TvMustra logo
Twitter Live Google Plus Megosztás:
BLOG CSATORNÁK HIRDETÉS & MARKETING

Online tv-műsor-újság
186 Csatorna

tv műsor

kínálata egy helyen
Ajánló
19:05
Fókusz
19:15
Exatlon Hungary
21:00
Oltári nő
19:05
NCIS: Los Angeles
Minden kategória
Filmek
Gyerekeknek
Sport
Természet
Zene
Ma, Márc 22.
23:00
22:00
23:00
00:00
01:00
Magyar 1
HÍRADÓ
22:00 - 22:30
Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35
Ma éjjel
22:35 - 23:00
HÍRADÓ
23:00 - 23:15
Időjárás-jelentés
23:15 - 23:30
NÉMET NYELVŰ HÍREK
23:30 - 23:35
OROSZ NYELVŰ HÍREK
23:35 - 23:45
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
23:45 - 23:50
Ma éjjel
23:50 - 00:00
Himnusz
00:00 - 00:15
Ma éjszaka
00:15 - 01:05
Ma éjszaka
01:05 - 03:00
nn
23:15 - 23:30
Időjárás-jelentés
RTL Klub
Doktor Murphy
21:50 - 22:50
Doktor Murphy
22:50 - 23:50
RTL Híradó - Késő esti kiadás
23:50 - 00:30
Gyertek át!
00:30 - 01:50
Tekken
01:50 - 03:30
nn
22:50 - 23:50
Doktor Murphy
TV2
Curtis - Tiszta lappal
21:45 - 22:50
Az Útvesztő: Tűzpróba
22:50 - 01:45
Tények Extra
01:45 - 02:10
nn
22:50 - 01:45
Az Útvesztő: Tűzpróba
Viasat 3
Oltári nő
21:00 - 23:30
Anyák elszabadulva
23:30 - 01:20
Döglött akták
01:20 - 02:15
nn
21:00 - 23:30
Oltári nő
RTL 2 (Magyar)
Éjjel-Nappal Budapest
21:30 - 22:45
Showder Klub - Best of
22:45 - 23:45
Anyák gyöngye
23:45 - 00:15
A gyanú árnyékában
00:15 - 01:15
A gyanú árnyékában
01:15 - 02:15
nn
22:45 - 23:45
Showder Klub - Best of
Super TV2
A kabalapasi
21:00 - 23:15
Üvegtigris 3.
23:15 - 01:45
Csapdába csalva
01:45 - 02:20
nn
23:15 - 01:45
Üvegtigris 3.
m3
Homburg hercege
21:40 - 23:50
Kincsestár
23:50 - 01:10
Századfordító magyarok
01:10 - 02:05
nn
21:40 - 23:50
Homburg hercege
HBO
Négy szoba
21:35 - 23:15
Űrvihar
23:15 - 01:10
Gyémánthajsza
01:10 - 02:45
nn
23:15 - 01:10
Űrvihar
AXN
Skorpió - Agymenők akcióban
21:55 - 22:50
Bad Boys - Mire jók a rosszfiúk?
22:50 - 01:10
Skorpió - Agymenők akcióban
01:10 - 02:40
nn
22:50 - 01:10
Bad Boys - Mire jók a rosszfiúk?
National Geographic
Free Solo - Mászókötél nélkül
21:00 - 23:00
Sztálingrád
23:00 - 00:00
A Harmadik Birodalom építményei: A keleti front
00:00 - 01:00
Hitler utolsó éve
01:00 - 02:48
nn
23:00 - 00:00
Sztálingrád
Bonum TV
Programajánló
21:48 - 22:10
Délelőtt
22:10 - 00:45
bonum hírek, időjárás
00:45 - 00:48
Programajánló
00:48 - 01:00
bonum anno, archív magazin
01:00 - 02:45
nn
22:10 - 00:45
Délelőtt
m4
Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
21:30 - 22:30
Sporthíradó
22:30 - 23:00
UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező
23:00 - 00:55
Labdarúgó közvetítés
00:55 - 02:50
nn
23:00 - 00:55
UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező
Epic Drama
Oxfordi gyilkosságok
21:00 - 22:30
Miss Fisher rejtélyes esetei
22:30 - 23:25
A pestis
23:25 - 00:30
Kémek küldetése
00:30 - 01:15
Kémek küldetése
01:15 - 02:45
nn
22:30 - 23:25
Miss Fisher rejtélyes esetei
360TuneBox
bounce
22:00 - 23:00
bounce
23:00 - 00:00
Fresh Out The Box
00:00 - 01:00
Fresh Out The Box
01:00 - 03:00
nn
23:00 - 00:00
bounce
3Sat
ZIB 2
22:00 - 22:25
Zero Dark Thirty
22:25 - 00:55
Zapp
00:55 - 01:25
10 vor 10
01:25 - 01:55
extra 3 Spezial - Das Beste
01:55 - 02:25
nn
22:25 - 00:55
Zero Dark Thirty
Al Jazeera
Newshour
22:00 - 23:00
News Live
23:00 - 23:30
Counting the Cost
23:30 - 00:00
Newshour
00:00 - 01:00
News Live
01:00 - 01:30
Inside Story
01:30 - 03:00
nn
23:00 - 23:30
News Live
AMC
Inferno
21:00 - 22:50
Machete gyilkol
22:50 - 01:00
Végzetes kitérő
01:00 - 02:40
nn
22:50 - 01:00
Machete gyilkol
Animal Planet
A második esély
21:55 - 22:50
Kína utolsó elefántjai
22:50 - 23:45
Amanda, az állatmentő
23:45 - 00:40
Csendes szörnyetegek
00:40 - 01:35
Pillantás egy cápa szájába
01:35 - 02:25
nn
22:50 - 23:45
Kína utolsó elefántjai
Animal Planet HD
A második esély
21:55 - 22:50
Kína utolsó elefántjai
22:50 - 23:45
Amanda, az állatmentő
23:45 - 00:40
Csendes szörnyetegek
00:40 - 01:35
Pillantás egy cápa szájába
01:35 - 02:25
nn
22:50 - 23:45
Kína utolsó elefántjai
ARD1
Tatort: Die Wahrheit
22:00 - 23:30
Mordkommission Istanbul - Transit
23:30 - 01:00
Tagesschau
01:00 - 01:10
Praxis mit Meerblick - Auf zu neuen Ufern
01:10 - 02:43
nn
22:00 - 23:30
Tatort: Die Wahrheit
Arte
Brecht 2 ./. 1
21:45 - 23:20
Brecht und das Berliner Ensemble
23:20 - 00:15
Tracks
00:15 - 01:00
Imany - Konzert im Pariser Olympia
01:00 - 02:15
nn
23:20 - 00:15
Brecht und das Berliner Ensemble
ATV
Jakupcsek plusz
21:15 - 22:15
ATV Híradó
22:15 - 22:45
Világhíradó
22:45 - 23:00
Hazahúzó
23:00 - 00:00
700-as klub
00:00 - 00:35
Élő építészet - 100 híres épület a világból
00:35 - 00:45
Kultúrtipp
00:45 - 00:55
Egyenes beszéd
00:55 - 02:45
nn
23:00 - 00:00
Hazahúzó
ATV SPIRIT
Egyenes beszéd
22:00 - 23:00
Jakupcsek plusz
23:00 - 00:00
Világhíradó
00:00 - 00:15
ATV Spirit Híradó
00:15 - 00:45
700-as klub
00:45 - 01:50
Egyenes beszéd
01:50 - 02:55
nn
23:00 - 00:00
Jakupcsek plusz
Baby TV
Dreamy Nights
22:00 - 22:30
Dreamy Nights
22:30 - 23:00
Dreamy Nights
23:00 - 23:30
Dreamy Nights
23:30 - 00:00
Dreamy Nights
00:00 - 00:30
Moon and Stars
00:30 - 01:00
BabyTV's night time melodies
01:00 - 01:30
Sweet Dreams
01:30 - 02:30
nn
23:00 - 23:30
Dreamy Nights
Babyfirst
A Dreamy Journe
19:00 - 00:00
Sweet Dreams
00:00 - 05:00
nn
19:00 - 00:00
A Dreamy Journe
BBC Earth
Extrém időjárás: A túlélők
22:00 - 22:50
Élet a fagypont alatt
22:50 - 23:35
Halálos vihar
23:35 - 00:25
Élet a Spitzbergákon
00:25 - 01:15
A húsevés hatásai
01:15 - 02:10
nn
22:50 - 23:35
Élet a fagypont alatt
BBC Entertainment
Legacy
22:00 - 23:30
Josh
23:30 - 00:00
Inside No. 9
00:00 - 00:30
Live at the Apollo
00:30 - 01:15
Alan Carr: Chatty Man
01:15 - 02:30
nn
22:00 - 23:30
Legacy
Boomerang
Grizzy és a lemmingek
21:23 - 22:30
Pat, a kutya
22:30 - 22:37
Pat, a kutya
22:37 - 22:44
Pat, a kutya
22:44 - 22:55
Pat, a kutya
22:55 - 23:02
Pat, a kutya
23:02 - 23:09
Pat, a kutya
23:09 - 00:15
Grizzy és a lemmingek
00:15 - 00:21
Grizzy és a lemmingek
00:21 - 00:28
Grizzy és a lemmingek
00:28 - 00:34
Grizzy és a lemmingek
00:34 - 00:41
Grizzy és a lemmingek
00:41 - 00:47
Grizzy és a lemmingek
00:47 - 00:50
A Happó család
00:50 - 01:40
Pat, a kutya
01:40 - 01:47
Pat, a kutya
01:47 - 01:54
Pat, a kutya
01:54 - 02:07
nn
23:09 - 00:15
Pat, a kutya
Brazzers TV Europe
The Spanish Spinner
22:00 - 22:20
Mommy Issues: Part 1
22:20 - 22:46
Stay Away From My Daughter
22:46 - 23:11
Mia Gets Closer
23:11 - 23:34
The Mother Of All Seductions
23:34 - 00:00
Ebony Beauty Empties Cabbie's Balls
00:00 - 00:21
Thankful For Madison
00:21 - 00:45
Sticky Fingers
00:45 - 01:09
Porn Star Sex Tips 2
01:09 - 01:32
The Allure Of Azure
01:32 - 01:55
Slip And Slide Into My Ass
01:55 - 02:18
nn
23:11 - 23:34
Mia Gets Closer
Cartoon Network
Angelo rulez
21:55 - 22:05
Angelo rulez
22:05 - 22:20
Angelo rulez
22:20 - 22:30
Angelo rulez
22:30 - 22:50
LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
22:50 - 23:20
LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
23:20 - 23:50
Gumball csodálatos világa
23:50 - 00:00
Gumball csodálatos világa
00:00 - 00:10
Gumball csodálatos világa
00:10 - 00:25
Gumball csodálatos világa
00:25 - 00:35
Gumball csodálatos világa
00:35 - 00:45
Gumball csodálatos világa
00:45 - 00:54
Gumball csodálatos világa
00:54 - 01:05
Angelo rulez
01:05 - 01:15
Angelo rulez
01:15 - 01:30
Angelo rulez
01:30 - 01:40
Angelo rulez
01:40 - 01:50
Angelo rulez
01:50 - 02:15
nn
23:20 - 23:50
LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
CBS Reality
Hidegvérrel
21:50 - 22:40
Gyilkos feleségek
22:40 - 23:30
48 óra
23:30 - 00:25
Dog és Beth: Forró nyomon
00:25 - 01:15
Nyomozó orvosok
01:15 - 01:40
Hidegvérrel
01:40 - 02:30
nn
22:40 - 23:30
Gyilkos feleségek
Cinemax
Szicíliai kísértettörténet
20:00 - 22:05
Puzzle
22:05 - 23:50
A lankadatlan - A Dewey Cox sztori
23:50 - 01:25
Méhbosszú
01:25 - 02:55
nn
22:05 - 23:50
Puzzle
Cinemax 2
A cukrász
20:30 - 22:20
Limonádé
22:20 - 23:50
Én és a mostohám
23:50 - 01:50
Éjszaka Tunéziában
01:50 - 03:30
nn
22:20 - 23:50
Limonádé
Comedy Central
Comedy Club - Fábry Sándor: A vietnami balzsam
21:00 - 22:30
Heti Dörgés Villám Gézával
22:30 - 23:00
Family Guy
23:00 - 23:30
South Park
23:30 - 00:00
South Park
00:00 - 00:30
Broad City
00:30 - 01:00
Broad City
01:00 - 01:30
Heti Dörgés Villám Gézával
01:30 - 02:20
nn
23:00 - 23:30
Family Guy
Comedy Central Family
Mike és Molly
22:00 - 22:30
Mike és Molly
22:30 - 23:00
Mike és Molly
23:00 - 23:30
Anyám borogass
23:30 - 00:00
Anyám borogass
00:00 - 00:30
Anyám borogass
00:30 - 01:00
Új csaj
01:00 - 01:30
Új csaj
01:30 - 02:20
nn
23:00 - 23:30
Mike és Molly
Cool TV
A mi kis falunk
21:30 - 22:30
Gyilkos elmék
22:30 - 23:30
Gyilkos elmék
23:30 - 00:30
Rejtjelek
00:30 - 01:30
Gyilkos elmék
01:30 - 02:30
nn
22:30 - 23:30
Gyilkos elmék
D1
A kullancs
21:05 - 22:30
Szombat esti koncertfilm
22:30 - 00:05
Iskolatévé
00:05 - 00:45
Tudásteszt
00:45 - 07:00
nn
22:30 - 00:05
Szombat esti koncertfilm
Da Vinci Tv
Ultimate Aurora
22:00 - 23:00
A vírusvideók tudománya
23:00 - 23:30
A zöld árnyalatai
23:30 - 00:00
Használd az agyadat
00:00 - 00:20
Öregedj velem
00:20 - 01:00
Ultimate Aurora
01:00 - 02:20
nn
23:00 - 23:30
A vírusvideók tudománya
DIGI Animal World
Egy tengeri szörny halála
21:50 - 22:45
Árvaház a vadonban
22:45 - 23:10
A természet húsz mesterműve
23:10 - 23:40
Felfedezőúton a kertben
23:40 - 00:10
Gepárd naplók
00:10 - 07:00
nn
23:10 - 23:40
A természet húsz mesterműve
DIGI Life
Angola elfeledett törzsei
22:00 - 22:55
Csajos bulik
22:55 - 23:40
Irán - az új generáció
23:40 - 00:15
Klíma küldetés
00:15 - 01:10
Napi egy dollárért
01:10 - 02:05
nn
22:55 - 23:40
Csajos bulik
DIGI Sport 1
Tenisz
16:00 - 00:00
Tenisz
00:00 - 03:00
nn
16:00 - 00:00
Tenisz
DIGI Sport 1 HD
Tenisz
16:00 - 00:00
Tenisz
00:00 - 03:00
nn
16:00 - 00:00
Tenisz
DIGI Sport 2
Tenisz
22:00 - 01:00
Sport 24
01:00 - 01:15
Labdarúgás
01:15 - 03:05
nn
22:00 - 01:00
Tenisz
DIGI Sport 2 HD
Tenisz
22:00 - 01:00
Sport 24
01:00 - 01:15
Labdarúgás
01:15 - 03:05
nn
22:00 - 01:00
Tenisz
DIGI Sport 3
Kosárlabda
20:25 - 22:20
Sport 24
22:20 - 22:35
Kosárlabda
22:35 - 07:00
nn
22:35 - 07:00
Kosárlabda
DIGI Sport 3 HD
Kosárlabda
20:25 - 22:20
Sport 24
22:20 - 22:35
Kosárlabda
22:35 - 07:00
nn
22:35 - 07:00
Kosárlabda
DIGI World
Titkok a tenger mélyén
22:00 - 22:55
Rejtélyes skót gyilkosságok
22:55 - 23:45
Tájak, aromák - Ruanda
23:45 - 00:35
Földünk fura csodái
00:35 - 01:30
Történelmi otthonok
01:30 - 02:25
nn
22:55 - 23:45
Rejtélyes skót gyilkosságok
Discovery Channel
Illegális gyorsulási versenyek
22:00 - 23:00
Monumentális történelem
23:00 - 00:00
Expedíció az ismeretlenbe
00:00 - 01:00
Ne próbáld ki otthon!
01:00 - 03:00
nn
23:00 - 00:00
Monumentális történelem
Discovery HD Showcase
Bigfoot nyomában
21:45 - 22:30
Majdnem megúsztam...
22:30 - 23:15
Tortakirály
23:15 - 23:40
Tortakirály
23:40 - 00:00
A jövő energiája
00:00 - 00:45
Nick Baker bizarr teremtményei
00:45 - 01:30
Aranyláz Alaszkában
01:30 - 02:15
nn
23:15 - 23:40
Tortakirály
Discovery Science
Mi baj lehetne?
21:50 - 22:40
Hogyan csinálják?
22:40 - 23:05
Hogyan készült?
23:05 - 23:30
Mérnöki műtárgyak
23:30 - 00:20
Így működik a Világegyetem
00:20 - 01:10
Mérnökzseni születik
01:10 - 02:48
nn
23:05 - 23:30
Hogyan készült?
Discovery Turbo Xtra
Sivatagi autókirályok
21:35 - 22:25
Klasszikus autók nyomában
22:25 - 22:50
Klasszikus autók nyomában
22:50 - 23:10
Feltámad a vas
23:10 - 00:00
Kindig Customs
00:00 - 00:45
Amcsi motorok
00:45 - 01:35
Újjáépítők
01:35 - 02:20
nn
23:10 - 00:00
Feltámad a vas
Disney Channel
Phineas és Ferb S1 Splits
21:55 - 22:05
Milo Murphy törvénye
22:05 - 22:35
Milo Murphy törvénye
22:35 - 23:05
Milo Murphy törvénye
23:05 - 23:35
Milo Murphy törvénye
23:35 - 00:05
Violetta
00:05 - 00:55
Evermoor titkai
00:55 - 01:15
Binny és a szellem
01:15 - 01:40
Binny és a szellem
01:40 - 02:05
nn
23:05 - 23:35
Milo Murphy törvénye
Docubox
AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - FLYING OVER THE WATERWAYS (VENEZUELA)
22:00 - 22:30
AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - BETWEEN THE SACRED AND THE PROFANE (CUBA)
22:30 - 23:00
BIATHLON, A TEAM AT THE TOP
23:00 - 00:00
UNDERWATER, DOWN TO EARTH
00:00 - 01:00
FORCE OF THE AIR, THE - CLIMATE CHANGE
01:00 - 03:00
nn
23:00 - 00:00
BIATHLON, A TEAM AT THE TOP
DoQ
Strange Rituals
22:00 - 23:00
Hosszú kések éjszakája
23:00 - 00:00
A 364. hadosztály rejtélye
00:00 - 01:00
Classic Mobils
01:00 - 01:30
Classic Mobils
01:30 - 03:00
nn
23:00 - 00:00
Hosszú kések éjszakája
Duck Tv
Napfalva
21:59 - 22:02
Sport, sport, sport
22:02 - 22:07
Mi segítünk
22:07 - 22:10
India
22:10 - 22:13
Puffy és Tubby
22:13 - 22:16
Manó világ
22:16 - 22:20
Bundás barátok
22:20 - 22:23
Sippi Sappi
22:23 - 22:25
Színvarázs
22:25 - 22:28
Zöldségek
22:28 - 22:31
Csoportok
22:31 - 22:33
Oli - a természet körforgásai
22:33 - 22:36
Panni és Fanni
22:36 - 22:39
Cica és a Ceruza
22:39 - 22:43
Múzeumban
22:43 - 22:46
Színkerék
22:46 - 22:48
Te mit dolgozol?
22:48 - 22:51
Napfalva
22:51 - 22:54
Albert megmagyarázza
22:54 - 22:56
Miyu és Litto
22:56 - 22:59
Mini melódiák
22:59 - 23:01
Puffy és Tubby
23:01 - 23:05
Monica
23:05 - 23:08
Bundás barátok
23:08 - 23:12
Pixie 2
23:12 - 23:13
ABC - duckBC
23:13 - 23:16
Finn és Fianna
23:16 - 23:19
Monika és Rudy 2
23:19 - 23:22
Boldog Birodalom
23:22 - 23:25
Zack és Ziggy
23:25 - 23:28
Margo és Félix
23:28 - 23:31
Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!
23:31 - 23:34
Lola és a Számok
23:34 - 23:37
DuckSchool
23:37 - 23:40
Kukucs, látlak!
23:40 - 23:43
Körülöttünk a hangok
23:43 - 23:45
Mozgás!
23:45 - 23:47
Tempo Giusto
23:47 - 23:49
Időmanók
23:49 - 23:50
Micsoda látvány
23:50 - 23:53
Az állatok birodalma
23:53 - 23:56
Utazunk!
23:56 - 23:59
Játékos hangok
23:59 - 00:00
Utazunk!
00:00 - 00:02
Meselánc
00:02 - 00:06
Játékidő
00:06 - 00:08
Mimo és Bobo
00:08 - 00:11
Didi baba
00:11 - 00:15
Alakul!
00:15 - 00:17
Dínóvilág
00:17 - 00:20
Vonat
00:20 - 00:22
Tűzoltók
00:22 - 00:25
Kaktusz
00:25 - 00:29
Táncok
00:29 - 00:32
Zöldségek
00:32 - 00:34
Hód család
00:34 - 00:37
Állatkert
00:37 - 00:40
Cica és a Ceruza
00:40 - 00:44
Színkerék
00:44 - 00:46
Monica
00:46 - 00:50
Bundás barátok
00:50 - 00:53
Jön, segít a Babacsapat
00:53 - 00:56
Risto Gusto
00:56 - 00:59
Zack és Ziggy
00:59 - 01:02
Napfalva - Sportfalva
01:02 - 01:05
Mimo világa
01:05 - 01:07
Hubbi elintézi
01:07 - 01:09
Világ-bölcsi
01:09 - 01:12
Tűzoltók akcióban
01:12 - 01:15
Boldog Birodalom
01:15 - 01:18
Jön, segít a Babacsapat
01:18 - 01:22
Risto Gusto
01:22 - 01:24
Micsoda látvány
01:24 - 01:27
Az állatok birodalma
01:27 - 01:30
Utazunk!
01:30 - 01:33
Vízivilág
01:33 - 01:35
Játékos hangok
01:35 - 01:38
Élet a városban
01:38 - 01:41
Meselánc
01:41 - 01:44
Vár az űr
01:44 - 01:50
Játékidő
01:50 - 01:52
Mimo és Bobo
01:52 - 01:54
Didi baba
01:54 - 01:57
Hubbi és barátai
01:57 - 01:59
Alakul!
01:59 - 02:02
nn
23:19 - 23:22
Monika és Rudy 2
Duna TV
Kenó
22:00 - 22:05
Szex, szerelem, terápia
22:05 - 23:35
Csak színház és más semmi (4. széria)
23:35 - 00:35
A világörökség kincsei
00:35 - 00:55
Hogy volt?!
00:55 - 01:50
Rúzs és selyem
01:50 - 02:20
nn
22:05 - 23:35
Szex, szerelem, terápia
Duna World
Ridikül
21:35 - 22:35
Honfoglaló
22:35 - 23:30
M5 Híradó
23:30 - 00:00
Mindenki Akadémiája
00:00 - 00:35
M2 matricák - Igaz vagy hamis
00:35 - 00:40
M2 matricák - Baltazár-bazár
00:40 - 00:45
Hetedhét kaland
00:45 - 00:55
Himnusz
00:55 - 01:00
HÍRADÓ
01:00 - 01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:20 - 01:35
Önök kérték
01:35 - 02:30
nn
22:35 - 23:30
Honfoglaló
E! Entertainment
Hollywood Medium With Tyler Henry
22:00 - 23:00
E! News
23:00 - 00:00
LadyGang
00:00 - 01:00
Hollywood Medium With Tyler Henry
01:00 - 03:00
nn
23:00 - 00:00
E! News
Echo TV
Híradó
22:00 - 22:35
Őszintén
22:35 - 23:00
Hírek
23:00 - 23:10
Napi aktuális
23:10 - 00:00
Hírek
00:00 - 00:10
Összművész
00:10 - 01:00
Jó reggelt extra
01:00 - 01:25
Trend
01:25 - 01:50
Informátor
01:50 - 02:15
nn
23:10 - 00:00
Napi aktuális
English Club TV
Weather forecast
22:00 - 22:05
This day in history
22:05 - 22:15
Gadget-x
22:15 - 22:30
3ways2
22:30 - 22:45
Figures of speech
22:45 - 23:00
Word party
23:00 - 23:05
My little world
23:05 - 23:10
Words to grow
23:10 - 23:15
Art land
23:15 - 23:20
Okey-dokey
23:20 - 23:30
Kids in action
23:30 - 23:35
Crafty hands 2
23:35 - 23:45
Yummy for mummy
23:45 - 00:05
This day in history
00:05 - 00:15
Basic lexis
00:15 - 00:25
Step by step 2
00:25 - 00:30
Here and there
00:30 - 00:40
Perfect english
00:40 - 00:50
English up
00:50 - 01:00
Weather forecast
01:00 - 01:05
English 911 2
01:05 - 01:10
Grammar wise
01:10 - 01:40
City grammar
01:40 - 01:50
What did they say
01:50 - 01:55
National parks
01:55 - 02:05
nn
23:20 - 23:30
Okey-dokey
Eroxxx HD
Sound of Love, The
21:15 - 23:00
Petite and Sweet
23:00 - 00:40
Whore Hotel
00:40 - 03:05
nn
23:00 - 00:40
Petite and Sweet
Euronews
Raw Politics - ICYMI
22:00 - 23:00
Euronews Tonight
23:00 - 23:49
State of the Union
23:49 - 00:00
Euronews Now
00:00 - 00:48
Inspire Middle East
00:48 - 01:00
Euronews Now
01:00 - 02:46
nn
23:00 - 23:49
Euronews Tonight
Eurosport
Kerékpár
21:00 - 23:15
Sportok
23:15 - 23:25
Hírek
23:25 - 23:30
Rali
23:30 - 00:00
Formula-e
00:00 - 00:35
Kerékpár
00:35 - 01:30
Síugrás
01:30 - 02:30
nn
23:15 - 23:25
Sportok
Eurosport 2
Hírek
22:00 - 22:05
Műkorcsolya
22:05 - 00:00
Sportok
00:00 - 00:25
Hírek
00:25 - 00:30
Rali
00:30 - 01:00
Sífutás
01:00 - 03:00
nn
22:05 - 00:00
Műkorcsolya
Extreme Sports
IMMAF Világbajnokság
21:50 - 22:40
Az ugrások éjszakája
22:40 - 23:30
IMMAF Nyílt Európa-bajnokság
23:30 - 00:20
Az X Games világa
00:20 - 01:10
IMMAF Világbajnokság
01:10 - 02:50
nn
22:40 - 23:30
Az ugrások éjszakája
Fashion TV Europe
nn
-
Fashionbox
COUTURE SPRING SUMMER 2018-03HR
22:00 - 23:00
MIAMI FASHIONWEEK 2018-02
23:00 - 00:00
HOMME
00:00 - 01:00
FEMME
01:00 - 03:00
nn
23:00 - 00:00
MIAMI FASHIONWEEK 2018-02
Fast&Funbox
GP RACING ON TRACK 2017 14
00:00 - 00:00
ACTION SPORTS WORLD 03001
00:00 - 00:00
INSIDE SAILING 2018 01
00:00 - 00:00
INSIDE SAILING 2018 02
00:00 - 00:00
AUTOSPEED 2018 26
00:00 - 00:00
AUTOSPEED 2018 27
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2016 52
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2017 01
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2017 13
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2017 14
00:00 - 00:00
AVIATORS 07006
00:00 - 00:00
KITE MASTERS 2017 1
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2017 12
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2017 13
00:00 - 00:00
BOARD STORIES SURFING SERIES 01016
00:00 - 00:00
BOARD STORIES SURFING SERIES 01017
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2017 01
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2017 02
00:00 - 00:00
OUTDOOR SPORTS SHOW 2018 12
00:00 - 00:00
GC32 RACING TOUR 2017 01
00:00 - 00:00
AUTOSPEED 2018 27
00:00 - 00:00
AUTOSPEED 2018 28
00:00 - 00:00
ACTION SPORTS WORLD 03052
00:00 - 00:00
BOAT SHOW 4K 04002
00:00 - 00:00
BOAT SHOW 4K 04003
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2017 14
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2017 15
00:00 - 00:00
BOARD STORIES SURFING SERIES 01028
00:00 - 00:00
BOARD STORIES SURFING SERIES 01029
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2016 50
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2016 51
00:00 - 00:00
OUTDOOR SPORTS SHOW 2018 04
00:00 - 00:00
OUTDOOR SPORTS SHOW 2018 05
00:00 - 00:00
ICARUS DOCU SERIE 5
00:00 - 00:00
MONSTER CUSTOM DOCU 1
00:00 - 00:00
INSIDE SAILING 2018 08
00:00 - 00:00
INSIDE SAILING 2018 09
00:00 - 00:00
ACTION SPORTS WORLD 03005
00:00 - 00:00
AUTOSPEED 2018 27
00:00 - 00:00
AUTOSPEED 2018 28
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2017 15
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2017 16
00:00 - 00:00
INSIDE SAILING 2018 12
00:00 - 00:00
SAILING TO TOKYO 2017 1
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2016 51
00:00 - 00:00
nn
00:00 - 00:00
GP RACING ON TRACK 2017 14
Fem3
Esküvő első látásra I.
21:00 - 22:05
A jövő cukrászai I.
22:05 - 23:10
A nagy házalakítás
23:10 - 00:10
Hogyan készült? X.
00:10 - 00:45
Hogyan készült? X.
00:45 - 01:15
Esküvő első látásra
01:15 - 02:20
nn
23:10 - 00:10
A nagy házalakítás
FightBox
Mix Fight Gala
21:00 - 00:00
Real Xtreme Fighting
00:00 - 02:40
nn
21:00 - 00:00
Mix Fight Gala
Film Café
Az órák
21:00 - 23:15
Változások kora
23:15 - 01:35
A harcos
01:35 - 03:30
nn
23:15 - 01:35
Változások kora
Film Mánia
Védd magad!
21:00 - 23:25
Ágyúgolyó futam
23:25 - 01:30
A nagyfőnök
01:30 - 03:20
nn
21:00 - 23:25
Védd magad!
Film+
Penge
21:00 - 23:25
Daybreakers - A vámpírok kora
23:25 - 01:25
Halloween 2.
01:25 - 03:25
nn
21:00 - 23:25
Penge
Film4
Kutyaütők
22:00 - 23:35
A szülésznő terve
23:35 - 01:35
Kutyaütők
01:35 - 06:50
nn
22:00 - 23:35
Kutyaütők
Filmbox
SZERETÜNK, DOKI!
21:55 - 22:50
LAND GIRLS 2/1 rész.
22:50 - 23:35
LAND GIRLS 2/2 rész.
23:35 - 00:45
AHOL A BŰN LAKOZIK (REDEMPTION OF THE GHOST)
00:45 - 02:35
nn
22:50 - 23:35
LAND GIRLS 2/1 rész.
Filmbox Arthouse
CHARADE
21:00 - 22:50
JOURNEY TO ITALY
22:50 - 00:15
OF SNAILS AND MEN
00:15 - 01:45
NEW VOICES IN AN OLD FLOWER
01:45 - 02:55
nn
22:50 - 00:15
JOURNEY TO ITALY
Filmbox Extra HD
ÖNGYILKOS BEVETÉS
21:00 - 22:45
Visszaszámlálás
22:45 - 01:20
Leszámolás Tokióban
01:20 - 03:15
nn
22:45 - 01:20
Visszaszámlálás
Filmbox Family
A cowboy és az úrilány
21:00 - 22:30
Tévelygők
22:30 - 04:45
nn
22:30 - 04:45
Tévelygők
Filmbox Plus
Haláli haverok
21:00 - 22:20
Piknik a Függő Sziklánál
22:20 - 23:15
Piknik a Függő Sziklánál
23:15 - 01:15
ÉLTETŐ BOSSZÚ (CLOVER BEND)
01:15 - 02:45
nn
23:15 - 01:15
Piknik a Függő Sziklánál
FilmBox Prémium
Hívatlanok 2: Éjjeli préda
21:00 - 22:30
ÖRDÖGŰZÉS - DEBORAH LOGAN TÖRTÉNETE
22:30 - 00:10
GRACE MEGMENTÉSE
00:10 - 03:55
nn
22:30 - 00:10
ÖRDÖGŰZÉS - DEBORAH LOGAN TÖRTÉNETE
FilmNow
Pompeji
21:35 - 23:25
40 és annyi
23:25 - 01:45
Gyilkos ígéretek
01:45 - 01:50
A tábornok lánya
01:50 - 03:35
nn
21:35 - 23:25
Pompeji
Fine Living
Tengerparti ház olcsón
21:50 - 22:15
Tengerparti ház olcsón
22:15 - 22:40
Házvadászok
22:40 - 23:05
Házvadászok
23:05 - 23:30
Borzalmas kertekből csodakertek
23:30 - 23:55
Borzalmas kertekből csodakertek
23:55 - 00:20
Mentsd meg a házfelújításom!
00:20 - 00:42
Mentsd meg a házfelújításom!
00:42 - 01:05
Tengerparti ház olcsón
01:05 - 01:27
Tengerparti ház olcsón
01:27 - 01:50
Nyaraló ingyen
01:50 - 02:35
nn
23:05 - 23:30
Házvadászok
Fishing and Hunting Channel
Vadászláz
22:00 - 22:30
Takács Viktor
22:30 - 23:00
Horgászat határok nélkül
23:00 - 23:30
Pontyok háborúja
23:30 - 00:00
A Maldív-szigetek igazi arca
00:00 - 00:30
Gone Fishin'
00:30 - 01:00
Amúrozás a Zoltán és Diána tavon
01:00 - 01:30
Carp Zoom
01:30 - 02:30
nn
23:00 - 23:30
Horgászat határok nélkül
Fit HD
Fit Info
22:00 - 05:00
nn
22:00 - 05:00
Fit Info
Food Network
Otthoni főzőcske Giadával
21:55 - 22:20
A vadnyugati nő
22:20 - 22:45
A vadnyugati nő
22:45 - 23:10
A konyha
23:10 - 00:00
A vadnyugati nő
00:00 - 00:22
A vadnyugati nő
00:22 - 00:45
Vágódeszka
00:45 - 01:30
Fickós falatok
01:30 - 01:52
Fickós falatok
01:52 - 02:15
nn
23:10 - 00:00
A konyha
FTV HD
nn
-
Galaxy4
Esküdt ellenségek: Bűnös szándék
22:00 - 23:00
Poirot - Halál a felhők között
23:00 - 01:15
Escobar
01:15 - 02:05
nn
23:00 - 01:15
Poirot - Halál a felhők között
H!T Music Channel
Then and Now
22:00 - 23:00
All T!me Dance H!ts
23:00 - 00:00
Party Non-Stop
00:00 - 06:00
nn
23:00 - 00:00
All T!me Dance H!ts
Hatos csatorna
Foci és Sport premier
22:00 - 23:00
Három a magyar kívánság
23:00 - 00:00
Élet az élet után - Másik Világ
00:00 - 01:00
Életvezetési Útmutató
01:00 - 01:30
Sztárportré
01:30 - 02:30
nn
23:00 - 00:00
Három a magyar kívánság
HBO 2
A majmok bolygója: Háború
21:00 - 23:20
Kuzinom, Rachel
23:20 - 01:05
Nixon
01:05 - 04:15
nn
23:20 - 01:05
Kuzinom, Rachel
HBO 3
A kenderfutár
21:40 - 22:05
2 Dope Queens - két csaj a világ ellen
22:05 - 23:00
Nyolc nap
23:00 - 23:45
A bosszú csillaga
23:45 - 00:30
Charleston
00:30 - 02:30
nn
23:00 - 23:45
Nyolc nap
HIR TV
Híradó
22:00 - 23:00
Ikon
23:00 - 01:00
Hazahúzó
01:00 - 03:00
nn
23:00 - 01:00
Ikon
History Channel
Zálogcsillagok
22:00 - 23:00
MMA páncélban
23:00 - 23:55
Tűzben edzett
23:55 - 00:50
Raktár-háborúk
00:50 - 01:20
Raktár-háborúk
01:20 - 01:45
Tűzben edzett
01:45 - 02:35
nn
23:00 - 23:55
MMA páncélban
HRT-1
Predsjedničke laži, američki film (12) (1993.) (R)
21:24 - 23:05
Dnevnik 3
23:05 - 23:20
Sport
23:20 - 23:25
Vrijeme
23:25 - 23:27
Vijesti iz kulture
23:27 - 23:38
Anđeo iz pakla, humoristična serija (12) (5/13) (R)
23:38 - 00:00
Don Matteo (7), serija (12) (5/24) (R)
00:00 - 01:02
Vjetar u leđa (2), serija (12) (11/13)
01:02 - 01:47
Dr. Oz (7), talk-show (12) (137/170)
01:47 - 02:27
nn
23:20 - 23:25
Sport
Humor+
Csengetett, Mylord?
21:25 - 22:30
Egy rém rendes család
22:30 - 23:00
Egy rém rendes család
23:00 - 23:30
Egy rém rendes család
23:30 - 00:00
Egy rém rendes család
00:00 - 00:30
Egy rém rendes család
00:30 - 01:00
A Simpson család
01:00 - 01:30
A Simpson család
01:30 - 02:30
nn
23:00 - 23:30
Egy rém rendes család
Hustler TV
1 MILF Anal DP Gangbangs
22:00 - 23:00
18 Year Old Innocent 1st Time Virgins
23:00 - 00:30
Lesbian Legal
00:30 - 03:30
nn
23:00 - 00:30
18 Year Old Innocent 1st Time Virgins
iConcert HD
Lenny Kravitz - Live at the iTunes Festival
21:00 - 22:47
Lovebox 2016
22:47 - 00:00
Nightwish - Live at The Enmore Theatre
00:00 - 01:31
Korn - Live at Brixton Academy
01:31 - 03:00
nn
22:47 - 00:00
Lovebox 2016
ID: Investigation Discovery
Sötét szívek
21:55 - 22:50
Halálos titkok
22:50 - 23:45
Gyilkos ösztönök - Chris Hansennel
23:45 - 00:40
Gyilkos ösztönök - Chris Hansennel
00:40 - 01:35
Gyilkos ösztönök - Chris Hansennel
01:35 - 02:30
nn
22:50 - 23:45
Halálos titkok
Izaura TV
Betty, a csúnya lány
22:00 - 00:30
Titkok és szerelmek
00:30 - 01:30
Kuzey Güney - Tűz és víz
01:30 - 02:25
nn
22:00 - 00:30
Betty, a csúnya lány
JimJam
Bogyó és Babóca
22:00 - 22:05
Bogyó és Babóca
22:05 - 22:10
Bing
22:10 - 22:19
Bing
22:19 - 22:28
Charley az iskolában
22:28 - 22:36
Charley az iskolában
22:36 - 22:44
Irány Okidó!
22:44 - 22:56
Animanimals
22:56 - 23:00
Thomas, a gőzmozdony
23:00 - 23:10
Thomas, a gőzmozdony
23:10 - 23:20
Sam, a tűzoltó
23:20 - 23:30
Sam, a tűzoltó
23:30 - 23:40
Bob, a mester
23:40 - 23:50
Bob, a mester
23:50 - 00:00
Ruff Ruff, Tweet és Dave
00:00 - 00:11
Ruff Ruff, Tweet és Dave
00:11 - 00:22
Doodleboo
00:22 - 00:28
Doodleboo
00:28 - 00:35
Tanuljunk Timmy-vel!
00:35 - 00:40
Tanuljunk Timmy-vel!
00:40 - 00:45
Badanamu Talk
00:45 - 00:52
Badanamu Tv Show (Abc)
00:52 - 00:57
Badanamu Pop
00:57 - 01:00
Charley az iskolában
01:00 - 01:08
Charley az iskolában
01:08 - 01:16
A hármasikrek
01:16 - 01:23
Irány Dínóföld!
01:23 - 01:35
Bori
01:35 - 01:47
Dot
01:47 - 02:05
nn
23:20 - 23:30
Sam, a tűzoltó
Jocky TV
Katie Fforde: Visszatérés a tengerhez
21:45 - 23:30
Dallas
23:30 - 00:25
Dallas
00:25 - 01:20
Hegyi doktor - Újra rendel
01:20 - 02:10
nn
21:45 - 23:30
Katie Fforde: Visszatérés a tengerhez
Kika
Sendeschluss
21:00 - 06:00
nn
21:00 - 06:00
Sendeschluss
KiWi TV
Maja, a méhecske
21:40 - 22:10
Bob, a mester
22:10 - 22:25
Bob, a mester
22:25 - 22:40
Tengerhercegnők
22:40 - 22:55
Tengerhercegnők
22:55 - 23:10
Hupikék törpikék
23:10 - 23:40
Hupikék törpikék
23:40 - 00:10
Flipper és barátai
00:10 - 00:40
1001 Amerikai
00:40 - 01:10
Percy és a tigris mesék
01:10 - 01:25
Percy és a tigris mesék
01:25 - 01:40
Pound Puppies: Kutyakölyköt minden kiskölyöknek!
01:40 - 02:10
nn
23:10 - 23:40
Hupikék törpikék
LiChi TV
100% Hazai
21:35 - 22:05
Hentesek
22:05 - 22:35
Stahl konyhája
22:35 - 23:05
Sütimester
23:05 - 00:25
Kapa, kasza, fakanál
00:25 - 00:55
Ételmentők
00:55 - 01:25
Jamie menzája
01:25 - 02:30
nn
23:05 - 00:25
Sütimester
LifeTv
Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek
21:15 - 22:10
Ha ciki, ha nem: beteg vagy!
22:10 - 23:25
Így születtem, így fogadj el
23:25 - 00:30
Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek
00:30 - 01:35
Ha ciki, ha nem: beteg vagy!
01:35 - 03:10
nn
22:10 - 23:25
Ha ciki, ha nem: beteg vagy!
m1 HD
HÍRADÓ
22:00 - 22:30
Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35
Ma éjjel
22:35 - 23:00
HÍRADÓ
23:00 - 23:15
Időjárás-jelentés
23:15 - 23:30
NÉMET NYELVŰ HÍREK
23:30 - 23:35
OROSZ NYELVŰ HÍREK
23:35 - 23:45
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
23:45 - 23:50
Ma éjjel
23:50 - 00:00
Himnusz
00:00 - 00:15
Ma éjszaka
00:15 - 01:05
Ma éjszaka
01:05 - 03:00
nn
23:15 - 23:30
Időjárás-jelentés
m2 HD
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:25 - 22:40
Odaát
22:40 - 23:25
Akvárium Stage Pass
23:25 - 00:25
Melissa és Joey
00:25 - 00:50
Melissa és Joey
00:50 - 01:15
Családvarázs
01:15 - 01:40
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
01:40 - 02:40
nn
22:40 - 23:25
Odaát
m5
Ismeri a Szandi Mandit?
21:50 - 23:15
Vers mindenkinek
23:15 - 23:20
Kult'30 - Az értékes félóra
23:20 - 23:55
M5 Híradó
23:55 - 00:30
Ez itt a kérdés
00:30 - 01:25
Magyar történelmi arcképcsarnok
01:25 - 03:20
nn
23:20 - 23:55
Kult'30 - Az értékes félóra
Magyar 2
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:25 - 22:40
Odaát
22:40 - 23:25
Akvárium Stage Pass
23:25 - 00:25
Melissa és Joey
00:25 - 00:50
Melissa és Joey
00:50 - 01:15
Családvarázs
01:15 - 01:40
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
01:40 - 02:40
nn
22:40 - 23:25
Odaát
MegaMax
The Avatars
22:00 - 22:25
The Avatars
22:25 - 22:50
Maggie és Bianca - Divatból jeles
22:50 - 23:15
Maggie és Bianca - Divatból jeles
23:15 - 23:40
Chuck megoldja
23:40 - 00:05
Chuck megoldja
00:05 - 00:30
Táncakadémia
00:30 - 01:00
Hello, West Hill gimi!
01:00 - 01:30
Elefánt Hercegnő
01:30 - 02:25
nn
23:15 - 23:40
Maggie és Bianca - Divatból jeles
Hirdetési hely kiadó
Hirdetési hely kiadó
MEZZO
Orchestre de Chambre de Lausanne
21:50 - 23:40
Dizzy Gillespie - Brussels 1958
23:40 - 00:15
Tom Harrell feat. Esperanza Spalding at Jazz ? Vienne
00:15 - 01:10
Keziah Jones - Jazz ? Vienne
01:10 - 02:25
nn
21:50 - 23:40
Orchestre de Chambre de Lausanne
MEZZOHD
L'Africaine by Meyerbeer - Teatro La Fenice
21:00 - 00:00
Hariprasad Chaurasia at Philharmonie de Paris - Raga Night
00:00 - 01:20
InterMezzo
01:20 - 03:35
nn
21:00 - 00:00
L'Africaine by Meyerbeer - Teatro La Fenice
Minimax
Voltron - A legendás védelmező
21:50 - 22:20
Mr. Peabody és Sherman show
22:20 - 22:50
Croodék hajnala
22:50 - 23:20
Csizmás, a kandúr kalandjai
23:20 - 23:45
Bibi Blocksberg
23:45 - 00:12
Mia és én
00:12 - 00:37
Sam, a tűzoltó
00:37 - 00:49
Sam, a tűzoltó
00:49 - 01:01
Mia és én
01:01 - 01:25
Mia és én
01:25 - 01:50
Pán Péter legújabb kalandjai
01:50 - 02:15
nn
23:20 - 23:45
Csizmás, a kandúr kalandjai
Mozi+
Válogatott gyilkosok
21:00 - 23:30
Amerikai nindzsa 4: Az új küldetés
23:30 - 01:30
Próbatétel
01:30 - 03:20
nn
21:00 - 23:30
Válogatott gyilkosok
Moziverzum
A csúf igazság
21:00 - 22:30
Mielőtt meghaltam
22:30 - 00:20
40 és annyi
00:20 - 02:25
nn
22:30 - 00:20
Mielőtt meghaltam
MR1-Kossuth
Krónika 22:00
22:00 - 22:20
Időjárás - Kossuth Rádió - 22:21:30
22:20 - 22:30
Kora tavasz
22:30 - 22:45
Rádiószínház - Zene esti
22:45 - 23:00
Krónika 23:00
23:00 - 23:05
Sport hírek 23:05
23:05 - 23:10
Ütköző
23:10 - 23:35
A Hely
23:35 - 00:00
Himnusz
00:00 - 00:10
Vendég a háznál
00:10 - 00:30
Az este - házigazda...
00:30 - 00:55
Éjszakai zene 01:00 előtt
00:55 - 01:00
Krónika 01:00
01:00 - 01:30
Kora tavasz
01:30 - 01:50
Éjszakai zene 02:00 előtt
01:50 - 02:20
nn
23:10 - 23:35
Ütköző
MR2-Petőfi
Hírek - Petőfi Rádió 22:00
22:00 - 00:00
Himnusz
00:00 - 06:00
nn
22:00 - 00:00
Hírek - Petőfi Rádió 22:00
MR3-Bartók
Ars nova
22:00 - 23:00
Jazz
23:00 - 23:55
HÍREK RÁDIÓ - Bartók Rádió - 23:55
23:55 - 00:00
Notturno
00:00 - 06:00
nn
23:00 - 23:55
Jazz
MR4-Nemzetiségi
Német nemzetiségi műsor
22:00 - 00:00
Déli harangszó
00:00 - 00:30
Három szólamra - lovári
00:30 - 01:00
Görög nemzetiségi műsor
01:00 - 01:30
Nemzetiségek zenéje - hétköznap
01:30 - 04:00
nn
22:00 - 00:00
Német nemzetiségi műsor
MR5-Parlament
Parlamenti közvetítés
08:00 - 08:00
nn
08:00 - 08:00
Parlamenti közvetítés
MR6-Dankó
Népek dalai
21:00 - 00:00
Himnusz
00:00 - 01:00
Az a szép
01:00 - 03:30
nn
21:00 - 00:00
Népek dalai
MTV Dance
Weekend Warm Up!
17:00 - 23:00
Club MTV!
23:00 - 05:00
nn
23:00 - 05:00
Club MTV!
MTV Euro
The Charlotte Show
22:00 - 23:00
The Charlotte Show
23:00 - 00:00
Röhej
00:00 - 00:30
Röhej
00:30 - 01:00
Röhej
01:00 - 01:30
Röhej
01:30 - 03:00
nn
23:00 - 00:00
The Charlotte Show
MTV Hits
Big Fat Hits
19:00 - 23:00
Welcome To the Weekend!
23:00 - 05:00
nn
23:00 - 05:00
Welcome To the Weekend!
MTV Hungary
The Charlotte Show
22:00 - 23:00
The Charlotte Show
23:00 - 00:00
Röhej
00:00 - 00:30
Röhej
00:30 - 01:00
Röhej
01:00 - 01:30
Röhej
01:30 - 03:00
nn
23:00 - 00:00
The Charlotte Show
MTV Live HD
David Guetta: World Stage
22:00 - 22:45
Stormzy Live @ V Festival 2017
22:45 - 23:10
MTV World Stage
23:10 - 23:55
Jennifer Lopez: The Ride Part 1
23:55 - 00:15
Jennifer Lopez: The Ride Part 2
00:15 - 00:40
Ellie Goulding Live @ V...
00:40 - 01:00
Hot Right Now!
01:00 - 03:00
nn
23:10 - 23:55
MTV World Stage
MTV Rocks
Rocks Rated!
18:00 - 23:00
All Night Session
23:00 - 05:00
nn
23:00 - 05:00
All Night Session
Music Channel
News
22:00 - 22:02
Party Starter
22:02 - 23:00
Dance Chart, ism.
23:00 - 00:00
Nighty Night
00:00 - 03:00
nn
23:00 - 00:00
Dance Chart, ism.
Muzsika TV
Lakodalmas
22:00 - 23:00
Zenés randevú Balázs Palival
23:00 - 00:00
Tuti Buli Jessy-vel
00:00 - 01:00
Házibuli Attilával Extra
01:00 - 03:00
nn
23:00 - 00:00
Zenés randevú Balázs Palival
National Geographic HD
Free Solo - Mászókötél nélkül
21:00 - 23:00
Sztálingrád
23:00 - 00:00
A Harmadik Birodalom építményei: A keleti front
00:00 - 01:00
Hitler utolsó éve
01:00 - 02:48
nn
23:00 - 00:00
Sztálingrád
National Geographic Wild
Dr. Pol állatklinikája
22:00 - 23:00
Dr. Oakley házhoz megy
23:00 - 00:00
A vadon harcművészei
00:00 - 01:00
Fenn a csodás Északon
01:00 - 02:48
nn
23:00 - 00:00
Dr. Oakley házhoz megy
National Geographic Wild HD
Dr. Pol állatklinikája
22:00 - 23:00
Dr. Oakley házhoz megy
23:00 - 00:00
A vadon harcművészei
00:00 - 01:00
Fenn a csodás Északon
01:00 - 02:48
nn
23:00 - 00:00
Dr. Oakley házhoz megy
Nautical Channel HD
Les Voiles De St Barth 2014
22:00 - 22:30
Cannes Yachting Festival 2018
22:30 - 23:00
The VOR Identity
23:00 - 23:30
RC44 Championship Tour 2017
23:30 - 00:00
Inside Sailing 2019
00:00 - 00:30
Star Sailors League 2018
00:30 - 01:00
World Match Racing Tour 2017
01:00 - 02:30
nn
23:00 - 23:30
The VOR Identity
Nick Jr.
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
21:40 - 22:05
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
22:05 - 22:25
Ici-pici cicák
22:25 - 22:40
Az Umizoomi csapat
22:40 - 23:10
A mancs őrjárat
23:10 - 23:35
A mancs őrjárat
23:35 - 00:00
Rusty rendbehozza
00:00 - 00:25
Láng és a szuperverdák
00:25 - 00:55
A mancs őrjárat
00:55 - 01:25
Nella, a Hercegnő Lovag
01:25 - 01:50
A mancs őrjárat
01:50 - 02:15
nn
23:10 - 23:35
A mancs őrjárat
Nickelodeon
SpongyaBob Kockanadrág
21:50 - 22:20
SpongyaBob Kockanadrág
22:20 - 22:45
Tündéri keresztszülők
22:45 - 23:15
Tündéri keresztszülők
23:15 - 23:45
Veszélyes Henry
23:45 - 00:05
Veszélyes Henry
00:05 - 00:30
A Thunderman család
00:30 - 00:55
A Thunderman család
00:55 - 01:15
A Lármás család
01:15 - 01:35
A Lármás család
01:35 - 02:20
nn
23:15 - 23:45
Tündéri keresztszülők
Nicktoons
Sanjay and Craig
22:00 - 22:30
Sanjay and Craig
22:30 - 23:00
Fairly OddParents
23:00 - 23:30
Fairly OddParents
23:30 - 00:00
Fairly OddParents
00:00 - 00:30
Fairly OddParents
00:30 - 01:00
SpongeBob SquarePants
01:00 - 01:30
SpongeBob SquarePants
01:30 - 02:30
nn
23:00 - 23:30
Fairly OddParents
ORT1
Premera. Aleksej Guskov, Oksana Fandera, Timofej Tribuncev v komedii Vechnaja zhizn Aleksandra Hrist
20:25 - 22:20
Vechernij Urgant
22:20 - 23:10
Semjon Treskunov, Anastasija Bogatyrjova, Konstantin Habenskij, Aleksandr Pal, Mihail Efremov v film
23:10 - 00:45
Aleksej Vertkov, Vitalij Kishhenko v filme Karena SHahnazarova Belyj tigr
00:45 - 02:30
nn
23:10 - 00:45
Semjon Treskunov, Anastasija Bogatyrjova, Konstantin Habenskij, Aleksandr Pal, Mihail Efremov v film
OzoneTv
A világ madártávlatból
22:00 - 22:30
Világörökségünk nyomában
22:30 - 23:00
Egyenlítő
23:00 - 00:00
Raktárvadászok
00:00 - 00:30
Raktárvadászok
00:30 - 01:00
Egyenlítő
01:00 - 03:00
nn
23:00 - 00:00
Egyenlítő
Paramount Channel
Fogd a nőt és fuss
21:00 - 23:30
Kígyóharapás
23:30 - 01:20
Aki legyőzte Al Caponét
01:20 - 03:20
nn
21:00 - 23:30
Fogd a nőt és fuss
Pax TV
Országos Baptista Férfi Találkozó
22:00 - 23:00
Ige és élet
23:00 - 00:20
Az igazság arany középútja
00:20 - 09:00
nn
23:00 - 00:20
Ige és élet
Playboy TV
FOURSOME
21:45 - 22:12
EPISODE 1 The Beginning Of A DreamTeam by Alexander Tikhomirov
22:12 - 22:46
THE JOB
22:46 - 00:00
CLIP MANNEQUIN TANYA
00:00 - 00:14
PLAYBOY SHOUTOUT
00:14 - 00:28
EP 1- Through Their Eyes, SLAVA ART NU
00:28 - 00:59
DREAM DATES ELITE
00:59 - 01:23
69 sexy things
01:23 - 01:38
MARIANNA HULIGANKA
01:38 - 02:06
nn
22:46 - 00:00
THE JOB
Prime
Shark - Törvényszéki ragadozó
22:00 - 23:00
NCIS: Los Angeles
23:00 - 00:00
Aranyélet I.
00:00 - 01:20
Dr. Csont
01:20 - 02:15
nn
23:00 - 00:00
NCIS: Los Angeles
Private TV
Female Sex Therapist
20:15 - 23:00
Babes On Wheels
23:00 - 01:50
Best Of 2014
01:50 - 05:00
nn
23:00 - 01:50
Babes On Wheels
PRO 7
Terminator: Genisys 87101/movie
20:15 - 22:50
Maze Runner - Die Auserwählten im Labyrinth
22:50 - 00:55
Terminator: Genisys 87101/movie
00:55 - 03:10
nn
22:50 - 00:55
Maze Runner - Die Auserwählten im Labyrinth
Rai 1
La Corrida
21:25 - 23:58
TG1 60 Secondi
23:58 - 00:00
TV7
00:00 - 01:05
TG1 NOTTE
01:05 - 01:35
Che tempo fa
01:35 - 01:40
Cinematografo
01:40 - 02:35
nn
21:25 - 23:58
La Corrida
Redlight HD
Bounty Of Meat
21:33 - 22:01
Tool Of The Tutor
22:01 - 22:24
Psycho-medical Mayhem
22:24 - 23:10
Nympho Playhouse
23:10 - 01:10
Nacho Vidal Made In Espana
01:10 - 03:28
nn
23:10 - 01:10
Nympho Playhouse
RTL
Let's Dance(. 1 ..)
20:15 - 00:00
RTL Nachtjournal
00:00 - 00:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:27 - 00:30
Willkommen bei Mario Barth
00:30 - 01:40
Willkommen bei Mario Barth
01:40 - 02:35
nn
20:15 - 00:00
Let's Dance(. 1 ..)
RTL Gold
Szulejmán
21:50 - 22:55
Dr. Tóth
22:55 - 23:55
Fókusz
23:55 - 00:50
Cop Mortem
00:50 - 03:00
nn
22:55 - 23:55
Dr. Tóth
RTL Spike
Cobra 11
22:00 - 23:00
Cobra 11
23:00 - 00:05
Hihetetlen, de halálos
00:05 - 00:35
Hihetetlen, de halálos
00:35 - 01:00
iZombie
01:00 - 03:00
nn
23:00 - 00:05
Cobra 11
RTL+
ValóVilág
22:00 - 23:20
Győzike Show
23:20 - 00:20
Cobra 11
00:20 - 01:20
Knight Rider
01:20 - 02:20
nn
23:20 - 00:20
Győzike Show
RTL2
Get The Gringo
22:00 - 23:45
Green Room
23:45 - 01:30
Fear the Walking Dead(2 . 12 ..)
01:30 - 02:10
nn
22:00 - 23:45
Get The Gringo
SAT 1
CATCH! Die Deutsche Meisterschaft im Fangen
20:15 - 22:15
Atze Schröder Live - Turbo (1)
22:15 - 23:15
Knallerfrauen
23:15 - 23:40
Knallerfrauen
23:40 - 00:10
Knallerfrauen
00:10 - 00:40
Switch reloaded
00:40 - 01:05
Switch reloaded
01:05 - 01:35
Sechserpack(3 . 7 ..)
01:35 - 02:25
nn
23:15 - 23:40
Knallerfrauen
Sláger TV
Retro TV
21:55 - 22:55
Retro TV
22:55 - 23:55
Vigadó
23:55 - 01:00
Vigadó
01:00 - 03:00
nn
22:55 - 23:55
Retro TV
Smile of a Child
Cherub Wings
22:00 - 22:30
From Aardvark to Zucchini
22:30 - 23:00
Another Sommertime Adventure
23:00 - 23:30
Theo
23:30 - 00:00
Sarah's Stories
00:00 - 00:30
Gina D's Kids Club
00:30 - 01:00
Zula Patrol
01:00 - 01:30
Mickey's Farm
01:30 - 02:30
nn
23:00 - 23:30
Another Sommertime Adventure
Sony Max
Candice Renoir
21:00 - 22:05
Vészhelyzet: Los Angeles
22:05 - 23:05
Királyság!
23:05 - 00:05
Szerelemre várva
00:05 - 01:05
Szex és New York
01:05 - 01:40
Szex és New York
01:40 - 02:10
nn
23:05 - 00:05
Királyság!
Sony Movie Channel
Támad a Mars!
21:00 - 23:05
Brooklyn mélyén
23:05 - 01:40
Mary Shelley: Frankenstein
01:40 - 04:00
nn
23:05 - 01:40
Brooklyn mélyén
Sorozat+
Columbo
21:55 - 23:45
Dr. Csont
23:45 - 00:40
Dr. Csont
00:40 - 01:35
Gyilkos ügyek
01:35 - 02:30
nn
21:55 - 23:45
Columbo
Spektrum
Totális háború
22:00 - 23:05
Ázsia elit alakulatai
23:05 - 00:05
Attenborough és Obama
00:05 - 01:05
Világ a város alatt - Különkiadás: Hitler Utolsó Titka
01:05 - 02:45
nn
23:05 - 00:05
Ázsia elit alakulatai
Spektrum HD
Totális háború
22:00 - 23:05
Ázsia elit alakulatai
23:05 - 00:05
Attenborough és Obama
00:05 - 01:05
Világ a város alatt - Különkiadás: Hitler Utolsó Titka
01:05 - 02:45
nn
23:05 - 00:05
Ázsia elit alakulatai
Spektrum Home
Venni vagy nem venni
22:00 - 23:00
Lakberendezők viadala
23:00 - 00:15
Liliputi házikók
00:15 - 01:05
Rendezd be!
01:05 - 01:35
Álomház
01:35 - 02:30
nn
23:00 - 00:15
Lakberendezők viadala
Spíler Extra
La Liga Összefoglaló - 28. forduló
21:40 - 22:50
La Liga World - Magazinműsor
22:50 - 23:15
NHL Highlights
23:15 - 00:10
Premier League 2018/19 - AFC Bournemouth-Newcastle United
00:10 - 02:11
nn
23:15 - 00:10
NHL Highlights
Spíler1 TV
NHL: Nashville Predators - Pittsburgh Penguins
20:55 - 23:15
NHL ON THE FLY
23:15 - 00:10
West Ham United - Huddersfield Town
00:10 - 02:10
nn
23:15 - 00:10
NHL ON THE FLY
Spíler2 TV
La Liga - Összefoglaló
21:35 - 22:45
La Liga World
22:45 - 23:20
A kikötő I.
23:20 - 23:50
A kikötő I.
23:50 - 00:20
Ókori felfedezések I.
00:20 - 01:20
Az elveszett történelem nyomában I.
01:20 - 02:20
nn
23:20 - 23:50
A kikötő I.
Sport1
Labdarúgás
20:30 - 23:00
Labdarúgás
23:00 - 00:00
Labdarúgás
00:00 - 04:00
nn
23:00 - 00:00
Labdarúgás
Sport2
Labdarúgás
20:30 - 22:45
Labdarúgás
22:45 - 00:45
Labdarúgás. Bundesliga Preview Show, 32. rész
00:45 - 01:15
Kempómagazin.
01:15 - 01:30
Europálya
01:30 - 03:00
nn
22:45 - 00:45
Labdarúgás
Story4
Só, bors, szerelem
21:55 - 23:50
Második esély
23:50 - 00:50
Bor, mámor, szerelem
00:50 - 01:55
A szomszéd főztje...
01:55 - 05:50
nn
21:55 - 23:50
Só, bors, szerelem
Super Rtl
Dragons: Legenden
21:35 - 22:35
Alf(3 . 11 ..)
22:35 - 23:05
Alf(3 . 12 ..)
23:05 - 23:35
Alf(3 . 13 ..)
23:35 - 00:10
Infomercials
00:10 - 05:45
nn
23:05 - 23:35
Alf(3 . 12 ..)
The History HD
Zálogcsillagok
22:00 - 23:00
MMA páncélban
23:00 - 23:55
Tűzben edzett
23:55 - 00:50
Raktár-háborúk
00:50 - 01:20
Raktár-háborúk
01:20 - 01:45
Tűzben edzett
01:45 - 02:35
nn
23:00 - 23:55
MMA páncélban
TLC
Bizarr testek
22:00 - 23:00
Három hónap múlva esküvő - a kezdetek
23:00 - 00:00
Három hónap múlva esküvő - a kezdetek
00:00 - 01:00
Kölyök bodybuilderek
01:00 - 01:48
Családom élete 1360 kg felett
01:48 - 02:36
nn
23:00 - 00:00
Három hónap múlva esküvő - a kezdetek
Tolnatáj TV
Kerekasztal - családon belüli erőszak
22:00 - 22:30
Életrevalók - Máté Gábor
22:30 - 23:00
Híradó
23:00 - 23:30
nn
23:00 - 23:30
Híradó
Travel Channel
A természet rejtett úszómedencéi
22:00 - 23:00
Költözzünk lakókocsiba!
23:00 - 23:30
Költözzünk lakókocsiba!
23:30 - 00:00
Múzeumi rejtélyek
00:00 - 01:00
Építkezés Alaszkában
01:00 - 03:00
nn
23:00 - 23:30
Költözzünk lakókocsiba!
Travel Channel HD
A természet rejtett úszómedencéi
22:00 - 23:00
Költözzünk lakókocsiba!
23:00 - 23:30
Költözzünk lakókocsiba!
23:30 - 00:00
Múzeumi rejtélyek
00:00 - 01:00
Építkezés Alaszkában
01:00 - 03:00
nn
23:00 - 23:30
Költözzünk lakókocsiba!
TV Paprika
Jamie 15 perces kajái
22:00 - 22:30
Anthony Bourdain - Nem séfnek való vidék
22:30 - 23:25
Justine ausztrál finomságai
23:25 - 23:55
Piknik
23:55 - 00:10
Antonio a piacon
00:10 - 00:40
Schuhbeck bajor főzőiskolája
00:40 - 01:15
Donna Hay: Alapoktól mesterfokig kicsikkel
01:15 - 01:45
Michael konyhája
01:45 - 02:10
nn
22:30 - 23:25
Anthony Bourdain - Nem séfnek való vidék
TV4
A lányomat akarom!
21:00 - 22:55
Murdoch nyomozó rejtélyei
22:55 - 00:00
Kisvárosi gyilkosságok
00:00 - 06:30
nn
22:55 - 00:00
Murdoch nyomozó rejtélyei
TV5
Maman a tort(2017 . 3 ..)
21:53 - 22:44
Le journal de la rts
22:44 - 23:11
Météo
23:11 - 23:13
Le grand oral
23:13 - 01:55
TV5Monde le journal afrique
01:55 - 02:22
nn
23:13 - 01:55
Le grand oral
TVE
El Tiempo
22:00 - 22:10
La Mejor Canción Jamás Cantada
22:10 - 00:25
La Suerte En Tus Manos
00:25 - 00:40
Ese Programa Del Que Usted Me Habla
00:40 - 01:10
Destino: Espana
01:10 - 02:05
nn
22:10 - 00:25
La Mejor Canción Jamás Cantada
VH1
Guess The Year
22:00 - 23:00
This Week's VH1 Top 10
23:00 - 00:00
VH1 Shuffle
00:00 - 06:00
nn
23:00 - 00:00
This Week's VH1 Top 10
VH1 Classic
Nothing But The 00s
21:00 - 00:00
Welcome To The Weekend!
00:00 - 06:00
nn
21:00 - 00:00
Nothing But The 00s
Viasat Explore
A feladatosztó
21:45 - 22:30
Vérfürdő
22:30 - 23:15
A kunsztok tudománya
23:15 - 00:20
Jegesmedvék városa
00:20 - 00:45
Jegesmedvék városa
00:45 - 01:10
Jegesmedvék városa
01:10 - 01:35
Úszó otthonom
01:35 - 01:55
Úszó otthonom
01:55 - 02:20
nn
23:15 - 00:20
A kunsztok tudománya
Viasat History
Elfogjuk a történelem gonosztevőit: Törvényszéki nyomozók
21:50 - 22:45
Náci gyilkossági rejtélyek
22:45 - 23:35
A titkos háború
23:35 - 00:55
Tiltott történelem
00:55 - 01:45
Múzeumi rejtélyek
01:45 - 02:35
nn
22:45 - 23:35
Náci gyilkossági rejtélyek
Viasat Nature
A változékony Föld
21:50 - 22:40
A változékony Föld
22:40 - 23:30
Az Állati Egyesült Államok
23:30 - 23:55
Az Állati Egyesült Államok
23:55 - 00:05
Jegesmedvék városa
00:05 - 00:35
Jegesmedvék városa
00:35 - 01:00
Jegesmedvék városa
01:00 - 01:30
Jegesmedvék városa
01:30 - 01:55
Jegesmedvék városa
01:55 - 02:20
nn
22:40 - 23:30
A változékony Föld
Viasat Nature/History HD
Elátkozott vérvonalak
21:40 - 22:05
Elátkozott vérvonalak
22:05 - 22:30
A fegyverek története
22:30 - 23:20
Megsemmisítés - az európai zsidók kiirtása
23:20 - 00:10
Bűnözés háború idején
00:10 - 00:55
Bűnözés háború idején
00:55 - 01:45
Tiltott történelem
01:45 - 02:35
nn
23:20 - 00:10
Megsemmisítés - az európai zsidók kiirtása
Viasat6
A grizzly birodalma
22:00 - 23:50
Blöff
23:50 - 00:50
Két pasi - meg egy kicsi
00:50 - 01:15
Két pasi - meg egy kicsi
01:15 - 01:45
Két pasi - meg egy kicsi
01:45 - 02:05
nn
22:00 - 23:50
A grizzly birodalma
Vox
Law & Order: Special Victims Unit(17 . 13 ..)
21:15 - 22:10
Law & Order: Special Victims Unit(13 . 19 ..)
22:10 - 23:05
Chicago P.D.
23:05 - 00:00
vox nachrichten
00:00 - 00:20
Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin(0 . 77 ..)
00:20 - 01:20
Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin(0 . 124 ..)
01:20 - 02:05
nn
23:05 - 00:00
Chicago P.D.
ZDF
heute journal
22:00 - 22:30
heute-show
22:30 - 23:00
aspekte
23:00 - 23:45
heute+
23:45 - 00:00
NEO MAGAZIN ROYALE mit Jan Böhmermann
00:00 - 00:45
Verleihung Deutscher Kleinkunstpreis 2019
00:45 - 02:50
nn
23:00 - 23:45
aspekte
Zenebutik
Stenker - Rácz Kati műsora
21:35 - 22:10
Minden napra Dáridó
22:10 - 22:40
Dáridó Klub I.
22:40 - 23:40
Kedvenceink kedvencei
23:40 - 00:40
Lesz ne mulass - Jolly és Suzy műsora I.
00:40 - 01:40
Hercegi Party III.
01:40 - 02:40
nn
22:40 - 23:40
Dáridó Klub I.
A csatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják! A portál üzemeltetője semmiféle felelősséget nem vállal a weboldalon megjelentetett hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért!