 - 13:05
Afrika
13:05 - 13:07
Tengeri kaland
13:07 - 13:10
Vonat
13:10 - 13:12
Fürdőszoba
13:12 - 13:14
Mini melódiák
13:14 - 13:16
Puffy és Tubby
13:16 - 13:21
Monica
13:21 - 13:23
Bundás barátok
13:23 - 13:26
Pixie 2
13:26 - 13:27
ABC - duckBC
13:27 - 13:30
Finn és Fianna
13:30 - 13:33
Monika és Rudy 2
13:33 - 13:36
Boldog Birodalom
13:36 - 13:39
Margo és Félix
13:39 - 13:42
Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!
13:42 - 13:45
Lola és a Számok
13:45 - 13:48
DuckSchool
13:48 - 13:50
Kukucs, látlak!
13:50 - 13:53
Henry történetei
13:53 - 13:55
Kolor Klára
13:55 - 13:57
Körülöttünk a hangok
13:57 - 13:59
Tempo Giusto
13:59 - 14:01
Toobys
14:01 - 14:03
Időmanók
14:03 - 14:05
Mi fán terem?
14:05 - 14:06
Formácskák
14:06 - 14:07
Édes otthon
14:07 - 14:08
Micsoda látvány
14:08 - 14:11
Tudásfa
14:11 - 14:16
Risto Gusto
14:16 - 14:20
Zack és Ziggy
14:20 - 14:23
Margo és Félix
14:23 - 14:26
Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!
14:26 - 14:29
Lola és a Számok
14:29 - 14:32
DuckSchool
14:32 - 14:35
Kukucs, látlak!
14:35 - 14:38
Körülöttünk a hangok
14:38 - 14:40
Mozgás!
14:40 - 14:42
Tempo Giusto
14:42 - 14:44
Időmanók
14:44 - 14:45
Micsoda látvány
14:45 - 14:48
Az állatok birodalma
14:48 - 14:51
Utazunk!
14:51 - 14:53
Játékos hangok
14:53 - 14:55
Meselánc
14:55 - 14:57
Játékidő
14:57 - 15:00
Mimo és Bobo
15:00 - 15:03
Didi baba
15:03 - 15:05
Afrika
15:05 - 15:07
Sippi Sappi
15:07 - 15:09
Hop-hop
15:09 - 15:11
Táncok
15:11 - 15:14
Raul
15:14 - 15:17
Didi baba
15:17 - 15:19
Hubbi és barátai
15:19 - 15:21
Alakul!
15:21 - 15:24
Tűzoltók
15:24 - 15:28
Sippi Sappi
15:28 - 15:30
Hop-hop
15:30 - 15:32
Színvarázs
15:32 - 15:35
Táncok
15:35 - 15:39
Járművek
15:39 - 15:41
Játszótársak
15:41 - 15:45
Csoportok
15:45 - 15:47
Baba-csapat
15:47 - 15:50
Az étterem
15:50 - 15:53
Hód család
15:53 - 15:56
Állatkert
15:56 - 15:59
Cica és a Ceruza
15:59 - 16:02
nn
13:05 - 13:07
Afrika
Duna TV
Déli harangszó
12:00 - 12:01
Híradó
12:01 - 12:50
Főzzünk megint egyszerűen
12:50 - 13:25
Honfoglaló
13:25 - 14:15
Végtelen szerelem
14:15 - 15:10
Hat nővér
15:10 - 16:05
nn
12:50 - 13:25
Főzzünk megint egyszerűen
Duna World
A száztizenegyes
11:40 - 12:50
V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00
Híradó
13:00 - 13:20
P'amende
13:20 - 13:50
Öt kontinens
13:50 - 14:20
Család-barát
14:20 - 15:55
Kárpát expressz
15:55 - 16:25
nn
13:00 - 13:20
Híradó
E! Entertainment
Botched
12:00 - 13:00
E! News
13:00 - 14:00
Model Squad
14:00 - 15:00
Model Squad
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
E! News
Echo TV
Híradó
12:00 - 12:30
Trend
12:30 - 13:00
Hírek
13:00 - 13:10
Brüsszel
13:10 - 13:35
V4 - Európa jövője
13:35 - 14:00
Híradó
14:00 - 14:25
Kultúrklub Major Melindával
14:25 - 14:35
Célfotó
14:35 - 15:00
Hírek
15:00 - 15:05
Tiltott kastélyok - Marosvécsi Kemények
15:05 - 15:45
Kassa, a skizofrén város
15:45 - 16:35
nn
13:00 - 13:10
Hírek
English Club TV
nn
-
Eroxxx HD
Teeny Bikini Babes
11:35 - 14:05
Young Harlots - Dirty Business
14:05 - 16:40
nn
11:35 - 14:05
Teeny Bikini Babes
Euronews
Euronews Now
12:00 - 12:30
Euronews Now
12:30 - 13:00
Euronews Now
13:00 - 13:30
Euronews Now
13:30 - 14:00
Euronews Now
14:00 - 14:30
Euronews Now
14:30 - 14:49
Inspire Africa
14:49 - 15:00
Euronews Now
15:00 - 15:30
Euronews Now
15:30 - 16:30
nn
13:00 - 13:30
Euronews Now
Eurosport
Tenisz
11:15 - 14:15
Tenisz
14:15 - 14:30
Biatlon
14:30 - 16:45
nn
11:15 - 14:15
Tenisz
Eurosport 2
északi összetett
12:00 - 13:00
Snooker
13:00 - 14:00
Snooker
14:00 - 17:30
nn
13:00 - 14:00
Snooker
Extreme Sports
Rodeó bajnokok
11:50 - 12:40
A vízi sportok királyai
12:40 - 13:30
X Games - Oslo
13:30 - 14:20
X Games - Norvégia
14:20 - 15:10
X Games - Austin
15:10 - 16:25
nn
12:40 - 13:30
A vízi sportok királyai
Fashion TV Europe
TOP MODELS
12:00 - 12:25
F-PEOPLE
12:25 - 12:30
TOP MODELS
12:30 - 12:55
FASHION WEEK
12:55 - 13:00
BRIDAL
13:00 - 13:25
F-PEOPLE
13:25 - 13:30
BRIDAL
13:30 - 13:55
FASHION WEEK
13:55 - 14:00
MARIO TESTINO SPECIAL
14:00 - 14:25
F-PEOPLE
14:25 - 14:30
MARIO TESTINO SPECIAL
14:30 - 14:55
FASHION WEEK
14:55 - 15:00
FASHION DESTINATION
15:00 - 15:25
F-PEOPLE
15:25 - 15:30
FASHION DESTINATION
15:30 - 15:55
FASHION WEEK
15:55 - 16:25
nn
13:00 - 13:25
BRIDAL
Fashionbox
nn
00:00 -
HOMME
Fast&Funbox
World Karate Federation
11:20 - 14:15
Explosion Fight Night
14:15 - 15:10
Cage Ring Championships 6
15:10 - 16:30
nn
11:20 - 14:15
World Karate Federation
Fem3
Álomesküvők
11:35 - 12:45
FEM3 Konyha - A legjavából
12:45 - 13:15
Álmaim első otthona II.
13:15 - 13:45
Álmaim első otthona II.
13:45 - 14:15
Szerelem a vadonban
14:15 - 15:15
Shopping Királynők
15:15 - 16:20
nn
12:45 - 13:15
FEM3 Konyha - A legjavából
FightBox
World Karate Federation
11:20 - 14:15
Explosion Fight Night
14:15 - 15:10
Cage Ring Championships 6
15:10 - 16:30
nn
11:20 - 14:15
World Karate Federation
Film Café
Tű a szénakazalban
11:00 - 13:15
A szerelem hullámhosszán
13:15 - 15:20
Megy a gőzös
15:20 - 17:00
nn
11:00 - 13:15
Tű a szénakazalban
Film Mánia
Privátfilmek újratöltve
11:50 - 12:15
Hálózat
12:15 - 14:45
Idegen földön
14:45 - 17:05
nn
12:15 - 14:45
Hálózat
Film+
A tökéletes harcos
10:25 - 12:10
Harc mindhalálig
12:10 - 13:55
Az igazság ára
13:55 - 16:15
nn
12:10 - 13:55
Harc mindhalálig
Film4
Álomhajó - Malajzia
10:15 - 12:15
Carl és Bertha
12:15 - 14:15
Álom és szerelem: Katie Fforde - Világítótorony kilátással
14:15 - 16:10
nn
12:15 - 14:15
Carl és Bertha
Filmbox
Etienne!
11:30 - 12:55
Bluebird
12:55 - 14:15
RAGYOGÓ KILÁTÁSOK
14:15 - 15:45
10.5 VILÁGVÉGE
15:45 - 17:10
nn
12:55 - 14:15
Bluebird
Filmbox Arthouse
ANDREI RUBLEV
09:10 - 12:10
DELICATE GRAVITE
12:10 - 12:45
RIVES
12:45 - 14:05
MIRROR, THE
14:05 - 15:50
DIE WELT
15:50 - 17:15
nn
12:45 - 14:05
RIVES
Filmbox Extra HD
LONGSHOTS, THE ( FKA COMEBACK )
11:30 - 13:05
Mandie és a indiánok kincse 
13:05 - 14:50
AZ UTOLSÓ KIKÖTŐ
14:50 - 16:25
nn
13:05 - 14:50
Mandie és a indiánok kincse 
Filmbox Family
Winky lova
11:05 - 12:40
Almáskerti boszorkány
12:40 - 14:00
SZÁLLODA GYEREKVÁLLALKOZÁSBAN
14:00 - 15:20
VAKÁCIÓ SZILVESZTERNÉL
15:20 - 16:55
nn
12:40 - 14:00
Almáskerti boszorkány
Filmbox Plus
TESTVÉREK
11:50 - 13:25
VÁGYAK NYOMÁBAN
13:25 - 14:55
Családi ügy
14:55 - 16:15
nn
11:50 - 13:25
TESTVÉREK
FilmBox Prémium
KÖVESD AZ ÁLMAIDAT
10:50 - 12:20
Levél a királynak
12:20 - 14:10
A titok
14:10 - 15:45
Minus
15:45 - 17:10
nn
12:20 - 14:10
Levél a királynak
FilmNow
Aeon Flux
12:00 - 13:40
Érkezés
13:40 - 15:45
Az utolsó sárkányölő
15:45 - 17:35
nn
12:00 - 13:40
Aeon Flux
Fine Living
Luxusminiházak
11:50 - 12:15
Luxusminiházak
12:15 - 12:40
Új ház, új élet
12:40 - 13:05
Új ház, új élet
13:05 - 13:30
Házvadászok
13:30 - 13:55
Házvadászok
13:55 - 14:20
Hawaii élet
14:20 - 14:45
Hawaii élet
14:45 - 15:10
Hawaii élet
15:10 - 15:35
Hawaii élet
15:35 - 16:25
nn
13:05 - 13:30
Új ház, új élet
Fishing and Hunting Channel
IHR Kalandok
12:00 - 12:30
Pontygeneráció
12:30 - 13:00
Hírös Yacht
13:00 - 13:30
Halimádók konyhája
13:30 - 14:00
Vadászláz
14:00 - 14:30
Takács Viktor
14:30 - 15:00
Vadászláz
15:00 - 15:30
Pontyok háborúja
15:30 - 16:30
nn
13:00 - 13:30
Hírös Yacht
Fit HD
Senior torna
12:00 - 13:00
Lazító jóga
13:00 - 13:55
Fit percek
13:55 - 14:00
Alakforma
14:00 - 14:55
Step By Step
14:55 - 15:00
Capoeira Aerobik
15:00 - 15:55
Fit 4 You
15:55 - 16:55
nn
13:00 - 13:55
Lazító jóga
Food Network
A vadnyugati nő
11:55 - 12:20
Vágódeszka Junior
12:20 - 13:10
Amcsi ízek világa
13:10 - 13:35
Amcsi ízek világa
13:35 - 14:00
Titokzatos asztaltársaság
14:00 - 14:25
Titokzatos asztaltársaság
14:25 - 14:50
Ember, tűz, étel
14:50 - 15:15
Ember, tűz, étel
15:15 - 15:40
A konyha
15:40 - 16:30
nn
12:20 - 13:10
Vágódeszka Junior
FTV HD
PHOTOGRAPHERS
12:00 - 12:25
F-PEOPLE
12:25 - 12:30
PHOTOGRAPHERS
12:30 - 12:55
FASHION WEEK
12:55 - 13:00
LANVIN SPECIAL
13:00 - 13:25
F-PEOPLE
13:25 - 13:30
LANVIN SPECIAL
13:30 - 13:55
FASHION WEEK
13:55 - 14:00
FASHION DESTINATION
14:00 - 14:25
F-PEOPLE
14:25 - 14:30
FASHION DESTINATION
14:30 - 14:55
FASHION WEEK
14:55 - 15:00
BRIDAL
15:00 - 15:25
F-PEOPLE
15:25 - 15:30
BRIDAL
15:30 - 15:55
FASHION WEEK
15:55 - 16:25
nn
13:00 - 13:25
LANVIN SPECIAL
Galaxy4
Televíziós vásárlási műsorablak
11:45 - 13:00
Murdoch nyomozó rejtélyei
13:00 - 14:15
Televíziós vásárlási műsorablak
14:15 - 15:25
Poirot-novellák
15:25 - 16:35
nn
13:00 - 14:15
Murdoch nyomozó rejtélyei
H!T Music Channel
Shuffle H!ts
11:00 - 13:00
Class of
13:00 - 14:00
Shuffle H!ts
14:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Class of
Hatos csatorna
Három a magyar kívánság
12:00 - 13:00
Tabuk, Titkok, Tények
13:00 - 14:00
Retro Sztárparádé DJ First Lady-vel
14:00 - 14:30
Történelmi Tükörfordítás
14:30 - 15:00
Nagykörút
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Tabuk, Titkok, Tények
HBO 2
Jane Fonda öt felvonásban
10:25 - 12:35
Péntek esti vacsora
12:35 - 13:05
Durrellék
13:05 - 13:55
Bosszúállók: Végtelen háború
13:55 - 16:25
nn
13:05 - 13:55
Durrellék
HBO 3
Karmok
11:20 - 12:10
C.B. Strike
12:10 - 13:15
Legendás állatok és megfigyelésük
13:15 - 15:30
Halál és fülemülék
15:30 - 16:35
nn
12:10 - 13:15
C.B. Strike
HIR TV
Híradó
12:00 - 12:30
Globál
12:30 - 13:00
Kép-regény
13:00 - 14:00
Híradó
14:00 - 14:30
Paletta
14:30 - 15:00
Híradó
15:00 - 15:30
Lapzárta
15:30 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Kép-regény
History Channel
Amerikai kincskeresők
11:50 - 12:45
Texasi raktárháborúk
12:45 - 13:15
Texasi raktárháborúk
13:15 - 13:45
Raktár-háborúk
13:45 - 14:15
Raktár-háborúk
14:15 - 14:40
Raktár-háborúk
14:40 - 15:10
Tűzben edzett
15:10 - 16:10
nn
12:45 - 13:15
Texasi raktárháborúk
HRT-1
Dnevnik 1
12:00 - 12:15
Sport
12:15 - 12:18
Vrijeme
12:18 - 12:28
Imperij, telenovela (12) (66/170)
12:28 - 13:19
Dr. Oz (7), talk-show (12) (92/170)
13:19 - 14:05
Normalan život
14:05 - 15:00
Dobar dan, Hrvatska
15:00 - 15:56
Detektiv Murdoch (11), serija (12) (2/18)
15:56 - 16:42
nn
12:28 - 13:19
Imperij, telenovela (12) (66/170)
Humor+
Csengetett, Mylord?
11:30 - 12:40
Szeretünk Raymond
12:40 - 13:10
Szeretünk Raymond
13:10 - 13:40
A nevem Earl
13:40 - 14:15
A nevem Earl
14:15 - 14:45
Lazíts, Kevin!
14:45 - 15:15
Amerikai fater
15:15 - 15:45
Amerikai fater
15:45 - 16:15
nn
12:40 - 13:10
Szeretünk Raymond
Hustler TV
Deceitful Anal Wives In Sexy Stockings
11:30 - 13:00
Flexible Yoga Lesbians
13:00 - 14:30
Puffy Nipple 18 YO Public Sex Amateurs
14:30 - 17:30
nn
13:00 - 14:30
Flexible Yoga Lesbians
iConcert HD
Bruce Springsteen and the E Street Band - Live at Glastonbury
10:30 - 12:02
Robbie Williams - Live at the Apple Music Festival
12:02 - 13:26
The Moody Blues - Days of Future Passed Live
13:26 - 14:28
Foo Fighters - Live at Wembley Stadium
14:28 - 16:29
nn
12:02 - 13:26
Robbie Williams - Live at the Apple Music Festival
ID: Investigation Discovery
Majdnem megúsztam...
11:50 - 12:45
Egy fedél alatt a gonosszal
12:45 - 13:40
Vészhívások
13:40 - 14:35
Az ártatlanság vélelme
14:35 - 15:30
Elátkozott város
15:30 - 16:25
nn
12:45 - 13:40
Egy fedél alatt a gonosszal
Izaura TV
Luz Maria
11:40 - 12:40
Yago
12:40 - 13:40
A királyi ház titkai
13:40 - 15:00
Riválisok
15:00 - 16:55
nn
12:40 - 13:40
Yago
JimJam
Bob, a mester
11:55 - 12:05
Kipper
12:05 - 12:15
Kipper
12:15 - 12:26
Pingu
12:26 - 12:33
Barney és barátai
12:33 - 13:00
Charley az iskolában
13:00 - 13:08
A hármasikrek
13:08 - 13:15
A hármasikrek
13:15 - 13:23
Irány Dínóföld!
13:23 - 13:35
Bori
13:35 - 13:47
Dot
13:47 - 14:00
Ruff Ruff, Tweet és Dave
14:00 - 14:11
Ruff Ruff, Tweet és Dave
14:11 - 14:22
Doodleboo
14:22 - 14:28
Doodleboo
14:28 - 14:35
Tanuljunk Timmy-vel!
14:35 - 14:40
Tanuljunk Timmy-vel!
14:40 - 14:45
Badanamu Talk
14:45 - 14:52
Badanamu Tv Show (Abc)
14:52 - 14:57
Badanamu Pop
14:57 - 15:00
Bogyó és Babóca
15:00 - 15:05
Bogyó és Babóca
15:05 - 15:10
Bing
15:10 - 15:19
Bing
15:19 - 15:28
Charley az iskolában
15:28 - 15:36
Charley az iskolában
15:36 - 15:44
Irány Okidó!
15:44 - 15:56
Animanimals
15:56 - 16:12
nn
13:00 - 13:08
Charley az iskolában
Kika
Astrid Lindgrens: Pippi Langstrumpf
12:00 - 12:30
The Garfield Show?
12:30 - 12:55
Tashi
12:55 - 13:20
Mirette ermittelt
13:20 - 13:40
Tiere bis unters Dach(0 . 9 ..)
13:40 - 14:10
Schloss Einstein
14:10 - 15:00
Lenas Ranch
15:00 - 15:45
Horseland, die Pferderanch
15:45 - 16:50
nn
12:55 - 13:20
Tashi
KiWi TV
Dínó vonat
12:00 - 12:35
Dougie jelmezben
12:35 - 12:45
Dougie jelmezben
12:45 - 13:00
Lolka és Bolka
13:00 - 13:15
Lolka és Bolka
13:15 - 13:30
80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal
13:30 - 14:00
Flipper és barátai
14:00 - 14:30
Maja, a méhecske
14:30 - 15:00
Sissi hercegnő kalandjai
15:00 - 15:30
Angry Birds
15:30 - 15:35
Angry Birds
15:35 - 15:40
Angry Birds
15:40 - 15:45
Sam, a tűzoltó
15:45 - 16:15
nn
13:00 - 13:15
Lolka és Bolka
LiChi TV
A nagy büfékocsi-verseny I.
11:15 - 12:15
Jamie gasztroforradalma
12:15 - 13:20
A fickó F-fel
13:20 - 14:30
Sütimester I.
14:30 - 15:50
A braai mestere II.
15:50 - 16:50
nn
12:15 - 13:20
Jamie gasztroforradalma
LifeTv
A Kardashian sztori
11:35 - 12:10
A nagy nap!
12:10 - 13:15
Mini páros
13:15 - 13:45
Mini páros
13:45 - 14:15
Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek
14:15 - 15:20
A Kardashian sztori
15:20 - 15:50
A Kardashian sztori
15:50 - 16:20
nn
12:10 - 13:15
A nagy nap!
m1 HD
Déli harangszó
12:00 - 12:35
Időjárás-jelentés
12:35 - 12:45
Ma délelőtt
12:45 - 12:50
V4 HÍRADÓ
12:50 - 12:55
Ma délután
12:55 - 13:00
HÍRADÓ
13:00 - 13:10
Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15
Ma délután
13:15 - 13:30
HÍREK
13:30 - 13:35
Unió28
13:35 - 14:00
HÍRADÓ
14:00 - 14:10
Időjárás-jelentés
14:10 - 14:20
Ma délután
14:20 - 14:30
HÍREK
14:30 - 14:35
Magyar gazda
14:35 - 15:00
HÍRADÓ
15:00 - 15:10
Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15
Ma délután
15:15 - 15:30
HÍREK
15:30 - 15:35
Életkor
15:35 - 16:10
nn
13:00 - 13:10
HÍRADÓ
m2 HD
Mézga család különös kalandjai
12:00 - 12:30
Laura csillaga
12:30 - 12:40
Laura csillaga
12:40 - 12:55
M2 matricák - Négyzetgyök
12:55 - 13:00
Franklin
13:00 - 13:20
Állatkerti sétány
13:20 - 13:35
Miss BG
13:35 - 13:45
Miss BG
13:45 - 14:00
Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.)
14:00 - 14:25
Agi Bagi
14:25 - 14:35
Charley az iskolában
14:35 - 14:40
Charley az iskolában
14:40 - 14:50
Sam, a tűzoltó
14:50 - 15:00
Sam, a tűzoltó
15:00 - 15:10
Tig és Leo
15:10 - 15:20
Go Diego! Go!
15:20 - 15:45
Szuper Négyes
15:45 - 16:03
nn
13:00 - 13:20
Franklin
m5
Európa kék szalagja, a Duna (Európa kék szalagja, a Duna , 2004)
11:40 - 12:15
A fekete város
12:15 - 13:20
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
13:20 - 14:00
Érettségi
14:00 - 14:35
Szólalj meg! - németül
14:35 - 14:40
Szólalj meg! - franciául
14:40 - 14:45
Szólalj meg! - olaszul
14:45 - 14:50
Szólalj meg! - spanyolul
14:50 - 14:55
Szólalj meg! - oroszul
14:55 - 15:00
Szólalj meg! - angolul
15:00 - 15:20
Eltűnő örökségek
15:20 - 15:50
Felsős
15:50 - 16:25
nn
12:15 - 13:20
A fekete város
Magyar 2
Mézga család különös kalandjai
12:00 - 12:30
Laura csillaga
12:30 - 12:40
Laura csillaga
12:40 - 12:55
M2 matricák - Négyzetgyök
12:55 - 13:00
Franklin
13:00 - 13:20
Állatkerti sétány
13:20 - 13:35
Miss BG
13:35 - 13:45
Miss BG
13:45 - 14:00
Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.)
14:00 - 14:25
Agi Bagi
14:25 - 14:35
Charley az iskolában
14:35 - 14:40
Charley az iskolában
14:40 - 14:50
Sam, a tűzoltó
14:50 - 15:00
Sam, a tűzoltó
15:00 - 15:10
Tig és Leo
15:10 - 15:20
Go Diego! Go!
15:20 - 15:45
Szuper Négyes
15:45 - 16:03
nn
13:00 - 13:20
Franklin
MegaMax
Chuck megoldja
11:40 - 12:05
Chuck megoldja
12:05 - 12:30
Táncakadémia
12:30 - 13:00
A Degrassi Gimi
13:00 - 13:30
Szörfsuli
13:30 - 14:00
The Avatars
14:00 - 14:25
The Avatars
14:25 - 14:50
Maggie és Bianca - Divatból jeles
14:50 - 15:15
Maggie és Bianca - Divatból jeles
15:15 - 15:40
Chuck megoldja
15:40 - 16:05
nn
13:00 - 13:30
A Degrassi Gimi
MEZZO
InterMezzo
11:00 - 12:30
Vasily Petrenko, Gautier Capuçon and the Oslo Philharmonic: Haydn and Tchaikovsky
12:30 - 14:05
The Orchestre de Chambre de Lausanne and Bertrand de Billy: Strauss, Martinu, Haydn
14:05 - 15:30
InterMezzo
15:30 - 17:45
nn
12:30 - 14:05
Vasily Petrenko, Gautier Capuçon and the Oslo Philharmonic: Haydn and Tchaikovsky
Hirdetési hely kiadó
MEZZOHD
InterMezzo
11:35 - 13:00
Mata Hari by Ted Brandsen, Dutch National Ballet
13:00 - 14:55
Tribute to Hans Van Manen, Dutch National Ballet, Festival de Danse de Montpellier
14:55 - 16:15
nn
13:00 - 14:55
Mata Hari by Ted Brandsen, Dutch National Ballet
Minimax
Mia és én
11:40 - 12:05
Barbie DreamHouse Adventures
12:05 - 12:30
Polly Pocket - Apró erő
12:30 - 12:55
Geronimo Stilton
12:55 - 13:20
Ranger Rob
13:20 - 13:32
Ranger Rob
13:32 - 13:45
Turbó Spuri
13:45 - 14:10
Ötös fogat - Kölyökzsaruk akcióban
14:10 - 14:35
Dinószakik
14:35 - 15:00
Állati küldetés
15:00 - 15:25
Masha és a medve
15:25 - 15:36
Masha és a medve
15:36 - 15:48
Masha és a medve
15:48 - 17:20
nn
12:55 - 13:20
Geronimo Stilton
Motors
nn
-
Mozi+
Én, a robot
09:50 - 12:10
Kommandó
12:10 - 14:10
Az árnyékember
14:10 - 16:10
nn
12:10 - 14:10
Kommandó
MR1-Kossuth
Déli harangszó
12:00 - 12:30
Közlekedés 12:33
12:30 - 12:35
Időjárás - Kossuth Rádió - 12:35
12:35 - 12:50
Vízállásjelentés
12:50 - 13:00
Krónika 13:00
13:00 - 13:30
Egy az Isten! - Az unitárius egyház félórája
13:30 - 14:00
Krónika 14:00
14:00 - 14:05
Márai Sándor: Napló 1943-1944
14:05 - 14:25
Rádiószínház - Zene délután
14:25 - 14:30
Krónika 14:30
14:30 - 15:00
Krónika 15:00
15:00 - 15:05
Sport hírek 15:08
15:05 - 15:10
Kalendárium
15:10 - 15:30
Jó napot, Magyarország!
15:30 - 16:30
nn
13:00 - 13:30
Krónika 13:00
MR2-Petőfi
Hírek - Petőfi Rádió 12:00
12:00 - 13:00
Hírek - Petőfi Rádió 13:00
13:00 - 14:00
Hírek - Petőfi Rádió 14:00
14:00 - 15:00
Hírek - Petőfi Rádió 15:00
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Hírek - Petőfi Rádió 13:00
MR3-Bartók
HÍREK RÁDIÓ - Bartók Rádió - 12:00
12:00 - 12:05
Népzene - Sebő
12:05 - 12:35
Koncert - Külső felvételek
12:35 - 13:35
Koncert - Külső felvételek
13:35 - 15:00
HÍREK RÁDIÓ - Dankó rádió - 15:00
15:00 - 15:05
Muzsikáló délután
15:05 - 17:00
nn
12:35 - 13:35
Koncert - Külső felvételek
MR4-Nemzetiségi
Déli harangszó
12:00 - 12:30
Három szólamra - beás
12:30 - 13:00
Ukrán nemzetiségi műsor
13:00 - 13:30
Nemzetiségek zenéje - hétköznap
13:30 - 14:00
Szerb nemzetiségi műsor
14:00 - 18:00
nn
13:00 - 13:30
Ukrán nemzetiségi műsor
MR5-Parlament
nn
08:00 -
Parlamenti közvetítés
MR6-Dankó
Déli harangszó
12:00 - 12:20
Dankó sport + időjárás
12:20 - 12:30
Jó ebédhez szól a nóta
12:30 - 13:00
HÍREK RÁDIÓ - Dankó rádió - 13:00
13:00 - 14:00
HÍREK RÁDIÓ - Dankó rádió - 14:00
14:00 - 15:00
HÍREK RÁDIÓ - Dankó rádió - 15:00
15:00 - 16:50
nn
13:00 - 14:00
HÍREK RÁDIÓ - Dankó rádió - 13:00
MTV Dance
Big Tunes!
09:00 - 15:00
Club Classics
15:00 - 17:00
nn
09:00 - 15:00
Big Tunes!
MTV Euro
M is for Music
12:00 - 13:00
Ex On The Beach
13:00 - 13:30
Ex On The Beach
13:30 - 14:00
A mi kis tetkónk
14:00 - 15:00
A mi kis tetkónk
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 13:30
Ex On The Beach
MTV Hits
Non-Stop Pop!
11:00 - 17:00
nn
11:00 - 17:00
Non-Stop Pop!
MTV Hungary
MTV 100% MUSIC
10:00 - 12:30
MTV THROWBACK
12:30 - 13:00
MTV TOP 10 CHILL OUT
13:00 - 14:00
MTV CHART SHOW
14:00 - 15:00
MTV 100% MUSIC
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
MTV TOP 10 CHILL OUT
MTV Live HD
MTV Crashes Coventry 2016: The...
12:00 - 12:45
MTV Live Stage: The Best Bits
12:45 - 13:30
No Doubt: World Stage
13:30 - 14:15
World Stage: MTV Spotlight @...
14:15 - 15:00
Chart Champions: No. 1 In The USA
15:00 - 16:30
nn
12:45 - 13:30
MTV Live Stage: The Best Bits
MTV Rocks
Biggest! Hottest! Loudest!
08:00 - 18:00
nn
08:00 - 18:00
Biggest! Hottest! Loudest!
Music Channel
News
12:00 - 12:02
Happy Hour
12:02 - 13:00
News
13:00 - 13:02
1 like FRESH
13:02 - 14:00
News
14:00 - 14:02
Magyar óra
14:02 - 15:00
News
15:00 - 15:02
Music ON
15:02 - 16:02
nn
13:02 - 14:00
1 like FRESH
Muzsika TV
Dallamokon át VII.
12:00 - 13:00
Frédy Show VI.
13:00 - 14:00
Kívánságpercek VI.
14:00 - 15:00
Klip Válogatás
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Frédy Show VI.
Nat Geo Wild
Vad Dél-Afrika
12:00 - 13:00
Oroszlánok oázisa
13:00 - 14:00
Oroszlánok oázisa
14:00 - 15:00
Oroszlánok oázisa
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Oroszlánok oázisa
Natgeo Wild HD
Vad Dél-Afrika
12:00 - 13:00
Oroszlánok oázisa
13:00 - 14:00
Oroszlánok oázisa
14:00 - 15:00
Oroszlánok oázisa
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Oroszlánok oázisa
National Geographic HD
Légikatasztrófák
12:00 - 13:00
Légikatasztrófák
13:00 - 14:00
Garázs varázs
14:00 - 15:00
Autómágusok
15:00 - 16:30
nn
13:00 - 14:00
Légikatasztrófák
Nautical Channel HD
Dangerous Waters
12:00 - 13:00
Kitesurf Odyssey 2017
13:00 - 14:00
The Voyage Of Ghibellina
14:00 - 14:30
World Kiteboarding League 2017
14:30 - 15:00
America's Cup 35 Insight
15:00 - 15:30
RC44 Championship Tour 2017
15:30 - 16:30
nn
13:00 - 14:00
Kitesurf Odyssey 2017
Nick Jr.
Láng és a szuperverdák
11:45 - 12:10
Rusty Rendbehozza
12:10 - 12:40
Bubbi Guppik
12:40 - 13:00
Béci és Réci
13:00 - 13:15
Szuper Szárny
13:15 - 13:45
Mancs őrjárat
13:45 - 14:10
Mancs őrjárat
14:10 - 14:25
Dóra, a nagy felfedező
14:25 - 14:41
Amikor Henry találkozott?
14:41 - 14:46
Amikor Henry találkozott?
14:46 - 15:10
Max és Ruby
15:10 - 15:30
Peppa malac
15:30 - 15:35
Peppa malac
15:35 - 15:45
Hókusz-pókusz!
15:45 - 16:15
nn
13:00 - 13:15
Béci és Réci
Nickelodeon
A Thunderman család
11:50 - 12:15
A Thunderman család
12:15 - 12:45
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
12:45 - 13:10
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
13:10 - 13:35
Game Shakers
13:35 - 14:00
Game Shakers
14:00 - 14:25
Frankie vagyok
14:25 - 14:55
A Lármás család
14:55 - 15:05
A Lármás család
15:05 - 15:20
Tündéri keresztszülők
15:20 - 15:50
Veszélyes Henry
15:50 - 16:15
nn
12:45 - 13:10
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
ORT1
Vremja pokazhet
10:15 - 13:00
Novosti
13:00 - 13:15
Davaj pozhenimsja!
13:15 - 14:00
Muzhskoe / ZHenskoe
14:00 - 15:00
Vremja pokazhet
15:00 - 16:25
nn
13:00 - 13:15
Novosti
OzoneTv
Raktárvadászok
11:30 - 12:05
Egyenlítő
12:05 - 13:00
OzoneUtazás: Japán
13:00 - 14:00
Magyarország madártávlatból Nógrád
14:00 - 15:00
Attenborough csodái
15:00 - 15:30
Az okos utazó
15:30 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
OzoneUtazás: Japán
Paramount Channel
Vadászat a Vörös Októberre
09:20 - 12:15
Amerikába jöttem
12:15 - 14:45
Hivatali patkányok
14:45 - 16:40
nn
12:15 - 14:45
Amerikába jöttem
Pax TV
Joyce Meyer tanítása
12:00 - 12:30
Istentisztelet a Golgota Keresztény Gyülekezet Központjából
12:30 - 14:00
1Korintus
14:00 - 15:00
Bibliai emberek
15:00 - 15:35
Örömmel várom
15:35 - 17:20
nn
12:30 - 14:00
Istentisztelet a Golgota Keresztény Gyülekezet Központjából
Playboy TV
AMATEUR GIRLS
11:57 - 12:24
JAZMIN_S_TOUCH
12:24 - 12:49
ARCADE
12:49 - 13:16
BADASS
13:16 - 13:46
FOURSOME
13:46 - 14:19
EPISODE 6 - TRAVELLING THE WORLD
14:19 - 14:43
FROM BEYOND
14:43 - 15:37
MASHA KALISY
15:37 - 15:47
SEXY GIRLS NEXT DOOR
15:47 - 15:51
EP 2- Through Their Eyes, QUENTIN
15:51 - 16:18
nn
12:49 - 13:16
ARCADE
Prime
A klinika
11:25 - 12:25
Hegyi doktor - Újra rendel
12:25 - 13:30
Hegyi doktor - Újra rendel
13:30 - 14:30
A klinika
14:30 - 15:30
Charly, majom a családban
15:30 - 16:35
nn
12:25 - 13:30
Hegyi doktor - Újra rendel
Private TV
15 Extra Hairy Bush
10:40 - 12:10
Teen Couples 3
12:10 - 14:05
MILF On MILF Sex
14:05 - 15:35
Filthy Webcammers
15:35 - 17:55
nn
12:10 - 14:05
Teen Couples 3
PRO 7
2 Broke Girls(2 . 0 ..)
12:00 - 12:30
2 Broke Girls(2 . 1 ..)
12:30 - 12:55
Mom(2 . 1 ..)
12:55 - 13:25
Two and a Half Men(11 . 10 ..)
13:25 - 13:50
Two and a Half Men(11 . 11 ..)
13:50 - 14:15
Two and a Half Men(11 . 12 ..)
14:15 - 14:40
The Middle(3 . 13 ..)
14:40 - 15:10
The Middle(3 . 14 ..)
15:10 - 15:35
The Big Bang Theory(2 . 19 ..)
15:35 - 16:05
nn
12:55 - 13:25
Mom(2 . 1 ..)
Rai 1
La prova del cuoco
11:30 - 13:30
TELEGIORNALE
13:30 - 14:00
Vieni da Me
14:00 - 15:40
Il Paradiso delle Signore - Daily Assoluta
15:40 - 16:30
nn
11:30 - 13:30
La prova del cuoco
Redlight HD
Irresistibly Hot
10:37 - 12:38
The Asian Connection
12:38 - 14:19
A Hose For Her Big Fire
14:19 - 14:36
Ravishing Babe And A Rolls Royce
14:36 - 15:01
Sexy Rider
15:01 - 15:20
Tanned Brunette Posing Naked
15:20 - 15:34
Blonde Babe Playing With Her Pussy
15:34 - 15:49
Exotic Babe Naked With Ferrari
15:49 - 16:20
nn
12:38 - 14:19
The Asian Connection
RTL
Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal
12:00 - 14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
14:00 - 15:00
Meine Geschichte - Mein Leben
15:00 - 17:00
nn
12:00 - 14:00
Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal
RTL Gold
Mónika
12:00 - 13:00
Mónika
13:00 - 13:55
Anikó Show
13:55 - 14:55
Láncra vert szerelem
14:55 - 17:00
nn
13:00 - 13:55
Mónika
RTL Spike
Top Gear
10:55 - 12:10
Csillagkapu - Atlantisz
12:10 - 13:00
Csillagkapu - Atlantisz
13:00 - 14:00
Star Trek - Enterprise
14:00 - 15:00
Star Trek - Enterprise
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Csillagkapu - Atlantisz
RTL+
Baywatch
11:35 - 12:35
Csengetett, Mylord?
12:35 - 13:40
Mr. Bean
13:40 - 14:15
Benny Hill Show
14:15 - 15:00
Éjjel-Nappal Budapest
15:00 - 16:55
nn
12:35 - 13:40
Csengetett, Mylord?
RTL2
Die Geissens(. 8 ..)
12:00 - 13:05
Die Geissens(. 9 ..)
13:05 - 14:05
Köln 50667(. 1530 ..)
14:05 - 15:05
Berlin - Tag & Nacht(. 1859 ..)
15:05 - 16:05
nn
13:05 - 14:05
Die Geissens(. 9 ..)
SAT 1
Anwälte im Einsatz
12:00 - 13:00
Anwälte im Einsatz
13:00 - 14:00
Auf Streife
14:00 - 15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Anwälte im Einsatz
Sláger TV
Retro TV
12:00 - 12:55
Teleshop
12:55 - 14:00
Délutáni vigadó
14:00 - 15:40
Ékszer TV
15:40 - 16:30
nn
12:55 - 14:00
Teleshop
Smile of a Child
Chubby Cubbies
12:00 - 12:30
The Adventures of Skippy
12:30 - 13:00
Grandfather Reads
13:00 - 13:30
Adventures in Booga Booga Land With Marty and Gerard
13:30 - 14:00
Tune Time
14:00 - 14:30
Kids Like You
14:30 - 15:00
Creation's Creatures
15:00 - 15:30
Miss Charity's Diner
15:30 - 16:30
nn
13:00 - 13:30
Grandfather Reads
Sony Max
Szerelemre várva
11:15 - 12:15
Míg a halál el nem választ
12:15 - 12:40
Míg a halál el nem választ
12:40 - 13:10
Az élet csajos oldala
13:10 - 13:35
Az élet csajos oldala
13:35 - 14:05
Amerikai mesterszakács junior
14:05 - 15:05
Amerikai mesterszakács
15:05 - 17:00
nn
12:40 - 13:10
Míg a halál el nem választ
Sony Movie Channel
Flash - A Villám
11:40 - 12:40
Igazából mennyország
12:40 - 14:40
Pomponsrácok
14:40 - 16:35
nn
12:40 - 14:40
Igazából mennyország
Sorozat+
Elif - A szeretet útján
11:35 - 12:40
Elif - A szeretet útján
12:40 - 13:45
Columbo
13:45 - 15:40
Szeress most!
15:40 - 16:40
nn
12:40 - 13:45
Elif - A szeretet útján
Spektrum
A pillangó-hatás
11:50 - 12:20
Rejtélyes világunk
12:20 - 12:50
A 2. világháború HD-ben
12:50 - 13:55
A Windsor-ház asszonyai
13:55 - 14:55
Őfelsége szolgálatában
14:55 - 15:55
Gyárlátogatás
15:55 - 17:05
nn
12:50 - 13:55
A 2. világháború HD-ben
Spektrum HD
A pillangó-hatás
11:50 - 12:20
Rejtélyes világunk
12:20 - 12:50
A 2. világháború HD-ben
12:50 - 13:55
A Windsor-ház asszonyai
13:55 - 14:55
Őfelsége szolgálatában
14:55 - 15:55
Gyárlátogatás
15:55 - 17:05
nn
12:50 - 13:55
A 2. világháború HD-ben
Spektrum Home
Tengerparti otthonok
11:30 - 12:30
Térnyerők Extra
12:30 - 13:00
Régi idők új otthonai
13:00 - 14:00
DTK: Elviszlek magammal
14:00 - 14:30
Hugh mesterhármasa
14:30 - 15:00
Nagyratörő tervek
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Régi idők új otthonai
Spíler Extra
A világ legerősebb emberei 2018
06:45 - 18:00
nn
06:45 - 18:00
A világ legerősebb emberei 2018
Spíler1 TV
Zálogcsillagok II.
11:55 - 12:25
Zálogcsillagok II.
12:25 - 12:55
Drónok háborúja
12:55 - 14:05
Újjáépítők II.
14:05 - 15:05
Top Gear X.
15:05 - 16:10
nn
12:55 - 14:05
Drónok háborúja
Spíler2 TV
A rombolók I.
11:45 - 12:15
A rombolók I.
12:15 - 12:45
Zsarulesen III.
12:45 - 13:15
Zsarulesen III.
13:15 - 13:55
Pedig jó ötletnek tűnt III.
13:55 - 14:30
Pedig jó ötletnek tűnt III.
14:30 - 15:00
Állítólag... VI.
15:00 - 17:00
nn
12:45 - 13:15
Zsarulesen III.
Sport1
A Bundesliga csapatai - Hoffenheim
12:00 - 12:15
Kékek. A Mol-Pick Szeged hivatalos klubtévéje
12:15 - 12:45
Trash Talk
12:45 - 14:15
NBA
14:15 - 17:15
nn
12:45 - 14:15
Trash Talk
Sport2
Televíziós vásárlás
11:15 - 12:15
Aerosport
12:15 - 12:30
NFL
12:30 - 19:30
nn
12:30 - 19:30
NFL
Story4
Televíziós vásárlási műsorablak
11:35 - 12:50
A szerelem vihara
12:50 - 13:55
Csendőrsztorik Toszkánában
13:55 - 15:15
Televíziós vásárlási műsorablak
15:15 - 16:25
nn
12:50 - 13:55
A szerelem vihara
Super Rtl
Go Wild! - Mission Wildnis(. 40 ..)
11:55 - 12:15
fragFINN(. 9 ..)
12:15 - 12:20
Trolls - Die Party geht weiter!(. 9 ..)
12:20 - 12:45
Friends(. 15 ..)
12:45 - 13:10
Spirit: wild und frei(. 32 ..)
13:10 - 13:35
Die Tom und Jerry Show
13:35 - 14:05
Inspector Gadget(. 36 ..)
14:05 - 14:35
Bugs Bunny & Looney Tunes
14:35 - 14:55
Dragons - Die Wächter von Berk(. 24 ..)
14:55 - 15:20
ALVINNN!!! und die Chipmunks(. 20 ..)
15:20 - 15:45
Trolljäger - Geschichten aus Arcadia(. 24 ..)
15:45 - 16:10
nn
12:45 - 13:10
Friends(. 15 ..)
The History HD
Amerikai kincskeresők
11:50 - 12:45
Texasi raktárháborúk
12:45 - 13:15
Texasi raktárháborúk
13:15 - 13:45
Raktár-háborúk
13:45 - 14:15
Raktár-háborúk
14:15 - 14:40
Raktár-háborúk
14:40 - 15:10
Tűzben edzett
15:10 - 16:10
nn
12:45 - 13:15
Texasi raktárháborúk
TLC
Feleségtársak
12:00 - 13:00
Feleségtársak
13:00 - 14:00
Élet 250 kiló felett - mi történt velük?
14:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Feleségtársak
Tolnatáj TV
Képújság
08:00 - 17:30
nn
08:00 - 17:30
Képújság
Travel Channel
Költözzünk lakókocsiba!
12:00 - 12:30
Költözzünk lakókocsiba!
12:30 - 13:00
Építkezés Alaszkában
13:00 - 14:00
Építkezés a világ végén: Földház Montanában
14:00 - 15:00
Texasi házcserebere
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Építkezés Alaszkában
Travel Channel HD
Költözzünk lakókocsiba!
12:00 - 12:30
Költözzünk lakókocsiba!
12:30 - 13:00
Építkezés Alaszkában
13:00 - 14:00
Építkezés a világ végén: Földház Montanában
14:00 - 15:00
Texasi házcserebere
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Építkezés Alaszkában
TV Paprika
Justine trópusi finomságai
12:00 - 12:30
Martha Stewart - Sütivilág
12:30 - 13:00
River Cottage Ausztrália
13:00 - 14:00
Mi van a hűtőben?
14:00 - 14:30
Bocuse d'Or - Aranyséf
14:30 - 15:00
Justine hétköznapi finomságai
15:00 - 15:25
Justine hétköznapi finomságai
15:25 - 15:50
John Torode: Ázsia ízei
15:50 - 16:20
nn
13:00 - 14:00
River Cottage Ausztrália
TV4
Álom és szerelem: Katie Fforde - Világítótorony kilátással
11:45 - 13:40
Álomhotel - Seychelle-szigetek
13:40 - 15:35
Doc Martin
15:35 - 16:40
nn
11:45 - 13:40
Álom és szerelem: Katie Fforde - Világítótorony kilátással
TV5
Tout le monde veut prendre sa place
11:44 - 12:27
Merci professeur !
12:27 - 12:30
Les plus beaux treks de france
12:30 - 13:22
Portraits
13:22 - 13:30
Le journal de la rtbf
13:30 - 14:00
Ca?n(4 . 2 ..)
14:00 - 14:53
Ca?n(4 . 3 ..)
14:53 - 15:49
Mati?re grise express
15:49 - 16:22
nn
12:30 - 13:22
Les plus beaux treks de france
TVE
La Manana
10:00 - 13:25
Torres En La Cocina
13:25 - 13:55
Aqui La Tierra
13:55 - 14:30
Corazon
14:30 - 15:00
Telediario 1? Edición
15:00 - 16:15
nn
10:00 - 13:25
La Manana
VH1
Hits Don't Lie
11:00 - 13:00
We Love The: 00s
13:00 - 15:00
Guess The Year
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 15:00
We Love The: 00s
VH1 Classic
Smells Like The 90s
11:00 - 17:00
nn
11:00 - 17:00
Smells Like The 90s
Viasat Explorer
A falakók
11:40 - 12:25
Jeges vizek cowboyai
12:25 - 13:10
Jeges vizek cowboyai
13:10 - 14:00
Szuperautó épül
14:00 - 14:50
Szuperautó épül
14:50 - 15:40
Ausztrál aranyásók
15:40 - 16:25
nn
12:25 - 13:10
Jeges vizek cowboyai
Viasat History
Tiltott történelem
12:00 - 12:50
A változékony Föld
12:50 - 13:45
Háborús hulladék
13:45 - 14:35
Őrült találmányok
14:35 - 15:05
Őrült találmányok
15:05 - 15:35
A felhők inka urai
15:35 - 16:40
nn
12:50 - 13:45
A változékony Föld
Viasat Nature
A változékony Föld
12:00 - 12:55
Vulkánok világában
12:55 - 13:50
Paul O'Grady és kutyái
13:50 - 14:15
A kutya legjobb barátja
14:15 - 14:40
A kutya legjobb barátja
14:40 - 15:10
Chris Humfrey a vadállatok között
15:10 - 15:40
Chris Humfrey a vadállatok között
15:40 - 16:15
nn
12:55 - 13:50
Vulkánok világában
Viasat Nature/History HD
Bolygónk - Európa és azon túl
11:10 - 12:05
Kölyökállatkert
12:05 - 12:35
Az állatkert titkos élete
12:35 - 13:25
A katasztrófa-naplók 2015
13:25 - 14:20
Galápagos
14:20 - 15:15
Sirga megmentése
15:15 - 16:10
nn
12:35 - 13:25
Az állatkert titkos élete
Viasat6
Jim szerint a világ
11:40 - 12:05
Jim szerint a világ
12:05 - 12:35
Jóbarátok
12:35 - 13:05
Jóbarátok
13:05 - 13:35
Jóbarátok
13:35 - 14:05
Jóbarátok
14:05 - 14:35
A Simpson család
14:35 - 15:05
Bob Burger Falodája
15:05 - 15:35
Bob Burger Falodája
15:35 - 16:05
nn
13:05 - 13:35
Jóbarátok
Vox
Shopping Queen
12:00 - 13:00
Zwischen Tüll und Tränen
13:00 - 14:00
Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn?
14:00 - 15:00
Shopping Queen
15:00 - 17:00
nn
13:00 - 14:00
Zwischen Tüll und Tränen
ZDF
heute
12:00 - 12:10
drehscheibe
12:10 - 13:00
ARD-Mittagsmagazin
13:00 - 14:00
heute - in Deutschland
14:00 - 14:15
Die Küchenschlacht
14:15 - 15:00
heute Xpress
15:00 - 15:05
Bares für Rares
15:05 - 16:10
nn
13:00 - 14:00
ARD-Mittagsmagazin
Zenebutik
Zenebutik Gála II.
11:50 - 12:50
Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora
12:50 - 13:50
Kívánságpiac Márióval III.
13:50 - 14:20
Minden napra Dáridó
14:20 - 14:50
A Zenebutik bemutatja
14:50 - 15:50
Az ének iskolája Best Of I.
15:50 - 16:20
nn
12:50 - 13:50
Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora
A csatornák a mûsorváltoztatás jogát fenntartják! A portál üzemeltetõje semmiféle felelõsséget nem vállal a weboldalon megjelentetett hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért!