TvMustra logo
Twitter Live Google Plus Megosztás:
BLOG CSATORNÁK HIRDETÉS & MARKETING

Online tv-műsor-újság
183 Csatorna

tv műsor

kínálata egy helyen
Ajánló
19:05
Fókusz
19:10
Bezár a bazár!
21:00
A tenger szívében
19:00
NCIS
Minden kategória
Filmek
Gyerekeknek
Sport
Természet
Zene
Ma, Jún 19.
21:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Magyar 1
HÍRADÓ
19:30 - 20:25
Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30
Ma este
20:30 - 21:00
HÍRADÓ
21:00 - 21:20
Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25
V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30
VILÁGHÍRADÓ
21:30 - 21:50
Ma éjjel
21:50 - 22:00
HÍRADÓ
22:00 - 22:30
Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35
Ma éjjel
22:35 - 23:00
HÍRADÓ
23:00 - 23:15
Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
23:20 - 23:30
NÉMET NYELVŰ HÍREK
23:30 - 23:40
OROSZ NYELVŰ HÍREK
23:40 - 23:50
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
23:50 - 23:55
Ma éjjel
23:55 - 00:20
nn
21:20 - 21:25
Időjárás-jelentés
RTL Klub
Megtörve
19:55 - 21:05
Barátok közt
21:05 - 21:45
Mr. Whiskey
21:45 - 22:35
Mr. Whiskey
22:35 - 23:40
RTL Híradó - Késő esti kiadás
23:40 - 00:15
nn
21:05 - 21:45
Barátok közt
TV2
Bezár a bazár!
19:10 - 20:45
Ninja Warrior Hungary
20:45 - 00:15
nn
20:45 - 00:15
Ninja Warrior Hungary
Viasat 3
Észbontók
20:00 - 21:00
A tenger szívében
21:00 - 23:30
Riddick - A sötétség krónikája
23:30 - 01:50
nn
21:00 - 23:30
A tenger szívében
RTL 2 (Magyar)
Showder Klub
19:20 - 20:25
Showder Klub
20:25 - 21:30
Éjjel-Nappal Budapest
21:30 - 22:45
Showder Klub - Best of
22:45 - 23:45
Anyák gyöngye
23:45 - 00:15
nn
20:25 - 21:30
Showder Klub
Super TV2
Magánnyomozók
19:15 - 20:20
Jóban Rosszban
20:20 - 21:30
Tények Este
21:30 - 22:00
Gru
22:00 - 00:40
nn
20:20 - 21:30
Jóban Rosszban
HBO
Deadwood - A film
20:00 - 21:50
Hatalmas kis hazugságok
21:50 - 22:50
Eufória
22:50 - 23:55
Meghajszolt vad
23:55 - 01:45
nn
20:00 - 21:50
Deadwood - A film
AXN
Gyilkos elmék
20:00 - 21:00
SWAT - Különleges egység
21:00 - 22:00
Eltűntek nyomában
22:00 - 23:00
Gyilkos elmék
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
SWAT - Különleges egység
National Geographic
2. világháború: Pokol a tenger alatt
20:00 - 21:00
Hihetetlen gépezetek
21:00 - 22:00
Volt egyszer egy bolygó
22:00 - 23:00
Az igazi Becstelen brigantyk
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Hihetetlen gépezetek
Bonum TV
Szentmise
20:00 - 21:00
Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 21:45
bonum hírek, időjárás
21:45 - 21:57
Programajánló
21:57 - 22:10
Délelőtt
22:10 - 00:45
nn
21:00 - 21:45
Amit érzek... Bányai Miklós műsora
m4
U-21-es labdarúgó Európa-bajnokság
18:30 - 20:15
Stúdió
20:15 - 20:45
Stúdió
20:45 - 21:00
Női labdarúgó világbajnokság
21:00 - 22:50
Stúdió
22:50 - 23:15
Vívó Európa-bajnokság
23:15 - 00:15
nn
21:00 - 22:50
Női labdarúgó világbajnokság
Epic Drama
Murdoch rejtélyei
19:20 - 20:05
Miss Fisher rejtélyes esetei
20:05 - 21:00
Az étterem
21:00 - 22:00
Tutanhamon
22:00 - 22:45
Murdoch rejtélyei
22:45 - 23:30
Miss Fisher rejtélyes esetei
23:30 - 00:30
nn
21:00 - 22:00
Az étterem
360TuneBox
Totally Indie
20:00 - 21:00
Totally Indie
21:00 - 22:00
Ultra Mix
22:00 - 23:00
Nite Sides
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Totally Indie
3Sat
Tagesschau
20:00 - 20:15
Faire Mode statt Fast Fashion - Kleidung als Gewissensfrage
20:15 - 21:05
Haben oder Sein
21:05 - 22:00
ZIB 2
22:00 - 22:25
Nacht über Berlin
22:25 - 00:15
nn
21:05 - 22:00
Haben oder Sein
Al Jazeera
Newshour
20:00 - 21:00
News Live
21:00 - 21:30
The Stream
21:30 - 22:00
Witness
22:00 - 23:00
Newshour
23:00 - 00:30
nn
21:00 - 21:30
News Live
AMC
Esti mesék
19:10 - 21:00
Rossz társaság
21:00 - 23:15
Hullahegyek, fenegyerek
23:15 - 01:45
nn
21:00 - 23:15
Rossz társaság
Animal Planet
Házak a fa tetején
19:10 - 20:05
Vad Közel-Kelet
20:05 - 21:00
Mungo, a rejtélyvadász
21:00 - 21:55
A második esély
21:55 - 22:50
Dodók hősei
22:50 - 23:45
Házak a fa tetején
23:45 - 00:40
nn
21:00 - 21:55
Mungo, a rejtélyvadász
Animal Planet HD
Házak a fa tetején
19:10 - 20:05
Vad Közel-Kelet
20:05 - 21:00
Mungo, a rejtélyvadász
21:00 - 21:55
A második esély
21:55 - 22:50
Dodók hősei
22:50 - 23:45
Házak a fa tetején
23:45 - 00:40
nn
21:00 - 21:55
Mungo, a rejtélyvadász
ARD1
Tagesschau
20:00 - 20:15
Im Netz 184200/movie
20:15 - 21:45
Plusminus
21:45 - 22:15
Tagesthemen
22:15 - 22:45
Maischberger
22:45 - 00:20
nn
20:15 - 21:45
Im Netz 184200/movie
Arte
Re: Müllkippe Nordsee
19:40 - 20:10
Anderswo in Europa
20:10 - 20:15
Süßes Gift 10305/movie
20:15 - 21:50
Markt der Masken
21:50 - 22:45
Die Wunde
22:45 - 00:10
nn
20:15 - 21:50
Süßes Gift 10305/movie
ATV
Egyenes beszéd
19:25 - 20:30
Jakupcsek plusz
20:30 - 21:30
ATV Híradó
21:30 - 22:00
Columbo
22:00 - 23:40
Hazahúzó
23:40 - 00:35
nn
20:30 - 21:30
Jakupcsek plusz
ATV SPIRIT
Világhíradó
17:55 - 21:00
Világhíradó
21:00 - 21:20
Egyenes beszéd
21:20 - 22:25
Jakupcsek plusz
22:25 - 23:20
Dumakabaré
23:20 - 00:20
nn
21:20 - 22:25
Egyenes beszéd
Baby TV
nn
-
Babyfirst
A Dreamy Journey
19:00 - 05:00
nn
19:00 - 05:00
A Dreamy Journey
BBC Earth
Halálos vihar
19:40 - 20:30
A vademberek Ben Fogle-al
20:30 - 21:15
A vademberek Ben Fogle-al
21:15 - 22:00
A vademberek Ben Fogle-al
22:00 - 23:45
Halálos vihar
23:45 - 00:35
nn
21:15 - 22:00
A vademberek Ben Fogle-al
BBC Entertainment
Doctors
20:00 - 20:30
EastEnders
20:30 - 21:00
Doctor Foster
21:00 - 21:50
Orphan Black
21:50 - 22:35
Live at the Apollo
22:35 - 23:20
Silent Witness
23:20 - 00:10
nn
21:00 - 21:50
Doctor Foster
Boomerang
Angelo rulez
19:51 - 20:10
Új bolondos dallamok
20:10 - 20:15
Új bolondos dallamok
20:15 - 20:20
Új bolondos dallamok
20:20 - 20:25
Új bolondos dallamok
20:25 - 20:35
A Happó család
20:35 - 20:40
Grizzy és a lemmingek
20:40 - 20:46
Grizzy és a lemmingek
20:46 - 20:53
Grizzy és a lemmingek
20:53 - 21:05
Grizzy és a lemmingek
21:05 - 21:11
Grizzy és a lemmingek
21:11 - 21:18
Grizzy és a lemmingek
21:18 - 21:30
Én és a lovagom
21:30 - 21:40
Én és a lovagom
21:40 - 22:00
Én és a lovagom
22:00 - 22:10
Én és a lovagom
22:10 - 22:30
Pat, a kutya
22:30 - 22:36
Pat, a kutya
22:36 - 22:42
Pat, a kutya
22:42 - 22:55
Pat, a kutya
22:55 - 23:02
Pat, a kutya
23:02 - 23:09
Pat, a kutya
23:09 - 23:25
Mr. Bean
23:25 - 23:35
Mr. Bean
23:35 - 23:50
Mr. Bean
23:50 - 00:15
nn
21:18 - 21:30
Grizzy és a lemmingek
Brazzers TV Europe
Amateur Euro Blonde's Sex Tape
19:59 - 20:23
A Room With A View
20:23 - 20:35
I'm Not A Regular Mom, I'm A Cool Mom
20:35 - 21:00
Twerking Cutie Gets Perved On
21:00 - 21:10
Business With Pleasure
21:10 - 21:32
My Blindfolded Best Friend
21:32 - 22:00
No Wanking!
22:00 - 22:20
Late Night At The Library
22:20 - 22:44
Roomie Watches Kinky Porn
22:44 - 23:08
Pedi Pussy
23:08 - 23:34
UK Hottie Haggles With Pervert
23:34 - 00:22
nn
21:10 - 21:32
Business With Pleasure
Cartoon Network
Ben 10
20:00 - 20:10
Ben 10
20:10 - 20:30
Bakugan: Bunyóbolygó
20:30 - 20:41
Bakugan: Bunyóbolygó
20:41 - 21:00
Steven Universe
21:00 - 21:10
Steven Universe
21:10 - 21:25
Angelo rulez
21:25 - 21:35
Angelo rulez
21:35 - 21:55
Angelo rulez
21:55 - 22:05
Angelo rulez
22:05 - 22:20
Angelo rulez
22:20 - 22:30
Angelo rulez
22:30 - 22:50
Ninjago: Az elemek viadala
22:50 - 23:20
Ninjago: Az elemek viadala
23:20 - 23:50
Gumball csodálatos világa
23:50 - 00:10
nn
21:10 - 21:25
Steven Universe
CBS Reality
Judy bírónő
19:45 - 20:10
Ki ad többet?
20:10 - 20:35
Ki ad többet?
20:35 - 21:00
Cold Justice - Megoldatlan bűntények
21:00 - 21:50
Hidegvérrel
21:50 - 22:40
A gonosz iker
22:40 - 23:30
A gonoszság bizonyítékai
23:30 - 00:25
nn
21:00 - 21:50
Cold Justice - Megoldatlan bűntények
Cinemax
Lapzárta - Veronica Guerin története
20:00 - 21:40
Bűnös viszonyok
21:40 - 23:35
Foxtrott
23:35 - 01:25
nn
20:00 - 21:40
Lapzárta - Veronica Guerin története
Cinemax 2
Octavio halott
19:00 - 20:30
Egyedül az esküvőmön
20:30 - 22:30
Luna bosszúja
22:30 - 00:05
nn
20:30 - 22:30
Egyedül az esküvőmön
Comedy Central
Agymenők
20:00 - 20:30
Agymenők
20:30 - 21:00
Agymenők
21:00 - 21:30
Agymenők
21:30 - 22:00
Family Guy
22:00 - 22:30
Family Guy
22:30 - 23:00
Family Guy
23:00 - 23:30
South Park
23:30 - 00:30
nn
21:00 - 21:30
Agymenők
Comedy Central Family
Mike és Molly
20:00 - 20:30
Így jártam anyátokkal
20:30 - 21:00
Így jártam anyátokkal
21:00 - 21:30
Így jártam anyátokkal
21:30 - 22:00
Mike és Molly
22:00 - 22:30
Mike és Molly
22:30 - 23:00
Mike és Molly
23:00 - 23:30
Anyám borogass
23:30 - 00:30
nn
21:00 - 21:30
Így jártam anyátokkal
Cool TV
Halálos fegyver
20:00 - 21:00
Dr. Csont
21:00 - 22:00
Gyilkos elmék
22:00 - 23:00
Rejtjelek
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Dr. Csont
D1
Szentivánéji álom
19:30 - 21:45
Klubkoncertek
21:45 - 22:30
Klubkoncertek
22:30 - 23:15
Klubkoncertek
23:15 - 23:50
Vitalitás Plusz
23:50 - 00:20
nn
19:30 - 21:45
Szentivánéji álom
Da Vinci Tv
Kolumbusz Kristóf és egy ostoba tárgyalás
20:00 - 20:30
Tél betegségek
20:30 - 21:00
Oppenheimer kontra Heisenberg
21:00 - 21:45
Zsírtalanítás
21:45 - 22:00
Vezeklés, halál, Madonnák
22:00 - 23:00
Szél energia
23:00 - 23:30
Élelem-út
23:30 - 00:45
nn
21:00 - 21:45
Oppenheimer kontra Heisenberg
DIGI Animal World
Kedvencek klinikája
20:00 - 20:25
Irány a vadon!
20:25 - 20:55
Afrika vad csodái
20:55 - 21:00
Németország vadvilága- Élet a Vasfüggöny helyén
21:00 - 21:45
Az őserdő kutyái
21:45 - 22:40
A természet húsz mesterműve
22:40 - 23:10
Gepárd naplók
23:10 - 23:35
A Mississippi útja
23:35 - 07:00
nn
21:00 - 21:45
Németország vadvilága- Élet a Vasfüggöny helyén
DIGI Life
Ázsiai pillanatképek
19:45 - 20:10
Alaszkai légikatasztrófák
20:10 - 21:00
Álmok a garázsból
21:00 - 21:25
Álmok a garázsból
21:25 - 21:45
Mindennapi izmusok
21:45 - 22:00
Milliók szórakozva
22:00 - 22:25
Milliók szórakozva
22:25 - 22:50
Pihent agyú Amerika
22:50 - 23:35
Mindennapi izmusok
23:35 - 23:45
Rendkívüli emberek
23:45 - 00:40
nn
21:00 - 21:25
Álmok a garázsból
DIGI Sport 1
Tenisz
12:30 - 20:30
Sport 24
20:30 - 20:45
Labdarúgás
20:45 - 23:05
Tenisz
23:05 - 01:05
nn
20:45 - 23:05
Labdarúgás
DIGI Sport 1 HD
Tenisz
12:30 - 20:30
Sport 24
20:30 - 20:45
Labdarúgás
20:45 - 23:05
Tenisz
23:05 - 01:05
nn
20:45 - 23:05
Labdarúgás
DIGI Sport 2
Tenisz
16:30 - 20:30
SuperEnduro-vb
20:30 - 22:40
Sport 24
22:40 - 22:55
Jégkorong
22:55 - 07:00
nn
20:30 - 22:40
SuperEnduro-vb
DIGI Sport 2 HD
Tenisz
16:30 - 20:30
SuperEnduro-vb
20:30 - 22:40
Sport 24
22:40 - 22:55
Jégkorong
22:55 - 07:00
nn
20:30 - 22:40
SuperEnduro-vb
DIGI Sport 3
Röplabda
18:35 - 21:05
Röplabda
21:05 - 23:35
Sport 24
23:35 - 23:50
Tenisz
23:50 - 07:00
nn
21:05 - 23:35
Röplabda
DIGI Sport 3 HD
Röplabda
18:35 - 21:05
Röplabda
21:05 - 23:35
Sport 24
23:35 - 23:50
Tenisz
23:50 - 07:00
nn
21:05 - 23:35
Röplabda
DIGI World
150 év pompa - A bécsi Ring
19:20 - 20:15
Auroville - Egy más világ
20:15 - 21:00
Kalandvágyó kapitalisták
21:00 - 22:00
Világunk madártávból
22:00 - 22:25
Világunk madártávból
22:25 - 22:55
A világ harcművészetei
22:55 - 23:50
A természet csodái - Az evolúció szigetei
23:50 - 00:40
nn
21:00 - 22:00
Kalandvágyó kapitalisták
Discovery Channel
Építkezés Alaszkában
20:00 - 21:00
Cefrekirályok
21:00 - 22:00
Cefrekirályok
22:00 - 23:00
Kamionosok
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Cefrekirályok
Discovery HD Showcase
Bigfoot nyomában
19:30 - 20:15
Mérnöki műtárgyak
20:15 - 21:00
Aranyláz a Bering-tengeren
21:00 - 21:45
Halálos fogás
21:45 - 22:30
Tortakirály
22:30 - 22:55
Tortakirály
22:55 - 23:15
Elraboltak - megmentettek
23:15 - 00:45
nn
21:00 - 21:45
Aranyláz a Bering-tengeren
Discovery Science
Hogyan készült?
19:45 - 20:10
Így működik a Föld
20:10 - 21:00
Monumentális történelem
21:00 - 21:50
A világ legfurcsább UFO-történetei
21:50 - 22:40
Hogyan csinálják?
22:40 - 23:05
Hogyan készült?
23:05 - 23:30
A jövő fegyverei
23:30 - 00:20
nn
21:00 - 21:50
Monumentális történelem
Discovery Turbo Xtra
Autódokik
20:00 - 20:25
Autódokik
20:25 - 20:50
Garázsok rejtett kincsei
20:50 - 21:15
Garázsok rejtett kincsei
21:15 - 21:35
Sivatagi autókirályok
21:35 - 22:25
Klasszikus autók nyomában
22:25 - 22:50
Klasszikus autók nyomában
22:50 - 23:10
Autódokik
23:10 - 23:35
Autódokik
23:35 - 00:45
nn
21:15 - 21:35
Garázsok rejtett kincsei
Disney Channel
Kikiwaka tábor S2
20:00 - 20:30
Bájos törtető
20:30 - 22:00
Soy Luna
22:00 - 22:55
Phineas és Ferb
22:55 - 23:25
Phineas és Ferb
23:25 - 23:55
Milo Murphy törvénye
23:55 - 00:05
nn
20:30 - 22:00
Bájos törtető
Docubox
VANISHING POINT
20:00 - 21:30
TRAVEL PLAN - AYYATUYA
21:30 - 22:00
AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - FULL IMMERSION IN THE SEA
22:00 - 22:30
AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - LOS ROQUES, THE WINDY ARCHIPELAGO
22:30 - 23:00
MARIACHI, THE
23:00 - 01:00
nn
20:00 - 21:30
VANISHING POINT
Duck Tv
Vár az űr
19:59 - 20:03
Didi baba
20:03 - 20:06
Alakul!
20:06 - 20:09
Szafari
20:09 - 20:12
Afrika
20:12 - 20:15
Vonat
20:15 - 20:17
Tűzoltók
20:17 - 20:20
Mi fán terem?
20:20 - 20:22
Utazunk!
20:22 - 20:24
Meselánc
20:24 - 20:27
Játékidő
20:27 - 20:30
Mimo és Bobo
20:30 - 20:33
Didi baba
20:33 - 20:37
Alakul!
20:37 - 20:39
Dínóvilág
20:39 - 20:42
Vonat
20:42 - 20:44
Tűzoltók
20:44 - 20:47
Kaktusz
20:47 - 20:51
Táncok
20:51 - 20:54
Zöldségek
20:54 - 20:56
Hód család
20:56 - 20:59
Állatkert
20:59 - 21:02
Cica és a Ceruza
21:02 - 21:05
Színkerék
21:05 - 21:08
Monica
21:08 - 21:12
Bundás barátok
21:12 - 21:15
Jön, segít a Babacsapat
21:15 - 21:17
Risto Gusto
21:17 - 21:20
Zack és Ziggy
21:20 - 21:23
Sport, sport, sport
21:23 - 21:27
Mi segítünk
21:27 - 21:31
India
21:31 - 21:35
Puffy és Tubby
21:35 - 21:38
Manó világ
21:38 - 21:41
Bundás barátok
21:41 - 21:44
Napfalva - Sportfalva
21:44 - 21:47
Mimo világa
21:47 - 21:50
Hubbi elintézi
21:50 - 21:54
Világ-bölcsi
21:54 - 21:57
Tűzoltók akcióban
21:57 - 21:59
Boldog Birodalom
21:59 - 22:02
Jön, segít a Babacsapat
22:02 - 22:05
Risto Gusto
22:05 - 22:08
Micsoda látvány
22:08 - 22:10
Az állatok birodalma
22:10 - 22:13
Utazunk!
22:13 - 22:17
Vízivilág
22:17 - 22:22
Időmanók
22:22 - 22:23
Mi fán terem?
22:23 - 22:25
Formácskák
22:25 - 22:26
Édes otthon
22:26 - 22:27
Micsoda látvány
22:27 - 22:29
Tudásfa
22:29 - 22:33
Játékos hangok
22:33 - 22:36
Élet a városban
22:36 - 22:38
Vár az űr
22:38 - 22:41
Mimo és Bobo
22:41 - 22:44
Hubbi és barátai
22:44 - 22:46
Alakul!
22:46 - 22:49
Dínóvilág
22:49 - 22:51
Szafari
22:51 - 22:54
Afrika
22:54 - 22:57
Sippi Sappi
22:57 - 22:59
Színvarázs
22:59 - 23:02
Zöldségek
23:02 - 23:05
Csoportok
23:05 - 23:08
Oli - a természet körforgásai
23:08 - 23:11
Panni és Fanni
23:11 - 23:13
Cica és a Ceruza
23:13 - 23:16
Múzeumban
23:16 - 23:19
Színkerék
23:19 - 23:21
Te mit dolgozol?
23:21 - 23:24
Hód család
23:24 - 23:27
Te mit dolgozol?
23:27 - 23:30
Sport, sport, sport
23:30 - 23:32
Manó világ
23:32 - 23:35
Mimo világa
23:35 - 23:38
Hubbi elintézi
23:38 - 23:40
Risto Gusto
23:40 - 23:44
Zack és Ziggy
23:44 - 23:47
Margo és Félix
23:47 - 23:50
Minél magasabbra, annál jobb! /vagy/ Hadd nézzem csak!
23:50 - 23:53
Lola és a Számok
23:53 - 23:56
DuckSchool
23:56 - 23:59
Kukucs, látlak!
23:59 - 00:00
nn
21:20 - 21:23
Zack és Ziggy
Duna TV
Alpesi őrjárat
19:30 - 20:25
Skandináv lottó
20:25 - 20:35
A maffia csak nyáron öl
20:35 - 21:35
Partitúra
21:35 - 22:25
Kenó
22:25 - 22:35
Quo vadis?
22:35 - 23:45
Fölszállott a páva - Egyszer volt...
23:45 - 00:45
nn
20:35 - 21:35
A maffia csak nyáron öl
Duna World
Budavári Palotakoncert
20:00 - 21:00
Híradó
21:00 - 21:25
V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35
Munkaügyek - IrReality Show
21:35 - 22:05
Munkaügyek - IrReality Show
22:05 - 22:35
Életművész
22:35 - 23:30
M5 Híradó
23:30 - 00:35
nn
21:00 - 21:25
Híradó
E! Entertainment
Keeping Up With The Kardashians
20:00 - 21:00
Keeping Up With The Kardashians
21:00 - 22:00
The Funny Dance Show
22:00 - 23:00
E! News
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Keeping Up With The Kardashians
English Club TV
Limitless
19:00 - 20:45
Keep fit
20:45 - 21:00
Weather forecast
21:00 - 21:05
Basic lexis
21:05 - 21:15
Step by step
21:15 - 21:20
Here and there
21:20 - 21:30
English is the key
21:30 - 21:40
Evolution
21:40 - 21:45
Labour of love
21:45 - 22:00
Weather forecast
22:00 - 22:05
This day in history
22:05 - 22:15
Gadget-x
22:15 - 22:30
3ways2
22:30 - 22:45
Figures of speech
22:45 - 23:00
Magic science
23:00 - 23:15
Art land
23:15 - 23:20
Okey-dokey
23:20 - 23:30
Kids in action
23:30 - 23:35
Crafty hands
23:35 - 23:45
Yummy for mummy
23:45 - 00:05
nn
21:20 - 21:30
Here and there
Eroxxx HD
Easy Girls
19:00 - 20:55
Mystique
20:55 - 22:25
Retribution (2012)
22:25 - 00:50
nn
20:55 - 22:25
Mystique
Euronews
Euronews Tonight
20:00 - 22:00
Raw Politics
22:00 - 23:00
Euronews Tonight
23:00 - 23:54
Business planet
23:54 - 07:00
nn
20:00 - 22:00
Euronews Tonight
Eurosport
Vívás
17:50 - 20:05
Hírek
20:05 - 20:10
Formula-e
20:10 - 20:40
Olimpiai játékok
20:40 - 21:10
Kerékpár
21:10 - 22:05
Sportok
22:05 - 22:30
Vívás
22:30 - 23:25
Hírek
23:25 - 23:35
Kerékpár
23:35 - 00:30
nn
21:10 - 22:05
Kerékpár
Eurosport 2
Autóverseny
20:00 - 20:55
Hírek
20:55 - 21:00
Vívás
21:00 - 22:00
Motokrossz
22:00 - 22:30
Motokrossz
22:30 - 23:00
Motokrossz
23:00 - 23:30
Motokrossz
23:30 - 23:55
Hírek
23:55 - 00:45
nn
21:00 - 22:00
Vívás
Extreme Sports
Az akciósportok világa
19:20 - 20:10
Az X Games világa
20:10 - 20:35
Az X Games világa
20:35 - 21:00
Motoros démonok: megdöntött rekordok
21:00 - 21:50
Az ugrások éjszakája
21:50 - 22:40
Red Bull Global Rallycross Lites
22:40 - 23:05
Red Bull Global Rallycross Lites
23:05 - 23:30
Az akciósportok világa
23:30 - 00:20
nn
21:00 - 21:50
Motoros démonok: megdöntött rekordok
Fashion TV Europe
FASHION NEWS
20:00 - 20:25
F-PEOPLE
20:25 - 20:30
FASHION NEWS
20:30 - 20:55
FASHION WEEK
20:55 - 21:00
CHANEL STORY
21:00 - 21:30
CHANEL STORY
21:30 - 21:55
F-PARTIES
21:55 - 22:00
MASTERPIECES
22:00 - 22:30
MASTERPIECES
22:30 - 22:55
F-PARTIES
22:55 - 23:00
TOP PHOTOSHOOTS
23:00 - 23:30
TOP PHOTOSHOOTS
23:30 - 23:55
F-PARTIES
23:55 - 00:30
nn
21:00 - 21:30
CHANEL STORY
Fashionbox
SPLASH
20:00 - 21:00
ROYAL JEWELLERS - TILL SCHOEFFELD - SCHOEFELD PEARLS
21:00 - 22:00
FASHION FROM SEOUL - S01-E01
22:00 - 23:00
MIAMI FASHIONWEEK 2018
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
ROYAL JEWELLERS - TILL SCHOEFFELD - SCHOEFELD PEARLS
Fast&Funbox
BOARD STORIES SURFING
20:00 - 20:30
BOARD STORIES SURFING
20:30 - 21:00
AUTOSPEED 2018
21:00 - 21:30
AUTOSPEED 2018
21:30 - 22:00
GP RACING ON TRACK 2017
22:00 - 22:30
GP RACING ON TRACK 2017
22:30 - 23:00
ACTION SPORTS WORLD
23:00 - 00:30
nn
21:00 - 21:30
AUTOSPEED 2018
Fem3
Mondj igent a ruhára: Atlanta IX.
20:00 - 20:30
Mondj igent a ruhára: Atlanta IX.
20:30 - 21:00
A nagy házalakítás VII.
21:00 - 22:00
A nagy házalakítás VII.
22:00 - 23:00
Rejtélyes diagnózis X.
23:00 - 00:30
nn
21:00 - 22:00
A nagy házalakítás VII.
FightBox
FightBox King of Kings Heroes Series, Slovakia, 29.09.2018
19:00 - 21:15
King of Kings Grand Prix, 29.09.2018
21:15 - 23:40
Xtreme Fighting Championships
23:40 - 00:05
nn
21:15 - 23:40
King of Kings Grand Prix, 29.09.2018
Film Café
A faun labirintusa
18:40 - 21:00
A falu
21:00 - 23:05
Hegylakó
23:05 - 01:30
nn
21:00 - 23:05
A falu
Film Mánia
Tini nindzsa teknőcök
18:15 - 20:15
A kán kincsének őrzői
20:15 - 22:00
Halálod napja
22:00 - 23:50
A zombik lázadása
23:50 - 01:40
nn
20:15 - 22:00
A kán kincsének őrzői
Film+
Nyomás utána!
18:45 - 21:00
Beépített szépség
21:00 - 23:20
21 Jump Street - A kopasz osztag
23:20 - 01:30
nn
21:00 - 23:20
Beépített szépség
Film4
Szívhangok
20:00 - 21:55
Elfelejtett gonosz
21:55 - 23:50
A könnyű élet varázsa
23:50 - 02:00
nn
20:00 - 21:55
Szívhangok
Filmbox
Hullák földön, vízen, levegőben
18:40 - 20:15
Merlin kalandjai- Avalon kapuja
20:15 - 21:00
SNOWBOUND
21:00 - 22:30
JÁTÉKOS
22:30 - 00:40
nn
21:00 - 22:30
SNOWBOUND
Filmbox Arthouse
OLD AND NEW
18:55 - 21:00
DISTRICT 8D!
21:00 - 22:25
VIVE L'AMOUR
22:25 - 00:20
nn
21:00 - 22:25
DISTRICT 8D!
Filmbox Extra HD
Állati szerelmek
19:35 - 21:00
SHERLOCK 1/3
21:00 - 22:30
Az esőcsináló
22:30 - 00:05
nn
21:00 - 22:30
SHERLOCK 1/3
Filmbox Family
Bluebird
19:40 - 21:00
Mandie és a indiánok kincse 
21:00 - 22:45
A Beatles robbanás
22:45 - 05:35
nn
21:00 - 22:45
Mandie és a indiánok kincse 
Filmbox Plus
10.5 VILÁGVÉGE
19:35 - 21:00
SZERENCSEVADÁSZOK
21:00 - 21:55
SZERETETTEL, LILJA
21:55 - 23:35
A lányom gyilkosa
23:35 - 00:20
nn
21:00 - 21:55
SZERENCSEVADÁSZOK
FilmBox Prémium
A NAGY HULLARABLÁS
19:35 - 21:00
SHERLOCK 3/3
21:00 - 01:15
nn
21:00 - 01:15
SHERLOCK 3/3
FilmNow
A harc mestere
20:00 - 22:00
Elhagyott szoba
22:00 - 23:25
A vasöklű férfi
23:25 - 01:05
nn
20:00 - 22:00
A harc mestere
Fine Living
Szigetvadászok
19:45 - 20:10
Extrém otthonok
20:10 - 21:00
Házátalakítás Hawaii-on
21:00 - 21:25
Házátalakítás Hawaii-on
21:25 - 21:50
Házvadászok
21:50 - 22:15
Házvadászok
22:15 - 22:40
Szigetvadászok
22:40 - 23:05
Szigetvadászok
23:05 - 23:30
Extrém otthonok
23:30 - 00:20
nn
21:00 - 21:25
Házátalakítás Hawaii-on
Fishing and Hunting Channel
Energofish magazin
20:00 - 20:30
Tengerparti peca
20:30 - 21:00
Dudi Baits
21:00 - 21:30
Hajba Balázs
21:30 - 22:00
Harmadik Országos Vizsla Főverseny 2018
22:00 - 22:30
Vadászláz
22:30 - 23:00
IX. Feeder Világbajnokság Dél.Afrika
23:00 - 23:30
IX. Feeder Világbajnokság Dél.Afrika
23:30 - 00:30
nn
21:00 - 21:30
Dudi Baits
Fit HD
Kritikus részek tornája
20:00 - 20:55
Fit 4 You
20:55 - 21:00
Haladó jóga
21:00 - 21:55
Fit percek
21:55 - 22:00
Fit Info
22:00 - 05:00
nn
21:00 - 21:55
Haladó jóga
Food Network
Gyerekek grillbajnoksága
19:50 - 20:40
Cukrászok és amatőrök
20:40 - 21:30
Győzd le Bobby Flayt!
21:30 - 21:55
Győzd le Bobby Flayt!
21:55 - 22:20
Kajaklub
22:20 - 23:10
A konyha
23:10 - 00:22
nn
20:40 - 21:30
Cukrászok és amatőrök
FTV HD
FASHION NEWS
20:00 - 20:25
F-PEOPLE
20:25 - 20:30
FASHION NEWS
20:30 - 20:55
FASHION WEEK
20:55 - 21:00
CHANEL STORY
21:00 - 21:30
CHANEL STORY
21:30 - 21:55
F-PARTIES
21:55 - 22:00
MASTERPIECES
22:00 - 22:30
MASTERPIECES
22:30 - 22:55
F-PARTIES
22:55 - 23:00
FASHION FILMS
23:00 - 23:30
FASHION FILMS
23:30 - 23:55
F-PARTIES
23:55 - 00:30
nn
21:00 - 21:30
CHANEL STORY
Galaxy4
Kisvárosi gyilkosságok
18:45 - 21:00
Csábító kémek
21:00 - 22:00
Esküdt ellenségek: Bűnös szándék
22:00 - 23:00
Poirot: Az Ackroyd-gyilkosság
23:00 - 01:10
nn
21:00 - 22:00
Csábító kémek
H!T Music Channel
Top 15
20:00 - 21:00
Summer H!ts
21:00 - 22:00
Then and Now
22:00 - 23:00
All T!me Rock H!ts
23:00 - 06:00
nn
21:00 - 22:00
Summer H!ts
Hatos csatorna
Tea Glóriával premier
20:00 - 22:00
Nagykörút
22:00 - 23:00
Három a magyar kívánság
23:00 - 01:00
nn
20:00 - 22:00
Tea Glóriával premier
HBO 2
Képmás
19:30 - 20:20
Képmás
20:20 - 21:15
Milliárdok nyomában
21:15 - 22:15
7 vérfagyasztó nap
22:15 - 02:25
nn
21:15 - 22:15
Milliárdok nyomában
HBO 3
A szolgálólány meséje
19:10 - 20:05
Szex és New York
20:05 - 20:30
Szex és New York
20:30 - 21:00
Roswell: New Mexico
21:00 - 21:45
Nox
21:45 - 22:50
Csernobil
22:50 - 23:50
Wonder Woman
23:50 - 02:10
nn
21:00 - 21:45
Roswell: New Mexico
HIR TV
Hírek
20:00 - 20:05
Terc
20:05 - 21:00
Hírek
21:00 - 21:05
Csörte
21:05 - 22:00
Híradó
22:00 - 22:25
Sporthírek
22:25 - 22:30
Heti terror
22:30 - 23:00
Hírek
23:00 - 23:05
Magyaro. élőben
23:05 - 07:00
nn
21:05 - 22:00
Csörte
History Channel
Zálogcsillagok
20:00 - 20:30
Raktár-háborúk
20:30 - 21:00
Ősi idegenek
21:00 - 22:00
Ősi idegenek: A végső bizonyíték
22:00 - 23:00
Zálogcsillagok
23:00 - 23:30
Zálogcsillagok
23:30 - 23:55
Tűzben edzett
23:55 - 00:50
nn
21:00 - 22:00
Ősi idegenek
HRT-1
Loto 7
19:59 - 20:05
Zločini komunizma u Hrvatskoj: Čišćenje, dokumentarna serija (2/4)
20:05 - 20:52
Zaronite s nama: Veliki most koraljni greben - otok Mljet (R)
20:52 - 21:02
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (3/12) (R)
21:02 - 21:50
Zaronite s nama: Tajan - otok Lastovo (R)
21:50 - 22:00
Split: Večer s nobelovcima
22:00 - 22:51
Dnevnik 3
22:51 - 23:06
Sport
23:06 - 23:12
Vrijeme
23:12 - 23:14
Vijesti iz kulture
23:14 - 23:25
Milijarde (1), serija (15) (1/12) (R)
23:25 - 00:22
nn
21:02 - 21:50
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (3/12) (R)
Humor+
Egy rém rendes család
19:50 - 20:20
Csengetett, Mylord?
20:20 - 21:25
Csengetett, Mylord?
21:25 - 22:30
Egy rém rendes család
22:30 - 23:00
Egy rém rendes család
23:00 - 23:30
Egy rém rendes család
23:30 - 00:30
nn
20:20 - 21:25
Csengetett, Mylord?
Hustler TV
Deep Penetrating 18 YO Anal Orgasms
19:00 - 20:30
3-Way Nanny Auditions
20:30 - 22:00
18 YO Brats Beg For Daddy Dong
22:00 - 23:00
Women Seeking Women
23:00 - 00:30
nn
20:30 - 22:00
3-Way Nanny Auditions
iConcert HD
Florence and The Machine - Live at iTunes Festival
18:54 - 21:00
Maroon 5 - Live at Casino de Paris
21:00 - 21:55
Peter Gabriel - Live in Athens 1987
21:55 - 00:00
nn
21:00 - 21:55
Maroon 5 - Live at Casino de Paris
ID: Investigation Discovery
A legrosszabb rémálmod
20:00 - 21:00
Gyilkosság az életem
21:00 - 22:00
Gyilkos fejtörő
22:00 - 23:00
Testkamerák
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Gyilkosság az életem
Izaura TV
Tiltott szerelem
20:00 - 21:00
Luz Maria
21:00 - 22:00
Betty, a csúnya lány
22:00 - 23:00
A Korona hercege
23:00 - 00:30
nn
21:00 - 22:00
Luz Maria
JimJam
Irány Okidó!
20:00 - 20:12
Irány Okidó!
20:12 - 20:25
Dot
20:25 - 20:37
Bori
20:37 - 20:49
Találd ki, mennyire szeretlek!
20:49 - 21:01
Találd ki, mennyire szeretlek!
21:01 - 21:13
Chuggington - Jelvényt akarok!
21:13 - 21:19
A hármasikrek
21:19 - 21:27
A hármasikrek
21:27 - 21:35
Rejtélyek Tesz-Vesz városban
21:35 - 22:00
Bogyó és Babóca
22:00 - 22:05
Bogyó és Babóca
22:05 - 22:10
Majomparádé
22:10 - 22:19
Bing
22:19 - 22:28
Kate
22:28 - 22:39
Kismackó kalandjai
22:39 - 22:47
Kismackó kalandjai
22:47 - 22:55
Badanamu Tv Show (Abc)
22:55 - 23:00
Thomas, a gőzdmozdony
23:00 - 23:12
Sam, a tűzoltó
23:12 - 23:24
Sam, a tűzoltó
23:24 - 23:36
Bob, a mester
23:36 - 23:48
Bob, a mester
23:48 - 00:05
nn
21:19 - 21:27
A hármasikrek
Jocky TV
JAG - Becsületbeli ügyek
19:55 - 21:00
Columbo: A döntő játszma
21:00 - 22:50
Dallas
22:50 - 23:35
Dallas
23:35 - 01:00
nn
21:00 - 22:50
Columbo: A döntő játszma
Kika
KiKA LIVE
20:00 - 20:35
Du bist STYLE!
20:35 - 21:00
Sendeschluss
21:00 - 06:00
nn
21:00 - 06:00
Sendeschluss
KiWi TV
Hupikék törpikék
19:30 - 20:05
Egyszer volt... Az élet
20:05 - 20:40
Pound Puppies: Kutyakölyköt minden kiskölyöknek!
20:40 - 21:10
Zigby
21:10 - 21:25
Zigby
21:25 - 21:40
Sam, a tűzoltó
21:40 - 21:55
Sam, a tűzoltó
21:55 - 22:10
Tehénkemesék
22:10 - 22:20
Tehénkemesék
22:20 - 22:30
Tehénkemesék
22:30 - 22:40
80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal
22:40 - 23:10
Hupikék törpikék
23:10 - 23:40
Hupikék törpikék
23:40 - 00:10
nn
21:10 - 21:25
Zigby
LiChi TV
Hal a tortán
20:00 - 21:05
Lázár és Géza a retró konyhasó
21:05 - 21:35
Konyhatündér - Marton Adrival
21:35 - 22:05
Hentesek
22:05 - 22:35
Stahl konyhája
22:35 - 23:05
Sütimester VI. - Mesterfokozat 4.
23:05 - 00:20
nn
21:05 - 21:35
Lázár és Géza a retró konyhasó
LifeTv
Ez zsír! magazin
19:35 - 20:10
Élet- halál harcosai
20:10 - 21:15
Élet- halál harcosai
21:15 - 22:20
Hihetetlen betegségek
22:20 - 23:20
A Kardashian sztori
23:20 - 00:30
nn
21:15 - 22:20
Élet- halál harcosai
m1 HD
HÍRADÓ
19:30 - 20:25
Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30
Ma este
20:30 - 21:00
HÍRADÓ
21:00 - 21:20
Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25
V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30
VILÁGHÍRADÓ
21:30 - 21:50
Ma éjjel
21:50 - 22:00
HÍRADÓ
22:00 - 22:30
Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35
Ma éjjel
22:35 - 23:00
HÍRADÓ
23:00 - 23:15
Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
23:20 - 23:30
NÉMET NYELVŰ HÍREK
23:30 - 23:40
OROSZ NYELVŰ HÍREK
23:40 - 23:50
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
23:50 - 23:55
Ma éjjel
23:55 - 00:20
nn
21:20 - 21:25
Időjárás-jelentés
m2 HD
Traktor Tom (1-2)
19:50 - 20:05
M2 matricák - Baltazár-bazár
20:05 - 20:15
Tuti gimi
20:15 - 21:05
Született szinglik
21:05 - 21:25
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:25 - 22:40
Odaát
22:40 - 23:25
Az A38 Hajó színpadán: Sólstafir
23:25 - 00:25
nn
21:05 - 21:25
Született szinglik
m5
Univerzum - Vadásztársak - A kutya és az ember
19:35 - 20:30
M5 Híradó
20:30 - 20:55
M5 - Úton!
20:55 - 21:05
Az utolsó vacsora
21:05 - 21:15
Müpart Classic koncertek
21:15 - 23:30
Vers mindenkinek
23:30 - 23:35
M5 Híradó
23:35 - 00:05
nn
21:15 - 23:30
Müpart Classic koncertek
Magyar 2
Traktor Tom (1-2)
19:50 - 20:05
M2 matricák - Baltazár-bazár
20:05 - 20:15
Tuti gimi
20:15 - 21:05
Született szinglik
21:05 - 21:25
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:25 - 22:40
Odaát
22:40 - 23:25
Az A38 Hajó színpadán: Sólstafir
23:25 - 00:25
nn
21:05 - 21:25
Született szinglik
MegaMax
Chuck megoldja
19:40 - 20:05
Chuck megoldja
20:05 - 20:30
A Degrassi gimi
20:30 - 21:00
Szörfsuli
21:00 - 21:30
Stréberek és Rémek
21:30 - 21:45
Mormota mesterek
21:45 - 22:00
The Avatars
22:00 - 22:25
The Avatars
22:25 - 22:50
Maggie és Bianca - Divatból jeles
22:50 - 23:15
Maggie és Bianca - Divatból jeles
23:15 - 23:40
Chuck megoldja
23:40 - 00:05
nn
21:00 - 21:30
Szörfsuli
MEZZO
InterMezzo
19:30 - 20:30
Jalil by Nazib Zhiganov at the Tatar State Opera
20:30 - 22:20
InterMezzo
22:20 - 23:30
Steve Lehman trio - Zinc Club, New York
23:30 - 00:30
nn
20:30 - 22:20
Jalil by Nazib Zhiganov at the Tatar State Opera
MEZZOHD
Tugan Sokhiev and the Orchestre national du Capitole de Toulouse: Berlioz, Liszt, Rimsky-Korsakov
18:45 - 20:20
InterMezzo
20:20 - 21:00
Bill Frisell Trio - Melbourne International Jazz Festival
21:00 - 21:45
Ari Hoenig Trio - Melbourne International Jazz Festival
21:45 - 22:30
The Necks - Melbourne International Jazz Festival
22:30 - 23:24
InterMezzo
23:24 - 00:50
nn
21:00 - 21:45
Bill Frisell Trio - Melbourne International Jazz Festival
Minimax
Littlest Pet Shop
20:00 - 20:30
Enchantimals - Új otthon
20:30 - 21:35
Trollok - A dallam szól tovább
21:35 - 22:00
Trollok - A dallam szól tovább
22:00 - 22:30
Voltron - A legendás védelmező
22:30 - 23:00
Voltron - A legendás védelmező
23:00 - 23:30
Mr. Peabody és Sherman show
23:30 - 00:12
nn
20:30 - 21:35
Enchantimals - Új otthon
Hirdetési hely kiadó
Hirdetési hely kiadó
Mozi+
Mission: Impossible II.
18:30 - 21:00
Vitathatatlan 2.
21:00 - 23:15
Agyas és agyatlan
23:15 - 00:55
nn
21:00 - 23:15
Vitathatatlan 2.
Moziverzum
Piedone Afrikában
18:45 - 21:00
A három testőr Afrikában
21:00 - 22:55
B13 - A bűnös negyed
22:55 - 00:45
nn
21:00 - 22:55
A három testőr Afrikában
MR1-Kossuth
Krónika 20:00
20:00 - 20:05
Időjárás - Kossuth Rádió - 20:10
20:05 - 20:10
SPORTVILÁG
20:10 - 21:00
Krónika 21:00
21:00 - 21:05
Az este - házigazda...
21:05 - 21:30
Nagyok (portrék)
21:30 - 22:00
Krónika 22:00
22:00 - 22:20
Időjárás - Kossuth Rádió - 22:21:30
22:20 - 22:30
Felnőtteknek
22:30 - 22:45
Rádiószínház - Zene esti
22:45 - 23:00
Krónika 23:00
23:00 - 23:05
Sport hírek 23:05
23:05 - 23:10
Ütköző
23:10 - 23:35
A Hely
23:35 - 00:10
nn
21:05 - 21:30
Az este - házigazda...
MR2-Petőfi
Hírek - Petőfi Rádió 20:00
20:00 - 21:00
Hírek - Petőfi Rádió 21:00
21:00 - 22:00
Hírek - Petőfi Rádió 22:00
22:00 - 06:00
nn
21:00 - 22:00
Hírek - Petőfi Rádió 21:00
MR3-Bartók
Koncert - Archív
19:35 - 20:20
Koncert - EBU
20:20 - 20:45
Koncert - EBU
20:45 - 22:00
Ars nova
22:00 - 23:00
Jazz
23:00 - 23:55
HÍREK RÁDIÓ - Bartók Rádió - 23:55
23:55 - 06:00
nn
20:45 - 22:00
Koncert - EBU
MR4-Nemzetiségi
Horvát nemzetiségi műsor
20:00 - 22:00
Német nemzetiségi műsor
22:00 - 00:30
nn
20:00 - 22:00
Horvát nemzetiségi műsor
MR5-Parlament
Parlamenti közvetítés
08:00 - 08:00
nn
08:00 - 08:00
Parlamenti közvetítés
MR6-Dankó
HÍREK RÁDIÓ - Dankó hírek - 20:00
20:00 - 21:00
Népek dalai
21:00 - 01:00
nn
21:00 - 01:00
Népek dalai
MTV Dance
Club Bangers!
17:00 - 23:00
Club MTV!
23:00 - 05:00
nn
17:00 - 23:00
Club Bangers!
MTV Euro
Kamureg
20:00 - 21:00
Kamureg
21:00 - 22:00
Floribama Shore
22:00 - 23:00
Floribama Shore
23:00 - 00:30
nn
21:00 - 22:00
Kamureg
MTV Hits
Big Fat Hits
19:00 - 23:00
Non-Stop Hits
23:00 - 05:00
nn
19:00 - 23:00
Big Fat Hits
MTV Hungary
MTV HITS
19:00 - 21:00
Kamureg
21:00 - 22:00
Floribama Shore
22:00 - 23:00
Floribama Shore
23:00 - 00:30
nn
21:00 - 22:00
Kamureg
MTV Live HD
HRVY's Personal Pop Playlist
20:00 - 21:30
MTV Asks: Bastille
21:30 - 22:00
MTV Presents Ocean City Sounds
22:00 - 22:20
MTV Presents Varna Beach 2017
22:20 - 22:45
MTV Live Stage: The Best Bits
22:45 - 23:30
MTV Presents Gibraltar Calling
23:30 - 00:15
nn
20:00 - 21:30
HRVY's Personal Pop Playlist
MTV Rocks
Rocks Rated!
18:00 - 23:00
All Night Session
23:00 - 05:00
nn
18:00 - 23:00
Rocks Rated!
Music Channel
Club H!T Back, ism.
20:00 - 21:00
News
21:00 - 21:02
Party Starter
21:02 - 22:00
News
22:00 - 22:02
Party Starter
22:02 - 23:00
1 like HIPHOP
23:00 - 06:00
nn
21:02 - 22:00
Party Starter
Muzsika TV
Zenés barátságok
20:00 - 21:00
Lakodalmas
21:00 - 22:00
Nagyfröccs
22:00 - 23:00
Muzsika TV Road Show
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Lakodalmas
National Geographic HD
2. világháború: Pokol a tenger alatt
20:00 - 21:00
Hihetetlen gépezetek
21:00 - 22:00
Volt egyszer egy bolygó
22:00 - 23:00
Az igazi Becstelen brigantyk
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Hihetetlen gépezetek
National Geographic Wild
Állati rekorderek
20:00 - 21:00
Legendás fogások
21:00 - 22:00
Dr. Pol állatklinikája
22:00 - 23:00
Dr. Oakley házhoz megy
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Legendás fogások
National Geographic Wild HD
Állati rekorderek
20:00 - 21:00
Legendás fogások
21:00 - 22:00
Dr. Pol állatklinikája
22:00 - 23:00
Dr. Oakley házhoz megy
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Legendás fogások
Nautical Channel HD
Facing Waves
20:00 - 20:30
Facing Waves
20:30 - 21:00
Chasing Jaguars
21:00 - 21:30
Durban Extravaganza
21:30 - 22:00
ICF 2018
22:00 - 22:30
ICF 2018
22:30 - 23:00
Baltic Sea Goes Sup
23:00 - 23:30
Bora Bora Paddling Paradise
23:30 - 00:30
nn
21:00 - 21:30
Chasing Jaguars
Nick Jr.
A Mancs őrjárat
19:55 - 20:25
Szuper Szárny
20:25 - 20:50
Peppa malac
20:50 - 20:55
Peppa malac
20:55 - 21:00
Peppa malac
21:00 - 21:05
Peppa malac
21:05 - 21:10
Peppa malac
21:10 - 21:20
Babi kávézója
21:20 - 21:50
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
21:50 - 22:15
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
22:15 - 22:25
Peppa malac
22:25 - 22:30
Peppa malac
22:30 - 22:45
Napsugár
22:45 - 23:10
A Mancs őrjárat
23:10 - 23:40
A Mancs őrjárat
23:40 - 00:30
nn
21:20 - 21:50
Babi kávézója
Nickelodeon
Hunter Street: Kölykök Póráz Nélkül
20:00 - 20:25
A Thunderman család
20:25 - 20:55
A Thunderman család
20:55 - 21:20
A Lármás család
21:20 - 21:50
SpongyaBob Kockanadrág
21:50 - 22:20
SpongyaBob Kockanadrág
22:20 - 22:45
Tündéri keresztszülők
22:45 - 23:15
Tündéri keresztszülők
23:15 - 23:45
Veszélyes Henry
23:45 - 00:05
nn
21:20 - 21:50
A Lármás család
Nicktoons
SpongyaBob Kockanadrág
20:00 - 20:25
SpongyaBob Kockanadrág
20:25 - 20:55
Üdv a Wayne-ben
20:55 - 21:20
Üdv a Wayne-ben
21:20 - 21:45
Avatár : Aang legendája
21:45 - 22:15
Avatár : Aang legendája
22:15 - 22:40
Mysticons
22:40 - 23:10
ToonMarty
23:10 - 23:20
ToonMarty
23:20 - 23:35
Kenyér királyok
23:35 - 00:20
nn
21:20 - 21:45
Üdv a Wayne-ben
ORT1
Vremja
20:00 - 20:30
Premera. Angel-hranitel. Mnogoserijnyj film
20:30 - 22:30
Vechernij Urgant v Sankt-Peterburge
22:30 - 23:15
Pjotr Fjodorov v mnogoserijnom filme Gorod
23:15 - 01:05
nn
20:30 - 22:30
Premera. Angel-hranitel. Mnogoserijnyj film
OzoneTv
Hotel - Magyarország legszebb szállodái: Greenfield Hotel Golf & Spa Bükfürdő
20:00 - 20:30
Hotel - Magyarország legszebb szállodái: Imola Udvarház Eger
20:30 - 21:00
Indonézia 4 arca - Mantawai
21:00 - 22:00
Fogadj örökbe - BudaPest: A 4-es metró
22:00 - 22:30
Hogyan készül? Megmutatjuk! Rizs
22:30 - 23:00
Egyenlítő
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Indonézia 4 arca - Mantawai
Paramount Channel
Most jövök a falvédőről
18:55 - 21:00
Borat - Kazah nép nagy fehér gyermeke menni művelődni Amerika
21:00 - 22:50
A titkárnő
22:50 - 01:15
nn
21:00 - 22:50
Borat - Kazah nép nagy fehér gyermeke menni művelődni Amerika
Pax TV
Bibliai emberek
20:00 - 20:35
Megálló
20:35 - 21:10
A Titicaca-tótól Cuscóig
21:10 - 21:30
Andrew Wommack tanítása
21:30 - 22:00
Nagy Bandó András, humorista
22:00 - 23:00
Mit mond az Egyház ma a nőknek?
23:00 - 23:50
Grecsó Krisztiánnal
23:50 - 09:00
nn
21:10 - 21:30
A Titicaca-tótól Cuscóig
Playboy TV
FANTASY FLIRT
04:01 - 20:30
UNDERCOVER
20:30 - 20:59
BADASS
20:59 - 21:28
EP 5- Through Their Eyes, ROMAN SHONOKHOV
21:28 - 21:53
JAZMIN_S_TOUCH
21:53 - 22:33
ARCADE
22:33 - 22:37
LIFE AND DREAM - EPISODE 3 - FOLLOW YOUR DREAM
22:37 - 22:53
A DAUGHTER'S DECEPTION
22:53 - 00:02
nn
20:59 - 21:28
BADASS
Prime
Hawaii Five-0
20:00 - 21:00
NCIS: Los Angeles
21:00 - 22:00
NCIS: Los Angeles
22:00 - 23:00
A Grace klinika
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
NCIS: Los Angeles
Private TV
4 On 1 Monster Black Shaft Gangbang
19:30 - 20:55
Adventures On The Lust Boat 2
20:55 - 23:00
Teens Next Door
23:00 - 01:15
nn
20:55 - 23:00
Adventures On The Lust Boat 2
PRO 7
Galileo
19:05 - 20:15
Grey's Anatomy - Die jungen Ärzte
20:15 - 21:15
Grey's Anatomy - Die jungen Ärzte(4 . 18 ..)
21:15 - 22:15
Grey's Anatomy - Die jungen Ärzte(4 . 23 ..)
22:15 - 23:15
Lucifer(2 . 19 ..)
23:15 - 00:10
nn
21:15 - 22:15
Grey's Anatomy - Die jungen Ärzte(4 . 18 ..)
Rai 1
TELEGIORNALE
20:00 - 20:30
Bologna. Calcio. Nazionale U21 - Campionati Europei Italia 2019 Italia - Polonia
20:30 - 23:20
Porta a Porta
23:20 - 23:40
TG1 60 Secondi
23:40 - 00:55
nn
20:30 - 23:20
Bologna. Calcio. Nazionale U21 - Campionati Europei Italia 2019 Italia - Polonia
Redlight HD
Your Pussy Tastes Better
19:00 - 21:00
Lesbian Pleasures 4
21:00 - 23:02
Una Notte Da Leoni
23:02 - 01:00
nn
21:00 - 23:02
Lesbian Pleasures 4
RTL
Gute Zeiten, schlechte Zeiten(. 6783 ..)
19:40 - 20:15
10 Jahre Raus aus den Schulden - Spezial
20:15 - 22:15
stern TV
22:15 - 00:27
nn
20:15 - 22:15
10 Jahre Raus aus den Schulden - Spezial
RTL Gold
Árva angyal
20:00 - 21:00
Szulejmán
21:00 - 22:10
Szulejmán
22:10 - 23:15
Fókusz
23:15 - 23:50
A Kód
23:50 - 00:55
nn
21:00 - 22:10
Szulejmán
RTL Spike
Gyilkos elmék
20:00 - 21:00
Gyilkos elmék
21:00 - 22:00
Vikingek
22:00 - 23:00
Vikingek
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Gyilkos elmék
RTL+
Benny Hill Show
19:50 - 20:30
Benny Hill Show
20:30 - 21:10
Mr. Bean
21:10 - 21:45
ValóVilág
21:45 - 23:15
Mi a vágyad, More?
23:15 - 02:05
nn
21:10 - 21:45
Mr. Bean
RTL2
Berlin - Tag & Nacht(. 1964 ..)
19:05 - 20:15
Wir werden Hebamme!
20:15 - 21:15
Voller Leben(. 11 ..)
21:15 - 22:15
Die Babystation(. 31 ..)
22:15 - 23:15
Autopsie(. 167 ..)
23:15 - 00:05
nn
21:15 - 22:15
Voller Leben(. 11 ..)
SAT 1
SAT.1 Nachrichten
19:55 - 20:15
Die Braut, die sich nicht traut
20:15 - 22:35
akte 20.19 Spezial
22:35 - 23:35
Kassensturz - Spartricks statt Schuhtick - Die SAT.1 Reportage
23:35 - 00:30
nn
20:15 - 22:35
Die Braut, die sich nicht traut
Sláger TV
A jó LaciBetyár konyhája
20:00 - 21:00
Drága családom
21:00 - 21:55
No Para Karaoke
21:55 - 22:55
No Para Karaoke
22:55 - 23:55
Vigadó
23:55 - 01:00
nn
21:00 - 21:55
Drága családom
Smile of a Child
Dooley and Pals
20:00 - 20:30
Mickey's Farm
20:30 - 21:00
Theo
21:00 - 21:30
Owlegories
21:30 - 22:00
Dr. Wonder's Workshop
22:00 - 22:30
Fred and Susie
22:30 - 23:00
The Adventures of Carlos Caterpillar
23:00 - 23:30
Colby's Clubhouse
23:30 - 00:30
nn
21:00 - 21:30
Theo
Sony Max
Younger
20:00 - 20:30
Younger
20:30 - 21:00
Candice Renoir
21:00 - 22:05
Supergirl
22:05 - 23:05
A rajongó
23:05 - 00:05
nn
21:00 - 22:05
Candice Renoir
Sony Movie Channel
Men In Black - Sötét zsaruk 3.
19:00 - 21:00
Szexvideó
21:00 - 22:55
Vakáció a szigeten
22:55 - 00:40
nn
21:00 - 22:55
Szexvideó
Sorozat+
CSI: Miami helyszínelők
20:00 - 20:55
CSI: Miami helyszínelők
20:55 - 21:55
Columbo
21:55 - 23:45
Dr. Csont
23:45 - 00:40
nn
20:55 - 21:55
CSI: Miami helyszínelők
Spektrum
A világegyetem
20:00 - 21:00
Útikalauz a bolygókhoz
21:00 - 22:00
Oliver Stone - Amerika elhallgatott történelme
22:00 - 23:10
Ausztrália története
23:10 - 00:10
nn
21:00 - 22:00
Útikalauz a bolygókhoz
Spektrum HD
A világegyetem
20:00 - 21:00
Útikalauz a bolygókhoz
21:00 - 22:00
Oliver Stone - Amerika elhallgatott történelme
22:00 - 23:10
Ausztrália története
23:10 - 00:10
nn
21:00 - 22:00
Útikalauz a bolygókhoz
Spektrum Home
A kertész kertje
19:45 - 21:00
Venni vagy nem venni
21:00 - 22:00
Ronda házból álomház
22:00 - 23:00
Kis terek, nagy ötletek
23:00 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Venni vagy nem venni
Spíler Extra
MotoGP összefoglaló - Spanyolország-Barcelona
19:45 - 20:05
La Liga 2018/19 - Real Betis - Real Madrid
20:05 - 20:20
Premier League 2018/19 - Liverpool-Newcastle United
20:20 - 22:15
Premier League 2018/19 - AFC Bournemouth-Watford
22:15 - 22:15
La Liga 2018/19 - Athletic Club - Getafe CF
22:15 - 00:15
nn
20:20 - 22:15
Premier League 2018/19 - Liverpool-Newcastle United
Spíler1 TV
MotoGP Katalán Nagydíj - Összefoglaló
19:45 - 20:20
Liverpool - Newcastle United
20:20 - 22:20
AFC Bournemouth - Watford
22:20 - 00:20
nn
20:20 - 22:20
Liverpool - Newcastle United
Spíler2 TV
La Liga
18:00 - 20:05
La Liga
20:05 - 22:15
La Liga
22:15 - 00:15
nn
20:05 - 22:15
La Liga
Sport1
Labdarúgás
20:00 - 22:00
Labdarúgás
22:00 - 23:00
Labdarúgás. Bundesliga, best of május
23:00 - 23:30
Labdarúgás
23:30 - 01:30
nn
20:00 - 22:00
Labdarúgás
Sport2
Kézilabda
20:00 - 22:45
Sportverda
22:45 - 23:45
Mai helyzet
23:45 - 01:00
nn
20:00 - 22:45
Kézilabda
Story4
Gyilkos sorok
19:00 - 20:05
Gyilkos sorok
20:05 - 21:10
Tökös szerelem
21:10 - 23:00
A hosszú út hazáig
23:00 - 00:10
nn
21:10 - 23:00
Tökös szerelem
Super Rtl
Angelo!
19:40 - 20:15
Dr. House(1 . 19 ..)
20:15 - 21:10
Dr. House(1 . 20 ..)
21:10 - 22:00
Dr. House(1 . 21 ..)
22:00 - 22:55
Die Kinderklinik - Familien zwischen Bangen und Hoffen(. 8 ..)
22:55 - 23:25
Die Kinderklinik - Familien zwischen Bangen und Hoffen(. 9 ..)
23:25 - 23:50
Comedy total
23:50 - 00:20
nn
21:10 - 22:00
Dr. House(1 . 20 ..)
The History HD
Zálogcsillagok
20:00 - 20:30
Raktár-háborúk
20:30 - 21:00
Ősi idegenek
21:00 - 22:00
Ősi idegenek: A végső bizonyíték
22:00 - 23:00
Zálogcsillagok
23:00 - 23:30
Zálogcsillagok
23:30 - 23:55
Tűzben edzett
23:55 - 00:50
nn
21:00 - 22:00
Ősi idegenek
TLC
Három hónap múlva esküvő - boldogan éltek, amíg...
20:00 - 22:00
Anyák és lányaik
22:00 - 23:00
Három hónap jegyesség- a kezdetek
23:00 - 01:00
nn
20:00 - 22:00
Három hónap múlva esküvő - boldogan éltek, amíg...
Tolnatáj TV
nn
-
Travel Channel
A lehetetlen szálloda
20:00 - 21:00
Rejtélyek a múzeumban
21:00 - 22:00
Távol a civilizációtól: Ozarki paradicsom
22:00 - 23:00
Bizarr ételek: ízletes uticélok
23:00 - 23:30
Bizarr ételek: ízletes uticélok
23:30 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Rejtélyek a múzeumban
Travel Channel HD
A lehetetlen szálloda
20:00 - 21:00
Rejtélyek a múzeumban
21:00 - 22:00
Távol a civilizációtól: Ozarki paradicsom
22:00 - 23:00
Bizarr ételek: ízletes uticélok
23:00 - 23:30
Bizarr ételek: ízletes uticélok
23:30 - 01:00
nn
21:00 - 22:00
Rejtélyek a múzeumban
TV Paprika
Tomasz Deker desszertjei
20:00 - 20:30
Jó szakács, rossz szakács
20:30 - 21:00
Jamie és Jimmy konyhai csatái
21:00 - 22:00
John Torode: A Közel-Kelet ízei
22:00 - 22:30
John Torode: Ázsia ízei
22:30 - 23:00
Nicola konyhája
23:00 - 23:35
Michael konyhája
23:35 - 00:05
nn
21:00 - 22:00
Jamie és Jimmy konyhai csatái
TV4
Doyle és Doyle - Ketten bevetésen
20:00 - 21:00
Harry Bosch - A nyomozó
21:00 - 22:05
Dr. Blake
22:05 - 23:20
Murdoch nyomozó rejtélyei
23:20 - 00:25
nn
21:00 - 22:05
Harry Bosch - A nyomozó
TV5
Crimes parfaits
19:32 - 20:26
Dart dart
20:26 - 20:30
Le journal de france 2
20:30 - 20:57
Météo
20:57 - 21:01
Fiers d?tre bleues
21:01 - 21:05
Bim experience
21:05 - 21:59
? la recherche du vinyle déb?ne
21:59 - 22:52
Le journal de la rts
22:52 - 23:19
Météo
23:19 - 23:23
Capitaine marleau(0 . 1 ..)
23:23 - 00:58
nn
21:05 - 21:59
Bim experience
TVE
Espana Directo
19:15 - 20:30
Aqui La Tierra
20:30 - 21:00
Telediario 2? Edición
21:00 - 22:10
Tvemos
22:10 - 22:40
Comando Actualidad
22:40 - 23:40
Comando Actualidad
23:40 - 00:50
nn
21:00 - 22:10
Telediario 2? Edición
VH1
We Love The: 10s
19:00 - 22:00
Guess The Year
22:00 - 23:00
This Week's VH1 Top 10
23:00 - 06:00
nn
19:00 - 22:00
We Love The: 10s
VH1 Classic
Wind Back Wednesdays
17:00 - 21:00
Nothing But The 00s
21:00 - 06:00
nn
21:00 - 06:00
Nothing But The 00s
Viasat Explore
A hatalmas, vad észak
19:25 - 20:10
A nagy horgászpróba
20:10 - 21:00
Öreg autó, nagy haszon
21:00 - 21:45
Ausztrál rákvadászok
21:45 - 22:30
Ausztrál rákvadászok
22:30 - 23:20
Ausztrál aranyásók
23:20 - 00:05
nn
21:00 - 21:45
Öreg autó, nagy haszon
Viasat History
Náci projekt
19:05 - 20:05
A nap, amikor...
20:05 - 21:00
A 2. világháború színesben
21:00 - 22:10
Magánéletek
22:10 - 23:00
Róma - az első szuperhatalom
23:00 - 23:55
Összeesküvés
23:55 - 00:20
nn
21:00 - 22:10
A 2. világháború színesben
Viasat Nature
A legveszélyesebb tíz...
19:40 - 20:10
Hatalmas folyók
20:10 - 21:00
Vulkánok világában
21:00 - 21:50
Időjárás-akták
21:50 - 22:40
Folyami szörnyek
22:40 - 23:35
A 72 legcukibb állat
23:35 - 00:05
nn
21:00 - 21:50
Vulkánok világában
Viasat Nature/History HD
Feltárt történelem
19:50 - 20:45
A titkos háború
20:45 - 21:35
A titkos háború
21:35 - 22:30
A 2. világháború színesben
22:30 - 23:25
Gyilkos gépek
23:25 - 00:05
nn
20:45 - 21:35
A titkos háború
Viasat6
Két pasi - meg egy kicsi
19:40 - 20:10
Két pasi - meg egy kicsi
20:10 - 20:35
Két pasi - meg egy kicsi
20:35 - 21:05
Két pasi - meg egy kicsi
21:05 - 21:30
Két pasi - meg egy kicsi
21:30 - 22:00
Nyugi, Charlie!
22:00 - 22:25
Nyugi, Charlie!
22:25 - 23:00
Spartacus: Az aréna istenei
23:00 - 00:05
nn
21:05 - 21:30
Két pasi - meg egy kicsi
Vox
Prominent!
20:00 - 20:15
Das Wichtigste im Leben
20:15 - 21:10
Das Wichtigste im Leben
21:10 - 22:00
Gone(0 . 3 ..)
22:00 - 22:55
Law & Order: Special Victims Unit(15 . 21 ..)
22:55 - 23:50
vox nachrichten
23:50 - 00:10
nn
21:10 - 22:00
Das Wichtigste im Leben
ZDF
Die Spezialisten - Im Namen der Opfer
19:25 - 20:15
Der Kommissar und das Meer(0 . 21 ..)
20:15 - 21:45
heute journal
21:45 - 22:15
auslandsjournal
22:15 - 22:45
ZDFzoom
22:45 - 23:15
Markus Lanz
23:15 - 00:30
nn
20:15 - 21:45
Der Kommissar und das Meer(0 . 21 ..)
Zenebutik
A Nagy Duett Best Of I.
20:00 - 20:30
MEGASZTÁR - Válogatás
20:30 - 21:00
Szatmári vigadó
21:00 - 22:10
Csárda Party
22:10 - 22:40
Minden napra Dáridó
22:40 - 23:10
Dáridó Klub III.
23:10 - 00:10
nn
21:00 - 22:10
Szatmári vigadó
A csatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják! A portál üzemeltetője semmiféle felelősséget nem vállal a weboldalon megjelentetett hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért!